Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ja nie wiedziałem czemu tu jest tak cicho. Dopiero teraz wchodzę i widzę zmianę. Temat teraz nieźle wyludnieje. Póki są wakacje to jeszcze jeszcze ale od września to będzie tu martwo. Ale co najważniejsze mniej spamu :) A skoro nie możemy tu gadać o GW itd to już nie wiem co dalej pisać...
(jest ktoś jeszcze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha moja wczorajsza sugestia przyjęta jak miło:)
A jako iż wczoraj poszedłem już spać chciałbym się wypowiedzieć w temacie najdłuższej przerwy w spaniu:)
To było 2 lata temu... U2 w Chorzowie .... wyjechałem z Olsztyna ok 8 rano z radosną ekipą .... cały dzień podróż potem wspaniały koncert a potem .... PKP podstawiło za mało pociągów (a pierwszy ok 4 rano) i ogólnie rzecz skracając pierwszy raz zdrzemnołem się ok 2 w nocy (2 dzień od wyjazdu) jak już do olsztyna wróciłem
Prosta matematyka (24-8)+24+2 = 42 h :) NAjlepsze w tym jest to że w olsztynie byłem już o 16 w dzień po koncercie, ale przez problemy z podróżą (plus 3 redbulle) odechciało mi się spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesteśmy, jestem ja przynajmniej. na chwilę bo ojciec zabiera kompa. no ale może jednak będzie lepiej.
teraz w końcu same marki zostaną ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:12, AQ22 napisał:

Ja nie wiedziałem czemu tu jest tak cicho. Dopiero teraz wchodzę i widzę zmianę. Temat teraz
nieźle wyludnieje. Póki są wakacje to jeszcze jeszcze ale od września to będzie tu martwo.
Ale co najważniejsze mniej spamu :) A skoro nie możemy tu gadać o GW itd to już nie wiem co
dalej pisać...
(jest ktoś jeszcze?)


są ludzie :) i ja akurat na odwrót po wakacjach będe przeważnie po 12 gdyż normalny student wtedy się budzi ;) a teraz ide spać bo jutro rano do pracy trzeba wstac;) (Dla mnie wakacje są cały rok z przerwami na sesje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:12, AQ22 napisał:

Ja nie wiedziałem czemu tu jest tak cicho. Dopiero teraz wchodzę i widzę zmianę. Temat teraz
nieźle wyludnieje. Póki są wakacje to jeszcze jeszcze ale od września to będzie tu martwo.

A czego? W czesie szkoły też można tutaj pospamować :D

Dnia 06.07.2007 o 00:12, AQ22 napisał:

Ale co najważniejsze mniej spamu :)

Jeszcze się zdziwisz :pp

Dnia 06.07.2007 o 00:12, AQ22 napisał:

A skoro nie możemy tu gadać o GW itd to już nie wiem co dalej pisać...

Ech, o wszystkim , np jaki masz rozbiar buta? xD

Dnia 06.07.2007 o 00:12, AQ22 napisał:

(jest ktoś jeszcze?)

Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki o iście pogańskiej porze! Są wakacje, nie ma nic do roboty, przynajmniej jak na razie. Jutro piątek, potem weekend, eee... aha zapomniałem weekend mnie już nie satysfakcjonuje:) Co tam u Was? W co obecnie gracie? Ja po raz drugi przechodzę Age of Empires 3 i gra jest dosyć trudna przez ciągłe ataki wroga, ale to jest to, co tygrysy lubią najbardziej! A w filmach to skończyłem w końcu oglądać ponownie trylogię Władcy Pierścieni, prawdziwa klasyka dla koneserów fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:12, AQ22 napisał:

Ja nie wiedziałem czemu tu jest tak cicho. Dopiero teraz wchodzę i widzę zmianę.

Teraz ją właśnie zauważyłem;)

Dnia 06.07.2007 o 00:12, AQ22 napisał:

Temat teraz
nieźle wyludnieje. Póki są wakacje to jeszcze jeszcze ale od września to będzie tu martwo.

Ale mnie nie zabraknie;)

Dnia 06.07.2007 o 00:12, AQ22 napisał:

Ale co najważniejsze mniej spamu :)

Przynajmniej się porządek zrobi;)

Dnia 06.07.2007 o 00:12, AQ22 napisał:

A skoro nie możemy tu gadać o GW itd to już nie wiem co dalej pisać...

Pisać można o wielu rzeczach jeszcze;)

Dnia 06.07.2007 o 00:12, AQ22 napisał:

(jest ktoś jeszcze?)

Ja jestem:D

No to do konkretów;) Wróciłem sobie z kilkudniowych wakacji, włączam komputer, gram.pl i normalnie chce sie powiesić;/ Konto mi ,,usunęli" ;/ Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi;)

Co do wakacji. Było okropnie. Cały czas było zimno i padało. No może łącznie z 3 godziny byliśmy na plaży opalając się;) Na szczęście woda była ciepła i jak przestawało padać to od razu do wody:D Mieliśmy własny domek z własna łazienką, więc o najważniejsze potrzeby nie musieliśmy się martwić;) Dzisiaj siedzieliśmy cały czas w tym domu i postanowiliśmy wyjechać, bo i tak nie było sensu zostawać jak ma padać jeszcze przez tydzień. Byśmy tylko w tym domu siedzieli i tracili grube pieniądze na jedzenie(100 zł=4 osoby-morze, 20 zł=4 osoby-dom) Tak więc nie opłacało się zostawiać i wróciliśmy do domku;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że atmosfera identyczna co o 22. Chyba jednak plan nie wypalił. Marki przeniosą sie na IRC może? to byłby nawet fajny sposób. Założyć jeszcze #NocneMarki i git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki. Właśnie wróciłem z ciężkiej imprezy do domu. :) Musze wam powiedzieć, że imprezowanie w wakacje to jednak zupełnie coś innego niż biwakowanie w ciągu roku szkolnego. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, widzę że zmiana regulaminu ;) Teraz NM będą tylko dla hardkorowców :P
Chyba nie przyjdzie mi wypowiadać się w temacie zbyt często z tego prostego powodu, że nie lubię siedzieć po nocach ;) Dzisiaj wyjątkowo bo czekam na Wiedźmina w TVP2. Muszę zobaczyć, czy faktycznie jest taki beznadziejny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:27, Magwisienka napisał:

O, widzę że zmiana regulaminu ;) Teraz NM będą tylko dla hardkorowców :P
Chyba nie przyjdzie mi wypowiadać się w temacie zbyt często z tego prostego powodu, że nie
lubię siedzieć po nocach ;) Dzisiaj wyjątkowo bo czekam na Wiedźmina w TVP2. Muszę zobaczyć,
czy faktycznie jest taki beznadziejny :D


O której leci? BTW... skąd Ty bierzesz w sobie tyle samozaparcia by oglądać polskie produkcje? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:27, Magwisienka napisał:

O, widzę że zmiana regulaminu ;)

No tak. Bo po 22 to dużo osób jest :) a po 24 to najwytrwalsi

Dnia 06.07.2007 o 00:27, Magwisienka napisał:

Dzisiaj wyjątkowo bo czekam na Wiedźmina w TVP2. Muszę zobaczyć,
czy faktycznie jest taki beznadziejny :D

Tego z Zebrowkim? (czy jak mu tam było) Szczerze to nawet niezły :) miłego oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:20, reykan napisał:

Witam Nocne Marki o iście pogańskiej porze!

Witam, witam ale pora normalna :)

Dnia 06.07.2007 o 00:20, reykan napisał:

Są wakacje, nie ma nic do roboty, przynajmniej jak na razie. Jutro piątek, potem weekend,

Ech, a ja wręcz przeciwnie :/

Dnia 06.07.2007 o 00:20, reykan napisał:

eee... aha zapomniałem weekend mnie już nie satysfakcjonuje:)

Zdradż szczegóły :D

Dnia 06.07.2007 o 00:20, reykan napisał:

Co tam u Was? W co obecnie gracie?

Hmm..Ja ostatnio gram dokładnie w nic - spoko gierka xD

Dnia 06.07.2007 o 00:20, reykan napisał:

Ja po raz drugi przechodzę Age of Empires 3 i gra jest dosyć trudna przez ciągłe ataki wroga, ale to jest to, > co tygrysy lubią najbardziej!

Nie wiem, nie grałem, ale zapewwne tygryski to lubią (ja Kogut jestem :)

Dnia 06.07.2007 o 00:20, reykan napisał:

A w filmach to skończyłem w końcu oglądać ponownie trylogię Władcy Pierścieni, prawdziwa klasyka dla koneserów fantasy.

Ooo...ja też dziś oglądałem :D ale jak na razie pierwszą cześć :)

AQ22---> przecież mówiłem :D
Magwisienka---> Eee tam, dla jakich hardkorowców? Połnoć to całkiem zwyczajna pora,mnie ani troszkę do łóżka nie cięgnie :pp
s2nto---> A czemy tak wcześnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze,że przypomniałaś:) Czas wyciągnąć piwko z lodówki i obejrzeć ,,przygody" Geralta:D Nigdy tego ,,dzieła" nie widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:29, s2nto napisał:

> O, widzę że zmiana regulaminu ;) Teraz NM będą tylko dla hardkorowców :P
> Chyba nie przyjdzie mi wypowiadać się w temacie zbyt często z tego prostego powodu, że
nie
> lubię siedzieć po nocach ;) Dzisiaj wyjątkowo bo czekam na Wiedźmina w TVP2. Muszę zobaczyć,

> czy faktycznie jest taki beznadziejny :D

O której leci? BTW... skąd Ty bierzesz w sobie tyle samozaparcia by oglądać polskie produkcje?
:o


Chyba o 0.40, ja tego raczej nie będę oglądał, już ja znam te popisy Żebrowskiego. Te jego genialne kreacje aktorskie. Kiedy w zeszłym roku byliśmy na filmie z nim chyba Człowiek, który nigdy nie żył, po pierwszych pięciu scenach koledzy obok wyciągali przy nauczycielkach mp3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:27, Magwisienka napisał:

O, widzę że zmiana regulaminu ;) Teraz NM będą tylko dla hardkorowców :P

Np. dla mnie:D

Dnia 06.07.2007 o 00:27, Magwisienka napisał:

Chyba nie przyjdzie mi wypowiadać się w temacie zbyt często z tego prostego powodu, że nie
lubię siedzieć po nocach ;)

To polub:) Fajnie jest, zwłaszcza tutaj:P

Dnia 06.07.2007 o 00:27, Magwisienka napisał:

Dzisiaj wyjątkowo bo czekam na Wiedźmina w TVP2. Muszę zobaczyć, czy faktycznie jest taki beznadziejny :D


Też na niego czekam, jeszcze chwila;D

BTW: Właśnie wypowiedziałem wojnę komarom w moim pokoju. może i jestem sadystą, ale spsikuje je dezodorantem;P Juz mam dwa ślady po ugryzieniach wiec wiecie....muszą dostać karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 00:29, s2nto napisał:

O której leci?

Dokładnie za 6 minut :)

Dnia 06.07.2007 o 00:29, s2nto napisał:

BTW... skąd Ty bierzesz w sobie tyle samozaparcia by oglądać polskie produkcje?

Chcę się przekonać, czy opinie o tym filmie nie były przesadzone ;)

mała16---> Dokładnie ten ;)

Obi-wan Kenobii---> Ja już ziewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.07.2007 o 00:31, Obi-wan Kenobii napisał:

> eee... aha zapomniałem weekend mnie już nie satysfakcjonuje:)
Zdradż szczegóły :D


Co ty... Jakieś podteksty?! Nie no po prostu w roku szkolnym to po prostu weekend jest takim jakby miłym dodatkiem do pięciu dni istnej charówy, teraz ten dodatek łączy się z podstawką czyli pięcioma dniami wolnymi też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować