Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

a ja mam wrażenie - że jakoś mało się dzieje (pomijając ten temat, który ledwo żyje i tak).

Tak jakoś smutno - no oprócz zmian kilku i konkursów... a ja kurcze i tak spac musze isc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi trudno uwierzyć, że nic się nie dzieje w tym temacie o 3 w nocy! No szkoda ale widocznie już nie ma nocnych maków..nowy rok szkolny ich pewnie wystraszył i teraz mają kilka dni na nauczenie się chodzenia spać o normalnych godzinach;).No ja lece spać.Pozdro dla wszystkich nieśpiących forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 00:06, Furrbacca napisał:

Yeah, forum działa :).

Ja sądze, że CDP powinno rozdać jakieś upominki dla wytwałych, którzy uparcie czekali, aż gram.pl będzie działać. :) Z tego co wiem to mało kto dożył do tej pory. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 00:13, Kukowsky napisał:

Ja sądze, że CDP powinno rozdać jakieś upominki dla wytwałych, którzy uparcie czekali, aż gram.pl
będzie działać. :) Z tego co wiem to mało kto dożył do tej pory. :)


chyba tylko andergrandowcy byli na tyle cierpliwi ;) a jeśli chodzi o upominek to bym nie pogardził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 00:13, Kukowsky napisał:

Ja sądze, że CDP powinno rozdać jakieś upominki dla wytwałych, którzy uparcie czekali, aż gram.pl
będzie działać. :) Z tego co wiem to mało kto dożył do tej pory. :)


Przynajmniej 15 osób w Podziemiu ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 00:13, Kukowsky napisał:

> Yeah, forum działa :).
Ja sądze, że CDP powinno rozdać jakieś upominki dla wytwałych, którzy uparcie czekali, aż gram.pl
będzie działać. :) Z tego co wiem to mało kto dożył do tej pory. :)


Też tak sądze...ale ja dotrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A juz myślałem że to koniec... ale dzięki bogu gram.pl wstało.. a podziemie... no cóż my staramy sie nie tracić wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 00:17, Dizi napisał:

a podziemie... no cóż my staramy sie nie tracić wiary


Podziemie nigdy nie wstanie. To by zaprzeczyło sensowi jego istnienia ;).
A co do cierpliwosci - chyba jednak nie tylko andergrand. Za to w FM znow pojawily sie posty ;P. Nie znasz dnia ani godziny, gdy zaczna Cię oskarżać o byle co ;).
Za to statystyki wyjątkowo zajęło nasze podziemie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

własnie - mnie dopiero teraz - jak to pisze - udało sie wbic na gram .pl . Ktos mi wyjasni o co chodziło? zadnej notki na głownej stronie - a serwery im pasc musiały i to nieźle. tak czy inaczej - dobrze, że wszystko wróciło do normy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2006 o 15:18, Monastor napisał:

Też mnie to bardzo ciekawi :/

Przez ładnych kilka godzin nie dało się nic zrobić


ta - aja ostatniej porcji pytan nie dorwałem do teraz - a jest już za późno - bo wg regulaminu konkurs był do 30 sierpnia (włącznie) wiec lipa - a nawet jesli - bo moge teraz wyslac odp. ale nie mam dzwieku w pracy - wiec nie moge posluchac "o co chodzi" :(

liiiipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra! wiem, że wcześnie ale tak się składa, że w kolektywie zawsze musi byc ktoś pierwszy :)

I przechodzimy do głosowania. tylko powstaje pytanie jakim sposobem wybierzemy sposób głosowania (jawnie czy niejawnie) :P - to się do kwasów nadaje :) hehe

dobra - ktoś dziś ma zamiar siedzieć dłużej? ogólnie to jakąś bibkę nalezy zaplanowac na koniec wakacji (choć ja i tak od października zaczynam :P ) - to wakacje ogólnie kończą się teraz

jakies propozycje (trza bedzie głosować) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 00:10, Podpułkownik napisał:

Myślę, że czas zacząć rozważania :). O czym będzie dzisiejsza dyskusja ??.Może o problemach
z łączeniem się z witryną gram.pl ?? :)

Czy naprawde musisz wspominać o tym <chlip chlip> myślałem że to koniec świata nadchodzi. Dzwoniłęm już do swojego psychiatry, ale on mnie nie rozumiał, nie wiedział ze to dla mnie najważniejsza rzecz w życiu, że UMRE bez tej stronki. Ach za co ja mu płace te tysiące fisaszków miesięcznie, nawet z głupiej manii ganiania za zakonnicami z plecakiem odrzutowym (no co chciałem tylko nauczyć Pingiwnki latać :-P) nie zdołał mnie oduczyć
A tak całkiem serio to nieźle sie wystraszyłem wczoraj, co to się mogło stać z moim ulubionym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bradzo dobry pomysł..ale nerwów straciłem..ale udało mi się jakimś cudem po paru godzinach popołudniu zalogować(!!)i odpowiedziałem na pytania w konkursie ale za chwilę i tak już nie działało.Ogólnie to mógłby ktoś powiedzieć co się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszedłem, aby zdementować plotki, że odchodze z forum :] Wiecie, że sie nie da... A zwłaszcza jak ktoś lubi pisać i ma nadmiar pomysłów. Dziś kolejny post na KC będzie, get ready ^^!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 00:44, DevilFish napisał:

Przyszedłem, aby zdementować plotki, że odchodze z forum :] Wiecie, że sie nie da... A zwłaszcza
jak ktoś lubi pisać i ma nadmiar pomysłów. Dziś kolejny post na KC będzie, get ready ^^!


hmm, coś mi tu nie pasuje, nie było Cię ostatnio... więc może to Twoja sprawka, że wczoraj forum nie działało, co? bawiłeś się może U*******em? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować