Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2007 o 23:40, greg_f napisał:

M1chał >> nie wiem dokładnie, ale jak się napisze SPOILER to chyba można,
ale jak dla mnie to jest absurdalne, bo właśnie takie oznaczenie powoduje, że ludzie bardziej
na to uwagę zwracają :/

To już zależy od człowieka :P Jak to widzi to wie że to spoiler, a czy się powstrzyma czy zaglądnie bo ciekawośc weźmie nad nim góre to jego sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że dzisiejszego wieczora temat podupadł więc padam razem z nim (do łóżka)
Dobrej nocy i snów o awansach zyczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 00:10, M1chał napisał:

To już zależy od człowieka :P Jak to widzi to wie że to spoiler, a czy się powstrzyma czy zaglądnie bo ciekawośc weźmie nad nim góre to jego sprawa :P


Dokładnie tak, a że ciekawość to moje drugie imię, często psuje sobie filmy czytając spoilery :D
Ale i tak najbardziej wkurzam się, jak czytam recenzję, a w niej zamiast oceny np. gry aktorskiej, są opisane sceny... Ostatnio zdarzyło mi się nawet takową czytać.
Podobnie ma się sprawa z TVN em... siedzę, oglądam zwiastun Pięknego umysłu[/i, a lektor wydaje z siebie tekst: "Film opowiada historię naukowca, który cierpiał na schizofrenię" Myślałem, że mnie coś trafi, bo mówiłem ojcu, że zakończenie będzie zaskakujące:\ tak więc, TVN ma mistrza w psuciu zarówno zakończeń i rozładowywaniu napięcia swoimi krótkimi reklamami (czyt.: 10-reklama:TVN-poleca:10-reklama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem tego zwiastunu. Ale naprawdę to jest przegiecie, przeciez ten film jest genialny a o tym, na co cierpi naukowiec to nie wiemy dluuuuugi czas. To nie jest bajka ze wszystko sie i tak skonczy dobrze tylko powazny film i nie powinni zdradzac tego, co sie bedzie dzialo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 03:26, Kafar napisał:

Witam nocne marki:) Ktoś tu jeszcze walczy? czy już niema nikogo ?;/


Jeśli odpowiada Ci moje towarzystwo, to jestem i witam uprzejmie! Jak zawszę przesiaduję nocą, gram on-line i czytam posty napisane w dzień, zawarte w różnych wątkach... A Ty, jakie masz aktualnie zajęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chyba, że przesiaduje tu tylko w piątki i soboty;) Dzisiaj tylko tak wcześnie jestem, bo odwozimy babcię do Poznania(wraca do Kanady). I akurat jest jeszcze przed zamknięciem tematu, to pomyślałem, że napisze jeszcze coś: Otóż prawdopodobnie kupuje sobie deskę;)

greg_f------> Tez go już zaczynałem lubić;) (Stwora)

bitelz90 -----> No to mamy wspólna cechę: Też nie chce mi sie uczyć/nie lubię niemieckiego;( Na kontynuację poszedłem ze względu na dziewczynę w której sie zakochałem;) Ale i tak kosza dostałem, nawet z nią o klasy nie przydzielili;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj ostra nauka... od rana na zajeciach a po powrocie cały czas nauka do jutrzejszego koła z trzema tylko godzinnymi przerwami ;]
Jeszcze zostają mi dwa rzuty po 2 godziny dzisiaj i powtórka jutro z rana. Wracam ok 24, a potem ok 2, a potem rano po 3 godzinach snu, taki plan na dzisiaj. Eh studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaaa ciężki tydzień w szkole. Jutro jednak trochę odpocznę, bo mam tylko cztery lekcje i jedną poprawkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:15, Budo napisał:


Dzisiaj ostra nauka... od rana na zajeciach a po powrocie cały czas nauka do jutrzejszego koła
z trzema tylko godzinnymi przerwami ;]
Jeszcze zostają mi dwa rzuty po 2 godziny dzisiaj i powtórka jutro z rana. Wracam ok 24, a
potem ok 2, a potem rano po 3 godzinach snu, taki plan na dzisiaj. Eh studia :)


Witaj Budo. Witam również pozostałych Nocnych Marków ;D
Teraz straszny okres - poprawianie ocen ... Tylko nauka i nauka ... Ale jutro już się nie trzeba uczyć bo w piątek nie idę do szkoły - dzień dziecka ;D
PS. Dziś wreszcie awansowałem na Brygadzistę. Z góry dzięki za gratki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:20, reykan napisał:

Uaaa ciężki tydzień w szkole. Jutro jednak trochę odpocznę, bo mam tylko cztery lekcje i jedną
poprawkę....


No to dajesz radę. Ja jutro 7 lekcji.. ale przynajmniej basen później będzie, jak w czwartki, to jakieś rozluźnienie jest.
A w sobotę na Mazury! ^^ Odpoczynek od wszystkiego na cały tydzień ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:15, Budo napisał:


Dzisiaj ostra nauka... od rana na zajeciach a po powrocie cały czas nauka do jutrzejszego koła
z trzema tylko godzinnymi przerwami ;]
Jeszcze zostają mi dwa rzuty po 2 godziny dzisiaj i powtórka jutro z rana. Wracam ok 24, a
potem ok 2, a potem rano po 3 godzinach snu, taki plan na dzisiaj. Eh studia :)

Jeeesus ja też mam kiepsko dziś :/ Referat z PO, poprawić referat koleżanki, 2 strony A2 nieregularnych czasowników z anglika i na spr z fizyki i na dodatek wczesniej wstać musze... ;/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:20, reykan napisał:

Uaaa ciężki tydzień w szkole. Jutro jednak trochę odpocznę, bo mam tylko cztery lekcje i jedną
poprawkę....

Zapewne odpoczywasz tak jak Budo? (patrz wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:25, Obi-wan Kenobii napisał:

Referat z PO, poprawić referat koleżanki

Ale za to koleżanka umię sie odwdzięczyć :D


Odwdzięczyć? Dobrze chociaż robi odpowiednią robotę? ;]
Czy jakieś buzi na gg Ci wyśle? XD ;]

Btw. co tam macie w planach na wakacje? :> Nie licząc picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:25, Obi-wan Kenobii napisał:

Referat z PO, poprawić referat koleżanki

Ale za to koleżanka umię sie odwdzięczyć :D

Taa... chciałbym :P Jakieś buzi albo co :) Ale to jest ta koleżanka na której mi baaardzo zależy i wystaczy że się do mnie uśmiechnie a ja bede w 7 niebie :) I na buzii nawet nie licze :/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:15, Budo napisał:


Dzisiaj ostra nauka... od rana na zajeciach a po powrocie cały czas nauka do jutrzejszego koła
z trzema tylko godzinnymi przerwami ;]
Jeszcze zostają mi dwa rzuty po 2 godziny dzisiaj i powtórka jutro z rana. Wracam ok 24, a
potem ok 2, a potem rano po 3 godzinach snu, taki plan na dzisiaj. Eh studia :)


Kurna, ja mam podobnie ... heh :/ Chodzi mi o sen .. heh cały tydzień zawalony klasówkami, sprawdzianami itp. Idę teraz spać, bo już nie wytrzymam, ale za to wstane sobie o 5 i się będę uczył na klasówe z niemca na jutro, bo dzisiaj do łba to już nic mi nie wejdzie .. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj właśnie dowiedziałem, że połowę wakacji spędzę w wojsku... :] Jestem jednym ze szczęśliwców, których powołali na przeszkolenie. 20 sierpnia mam się stawić w jednostce w Koszalinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:28, Choinix napisał:

Odwdzięczyć? Dobrze chociaż robi odpowiednią robotę? ;]
Czy jakieś buzi na gg Ci wyśle? XD ;]

Btw. co tam macie w planach na wakacje? :> Nie licząc picia.

Jak napisałem wyżej, baardzo mi na Niej zależy, mimo że Jej na mnie nie :P :/ Ale Jej uśmiech mnie raduje :) A buzii to faktycznie, co najwyżej przez gg.. :/ :/ :P
Na wakacje planuje wyjaz do irlandii do ojca, a tam jakaś praca przez 2 miechy i siłka :) No i picie guinessa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować