Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2006 o 00:06, KHRoN napisał:

a dziś to niby co... weekend? ;p
;)


Dla normalnych ludzi weekend, dla mnie przerwa między pracą (ruch ciągły, trzy zmiany w świątek piątek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rety... znowu robi się noc :)
Jak to Słońce szybko śmiga po niebie :)

Kurcze, już majaczę... Dawno nie spałem dłużej niż 4 godziny.... mam niezłe wory pod oczami (prawie jak makijaż transwestytów z pewnego znanego, aczkolwiek dennego zespołu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 00:22, Monastor napisał:

O rety... znowu robi się noc :)
Jak to Słońce szybko śmiga po niebie :)

Kurcze, już majaczę... Dawno nie spałem dłużej niż 4 godziny.... mam niezłe wory pod oczami
(prawie jak makijaż transwestytów z pewnego znanego, aczkolwiek dennego zespołu)



A u mnie jakis palant puszczał fajerwerki przez pół godziny!!I jak tu spać!!Mam ochotę mu nakopać!WRRR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 00:22, Monastor napisał:

O rety... znowu robi się noc :)
Jak to Słońce szybko śmiga po niebie :)


Prawda? Ja też to teraz zauważyłem ;)...

Dnia 23.07.2006 o 00:22, Monastor napisał:

Kurcze, już majaczę... Dawno nie spałem dłużej niż 4 godziny.... mam niezłe wory pod oczami
(prawie jak makijaż transwestytów z pewnego znanego, aczkolwiek dennego zespołu)


Ja powiem inaczej. Oni mają makijaż prawie taki, jak moje wory pod oczami ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... ciekawych rzeczy można się dowiedzieć siedząc na necie po nocach... wiedzieliście że istnieje jeden program pozwalający na bitrate peeling plików OGG Vorbis? bo ja do dziś myślałem że bitrate peeling to tylko ciekawostka i że nie da się tego w praktyce zrobić... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Jak wcześniej we 3-4 osoby zdominowaliśmy ten wątek, to teraz my milczymy wszyscy. Dosłownie wszyscy. I ktoś jak widzę przejął naszą rolę Nocnych Marków ;) Cóż, w końcu trzeba sobie czasami pospać. Może niekoniecznie teraz, bo przy tej temperaturze to oka zmrużyć nie można, ale to szczegół "bez" znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, co jest, że wszyscy śpią? W tej chwili nie licząc botów mam JEDNĄ osobę w kontaktach on-line. Chyba dzisiaj wcześniej spać pójdę, bo nie mam nic do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 01:42, KHRoN napisał:

myślałem że bitrate peeling to tylko ciekawostka i że nie da się tego w praktyce zrobić...
O_o

Hmm... sluchales kiedys radia BBC przez internet? Tam jest tak, ze w miare zmian w stopniu zapchania Twojego lacza internetowego dosc plynnie zmienia sie jakosc dzwieku (czyli bitrate). To chyba jest wlasnie bitrate peeling, prawda? (Tzn. na serwerze jest stream o znakomitej bitrate ale do roznych uzytkownikow dociera w roznej postaci.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 02:12, Elwro napisał:

Tam jest tak, ze w miare zmian w stopniu
zapchania Twojego lacza internetowego dosc plynnie zmienia sie jakosc dzwieku (czyli bitrate).
To chyba jest wlasnie bitrate peeling, prawda?


i tak i nie :) np. "nawet" WindowsMedia czy RealMedia toto potrafi, ale ma np. trzy predefiniowane ustawienia, np. 64+128+320kbps i wybiera najlepsze możliwe... a bitrate peeling w Vorbis jest płynny - np. nie da się pełne 320kbps to będzie powiedzmy 299kbps, a nie odrazu 128 :)

oczywiście w teori, bo jak dotąd jeszcze się z tym nie spotkałem... w czym tak właściwie nadaje radio BBC? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha, moj 1 post w tym temacie :D WAKACJE RULZ :D Moge tu siedziec teraz i do 7 rano i nikt mi nic nie zrobi :D Nocne marki rulz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 00:28, Furrbacca napisał:

Ja powiem inaczej. Oni mają makijaż prawie taki, jak moje wory pod oczami ;P.

To ja Wam powiem tak.... NICI ze spania, już chyba tego nie umiem x/
Może jak się walnę do łużka to mnie złapie sen wktrótce.... bo jak nie to będę jutro wyglądał jak szkielet człowieka x/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 15:43, Sarafan_Knight napisał:

Update do mojej wczorajszej wypowiedzi. ;) Oczywiście już wiem skąd takie wnioski wyciągnąłeś. ;)

Czyżby po wyłączeniu kompa zachciało Ci się zalotów? ;-P
I dopiero po wyobrażeniu sobie szczegółów (ew. po reakcji partnerki) pojąłeś niestosowność tego pomysłu ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 11:08, A-cis napisał:

Czyżby po wyłączeniu kompa zachciało Ci się zalotów? ;-P
I dopiero po wyobrażeniu sobie szczegółów (ew. po reakcji partnerki) pojąłeś niestosowność
tego pomysłu ;-P


Nie przesadzajmy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 11:08, A-cis napisał:

I dopiero po wyobrażeniu sobie szczegółów (ew. po reakcji partnerki) pojąłeś niestosowność
tego pomysłu ;-P


czuję się jakbym przytuptał w niewłaściwym momencie... O_o

;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować