Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam wszystkich. Ja dzisiejszy dzionek spędziłem w pracy, potem w szpitalu. Do poniedziałku mam zamkniete prawe oko, grrrrr. Co dalej, zobaczymy.. Ide pykać w The Secret Files: Tunguska... Długa nocka się szykuje. Pozdrofka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:31, tykus napisał:

I witam ogólnie wszystkich :P

Ja moge, Ja moge xD Co z tego że z zeszytów mam same jedynki heh :P
PSP: Widze że na forum same kujony, nice
PS3: Witam wszystkich
BTW: Nie lubie was buehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:34, Oskar24 napisał:

[ciach]


Jeśli chcecie gadać o szkole to może was zmobilizuję tą informacją do zmiany tematu ;)
To ładnie ale mojej koleżanki nie przebiłeś ona kończąc szkołę średnią miała na świadectwie średnią 6 i to jest dopiero kujon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie prawdopodobnie wybieram na Woodstock, a na początku września na festiwal muzyki celtyckiej do Będzina czy jakoś tak:P O ile oczywiście czas i praca pozwolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:36, squeglee napisał:

OMFG, faktycznie temat ciekawy ;p.
Religia? Ładne pisanie w zeszycie od religii xD?
To zostańmy już przy samej szkole.


Masz coś do mojego zeszytu? :P:P
Nie mówię, że piszę ładnie tlyko w religii (bo tego przedmiotu nie lubię), ale w każdym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:36, Lisun napisał:

Ja z religii mam 6,więc dobrze.ale nie liczy się do średniej,więc tylko na świadectwie jest.Ale
ogólnie zdam z paskiem całą szkołę i dostanę się do dobrego gimnazjum.

Muahahahah to Wy mówicie o podstawówce??? Nie znam nikogo który do szóstej klasy miał średnią poniżej 4,5. Podstawówka jest prosta, gimnazjum daje kopa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:36, Lisun napisał:

Ja z religii mam 6,więc dobrze.ale nie liczy się do średniej,więc tylko na świadectwie jest.Ale
ogólnie zdam z paskiem całą szkołę i dostanę się do dobrego gimnazjum.


LOL. Rzeczywiście sztuka dostać się do gimnazjum ... A ja też miałem w podstawówce w klasach od 4-6 czerwone paski. W szóstej najlepiej - średnia 5.2 ;D
Ale rzeczywiście skończymy już z tą szkołą ... ;D Weekend się zaczyna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:31, Lesz3yk napisał:

Widzę, że na tym forum same kujony! No to (chyba) dobrze trafiłem :D
Średnia prawdopodobnie 5.3 - II gimnazjum. Szóstki mam z geografii, biologii i informatyki.
Z reszty piątki :D


Co się robi, żeby mieć szóstki w gimnazjum? Ze wszystkich tych przedmiotów byłeś na olimpiadach? No to masz mózg 6 na 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:37, wdowiakm napisał:

> [ciach]

Jeśli chcecie gadać o szkole to może was zmobilizuję tą informacją do zmiany tematu ;)
To ładnie ale mojej koleżanki nie przebiłeś ona kończąc szkołę średnią miała na świadectwie
średnią 6 i to jest dopiero kujon :P

Eee...aha :D Ja kujonem nie jestem - po prostu 80% zapamiętuję z lekcji, reszty się nauczę...
Historię uwielbiam i nie muszę się uczyć, a ocenę mam 6 za aktywność na lekcji :P
Co do w-f to mam za treningi i zawody 6 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:38, Oskar24 napisał:

Masz coś do mojego zeszytu? :P:P
Nie mówię, że piszę ładnie tlyko w religii (bo tego przedmiotu nie lubię), ale w każdym ;)


Nie mam nic do ciebie ani twoich zeszytów ;D.
Po prostu zmieńmy temat, ok?

Zgłębiczart
Gimazjum daje papsa na twarz, to liceum kopie w d*** z całej siły ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z premiery Piratów z Karaibów :D Film Bardzo fajny polecam i witam wszystkich Nocnych Marków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopa to wam da liceum i matura, nie wspominam o późniejszych studiach i egzaminach tam, mnie uczelnia od października czeka niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z geografii i biologii zająłem 2 miejsce w województwie (temat: parki krajobrazowe), a do informatyki wystarczyła naprawa 2 komputerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:39, Zgłębiczart napisał:

> Ja z religii mam 6,więc dobrze.ale nie liczy się do średniej,więc tylko na świadectwie
jest.Ale
> ogólnie zdam z paskiem całą szkołę i dostanę się do dobrego gimnazjum.
Muahahahah to Wy mówicie o podstawówce??? Nie znam nikogo który do szóstej klasy miał średnią
poniżej 4,5. Podstawówka jest prosta, gimnazjum daje kopa :P

Nie, cały czas mowa o gimnazjum. Tylko Lisun wyskoczył tak z podstawówką ... ;D
Ale to że gimnazjum daje kopa to fakt - w podstawówce nic się nie uczyłem i miałem piątki (wszystko z lekcji pamietałem). A tu już tak kolorowo nie jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:38, hito_kun napisał:

Ja sie prawdopodobnie wybieram na Woodstock, a na początku września na festiwal muzyki celtyckiej do Będzina czy jakoś tak:P O ile oczywiście czas i praca pozwolą:)


Tak, do Będzina. rzut beretem od Katowic, konkretnie pomiędzy Czeladzią, Sosonwcem, Dąbrową Górniczą i Bobrownikami. Trafisz na pewno. Słyszałem jakieś ploty, ze Woodstock''u ma nie być w tym roku...
kolektor >> byłeś ministrantem? nie wiedziałem, że są jakieś profity w postaci oceny celującej, w dodatku okłamałeś katechetkę, nieładnie, nieładnie... :P
ps. u mnie katechetkę (w liceum) wyrzucili z pracy, bo biła dzieci po głowie biblią :] przyznam, ze sam sie do tego przyczyniłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:40, AQ22 napisał:

Właśnie wróciłem z premiery Piratów z Karaibów :D Film Bardzo fajny polecam i witam wszystkich
Nocnych Marków ;)


Fajnie, ze Ci się podobało, ale mimo Twojego polecania nie pójdę na niego. Już druga część mi się nie podobała, nie potrafię powiedzieć co było nie tak, po prostu ogólne wrażenie niefajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:43, kolektor napisał:

A tu już tak kolorowo nie jest :/


To zobaczysz jak pójdziesz do szkoły średniej i na studia tam dopiero jest fajnie, tyle materiału że szok a uczyć się trzeba bo nie ma przelewek tak jak w podstawówce, nie wiem jak w gimnazjum bo nie chodziłem jam ten stary rocznik jeszcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:47, greg_f napisał:

Tak, do Będzina. rzut beretem od Katowic, konkretnie pomiędzy Czeladzią, Sosonwcem, Dąbrową
Górniczą i Bobrownikami. Trafisz na pewno.


Hehe, z Lubuskiego to będzie trochę jazdy pociągiem:D Za to do Kostrzyna mam w miarę blisko:)

>Słyszałem jakieś ploty, ze Woodstock''u ma nie być

Dnia 25.05.2007 o 22:47, greg_f napisał:

w tym roku...


Znowu jakieś durne ploty i tyle:P Nie ma żadnych powodów, dla których Przystanek miałby nie wystartować. Nawet koalicja konserwatywnych fanatyków nie powstrzyma Woodstocku:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:47, greg_f napisał:

ps. u mnie katechetkę (w liceum) wyrzucili z pracy, bo biła dzieci po głowie biblią :] przyznam,
ze sam sie do tego przyczyniłem :D


HAHAHHAHAHAHA. LOL. Niezła musiała być ;D
U mnie w podstawówce był ksiądz który jak ktoś był niegrzeczny to zostawiał po lekcji i tłukł linijką (!drewnianą) po łapach - raz dostałem - wstrząsające przeżycie. A jak nam teraz walnął kazanie na bierzmowaniu to myślałem że nawet mochery usną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować