Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2009 o 02:35, Mohair napisał:

11? To mi powiedz, co ja mam zrobić, jak wstaję przed 6-7 codziennie prawie?


Zacytuję słynnego Waszke G:
"ten tego, zdejmuje kominiarę i nie idę na robotę!". ;D

Powodzenia w spaniu i porannym wstawaniu. ;]

Ogarnę może jeszcze z paręnaście stron tekstu i chyba też się położę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po obejrzeniu "Fridge", serialu przyrównywanego do Archiwum X. I muszę powiedzieć że jest naprawdę super! Tylko że dość późno bo najpierw musi być "taniec bez skarpet" czy jak to się nazywało...
I tylko w czwartki, podobnie jak ostatnio Archiwum X.
Tak mi się zdaje że w jednym odcinku wciskają to, co w X-Files omawiali przez 10 odcinków.

Muzyka - dzień przed zawieszeniem systemu last.fm nareszcie na coś się przydało, podsunęło propozycje zapoznania się z gatunkiem breakbeat. Żeby wymienić tylko Propellerheads, Apollo 440, Crystal Methods czy znane każdemu The Prodigy. No, to trochę tego jest :D

Nie no ja rozumiem że różnice w metalu muszą być podziały, żeby słuchaczowi niespodziewanie nie rozwaliło bębenków po zakupie nowej płyty nieznanego wykonawcy, ale już w elektronice naprawdę się łatwo zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 01:10, SpecShadow napisał:

Właśnie jestem po obejrzeniu "Fridge", serialu przyrównywanego do Archiwum X.

Mhm. I w każdym odcinku prezentują inny produkt spożywczy?
Wspaniały serial...
NMSP
Fringe, nie fridge :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 01:10, SpecShadow napisał:

Muzyka - dzień przed zawieszeniem systemu last.fm nareszcie na coś się przydało, podsunęło
propozycje zapoznania się z gatunkiem breakbeat. Żeby wymienić tylko Propellerheads,
Apollo 440, Crystal Methods czy znane każdemu The Prodigy. No, to trochę tego jest :D


To ja polecę jeszcze The Chemical Brothers, Fluke, Junkie XL, Apollo 440 (dwa pierwsze albumy), niesamowity Hybrid oraz kilku innych tuzów sceny Breakz, czyli Evil Nine, General Midi, NuBreed czy Meat Katie.

Dnia 18.09.2009 o 01:10, SpecShadow napisał:

Nie no ja rozumiem że różnice w metalu muszą być podziały, żeby słuchaczowi niespodziewanie
nie rozwaliło bębenków po zakupie nowej płyty nieznanego wykonawcy, ale już w elektronice
naprawdę się łatwo zgubić.


No właśnie IMO niezbyt dobre porównanie...
Różnice pomiędzy Grindami, Deathem, Blackiem czy innym metalem są dość minimalne, tak jak i pomiędzy spokojniejszymi brzmieniami Rockowymi czy Metalowymi.
Natomiast w elektronice podział na gatunki jest bardzo widoczny i nawet laik dostrzeże widoczne różnice w brzmieniu House, Trance, Breakbeat, Drum ''n Bass czy Hardcore. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 01:19, windows00 napisał:

> Właśnie jestem po obejrzeniu "Fridge", serialu przyrównywanego do Archiwum X.
Mhm. I w każdym odcinku prezentują inny produkt spożywczy?
Wspaniały serial...
NMSP
Fringe, nie fridge :>


Zawsze mi się myli nazwa. Dobrze że nie pomyliłem go z Ridgem :D
O serialu dowiedziałem się wczoraj, znaczy w środę więc mam czas na nauczenie się poprawnej pisowni.
Swoją drogą polski tytuł jest zuy, taki mega-uber-spoiler na miarę filmu z zawodem zabójcy w tle (nie udało mi się znaleźć na filmwebie jego nazwy).

EDIT: oh snap, Statystyki jednak szwankują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaj :D Świeżo jestem po obejrzeniu odcinka (kolejny już raz) z pierwszego sezonu Fringe na TVN (HD for evah) , a tutaj zapomniałem, że już dzisiaj (tzn. o 21 dnia 17 września) jest premiera nowego sezonu tego serialu ^^ Już nie mogę się doczekać, ciekawe co twórcy umieścili w tym sezonie (zakończenie pierwszego było co najmniej dziiiiwne, kto oglądał, to wie ^^) .
Kurde, chyba teraz już nie zasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 01:30, Mohair napisał:

Jaj :D Świeżo jestem po obejrzeniu odcinka (kolejny już raz) z pierwszego sezonu Fringe
na TVN (HD for evah) , a tutaj zapomniałem, że już dzisiaj (tzn. o 21 dnia 17 września)
jest premiera nowego sezonu tego serialu ^^ Już nie mogę się doczekać, ciekawe co twórcy
umieścili w tym sezonie (zakończenie pierwszego było co najmniej dziiiiwne, kto oglądał,
to wie ^^) .
Kurde, chyba teraz już nie zasnę :D


To dzisiaj leciał odcinek drugi którego sezonu?
Więc informacja, jakoby sezon II mieli dopiero kończyć jednak byłą plotką. Albo po prostu informacja była nieaktualna.

@Tyler_D: a hell, again?

BTW. niedługo demko Brutal Legend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.09.2009 o 01:36, SpecShadow napisał:

To dzisiaj leciał odcinek drugi którego sezonu?


Pierwszego :)

Dnia 18.09.2009 o 01:36, SpecShadow napisał:

Więc informacja, jakoby sezon II mieli dopiero kończyć jednak byłą plotką. Albo po prostu
informacja była nieaktualna.


Khe? Drugi sezon dzisiaj miał premierę ^^ Ja przez to info dostałem takiego kopa energii, że chyba nie zasnę :D Serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 01:45, Prosiaq napisał:

I''ll just leave this here. Don''t talk about it.


Wolałem wersję z jeleniami, ale ta też jest dobra :D
...
Ok, ja odsłucham jeszcze jeden utwór TV on the Radio i jednak spróbuję zasnąć :D Jaj, Fringe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2009 o 01:45, Prosiaq napisał:

I''ll just leave this here. Don''t talk about it.


Jak tam na urlopie od gramsajta? Mała przerwa nie zawsze pomaga, na kaca nadal nic nie mamy.

@Mohair: aj, bo mnie też to zaczyna jarać. A mało co może wywoływać u mnie taki wzrost napięcia, srsly.

20090918014929

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerwa? Tak sobie. Niby mam pomysły na teksty, ale pomysł i napisanie to dwie iiiiinne sprawy. I tak pewnie niedługo wrócę, bo przywykłem do pisania.
Wracam do WoWa. Hellfire Peninsula czeka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

elo elo elo wszystkim :)
zmieniłam płeć, mówię to tylko bo mnie dawno w tym temacie nie było, dziękuję, witam i żegnam :] bo za kfilę spać idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 00:35, Kalejdoskop86 napisał:

elo elo elo wszystkim :)


Dotarłeś nawet TUTAJ?... A wszedłem tu z nadzieją normalnej dyskusji... No nic, tą nockę trzeba sobie odpuścić, dawno koszmarów na jawie nie miałem widać.
Dobrej nocy życzę wszystkim stabilnym psychicznie ludziom. Miłego...

Ps. Uciekajcie póki możecie...

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2009 o 00:44, Mohair napisał:

> elo elo elo wszystkim :)

Dotarłeś nawet TUTAJ?... A wszedłem tu z nadzieją normalnej dyskusji... No nic, tą nockę
trzeba sobie odpuścić, dawno koszmarów na jawie nie miałem widać.
Dobrej nocy życzę wszystkim stabilnym psychicznie ludziom. Miłego...

Ps. Uciekajcie póki możecie...

M.

gościu, rok temu to ja tu byłem stałym bywalcem w wakacje! :D od 0-3 w nocy, yo! ;]

@meryphillia
serio? zakład że nie? :P nie łamie regulaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować