Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Włącz skype albo podaj mi gdzieś inny kontakt. Chcę z Tobą o tym pogadać. Nie mam zamiaru zaśmiecać forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:19, mtobi napisał:

Ja w 1.6 jest bardziej że tak powiem wyczynowy :D A anthology nie jest stosunkowo taka droga
(50 zl.) a source dorzucają do hf 2 :D

A co do pytania M1k3-a ? Naprawdę jest darmowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:10, M1k3 napisał:

No masz, i co żeś straszliwego uczynił. Przez ciebie moje poprawianie ocen wzięło w łeb. Argh
dlaczego to zrobiłeś i przypomniałeś mi o tej wspaniałej grze :) (szuka tych 5 pięknych, brązowych
płytek si-di)


A nie lepiej poszukac tej pieknej plytki DVD z limitowanej edycji DVD tej gry? Raz, ze gre i dodatek masz na jednej plycie, a dwa ze nie musisz zaglowac plytkami. Swoja droga bardziej polecalbym Planescape: Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:22, AQ22 napisał:

Włącz skype albo podaj mi gdzieś inny kontakt. Chcę z Tobą o tym pogadać. Nie mam zamiaru
zaśmiecać forum.


Przeczytaj dokladnie jakis dowolny moj post - znajdziesz tam jakis konakt... swoja droga mozesz skorzystac z formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:23, Wojman napisał:

polecalbym Planescape: Torment.

Świetna gierka, ale do BG2 sie nie umywa ^^ Skończyłem obie i jakos przyjemniej mi sie grało we Wrota Baldura :P
Kwestia gustu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:19, ko?nik napisał:

Tja...co do klasyki to dzisiaj złapała mnie chęć na NFS Porsche 2000.



Ehhhh, ja odpaliłem sobie NFS 4, jezu, ale ta gra mi się podobała. Na starym kompie ( zakupionym w 1998 r), gra mi sie przycinała i nie mogłem jej do końca przejść, ale teraz! ha! aż z miłą chęcią mi się w nią gra, nawet bardziej niż w Most Wanted czy Carbon.


Tak z innej beczki, mój brat właśnie robi impreze w domu, nie dołączam do jego imprezy ponieważ nie trawie jego znajomych, jacy tacy dziwni są, jakby wszyscy spod Kononowicza wyszli, chociaż dziewki są niczego sobie hehe, już jedna poszła mi piwo kupić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest darmowy jest w cs anthology razem ze steamem.
A każda wersja tak zwana non - steam to piractwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<rachuciachu>

Dnia 26.05.2007 o 22:23, Wojman napisał:

polecalbym Planescape: Torment.

<rachuciachu\>

Tormenta ukończyłem wczoraj, A co do 5 płytek. Mam jeszcze z tego pierwszego wydania gry, z zalakowaną mapką itd, szkoda wyrzucić/sprzedać-za-grosze i zastąpić dvd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:25, Chevy napisał:

nie trawie jego znajomych, jacy tacy dziwni są, jakby wszyscy spod Kononowicza wyszli, chociaż

trawki się najarali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę, ale rozmowa o mojej ulubionej grze, mnie przyciągnęła :) Osobiście gram tylko w 1.6, jak dla mnie jedyna prawdziwa wersja ( jeszcze 1.5 ). Source jest za bardzo zręcznościowy, a w dodatku, masa osób nie gra TP, tylko ganiają za fragami jak durnie, po całej mapie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:25, Wojman napisał:

Przeczytaj dokladnie jakis dowolny moj post - znajdziesz tam jakis konakt... swoja droga
mozesz skorzystac z formularza.

Ja równiez nie zamierzam zaśmiecać forum. Chce tylko powiedzieć że dzięki tobie prawdopodobnie nie zdarzy sie cos "waznego" :) Do "pewnego" dnia miałem miec "pewny" status :) Nie będe mówił o co chodzi, wątpie ze ktokolwiek z gram wie :) W każdym razie - dzieki ^^
Z formularza nie skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Zgadzam się, 1,6 i 1,5 wymiatają, ale niestety z braku laku jestem zmuszony do grania w CSS. Co do ganiania za fragami, polecam serwery teamplay, gra się dużo przyjemniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj się zgodzę w 100%. Często jak gram to mogę się do woli drzeć "cover me" i nikto nawet nie raczy odpowiedzieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:28, mtobi napisał:

Ej to nie bądź żyła niech mi też jedno przyniesie i wyślij pocztą ;D



Hehehe, zaraz zapytam, bo w sumie sympatycze są, a jakie ładne ; ). Wszystkie w wieku 20-23 także hyym hyym ;),

Pozatym, dowiedziałem sie ostatnio ze mój brat ma ksywke... Tofik!, jak to usłyszałem, myślałem, że padne... jezu. Musze sie teraz dowiedzieć dlaczego tak go przezywają ;d;d;d;dd;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:26, M1k3 napisał:

Tormenta ukończyłem wczoraj, A co do 5 płytek. Mam jeszcze z tego pierwszego wydania gry, z
zalakowaną mapką itd, szkoda wyrzucić/sprzedać-za-grosze i zastąpić dvd :)


To w takim razie zacznij Tormenta od nowa. Gwarantuje, ze za drugim i kolejnym podejsciem znajdziesz rzeczy, ktorych wczesniej nie odkryles. Co do Baldur`s Gate. Ja mam to pierwsze wydanie, w kotym byla mapa, ksiazka i obszerna instrkcja. Jednak jak sie pojawila mozliwosc kupienia tej gry w wersji DVD to bez wachania kupilem. Zwlaszcza, ze w zestawie byly obie czesci na osobnych plytach DVD, a do tego do obu gier byly dolaczone oficjalne dodadki + pare naprawde swietnych rzeczy dodadkowych jak naprzyklad muzyka w formacie mp3 albo tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.05.2007 o 22:31, Chevy napisał:

Pozatym, dowiedziałem sie ostatnio ze mój brat ma ksywke... Tofik!, jak to usłyszałem, myślałem,
że padne... jezu. Musze sie teraz dowiedzieć dlaczego tak go przezywają ;d;d;d;dd;



Tofik?! Wkręcasz, aż taki brzydki chyba nie jest xD
Jak koleżanki ładne to odklejaj się od kompa i idź się bliżej zapoznaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 22:27, Probos napisał:

Przepraszam, że się wtrącę, ale rozmowa o mojej ulubionej grze, mnie przyciągnęła :) Osobiście
gram tylko w 1.6, jak dla mnie jedyna prawdziwa wersja ( jeszcze 1.5 ). Source jest za bardzo
zręcznościowy, a w dodatku, masa osób nie gra TP, tylko ganiają za fragami jak durnie, po całej
mapie :/

Widać po avatarze ;D hehe
Widzę że w wakacje muszę zainwestować w Counter Strike Anathology - z waszych opisów wynika że to na prawdę świetna gra. Wahałem się między HL2 (z CSS) a Anathology. I wybrałem to drugie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam ;)
Echh....dziś zawody i sztafeta 4x100m się nam udała xD Normalnie cud, miód i gitarka :P
A tak poza tym to dalej będe brnął w konkurencję z gram.pl i opublikowałem kolejny artykuł o SW na GS''ie ;)
Jak zwykle nie chcę tu spamować, ale po prostu jestem ciekawy, czy wam się podoba :P Ci co chcą wejść i wczoraj czytali to pewnie wejdą, a reszta i tak to zleje, więc...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propoo ulubionych gier, garł ktoś w Arcanum:przypowieśc o maszynach i magi. Polecam ja każdemy miłośnikowi RPG, gra wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować