Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 23:10, MagdalenaMM napisał:

Idź do biblioteki i weź sobie do czytelni (bo duży format książki) "Biologia" Solomon, Berg,
Martin, Villee. Popularna Biologia Villee''go - napisana łatwym językiem

Jeszcze raz dzięki. Z tylu źródeł to jak jej referat walnę to nie przeczyta do końca roku ;D Wielkie dzięki wszystkim za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:12, Deathblade napisał:

Gra ktoś z nocnych marków w WoWa ? bo poszukuję kogoś z kim mógłbym pograć ^^

Tu wszyscy w Guilid Wars ;D Pewnie dlatego że bez abonamentu ... Ja się jeszcze do tej grupy nie zaliczam, ale już nie długo. Bo też zamierzam kupić GW ;D Także jeśli chcesz pograć z NM to musisz też zainwestować w GW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:02, wdowiakm napisał:

> No gdzie, cały dzień? Dla ciebie dzień to godziny 22.00 - 06.00? :P

Na forum siedzę od godziny 9:00 do tej pory więc uważam, że cały dzień:P


To muszę Ci przyznać, że jesteś zahartowany =D Ja bym nie wtrzymał tyle czasu przy kompie, przy takiej pogodzie ... Wystarczy, że gdzieś posiedze kilka minut, zaraz robi mi się gorąco, zaczynam się pocić i pić mi się chce, a w domu już nawet wody w butelkach nie ma, bo się skończyła ... heh :p ;/

BTW, brykam spać, bo już nie mam sił. Spałem dzisiaj tylko z 2.5 godziny, bo grałem w WoW''a całą noc =D
Dobrej nocki życzę ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2007 o 23:10, MagdalenaMM napisał:


Idź do biblioteki i weź sobie do czytelni (bo duży format książki) "Biologia" Solomon, Berg,
Martin, Villee. Popularna Biologia Villee''go - napisana łatwym językiem



Zapomniałam dodać, że ma być nowsze wydanie, pełne dobrych rysunków i schematów, w niektórych bibliotekach są podręczniki do pożyczenia; albo pożycz sobie jakikolwiek podręcznik z biologii lub ekologii

Jeszcze raz powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:12, Deathblade napisał:

Gra ktoś z nocnych marków w WoWa ? bo poszukuję kogoś z kim mógłbym pograć ^^

mało kto ma kasę :((
z online to gram w same darmowe gry takie jak: bite fight, batleknight,monsters game i knight fight

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:14, bitelz90 napisał:

To muszę Ci przyznać, że jesteś zahartowany =D Ja bym nie wtrzymał tyle czasu przy kompie,
przy takiej pogodzie ... Wystarczy, że gdzieś posiedze kilka minut, zaraz robi mi się gorąco,
zaczynam się pocić i pić mi się chce, a w domu już nawet wody w butelkach nie ma, bo się skończyła
... heh :p ;/


Ja mogę siedzieć w jednym miejscu byle bym miał coś do picia i jedzenia a do tego jak się zaczytam czy zacznę słuchać muzyki to już w ogóle nic nie jest w stanie tego stanu zmienić no chyba, że jakaś ważna sprawa ;)

Dnia 27.05.2007 o 23:14, bitelz90 napisał:


Dobrej nocki życzę ;))


Dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze sprobowac zagrac w jakis MMORPG, bo poki co to mnie RPG w ogole do siebie nie przekonywaly- wole papierowe zdecydowanie. Mowicie ze GW warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:16, Deathblade napisał:

Ano GW mam, ale troszeńkę mi się znudziło :)), teraz czas na WoWa przyszedł :D

Huh, ja też GW mam. Bardzo mi się podoba, ale jakoś... nie chce mi się grać. Po prostu nie lubię wyłączać kUbuntu, włączać Windowsa, potem pobierać uptade, logować się, czekać aż mi się załaduje lvl... Brr, za mało czasu ostatnio na to mam. Ale w wakacje, będę rzeźnił :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:16, Deathblade napisał:

Ano GW mam, ale troszeńkę mi się znudziło :)), teraz czas na WoWa przyszedł :D

Jak widzisz bitelz90 gra (napisał przed chwilą) ale dziś już uderza w kimę ;D Zajrzyj jutro to może pogracie (ale jutro to ciężko - tydzień się zaczyna, niewiadomo czy będzie). Weź zapisz sobie jego GG (ma w podpisie) i jutro się z nim skontaktuj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Magda----> biedak ma krótkie wypracowanie napisać w gimnazjum, a Ty go zaraz wyślesz do biblioteki akademickiej :P

btw zachęcam wszystkich do gry w grzyby- czuję że to będzie prawdziwy hit, prawie spadłem z krzesła jak zobaczyłem ten wątek, ale na ircu już sie kroi ekipa do rywalizacji :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:22, Budo napisał:

btw zachęcam wszystkich do gry w grzyby- czuję że to będzie prawdziwy hit, prawie spadłem z
krzesła jak zobaczyłem ten wątek, ale na ircu już sie kroi ekipa do rywalizacji :DDD

ROFL :D. Czyli niedługo pewnie spełni sie marzenie Tajemnica i ktoś zrobi grę forumową - talerze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj już kładę. Wszystkim życzę jutro udanego dnia w szkole, udanego dnia w pracy :D i jeszcze dzisiaj udanej sesji. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A grzyb ze ściany też się liczy? ;-D

BTW: Wy w to gracie na poważnie czy sobie z gościa "jajca" robicie? Nie to, żebym miał coś przeciwko, tak tylko pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:24, Cmq napisał:

ROFL :D. Czyli niedługo pewnie spełni sie marzenie Tajemnica i ktoś zrobi grę forumową - talerze
:D.


Hyhyh, o czymś takim nie słyszałem, ale gdyby sie pojawiło przed grzybami to kto wie czy bym nie zagrał :P
Póki co dobranoc, jutro zajmę sie zasadami wątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:25, kolektor napisał:

Ja się dzisiaj już kładę. Wszystkim życzę jutro udanego dnia w szkole, udanego dnia w pracy
:D i jeszcze dzisiaj udanej sesji. DOBRANOC


Masz Cyfre +?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po prostu gramy, czy na poważnie to już ciężko powiedzieć, ale zagraj też :P
Grzyb ze ściany też sie liczy o ile będziesz w stanie o nim cos napisać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 23:22, Budo napisał:


Magda----> biedak ma krótkie wypracowanie napisać w gimnazjum, a Ty go zaraz wyślesz do
biblioteki akademickiej :P


Ojej, napracuje się trochę, chyba na piątkę na koniec roku.
A tak w ogóle, to będzie wstęp do tego jak się pracuje i uczy w szkole średniej i na studiach. Wiele osób tutaj napisało, że ma jurto sprawdzian z np biologii, pojutrze z geografii, w środę referat, w czwartek " stań na głowie i zaklaskaj uszami" ;-)
Ha, ha, ha - tak wygląda sesja egzaminacyjna na studiach, tylko materiału jest 3 razy tyle. Niech już teraz trenują przed studiami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować