Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Wipie, albo może Wampie? ;PPPP
Bo bardzo burzliwej rozmowie z pewnym forumowiczem doszliśmy do wniosku, że powinieneś ruszyć tyłek sprzed kompa i wybyć na podryw. Zastanawiając się co będzie jutro, nie zajdziesz daleko. Ot, taka rada na przyszłość.

@Oskar>> Mnie też juz się nie chce wchodzić. Za duży syf już się zrobił :\ Poza tym mam dużo ciekawszych rzeczy do robienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 02:37, greg_f napisał:

Wipie, albo może Wampie? ;PPPP
Bo bardzo burzliwej rozmowie z pewnym forumowiczem doszliśmy do wniosku, że powinieneś ruszyć
tyłek sprzed kompa i wybyć na podryw. Zastanawiając się co będzie jutro, nie zajdziesz daleko.
Ot, taka rada na przyszłość.


Wipie, Wipie ;)
Dobrze, wiem ze siedze przed kompem i nic dla zycia nie robie.
Jedno ale: Po co ja mam iśc na podryw? Czy to takie ważne żeby znaleźć sobie teraz laskę?
Nie jest narazie to mój priorytet.
Pokontynuujmy tą dyskuję greg_f ;)
Dziekuje Ci za rady oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 21:59, wip_01 napisał:

Jedno ale: Po co ja mam iśc na podryw? Czy to takie ważne żeby znaleźć sobie teraz laskę?


Widzę, że Nocne Marki już ruszyły, ale większość pewnie ogląda mecz Polska - Bułgaria :D A co zaś się Ciebie tyczy przyjacielu, to Twój post może być traktowany jako spam, bowiem nie został napisany "w godzinach ciszy nocnej" :D Oczywiście żartuję, bo nie mam w zwyczaju czepiać się... A na podryw warto iść, bo cóż może być lepszego niż wyrwanie laski w gorącą sobotnią noc? Ważne może to i nie jest, ale przyjemności da co nie miara i przednie towarzystwo :) Na łowy, na łowy!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:07, igorinho napisał:

Widzę, że Nocne Marki już ruszyły, ale większość pewnie ogląda mecz Polska - Bułgaria :D A
co zaś się Ciebie tyczy przyjacielu, to Twój post może być traktowany jako spam, bowiem nie
został napisany "w godzinach ciszy nocnej" :D Oczywiście żartuję, bo nie mam w zwyczaju czepiać
się... A na podryw warto iść, bo cóż może być lepszego niż wyrwanie laski w gorącą sobotnią
noc? Ważne może to i nie jest, ale przyjemności da co nie miara i przednie towarzystwo :) Na
łowy, na łowy!

Co do meczu i planów na "gorącą sobotnią noc" - dawno postanowione... Trenujemy na końcówkę ligi w GW, niestety :/ Może jutro, tak po walce... Ale z kolei w poniedziałek do roboty. Ehh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:07, igorinho napisał:

/.../


Oj tam "spam" zegarek mi sie spieszy i tyle ^^
Wolałem oglądać Polska Brazyli U-20 w nogę, i ocZywiście zwycięstwo 1:0 ;)
MOze i warto, ale odpoiedz mi po co? Po co mi 15 letniemu chłopakowi z Łodzi iść na podryw? :P Ogólnie mówiąć :D
A pozatym gdzie teraz dziewczynę wyrwę ? Są wakacje, powyjeżdżali wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:19, wip_01 napisał:

Oj tam "spam" zegarek mi sie spieszy i tyle ^^

Lepiej by było jak by sam temat blokował się o godzinie 6:00 a odblokowywał o godzinie 22:00. Wtedy by nie było takich problemów. Tylko pytanie do "niebieskich" czy to jest możliwe na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 22:19, wip_01 napisał:

Oj tam "spam" zegarek mi sie spieszy i tyle ^^

Taa...jasne... <joke>

Dnia 30.06.2007 o 22:19, wip_01 napisał:

Wolałem oglądać Polska Brazyli U-20 w nogę, i ocZywiście zwycięstwo 1:0 ;)

Też się cieszę;)

Dnia 30.06.2007 o 22:19, wip_01 napisał:

A pozatym gdzie teraz dziewczynę wyrwę ? Są wakacje, powyjeżdżali wszyscy :P

Jakaś zawsze się znajdzie;)

BTW: Witam Nocnych Marków;) Wypożyczyłem dziś sobie Ostatnie życzenie Sapkowskiego;) Będzie co czytać w podróży i nad morzem(Chłopy). Wyjeżdżam w poniedziałek w nocy(chyba 4:00). Tak więc w niedzielę spać nie idę;) Będę grał w GW;) Wyśpię się w samochodzie;P

BTW2: Co sadzicie o mym nowym avku ;P ?

BTW3: Jest ktoś z okolic Koszalina? Jaka pogoda ogólnie jest. ładnie, brzydko, mokro, sucho, zimno, ciepło? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, jeszcze przez najbliższych 12 nocy będziesz o tym truł? Nie chcesz to nie. Co my jesteśmy konfesjonał? Darmowa poradnia psychoterapeutyczna? ,,Podbudujemy twoje ego w 15 minut?" Skoro nie widzisz sensu w umawianiu się z dziewczynami to się nie umawiaj i skończ topic. Szkoda twojego i naszego czasu na bezcelowe dysputy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:29, Vasilli napisał:

> Oj tam "spam" zegarek mi sie spieszy i tyle ^^
Taa...jasne... <joke>

No co si czepiasz? Chłopak, po prostu chciał być pierwszy.

Dnia 30.06.2007 o 22:29, Vasilli napisał:

Też się cieszę;)

Nie oglądałem,
ale fajnie że wygrali.

Dnia 30.06.2007 o 22:29, Vasilli napisał:

BTW: Witam Nocnych Marków;) Wypożyczyłem dziś sobie Ostatnie życzenie Sapkowskiego;) Będzie
co czytać w podróży i nad morzem(Chłopy). Wyjeżdżam w poniedziałek w nocy(chyba 4:00). Tak
więc w niedzielę spać nie idę;) Będę grał w GW;) Wyśpię się w samochodzie;P

Pierwszy raz będziesz czytał Sagę?
Nie ładnie tak - wszyscy sie teraz zabierają do czytania jak ma wyjść gra!

Dnia 30.06.2007 o 22:29, Vasilli napisał:

BTW2: Co sadzicie o mym nowym avku ;P ?

Niestety - nie podoba mi się.

P.S. A tak w ogóle, to witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:31, hito_kun napisał:

OMG, jeszcze przez najbliższych 12 nocy będziesz o tym truł? Nie chcesz to nie. Co my jesteśmy
konfesjonał? Darmowa poradnia psychoterapeutyczna? ,,Podbudujemy twoje ego w 15 minut?" Skoro
nie widzisz sensu w umawianiu się z dziewczynami to się nie umawiaj i skończ topic. Szkoda
twojego i naszego czasu na bezcelowe dysputy.


Tak mogę, bardzo chetnie :P
Nie skończyłem myśli wtedy, i mialem zamiar ją dokończyć...a ze Tobie to przeszkadza to wielkie sorry.
Ega mi nie trzeba podbudowywać, czuje sie doskonale.
Jak szkoda, to szkoda...ale wsumie masz racje, gadam bez sensu, rozwijam niepotrzebnie to co zostało powiedziane.
Dzięk,i Hito_Kun za uświadominie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 01:51, boogie85 napisał:

Co do GW2, to jest to tak daleka przyszłosć, ze nawet o tym nie myslę, poza tym pierwsze
wieści na temat sequala nie są optymistyczne, z GW zrobi się drugi WoW, a mnie to
nie interesuje. cenię GW włąsnie za ta unikatowość i brak wad innych MMO, wychodzisz
z outposta i nie masz już innych graczy, gdy nie chcesz ich widziec ;> Tak przemawia
przez mnie "staroświecki" single player :)


Do bety nie taka daleka. :) Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to będziemy mogli w nią zagrać już w przyszłym roku. Na razie bliższych szczegółów nie znamy. Nie sądzę, aby twórcy całkowicie odstąpili od schematu, który jest w jedynce. Wszak to przecież główna cecha GW. A że będą pewne zmiany, które zbliżą grę do normalnych MMORPG, to nie ma co się dziwić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:39, balduran2 napisał:

Pierwszy raz będziesz czytał Sagę?

Tak;)

Dnia 30.06.2007 o 22:39, balduran2 napisał:

Nie ładnie tak - wszyscy sie teraz zabierają do czytania jak ma wyjść gra!

Nie ze względu na grę! :) Prowadzimy stronkę z paroma innymi kolesiami i trzeba znać treść, co nie ;)

Dnia 30.06.2007 o 22:39, balduran2 napisał:

Niestety - nie podoba mi się.

Nie wszystkim musi;)

Dnia 30.06.2007 o 22:39, balduran2 napisał:

P.S. A tak w ogóle, to witam wszystkich.

No to ja witam Ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja z ostatniej chwili dla wszystkich nocnych marków - dzisiaj o 1.45 Miasteczko Twin Peaks tylko w dwójce!! Ojj będzie uczta dla kinomana. Kto nie kojarzy serialu to... yy jak można tego serialu nie kojarzyć, do dziś jest on uważany za perfekcyjnie nakręcony. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:29, Vasilli napisał:

/cut/

CHłopy, CHłopy, skąd ja to znam...kurde, ja tam chodziałem codziennie gdy byłem na koloniach, tylko nie pamietam koło jakiego wiekszego miasteczka było :P
Pograsz w GW, o fajnie, moze mi pomożesz bo nockę chyba będę miał bezsnową^^
Ale skąd wiesz czy w tym samochodzie będzie wygodniej, w końcu w seoim łózku najwygodniej xD

Dnia 30.06.2007 o 22:29, Vasilli napisał:

BTW2: Co sadzicie o mym nowym avku ;P ?

Poprzedni i jescze poprzedni był fajniejszy moim zdaniem ;)

@nerull7
Dość ciekawy pomysł, chyba mogło by byc to możliwe, ale to juz rola "niebieskich" i modków do ocenienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:44, Vasilli napisał:

Tak;)

Ale i tak nie ładnie - teraz wszyscy masowo się rzucą na książki w bibliotekach,
a ja na szczęście mam (w sumie to moja siostra ma), w domu całą Sagę.

Dnia 30.06.2007 o 22:44, Vasilli napisał:

Nie ze względu na grę! :) Prowadzimy stronkę z paroma innymi kolesiami i trzeba znać treść,
co nie ;)

To Ty fajny jesteś - prowadzisz stronę o Wiedźminie, a nie znasz całej historii.

Dnia 30.06.2007 o 22:44, Vasilli napisał:

Niestety - nie podoba mi się.

Mi się podobał, ten z księżycem i NM.

s2nto ===> Nie wiem czy Ty wiesz, ale Miasteczko Twin Peaks puszczają na TVP2, już od 5 tygodni chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2007 o 22:48, wip_01 napisał:

CHłopy, CHłopy,/.../

Mam nadzieję, że to miasteczko tez mi przypadnie do gustu. Chłopy sa koło Koszalina, jeżeli o to Ci chodzi;) Tylko szkoda, że zanosi sie na deszcze;/ Ale TV będzie:) Deskę biorę tak więc nudno nie będzie;P

Dnia 30.06.2007 o 22:48, wip_01 napisał:

Pograsz w GW, o fajnie, moze mi pomożesz bo nockę chyba będę miał bezsnową^^

Zawsze do dyspozycji;) Tylko nie wiem czy będę miał odkryte miejsce w którym mam Ci pomóc:) Najwyżej mnie zaprowadzisz^^

Dnia 30.06.2007 o 22:48, wip_01 napisał:

Ale skąd wiesz czy w tym samochodzie będzie wygodniej, w końcu w swoim łózku najwygodniej xD

W łóżku najwygodniej, choć w samochodzie tez sie dobrze śpi;) Juz raz (w podroży do rodziny, Police) spałem i było OK;)

Dnia 30.06.2007 o 22:48, wip_01 napisał:

Poprzedni i jescze poprzedni był fajniejszy moim zdaniem ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka wodna, zapędziłem się;/

Dnia 30.06.2007 o 22:53, Vasilli napisał:

> Poprzedni i jeszcze poprzedni był fajniejszy moim zdaniem ;)


Ten z tą jaszczurką? ;)

No to obstawiamy który lepszy ? ( <joke> ładny spam by się zrobił;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorx że sie teraz tak wepchne ale ciekawy dzien dzisaj mieliśmy zwyciętstwo nad brazylią w piłce, zwycięstwo w siatkówce i 4 miejsce kubicy w klasyfikacjach a do tego była fajna pogoda bo chmury zasłaniały słońce! super dzionek i dobrze mi sie w kosza grało.. i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 22:53, Vasilli napisał:

Mam nadzieję, że to miasteczko tez mi przypadnie do gustu. Chłopy sa koło Koszalina, jeżeli
o to Ci chodzi;)

Raczej miałem na myśli takie miasteczko nad morzem xD
Jezeli bierzesz deske i bedzie TV to nudzic sie nie da...a kompa Ci brakować nie bedzie? :D

Dnia 30.06.2007 o 22:53, Vasilli napisał:

Zawsze do dyspozycji;) Tylko nie wiem czy będę miał odkryte miejsce w którym mam Ci pomóc:)
Najwyżej mnie zaprowadzisz^^

Raczej powinienes mieć, chodzi o Ruins Of Surmia no moze dalej Ty byś mnei zaprowadził ;)
A dzisiaj idziesz grać, bo takto bym się dołączył ^^

Dnia 30.06.2007 o 22:53, Vasilli napisał:

W łóżku najwygodniej, choć w samochodzie tez sie dobrze śpi;) Juz raz (w podroży do rodziny,
Police) spałem i było OK;)

To gratuluje, bo ja za chorobe nie mogę nigdy w samochodzie usnąć, a co dopiero mówić o jakiejkolwiek wygodzie xD

Tak chodzi mi o jaszczurkę i jeszcze taki chiński bądź jakoński znak kiedyś miałeś. Też był fajny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować