Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2015 o 02:28, meryphillia napisał:

boś degenerat, bowiem grasz jakies hentaje obskurne

Żeby tylko z tego powodu. ;d

A w tak w ogóle to moja wersja wcale nie jest hentajowa. : <

Dnia 04.02.2015 o 02:28, meryphillia napisał:

zamiast
w najlepszą grę zaraz po Combat Mission. :3

Nie grałem ani w jedno ani w drugie, więc wiesz. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 02:32, Kadaj napisał:

Nie grałem ani w jedno ani w drugie, więc wiesz. :3


No i dlatego mówię, żeś i tak już dawno stracił cale życie niezaznając olśniewającego blasku geniuszu tak wspaniałych gier. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 02:39, meryphillia napisał:

No i dlatego mówię, żeś i tak już dawno stracił cale życie niezaznając olśniewającego
blasku geniuszu tak wspaniałych gier. ]:>

Może odpokutuję przez dobre uczynki, na przykład szerzenie spamu w tym zacnym wątku. :3

Zresztą dzisiejszej nocy pewnie już w nic nie zagram. Często tak mam, że jak skończę coś fajnego (nie, nie tylko hentaje ;p), to przez jakiś czas w ogóle nie mogę się na gry patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 02:45, Kadaj napisał:

Może odpokutuję przez dobre uczynki, na przykład szerzenie spamu w tym zacnym wątku.
:3


Maybe...

Ja tam jeszcze nie miałem gry, by po jej przejściu nie chciało mi się już w nic innego grać.
No może jedynie pierwszy kontakt z serią Combat Mission spowodował, że wszelkie inne strategie stały się marne.
Nadal oczywiście były tytuły warte zagrania jak chociażby genialny Supreme Commander czy Men Of War lub Company Of Heroes, ale po CM już żadna strategia nie mogła być traktowana poważnie.
Oczywiście nie dotyczy to kosmicznych 4X, bo te to całkiem inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jak wam wieczór mija? U mnie -5, ale spokojnie :) Do tego kursuję sobie między Niemcami a Francją w ETS 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, po tym jak wieki temu grałem(czy tam katowałem, może to lepsze słowo patrząc na ilość godzin) w Diablo II postanowiłem w końcu zagrać w najnowszą część, to nie wiem co się dzieje.xD Dźwięk jakiś dziwny(głośność muzyki na 100%, wszystko inne na 20% a i tak słabo ją słychać jakoś), na wysokich ustawieniach nie ma chyba pełnej płynności(say whaaaaaaaaat???? ; albo ja mam już problemy z widzeniem), na odpalonej mapie nie da się chodzić po lokacji, drzewko skilli jakieś inne jak dawniej(i nie wiem co robić, czy mogę dodać jakieś punkty które zdobyłem, czy też nie dodawać, żeby nie popsuć postaci wrzuceniem ich w głupoty), nie da się przybliżać/oddalać obrazu scrollem myszki(co jest chyba nagminne już w wielu grach, a przynajmniej tych w które czasami grywam, WoT, LoL, PoE).
Poza tym całkiem fajna gra, chyba głównie dlatego że nazywa się jak się nazywa.xD

Z dziennika pogodowego: śnieg pada, a leż go już w porywach ze 20cm. Normalnie zima pełną gębą.

@haderQ - brat gra w ETS 2, ale nie wiem gdzie on tam jeździ aktualnie.;p Mnie jakoś nie ciągnie żeby w to zagrać(ostatnio chyba grałem w 18 Wheels of Steel Across America jeśli chodzi o takie gry), zbyt monotonne jakoś tak na ten moment. A przy okazji tego tytułu, to ostatnio nawinął mi się pod rękę jakiś stary numer CDA w którym była recenzja pierwszej części ETS, z oceną bodaj 4 i opisem wielkiej nudy.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości przyjęty zostałeś do grupy w diablo 3? :)

haderQ - Również niedługo tak będę kursował wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 00:19, haderQ napisał:

Witam :) Jak wam wieczór mija? U mnie -5, ale spokojnie :) Do tego kursuję sobie między
Niemcami a Francją w ETS 2 ;)


Tak mnie nakręcacie tym EuroTruckiem, że chyba sobie odkurzę... Ale, ale... Przecież sesja. Nienawidzę Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 00:22, Isildur napisał:

Tak z ciekawości przyjęty zostałeś do grupy w diablo 3? :)


Nie wiem.xD
Znaczy pole grupy mam chyba dalej puste, więc możliwe że nie(pośpiechu nie ma). Mam nadzieję że nic nie trzeba klikać dodatkowo w trakcie, jako że brat biegał sobie swoim barbarzyńcą i pewnie akceptacja czegokolwiek w menu przerosła by jego umiejętności(starość nie radość xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 00:27, Nephren-Ka napisał:

Nie wiem.xD
Znaczy pole grupy mam chyba dalej puste, więc możliwe że nie(pośpiechu nie ma). Mam nadzieję
że nic nie trzeba klikać dodatkowo w trakcie, jako że brat biegał sobie swoim barbarzyńcą
i pewnie akceptacja czegokolwiek w menu przerosła by jego umiejętności(starość nie radość
xD).


Po moim zaakceptowaniu masz 10 dni na potwierdzenie, a jeśli nie zostało to zrobione, to zadziałamy jak laptopa swojego odzyskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, jak mnie tu dawno nie było...
Co do ETS2, to szczerze polecam, zwłaszcza jak ma się kierownicę :) Może gra się nudzi na dłuższą metę, ale na początku daje sporo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo III jest fajne, nawet ja sobie co jakiś czas pogrywam dla relaksu. ;p

A tak w ogóle dołączanie do community strasznie nieintuicyjne. Niby wysłałem "podanie", ale nigdzie nie ma takiej informacji, a po wyszukaniu grupy mogę jeszcze raz kliknąć "join". ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 00:34, Kadaj napisał:

A tak w ogóle dołączanie do community strasznie nieintuicyjne. Niby wysłałem "podanie",
ale nigdzie nie ma takiej informacji, a po wyszukaniu grupy mogę jeszcze raz kliknąć
"join". ;d


I nie ma Ciebie w community?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... A opcja sprawdzenia tego jest jakoś dziko ukryta? Bo wydaje mi się tu pusto (obrazek pierwszy) i nadal mogę dołączyć (drugi). ;d

20150205004055

20150205004117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 00:36, Isildur napisał:

I nie ma Ciebie w community?

To może i ja bym się dopisał? Przyjmiecie nocnego-n00bo-marka barbarzyńcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 00:41, Kadaj napisał:

Hm... A opcja sprawdzenia tego jest jakoś dziko ukryta? Bo wydaje mi się tu pusto (obrazek
pierwszy) i nadal mogę dołączyć (drugi). ;d

Hmm wygląda to tak jakbyś nie był, ok umówmy się tak jak odzyskam laptopa to Tobie pomogę ok?

Graffis

Dnia 05.02.2015 o 00:41, Kadaj napisał:

To może i ja bym się dopisał? Przyjmiecie nocnego-n00bo-marka barbarzyńcę?


Przyjmiemy ;)
Jak odzyskam laptopa to będę miał dostęp do Diablo wtedy, Ciebie dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2015 o 00:43, Isildur napisał:

Hmm wygląda to tak jakbyś nie był, ok umówmy się tak jak odzyskam laptopa to Tobie pomogę
ok?

Spoko, nigdzie mi się nie spieszy. : >

A moja nowa zabawka okazała się taka sobie. Dialogi z rysowanymi tłami śliczne, ale walka i eksploracja w 3D wygląda tak sobie, gra się jeszcze gorzej. Poza tym nie lubię burzenia czwartej ściany. Może jutro będę miał lepszy dzień.

20150205005201

20150205005207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieew...
W końcu się wyspałem dobrze. :3

Co do "nudy" w ETS, to znudzi praktycznie każdego, kto nie lubi tracić sympatycznie czasu we wszelakich "sam sobie znajdź cel i sens rozgrywki" grach sandoboxowatych.
Mnie tam maratony po 2tyś km z jakims czołgiem czy banananmi na grzbiecie nie nudziły.
Wróciłbym nawet i do iezbyt zmienionego TSM, gdyby nie te dziesiatki gier do ogrania.

A o "obadaniu" mówiąc...
Niestety na Sword Of The Stars II poległem; jakieś to mało intuicyjne, chaotyczne i w ogóle.
Naczytałem się że ponoć jedynka znaczie ciekawsza, a że gra ma fajna koncepcję bitew w trybie RT, to chyba się zainteresuję.
O ile uda się wyrwać ze szponów Distant Worlds, bo znowu wrócilem do ogrywania. ;P

A wrócilem, bo jednak Star Ruler 2 okazał się nieco nietrafionym zakupem.
Sama gra bardzo fajna, a możliwość odpalenia mapy z kilkoma bilionami systemów (komputera który by to obsłuzył pewnie i NASA nie ma swoją drogą) wręcz rajcująca, tylko że znowu okazało się że mój krzemiaczek jest za słaby i gra nawet przy tylko 50 systemach po 10 minutach zaczynała chodzić marnie.
Obada się jak zmieni sie sprzęt, a gra zmieni status z bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwszy egz do przodu. punkt do 4+ :(. a drugi? prawdopodobienstwo ze dostane 2 to jakieś 3/4, a szansa 3 :P
przynajmniej tyle. co za zal, ze genetyce lekarskiej wykorzystuję matmę na poziomie przekraczajacym liceum, a faktycznie ważnei i istotne rzeczy są olewane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować