Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2007 o 22:03, wdowiakm napisał:

Witam nocnych marków ;)
Jutro sobota i zastanawiam się nad wyjściem gdzieś na jakąś imprezę może wiecie gdzie jest
coś ciekawego by mozna było jutro wpaść i się dobrze bawić? (Nie interesuje mnie odległość)

Jak masz niedaleko na Śląsk to zapraszam tutaj .. www.majmusic.pl
[who wanna come with?] :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:11, wdowiakm napisał:

Nie, gdyz do Nowego Jorku to stanowczo za daleko chodzi mi o miejsce gdzieś w Polsce ;]


Ale gdyby się tak zastanowić to szybciej dolecisz samolotem do Nowego Jorku niż przejedziesz pociągiem/autobusem/samochodem na drugi koniec Polski ;D
A tak na serio. To w ten weekend nic nie wiem o żadnych imprach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocnych Marków(tych obecnych i tych co dojdą;P)

Dzisiaj po ok. 3 miesiącach czekania/olewania nas przez mechanika, trafił w nasze(czyt. starszych) samochód Renault Scenic ^^ jak już zadzwonili, aby wyjść po niego, to mama nie wiedziała co ze sobą zrobić:P Ogólnie dzisiaj tez odebraliśmy fil i zdjęcia I Komunii Św. brata i sie trochę pośmiałem, z powodu, ze ci młodzi jak siedzieli w ławkach/śpiewali/wychodzi/wchodzili walili takie miny, że normalnie popłakać ze śmiechu się można^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj miałem fajny dzień. Poprawiłem oceny z religii i geografii, będę miał 5. Potem połaziłem z kolegami po okolicy. Następnie poszliśmy na piwo z dziewczynami do Oazy (taki klub). Potem jeszcze połaziliśmy z innymi dżagami i teraz wróciłem do domu. Oby więcej takich udanych dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 22:08, kolektor napisał:

A może być w Nowym Jorku ? ;D Czy może Miami bardziej Ci odpowiada ? :D ( W końcu napisałeś
że odległość nie gra roli ;))



Może w Chicago,Kairze,Malezji a może Fort Lauderdale?Bo mnie to zwisa,al wolałbym iść sobie do klubu czy coś takiego,lecz można inaczej(to moje zdanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:16, kolektor napisał:

Ale gdyby się tak zastanowić to szybciej dolecisz samolotem do Nowego Jorku niż przejedziesz
pociągiem/autobusem/samochodem na drugi koniec Polski ;D
A tak na serio. To w ten weekend nic nie wiem o żadnych imprach.



W sumie masz rację, do Nowego Jorku bym sie szybciej dostał no ale ile musiałbym zapłacić, za taka imprezę więc chyba sobie daruje i pójdę z koleżanką do restauracji a potem na spacerek a jak tego będzie mało to może na jakieś tańce wezmę ;) A co po tym wszystkim będzie to się zobaczy ;) I takie rozwiązanie mnie taniej wyniesie i w dodatku będę miał korzyści bo ta koleżanka mnie bardzo lubi więc będzie fajnie w każdym znaczeniu tego słowa ;] (tylko proszę bez skojarzeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:19, marcincinek15 napisał:

Ale dzisiaj miałem fajny dzień. Poprawiłem oceny z religii i geografii, będę miał 5. Potem
połaziłem z kolegami po okolicy. Następnie poszliśmy na piwo z dziewczynami do Oazy (taki klub).
Potem jeszcze połaziliśmy z innymi dżagami i teraz wróciłem do domu. Oby więcej takich udanych
dni ;)

A ja z Religii mam szóstkę. A dlaczego ? A dlatego że od dwóch lat już nie jestem ministrantem a katechetce wmawiam że nadal jestem ;D I za to mam 6. A na lekcjach kompletnie nic nie robię. A z geografii chyba jednak będę miał 4. Choć miałem mieć pięć.
PS. A co do piwa - ja za alkoholem raczej nie przepadam. Tylko okazjonalnie. Wolę Pepsi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Religia mi wisi, szczerze mówiąc. Mam oddać zeszyt (nie prowadzę xD) i zrobić pracę na poprawę oceny, mimo, że jestem protestantem, ale katolicka katechetka ma to gdzieś ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:19, marcincinek15 napisał:

Następnie poszliśmy na piwo z dziewczynami do Oazy (taki klub).


Coś ta nazwa mi mówi ;) o już wiem jest taki klub w Karpaczu może tam byliście?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Marki w 30-lecie SW! ;)
Z tej okazji mamy szeregi artykułów, a ja napisałem swój własny..mój sssskarb :D Nie no, w sumie to nie jest artykuł tylko takie małe zobrazowanie sagi :D Chętnych do przeczytania zapraszam na mojego GS''a :D
kolektor - a ja mam 6 z religii, chociaż nigdy nie jestem aktywny itp., ale uważam na lekcji, przynosze pracę i mam ładny zeszyt (ładnie piszę :D) i za to mam 6 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:26, squeglee napisał:

Religia mi wisi, szczerze mówiąc. Mam oddać zeszyt (nie prowadzę xD) i zrobić pracę na poprawę
oceny, mimo, że jestem protestantem, ale katolicka katechetka ma to gdzieś ;p.

A myślisz że ja mam zeszyt ? Tzn. mam ale w nim z 10 katechez. Ale ona mi nawet nie sprawdzi. Mam u niej przywileje bo ''jestem'' jedynym ministrantem w klasie ;D LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na tym forum same kujony! No to (chyba) dobrze trafiłem :D
Średnia prawdopodobnie 5.3 - II gimnazjum. Szóstki mam z geografii, biologii i informatyki. Z reszty piątki :D

No i witam serdecznie, lecz nie wiem, czy długo sobie posiedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie znowu gadacie o szkole? Co noc to samo szkoła i uczelnia to już nudne się robi ;)

Może pogadamy o czymś bardziej ciekawym?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:31, Lesz3yk napisał:

No i witam serdecznie, lecz nie wiem, czy długo sobie posiedzę...


Kujony ... Tja ... Ja średnia tak w granicach 4.5. Fajny ze mnie kujon. Ale szczerze mówiąc mi taka wystarczy. I wystarczy także do dostania się do szkoły którą mam zamiar rozpocząć po wakacjach ... Jeszcze nie wiem ile będzie punktów z testów ale jestem dobrej myśli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... znowu tematy o szkole... sześć z religii... ministranci (?!?) Wielkie ROTFL! :D
Czy to rzeczywiście temat dla nocnych marków?
Wybiera się ktoś na Castle Party, Mrągowo, Woodstock, Tyski Festiwal, albo do Mysłowice? Chciałbym zwiedzić wszystko, ale z braku czasu (urlopu) wyskoczę chyba tylko do Tychów, bo mam najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:31, tykus napisał:

Będziesz mi zeszyt prowadzić :)

Ładnie, ładnie :D
Może zrobię kiedyś zdjęcie mojego psma i wam prześlę :D
Dobra, jak szpanujemy to szpanujemy :D:
Ja będe miał chyba ze wszystkiego piątki i szóstki z: historii, w-f-u i religii :D
Czyli średnia 5.22 (religia jest jeszcze nie wliczana :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:34, greg_f napisał:

ministranci (?!?) Wielkie ROTFL! :D

A może byś od początku wątek czytał ??? Mówię że ministrantem nie jestem od dwóch lat i w dodatku byłem nim w miesiące ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 22:19, marcincinek15 napisał:

Ale dzisiaj miałem fajny dzień. Poprawiłem oceny z religii i geografii, będę miał 5. Potem
połaziłem z kolegami po okolicy. Następnie poszliśmy na piwo z dziewczynami do Oazy (taki klub).
Potem jeszcze połaziliśmy z innymi dżagami i teraz wróciłem do domu. Oby więcej takich udanych
dni ;)


Ja z religii mam 6,więc dobrze.ale nie liczy się do średniej,więc tylko na świadectwie jest.Ale ogólnie zdam z paskiem całą szkołę i dostanę się do dobrego gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować