Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2014 o 01:17, SurgeonOfDeath napisał:

Piękne <3

Spoiler

zawsze możesz zniszczyć świat chociaż wiem, że to nie realne



Raczej żałosne, a nie piękne.
A świata niszczyć nie ma po co, nie jestem jakimś psychicznym idiotą, który miałby decydować innych ludziach.
Nawet pomimo tego, że ludzie w wielkim stopniu ''sponsorują'' moje rozważania. Ech, jedno czego żałuję, to że nie ma opcji zobaczyć paru min później, pewnie byłoby to całkiem zabawne.
Swoją drogą to i tak dalej pewnie będę się kisił w tym czymś co ma się zwać życiem. Beznadzieja pod każdym względem, ukazująca się nawet w tak banalnej czynności jak zabicie się.>:<

@meryphillia - to sobie robisz load game i następnym razem może nie zniesie.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nah nie ma tam instant death.
Odradzasz się przy najbliższej maszynie leczącej, więc nie ma problemu zbytnio.
Raz tylko zwaliłem i zdechłem jakimś cudem na statku który przechwyciłem i nie chciało mi się do niego wracać ze spawnpointu. Robi teraz za Voyager''a i przeleciał już chyba 1500km jeśli dobrze pamiętam. :D

Jak tam fabryczki tak poza tym?
Miałem dzisiaj pograć trochę, ale jest dzień darmowej premki w małpowisku, to trzeba korzystać. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2014 o 01:37, Nephren-Ka napisał:

Raczej żałosne, a nie piękne.
A świata niszczyć nie ma po co, nie jestem jakimś psychicznym idiotą, który miałby decydować
innych ludziach.

Taki Kaligula wydał wojnę posejdonowi. I ludzie poszli bić mieczami wodę, to było prawdziwe piękno.
Zawsze znajdzie się ktoś kto myśli zupełnie inaczej i zrobić coś niecodziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śpio i śpio tylko...

A u mnie praca wre.
Szkielet widoczny na wcześniejszym sceenie sprzed paru dni przybrał już formę przytulnego i pojemnego magazynu.
Pojawiła się też potrzeba dokowania statków przeznaczonych na szaber, bowiem luźno w przestrzeni mają tendencje do szybkiego uciekania gdy nie ma napędu.
Po wstępnym testowaniu na dachu magazynu, trzeba było załatać parę dziur :D, więc potrzeba stabilnej i wytrzymałej platformy okazał się pilna.

20140626014002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 01:35, nightfaler napisał:

To ktoś się nie uczył niemieckiego?


Niby był w szkole średnie, ale nauką bym tego nie nazwał. 3 było za samą obecność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Język niemiecki... Kurczę, trochę mi wstyd, że w szkole średniej w tym roku ledwo 2 wyciągnąłem z tego przedmiotu. Nie wiem, do samego j. niemieckiego nic nie mam, kiedyś może nawet pouczyłbym się na poważniej, ale jak to wykładane w szkole jest, no to nie mam pytań. Tak, wiem, głównie to zależy od samego ucznia, blabla ;]

No ale by nie było, że tylko marudzę na polskie szkolnictwo... Właśnie zagrywam się w pierwszego Ghost Recona, który zadziwiająco dalej grywalny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pic: Yey!

Nie pic: Hej, wiecie jaka tragiczna dla "gracza" jest przesiadka z PC na Maca? Tyle fajnych gier wydanych tylko na Windowsa, a do systemu człowiek się przyzwyczaja i już nie chce się wracać :/

20140626020116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 02:02, StrictlyBananas napisał:

Nie pic: Hej, wiecie jaka tragiczna dla "gracza" jest przesiadka z PC na Maca? Tyle fajnych
gier wydanych tylko na Windowsa, a do systemu człowiek się przyzwyczaja i już nie chce
się wracać :/


Zawsze na osobnej partycji możesz zainstalować Windowsa i grać w gry przeznaczone pod ten system. Nie wspominając o tym, że wiele gier przeznaczonych na Windowsa działa też na MACu. I mówię to jako wieloletni użytkownik MACa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jednak z drugiej strony MacBook Air ze swoją aluminiową obudową nie jest stworzony do obsługiwania Windowsa. Obudowa nagrzewa się w ciągu minut i zaczyna parzyć w palce. Tak samo jest zresztą z grami na OS X. Insurgency, Anomaly 2, Nuclear Dawn, Killing Floor... Nawet LOTRO i WOW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pic: ja sie ciagle przymierzam do dwójeczki. Demo przeszedłem kilka razy.

edit: nie pic :P nie tylko air. windows na starych prosach tez nadawal sie tylko do worda i notatnika. niesety, nie wiem jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uczę się rosyjskiego. Choć ciężko nazwać to nauką, nawał innych zajęć na studiach sprawia, że odwalam te zajęcia aby zaliczyć... A szkoda, bo wybrałem je z własnej woli zamiast angielskiego, chcąc czegoś się nauczyć. Well, not this time.

A z innej beczki - nie ma to jak porządny koncert przed snem. Damn, aż się przypomina OWF, chcę jeszcze raz. ;/

https://www.youtube.com/watch?v=PRoirG1dTLk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2014 o 02:32, MrGregorA napisał:

Pic: ja sie ciagle przymierzam do dwójeczki. Demo przeszedłem kilka razy.


W sumie cisnąłem dystrybutora o Sniper Elite 3 tylko dlatego, że grałem w Enemy Front i byłem zdziwiony tak niskimi ocenami, bo nie była to aż tak zła gra. Sniper Elite 3 bywa miejscami gorzej zrobiony, ale wygląda nieco lepiej i na pewno dostanie ok. 80%.

A co do V2, to jakoś mnie nie ciągnęło do tej gry. Pobrałem demo, przeszedłem, ale jakoś nie skłoniło mnie to do zakupu.

Dnia 26.06.2014 o 02:32, MrGregorA napisał:

edit: nie pic :P nie tylko air. windows na starych prosach tez nadawal sie tylko do worda
i notatnika. niesety, nie wiem jak jest teraz


To nie jest tak, że nie nadaje się do Windowsa, po prostu komputery mają inne zarządzanie zasobami (przynajmniej mi tak tłumaczono) i procesory na MacBookach stale działają na dość wysokich obrotach. Da się normalnie używać, ale temperatura komputera jest niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu śpicie...

Progress w tworzeniu scrapyardu widoczny i już nawet w połowie jest funkcjonalny, bo jeden statek już może dokować. ;]
Kto lubi tego rodzaju autyzmy, brać nie zastanawiać się nawet pomimo że to alfa.
Akurat jest drobna przecena na steamie.

20140628030406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dunno wtf is this but ... oh come on. Wrzuciłbyś tutaj coś lepszego, już nawet te czołgi były lepsze. ;-D Bo to co widzę kojarzy mi się tylko z barachłowatą Grawitacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jestem w połowie sesji wiece jeszcze została końcówka bo pewnie część we wrześniu.Ja nie mogę grywać w gry zbyt często bo przypłaciłem to dwiema poprawkami z zaliczenia i egzaminu także trochę pograć i do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pfff...
Genialny projekt IMO, gdy lubi się autyzmy pokroju Minecrafta.

Na zachętę screen skończonej platformy z upchanymi trzema statkami czekającymi na rozpiłowanie. :3

20140630023324

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować