Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2011 o 00:17, SpecShadow napisał:

Po partyjce w BC2, coraz lepiej mi idzie. Mam nabite 260h, ale już myślę albo o powrocie
do BF2 albo szukania czegoś innego. Może League of Legends?


Jeśli LoL to radzę szybko znaleźć sobie jakieś osoby do wspólnej gry, bo samemu w tym momencie jest dość trudno czerpać z niej radochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:23, sirufok napisał:

Jeśli LoL to radzę szybko znaleźć sobie jakieś osoby do wspólnej gry, bo samemu w tym
momencie jest dość trudno czerpać z niej radochę.


Czyli odpada. Może wrócę do CoD WaW, jedynego jakiego mam obecnie na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:14, Harrolfo napisał:

"Myślę , że jest to kawałek "Anesthesia pulling teethę"
Po co "ę" na końcu? :D

w sumie sam nie wiem skąd się wzięło :D. Co do odpowiedzi tam. To nic innego nie przychodzi mi do głowy... ehhh.

Dnia 29.07.2011 o 00:14, Harrolfo napisał:

To włącz sobie w trumnie nagranie, o którym pisałem.

W jakiej trumnie :D. Teraz jesteśmy w Kuli Sfer nocnych i do trumny się idzie tedy kiedy się leci już na spoczynek ;-)

Dnia 29.07.2011 o 00:14, Harrolfo napisał:

>Problemy z kompem ciąg dalszy.
Jakich?

Zasilaczowe...

Dnia 29.07.2011 o 00:14, Harrolfo napisał:

Wymiatasz!

Jasne że wymiatam.
Oglądam już leciwi film "Człowiek z marmuru" na TVP2. Pierwszy film, w którym zagrała Krystyna Janda. Jaka młoda wtedy... ahhhh ta Warszawa wtedy, i te klimaty :D.. Mniej ruchu na drogach a i auta jakie ''fajne'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem skojarzyć tytułu filmu który jakiś czas temu oglądałem, może pomożecie.
Film był o gościu który miał dylematy moralne związane z określeniem swojej osobowości (przystąpić do IRA czy zostać z dziewczyną i wtranżalać się w sprawy walki) w Irlandii ogarniętej wojną domową.
Może trochę lakonicznie ale coś w tą mańkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:25, Braveheart napisał:

W jakiej trumnie :D. Teraz jesteśmy w Kuli Sfer nocnych i do trumny się idzie tedy kiedy
się leci już na spoczynek ;-)

Myślałem, że masz taką trumnę hi-fi z głośnikami, telewizorem itp i z niej piszesz ;)

Dnia 29.07.2011 o 00:25, Braveheart napisał:

Zasilaczowe...

To nie pomogę.

Dnia 29.07.2011 o 00:25, Braveheart napisał:

Jasne że wymiatam.

Grunt to skromność ;)
Co do filmów - ja jakoś polskich, oprócz seriali komediowych nie trawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po wieczornej partyjce LoLa. Zwycięstwa wpadają, i się w końcu bilans do zera zbliża(148-149). Słabo wygląda, ale to pamiątka po żałosnych początkach(nie, żeby teraz było jakoś świetnie).

O dziwo nie pada, ale dalej nie mam ''przenośnego systemu dźwięku'' i nie chce mi się bez niego iść. Zresztą prawie tydzień z rzędu spacerów nocnych, teraz można by nieco posiedzieć.
Szczególnie, że dzisiaj wróciłem sobie o 4.30, czytałem książkę do 6, o 9 wstałem z łóżka, odpaliłem FM i obudziłem się o 12 przed kompem.:P Ciekawie, bo ponad miesiąc gry zagrałem, a nie pamiętam tego.xD

Teraz tak zastanawiam się co by tu porobić. Póki co wygrywa kombinacja "Porcupine Tree - FM - Książka", zobaczymy jak się rozwinie.

@Harrolfo - kiedyś robiliśmy też całkiem niezłe filmy komediowe, nie tylko seriale. Takich CK Dezerterów mogę oglądać raz za razem i cieszyć się jak głupi.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:30, Nephren-Ka napisał:

@Harrolfo

Wiem, ale teraz już jest baaaaardzo słabo.
Chociaż z dawnych filmów bardzo podoba mi się "Jak rozpętałem..." i klasyk - Grzegorz Brzęczyszczykiewicz :D
http://www.youtube.com/watch?v=ftrqO-jkMpE

@Shudo - to nie wiem ;P
Wpisz w google "civil war Ireland IRA" i dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ... ktoś tu jest, to ci dopiero.

Hmm ... zakochałem się ... w smaku i zapachu Moscatela, coś pięknego. Aż chyba sobie wleję jeszcze jedną lampkę.

Polskie filmy na tapecie? Hm ... od czasów Dnia Świra chyba nie było niczego tak wybitnego ... prawda? Bo średnio się interesuję rodzimym kinem.

btw zna ktoś jakieś ciekawe filmy o naziolach, nacjonalistach, rasistach i takich tam ... ''oryginałach''? Oglądałem już Romper Stomper, American History X, The Believer, Made in Britain, This is England. Jest jeszcze coś wartego uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji skoro tyle nas tu dziś jest, to jeśli znalazłby się ktoś obeznany w uniwersum Batmana, to prosiłbym o kontakt na GG: 10150704 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót do przeszłości. Rok 26 -któryś jakoś bardzo się od 1055 nie różni.;)

Btw. W końcu udało mi się zagrać w Brotherhooda i jak dotąd fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:37, Harrolfo napisał:

Wiem, ale teraz już jest baaaaardzo słabo.
Chociaż z dawnych filmów bardzo podoba mi się "Jak rozpętałem..." i klasyk - Grzegorz
Brzęczyszczykiewicz :D
http://www.youtube.com/watch?v=ftrqO-jkMpE


Ba, klasyk, z genialną rolą Mariana Kociniaka.:> Tam wiele scen miażdży, mnie chyba zawsze najbardziej rozbraja próba ucieczki podkopem z obozu i rozwalenie strażnicy.:P

Przy okazji warto zwrócić uwagę na to, co robi Teatr TV - takie "Rozmowy przy wycinaniu lasu" są genialne(i pewnie poznasz, któż to tam gra): http://youtu.be/VvXFjJlyuro

@Tyler_D - bo tam też jest genialna rola, tym razem Marka Kondrata(ja go nie pamiętam ze słabego filmu ogólnie).:>

@mr_chief - poczekaj, aż włócznię zdobędziesz. Musi być w tym jakiś straszny fun, bo kolega(maniak tej serii) szalał z nią dobre kilka godzin(bez żadnego większego celu).:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 01:00, Nephren-Ka napisał:

Ba, klasyk, z genialną rolą Mariana Kociniaka.:> Tam wiele scen miażdży, mnie chyba
zawsze najbardziej rozbraja próba ucieczki podkopem z obozu i rozwalenie strażnicy.:P

Mnie też scena w angielskim obozie - z "5 o''clockiem" ;)

Dnia 29.07.2011 o 01:00, Nephren-Ka napisał:

Przy okazji warto zwrócić uwagę na to, co robi Teatr TV - takie "Rozmowy przy wycinaniu
lasu" są genialne(i pewnie poznasz, któż to tam gra): http://youtu.be/VvXFjJlyuro

Luksus normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 00:42, Tyler_D napisał:

O ... ktoś tu jest, to ci dopiero.

Praktycznie jak co noc. Może niektórzy nie wytrzymują do końca, ale zawsze jakieś wampirki się napatoczą. Ostatnimi czasy nawet kilka razy zdarzało się tak że rozmowy się kleiły do aż się czas wyczerpał :-)

Dnia 29.07.2011 o 00:42, Tyler_D napisał:

Hmm ... zakochałem się ... w smaku i zapachu Moscatela, coś pięknego. Aż chyba sobie
wleję jeszcze jedną lampkę.

A cóż to. Pierwszy raz słyszę o tym trunku.. Winko jakieś ??. Może koniak ?

Dnia 29.07.2011 o 00:42, Tyler_D napisał:


Polskie filmy na tapecie? Hm ... od czasów Dnia Świra chyba nie było niczego tak wybitnego
... prawda? Bo średnio się interesuję rodzimym kinem.

Oj chyba nie do końca. Raczek nie obcy Ci jest tytuł "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". "Czeka na nas świat" też jest dobry. :-). Jak nie oglądałeś to polecam

Dnia 29.07.2011 o 00:42, Tyler_D napisał:


btw zna ktoś jakieś ciekawe filmy o naziolach, nacjonalistach, rasistach i takich tam
... ''oryginałach''? Oglądałem już Romper Stomper, American History X, The Believer,
Made in Britain, This is England. Jest jeszcze coś wartego uwagi?

Te najlepsze już widzę masz za sobą.
może to Cię zainteresuje
http://www.filmweb.pl/film/Wtyczka-1995-37176
i to
http://www.filmweb.pl/film/Skin-2008-481376
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 01:04, PRINCE_JANEK napisał:

Witem dżentelmenów.
Co u panów słychać?


O chłoooopie :D. Ty żyjesz... Wróciłeś znów do żywych ?. Kto cię wskrzesi??ł. Swego czasu bana dostałeś i długo Cię nie było. Który to już raz?? Bana na ile dostałeś?, [bo to chyba było tak dawno, że już nie pamiętam] ile trwał. No chyba że to był permanentny i ubłagałeś kogoś by zdjęli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włócznie w każdej chwili mogę mieć, jak kogoś z nią obezwładnię.;) owszem zabawa przednia.
A seria jest super, korzystam z czasu i do premiery nowego Cda, chcę tą część mieć zakończoną, to mi ta przyszła zostanie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 01:07, Braveheart napisał:

A cóż to. Pierwszy raz słyszę o tym trunku.. Winko jakieś ??. Może koniak ?

Cuś w ten deseń jak to http://czaswina.pl/artykul/moscatel-de-setubal

Dnia 29.07.2011 o 01:07, Braveheart napisał:

Oj chyba nie do końca chyba nie obcy Ci jest tytuł"Wszyscy jesteśmy Chrystusami" "Czeka
na nas świat" też jest dobry. :-). Jak nie oglądałeś to polecam

O pierwszym słyszałem o drugim nie, obydwu nie oglądałem.

Dnia 29.07.2011 o 01:07, Braveheart napisał:

A to chyba nawet na iplexie widziałem. Trzeba by sobie obejrzeć, tym bardziej za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 01:09, Braveheart napisał:

O chłoooopie :D. Ty żyjesz... Wróciłeś znów do żywych ?. Kto cię wskrzesi??ł

A żyje. :D Mam już konto odbanowane od września 2009 roku, ale jakoś okazji nie było żeby coś napisać. ;) Bodajże Wojman mnie wskrzesił.

Dnia 29.07.2011 o 01:09, Braveheart napisał:

Swego czasu bana dostałeś i długo Cię nie było. Który to już raz?? Bana na ile dostałeś?, [bo to
chyba było tak dawno, że już nie pamiętam] ile trwał. No chyba że to był permanentny
i ubłagałeś kogoś by zdjęli :P

Nawet nie wiem na ile ten ban był. Ogólnie nie udzielam się już na forum, czasami pisałem z innego konta... Ale szczerze to już mnie to nie jara tak jak kiedyś. ;] Więcej siedzę na forum o innej tematyce, ale ogólnie skończyły się te czasy, gdzie dnie i noce nabijałem posty. Tak naprawdę nie wiadomo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować