Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 22:49, wdowiakm napisał:

> ja to moge siedziec w nocy ile chce, wazne ze bym mial pod reka ,red bula, piwo lub cokolwiek

> innego do jedzienia lub picia .:)

ja mogę siedzieć byle mieć co do roboty bo tak siedzieć i nic nie robić to nie ma sensu ;]


a to grać lub filmu obejrzec nie mozna ? zawsze cos do roboty jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 15:57, thenat17 napisał:

a to grać lub filmu obejrzec nie mozna ? zawsze cos do roboty jest :)


Przeczytaj przypiętego posta, dziękuje, póki co ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wybiła już 22:00, a zatem: Children of the night bevare it is the hour of the dead;) Zawsze chciałam otworzyć sesję NM:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:01, Valerina napisał:

U mnie wybiła już 22:00, a zatem: Children of the night bevare it is the hour of the dead;)
Zawsze chciałam otworzyć sesję NM:D


NM?? Ja również witam wszystkich nocnych marków i ide hasać w Sacreda :D
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ehh, chyba znowu musze tłumaczyć róznicę miedzy nm a ircem... nie ma juz otwierania sesji, ani pisania postów po linijke z zerową zawartością... to jest forum, a przypięty post ciągle obowiązuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdy Budo napisał nastała cisza. Niezręczna, wręcz przerażająca.
Ale ogólnie to witam z małym pytaniem: Jaka jest optymalna rodzielczość do wrzucanych filmów na YouTube? Wrzuviłem amv z Last order w 320x200 i pikseloza w gorętszych momentach wqrza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Nocne Marki ;)
Mam plan stworzenia strony o LotR i wrzuceniu do kolektywu, oczywiście jeżeli ekipa się zgodzi. Mam już połowę grup, brakuje webmastera i grafika. Grunt że mam resztę.
Okazuję się też że jestem chory. Jutro idę do lekarza i może powiem na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:19, Budo napisał:

Ehh, chyba znowu musze tłumaczyć róznicę miedzy nm a ircem... nie ma juz otwierania sesji, ani pisania postów po linijke z zerową zawartością... to jest forum, a przypięty post ciągle obowiązuje...


Widzisz Budo znowu wszystkich wystraszyłeś... :P sio, sio, akysz! :PPP
A tak serio ogląda ktoś Człowieka w ogniu? Zastanawia mnie ile razy można puszczać jeden i ten sam film w kółko? Na szczęście dzisiaj premiera Beowulfa na C+ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:36, greg_f napisał:

Widzisz Budo znowu wszystkich wystraszyłeś... :P sio, sio, akysz! :PPP


Nie ma lekko, posiedze jeszcze troche i postrasze... buuuuuuuu!!!!

Dnia 28.05.2007 o 22:36, greg_f napisał:

A tak serio ogląda ktoś Człowieka w ogniu? Zastanawia mnie ile razy można puszczać jeden i
ten sam film w kółko? Na szczęście dzisiaj premiera Beowulfa na C+ :D


Zapytaj sie tych od Kevina i Seksmisji ^_^
Ja ostatnio mam zastój niezły z kinem, po prostu nie starcza mi czasu na wszystko- treningów, ani książek ani nauki, ani gier, ani forum rzucić nie mogę (albo nie chcę), więc poszły w kąt filmy i muzyka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:36, greg_f napisał:

Widzisz Budo znowu wszystkich wystraszyłeś... :P sio, sio, akysz! :PPP

Wszyscy teraz będą się bali Wielkiego Złego Budo, którym już teraz można dzieci po nocach straszyć (jak widać skutecznie ;)

Dnia 28.05.2007 o 22:36, greg_f napisał:

Zastanawia mnie ile razy można puszczać jeden i ten sam film w kółko?

To dobre pytanie. A najlepiej skierować je do kogoś z Polsatu/TVN/TVP (niepotrzebne skreślić) w okolicach końca roku kalendarzowego. W życiu są dwie pewne rzeczy: śmierć oraz Kevin na Boże Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, czyżby Budo wszystkich wystraszył?
Ja się juz przyzwyczaiłam, że Budo się wypowiada na tym forum, ale hm.. prywatnie. Patrzę a tu pierwsze wpisy i On na służbie.
"otwieranie sesji" można jeszcze przeboleć, ale wpisy typu "cześć, ale brykam grać" nie powinny tutaj się znaleźć - po co w ogóle, ktoś to pisze jak nie chce być na teraz forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Ty spamujesz w tej chwili... wiesz, że jest cos takiego jak formularz do moderatora?
A tak btw grał ktoś w SpellForcea 2 WS? bo ja juz drugi dzień nie mogę oderwać się od kompa :] Gierka wciąga jeszcze bardziej niż podstawka!
Budo u mnie poszły w kąt szkoła i trening :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:40, MagdalenaMM napisał:

po co w ogóle, ktoś to pisze jak nie chce być na teraz forum?

Żeby nabić posty dla awansu :P
Rozumiem coś w tym stylu napisać i zacząć jakiś temat.
Ale nadal nie łapie dlaczego Wojman mnie zdegradował, przecież zacząłem temat żeby nie spamować Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2007 o 22:36, greg_f napisał:

A tak serio ogląda ktoś Człowieka w ogniu? Zastanawia mnie ile razy można puszczać jeden i

>
A ten film już był w telewizji? Myślałam, że pierwszy raz dopiero go puszczają. Nawiasem mówiąc bardzo mi się podobał i ogólnie lubię tego typu filmy (takie niekobiece :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:40, MagdalenaMM napisał:

Oj, czyżby Budo wszystkich wystraszył?


Gdyby czytali przypiętego posta to by moje "straszenie" nie było potrzebne ;]

Dnia 28.05.2007 o 22:40, MagdalenaMM napisał:

Ja się juz przyzwyczaiłam, że Budo się wypowiada na tym forum, ale hm.. prywatnie. Patrzę a
tu pierwsze wpisy i On na służbie.


Ja zawsze na służbie :))

Dnia 28.05.2007 o 22:40, MagdalenaMM napisał:

"otwieranie sesji" można jeszcze przeboleć, ale wpisy typu "cześć, ale brykam grać" nie powinny
tutaj się znaleźć - po co w ogóle, ktoś to pisze jak nie chce być na teraz forum?


No dobre pytanie... wychodzi że po nic, czyli po to żeby nabić posta, a tego nie lubię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj również że jest też "Bebe świnka z klasą", która puszczana jest na każde święta a ja jakoś nigdy jej nie obejrzałem i nie żałuję ;).

P.S; Witam wszystkich
P.S2 Wreszcie wstawiłem zdjęcia swojego kota na gram.pl :). miałem to zrobić już w piątek ale jakoś nie maiłem czasu od tamtej pory:). Zdjęcia można zobaczyć na gs albo za chwilkę na forum w temacie o kotach ;). Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 22:40, MagdalenaMM napisał:

"otwieranie sesji" można jeszcze przeboleć, ale wpisy typu "cześć, ale brykam grać" nie powinny
tutaj się znaleźć - po co w ogóle, ktoś to pisze jak nie chce być na teraz forum?

Może dlatego żeby awansować na wyższy poziom? :D Takim sposobem to raczej mu się nie uda :P
A teraz nie śmiać się :P - powie mi ktoś co znaczy skrót BTW? :D :D na serio nie wiem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować