Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2007 o 00:08, LifaR napisał:

Od semestru zimowego zaczynam uczyc sie systematycznie, mimo ze w teorii
zabiera to sporo czasu, to tak naprawde bede mial chyba dzieki temu wiecej wolnego czasu :)

Jestem studentem piąty rok i nauczyłem się jednego, plany nawte najlepisj przemyślane często biorą w łeb jak dojdziemy do praktyki ;-) zwłaszcza te odległo-terminowe;-) Sam sobie wmawiałem na początku semestru:
-będę chodził na wszystkie wykłady nawet to o 8 rano
-w tym roku nie będę pożyczał od nikogo notatek, to oni będą odemnie pożyczać
-będę przygotowywał się do sesji przez cały semestr, a nie trzy dni (a właściwie noce) przedtem
-koniec z poprawianie kolokwiów, będę zaliczał na 5 za pierwszym podejściem
-może zaliczę część na zerówkach
-imprezy i picie tylko w piątek i sobotę, a nie jak tylko trafi się okazja
-komputer służy tylko do pisania, nie do grania i surfownia
-wcześniej się kłaść i wcześniej wstawać.....
Pewnie zrobiłbym z tego 10 przykazań studenckich ale i tak nie przestrzegałem żadnego z nich więc nie będę wam wciskał kitu ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat dla nocnych marków ale trudno być nocnym markiem skoro tak tu przynudzacie o tych STUDIACH ludzie usnąć można ciągle buda i buda nie ma na noc żywszych tematów do rozmowy ? może kiedyś będą ....a narazie ide ZZZZZZzzzzzzzzz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A ja tak powiem (sorka za posta w dzień, ale zapomne potem)- żyję sobie wg tych Twoich przykazań już cały semestr- wiesz jak fajnie? Mam porównanie do tego co było wcześniej ;]
/oprócz tego z sesją i kompem, bo tego sie nie da, no i wykłady niektóre sie omija/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nikogo nie ma, ja jestem!
Skoro jesteś Ty i jestem ja, to pomóż mi szukać jakiegoś dobrego RPGa na komórkę do kupienia w polsce ;p
Kiedyś widziałem coś ala ADOM ale nie wiem, kto to sprzedaje :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 10:08, Budo napisał:

A ja tak powiem (sorka za posta w dzień, ale zapomne potem)-

Myślę, że to przyzwoita pora na odpowiedz na twojego posta ;-)

Dnia 03.01.2007 o 10:08, Budo napisał:

żyję sobie wg tych Twoich przykazań już cały semestr- wiesz jak fajnie? Mam porównanie do tego co było wcześniej ;]

ja też raz próbowałem ale lepsze efekty uzyskałem łamiąc "przykazania" ;-) nie wiem czemu ale lepiej mi wchodzi ( i na dłużej zostaje ) wiedza jak na raz ogarniam cały temat, niż bawić się w zgłębianie kawałków. Z tego co się oriętuje studiujesz 3 rok ogrodnictwa ( chyba ) ja właśnie kończę Architekturę krajobrazu także pokrewne kierunki;-), przynajmniej częściowo mamy ten sam materiał więc wiesz, że jeśli chodzi o rośliny i profesorów to temat jest "płynny" znając główne zasady można odnosić się do poszczególnych przypadków prawie z pewnością ;-). I bynajmniej nie przeszedłem przez studia po "najsłabszej lini oporu" przez 3z5 lat miałam stype naukową ;-P. Poprost wszystko zależy od maksymalnego wykorzystania czasu i materiałów, każdy ma inaczej.
Tobie gratuluję bo pewnie z 3 razy w tygodniu chodzisz na trening, potem/przedtem moderka i jeszcze masz czas na łacinę i życie ;-)

Dnia 03.01.2007 o 10:08, Budo napisał:

/oprócz tego z sesją i kompem, bo tego sie nie da, no i wykłady niektóre sie omija/

po odliczenu tego i konsekwencji nie wiele zostaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jest elfia czcionka, stylizowana... zresztą to widać ;)
Powstała, zanim kaczki stały się kultowe no ale jakby nie było, jest na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 00:52, Mistic napisał:

Ja jeszcze jestem, katowałem TPI i algorytmy z wykrzystaniem macierzy, coś mniej więcej już
rozumiem dzięki temu.

Mam nadzieję, że ktoś oprócz ciebie rozumie co napisałeś ;-) dla mnie wyższa matematyka to to samo co fizyka kwantowa i czarna magia, chociaż ta ostatnia pewnie łatwiej by mi weszła niż TPI ;-)
W każdym razie, życzę powodzenia :-D

Zaraz zapuszczę sobie jakiś film i odpływam Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, jutro dwugodzinny wykład z programowania na 9.15.. A trzeba będzie jeszcze po śniadanie do sklepiku pod domem pójść przed tym.. No i ubrać się.. umyć.. a jeszcze pospałbym sobie.. Chyba trzeba będzie się spóźnić na wykład. Tak z 40 minut może.. Koniecznie, niezdrowo przecież jest spać za mało, pani dr pewnie to zrozumie i nic nie powie.. Może gdzieś wyciągnę te 6h snu, tylko trzeba się pospieszyć ;] Dobranoc innym Nocnym Markom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe ło, no to gratuluję wyników, u mnie zdecydowanie było gorzej, bo studia inne. Każdy przedmiot inny i wiedza, czy podstawy z jednego nie dają gwarancji zdania nawet z niego, ot taka specyfika studiów :P
A co do kierunku, to nie ogrodnictwo, a biotechnologia, ogrody to jeden z przedmiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Budo to nie długo ten topic będzie można zmienić na Ranne ptzaszki :P
Mało bywam teraz na tym topicu, bo przestawiłem swój trub życia z nocnego marka na zwykłego rannego zjadacza chleba. Ale skoro budo zapoczątkował fajnną tradycje to wstapie czasem nawet w dzień pod warunikiem, że tematy będą inne niż studia i szkoła, bo to już mam za sobą i smutno mi do tego wracać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie z kolei czasem posiedzę :)
Do późna siedzę nad zadaniami z astronomii bo zbliża się olimpiada... na koniec dnia pracy dobrze się przez chwilkę zrelaksować na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczesniej nie dalem rady odpowiedziec, wiec z opoznieniem :)

Dnia 03.01.2007 o 02:05, sodolis napisał:

-będę chodził na wszystkie wykłady nawet to o 8 rano

- Eee, takich planow to nawet ja nie mam, najgorzej, ze te o 7:30 to tylko analiza, na szczescie w przyszlym semestrze bedzie z nia juz spokoj :)

Dnia 03.01.2007 o 02:05, sodolis napisał:

-w tym roku nie będę pożyczał od nikogo notatek, to oni będą odemnie pożyczać

- Ja mam to szczescie ze prawie wszystkie wyklady prowadzacy umieszcaja w sieci, a jak nawet nie, to robi to ktos inny. Prawie wcale nie trzeba pisac :)

Dnia 03.01.2007 o 02:05, sodolis napisał:

-będę przygotowywał się do sesji przez cały semestr, a nie trzy dni (a właściwie noce) przedtem

- Tak pewnie tez nie dam rady, ale miesiac przed sesja to mysle rozsadny termin, wyglada lepiej niz dwa dni przed ;]

Dnia 03.01.2007 o 02:05, sodolis napisał:

-koniec z poprawianie kolokwiów, będę zaliczał na 5 za pierwszym podejściem

- :D Hehe, oj, ciezko by bylo. Oj ciezko ;)

Dnia 03.01.2007 o 02:05, sodolis napisał:

-imprezy i picie tylko w piątek i sobotę, a nie jak tylko trafi się okazja

- To juz wiadomo, przez co opuszczamy te ranne wyklady ;)

Dnia 03.01.2007 o 02:05, sodolis napisał:

-komputer służy tylko do pisania, nie do grania i surfownia

- Nie no, nawet uczac sie kilka godzin dziennie zostaloby mi wystarczajaco duzo czasu na zycie osobiste + komp. Zobaczymy pozniej.

Dnia 03.01.2007 o 02:05, sodolis napisał:

-wcześniej się kłaść i wcześniej wstawać.....

- Tego nie udalo mi sie zrealizowac ani w gimnazjum, ani w liceum, to i na studiach tez sie nie uda :) [w podstawowce rodzice mnie gonili spac, moze teraz taki bodziec tez by sie przydal ;]

Dnia 03.01.2007 o 02:05, sodolis napisał:

Pewnie zrobiłbym z tego 10 przykazań studenckich ale i tak nie przestrzegałem żadnego z nich więc nie będę wam wciskał kitu ;-D

- Hehe, powstalby idealny student, gdyby wszystkich przestrzegal. A jak wiemy idealy nie istnieja :)

NomenNescio - Przykro mi, ze Cie (prawdopodobnie) rozczarowalem kontynuujac temat studiow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Siedzę w pracy zapomniałem wyłączyć tv i tak siedzę zapracowny a tu nagle... dotarło do mnie że leci program z Wietnamu o trzecim oku i sposobach jego wykorzystania .... poprostu lol

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować