Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2007 o 23:50, greg_f napisał:

Klimos mam nadzieję, ze znajdzie sie miejsce dla mnie w Waszej gildii? tylko muszę się
uporać z dodatkiem do SpellFoce 2. Dawno żadna gra mnie tak nie wciągnęła.

Ja na razie odstawiłem GW jak i inne gry na półkę. Trochę czasu na forum mi zostaje, ale też niewiele. Mam nadzieję, że niedługo się to zmieni.

Dnia 28.05.2007 o 23:50, greg_f napisał:

A tak btw dawno nie widziałem tutaj Graffisa, Vazona, Unreala, Stwora i Monastora... :\ może
boja się Buda? i nie chcą wyjść z kryjówki? ^_-

Graffis -> czasem wpada, ale ma egzaminy niedługo i się uczy (czyt. gra w Eve Online)
Vazon -> też mnie zastanawia co się z nim dzieje
Unreal -> obraził się na forum jak dostał degrada, mam nadzieję, że kiedyś jeszcze tu zajrzy
Stwór -> obraził się na wątek po przypięciu posta z regulaminem NM, ale też mam nadzieję, że tu zajrzy jeszcze.
Monastor -> ostatnio w ogóle rzadko go na forum widuje, widocznie nie ma czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 00:09, Klimos napisał:

Unreal -> obraził się na forum jak dostał degrada, mam nadzieję, że kiedyś jeszcze tu zajrzy

po wpisaniu unreal wyskoczyło mi że taki użytkownik nie istneje, może dostał bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 00:14, Obi-wan Kenobii napisał:

po wpisaniu unreal wyskoczyło mi że taki użytkownik nie istneje, może dostał bana?


Unreal to tak w skrócie, pełen nick to Unreal11. Poza tym nawet jak użytkownik dostał banana, to i tak widnieje w statystykach jako Wróg Ludu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet się przywitać nie zdążyłem, a już się żegnam :P. Do zobaczenia innym razem, dziś wciągnął mnie "Człowiek w ogniu" - czyli naprawdę świetny film. Mimo, iż amerykański - zakończenie i ogólna szarość świata są naprawdę cudowne. Jak ktoś nie oglądał na Polshicie... ups, Polsacie - to niech wypożyczy sobie na DVD :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 00:25, buraczek18 napisał:

jeżeli ktoś nie orzysta z konta to pewnie po pewnym czasie kasue się ono.


Szczerze wątpię. Konto na gram.pl zakłada się nie tylko po to by popisać na forum czy gramsajta założyć. Wiele osób robi to tylko po to by gry zarejestrować. A dowód na to że o Unrealu statystyki nie zapomniały macie tutaj: http://statystyki.gram.pl/uzytkownik.php?id=357010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest koniec filmu? Bo jak pisałem wcześniej miałem DVD i kilka końców obejrzałem i nie pamiętam który był ten właściwy :P dobranoc ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 00:09, Klimos napisał:

Unreal -> obraził się na forum jak dostał degrada, mam nadzieję, że kiedyś jeszcze tu zajrzy


A już dosyć dawno się zastanawiałem co się z nim stało .. Był sobie, był, a potem nagle go już nie było ... heh

Dnia 29.05.2007 o 00:09, Klimos napisał:

Stwór -> obraził się na wątek po przypięciu posta z regulaminem NM, ale też mam nadzieję,


Naprawdę ? Ja myślałem, że tak go WoW do reszty wciągnął, że już w ogóle od gry nieodchodzi =PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 22:21, bitelz90 napisał:

A już dosyć dawno się zastanawiałem co się z nim stało .. Był sobie, był, a potem nagle go
już nie było ... heh


Znam Unreala co nie co , gdyż gadałem z nim na gg i według mnie on nie jest taki obrażalski i na pewno wróci za niedługo. :-)

>Naprawdę ? Ja myślałem, że tak go WoW do reszty wciągnął, że już w ogóle od gry nieodchodzi =PP

WoW aż takiej mocy nie ma uwież mi sam to przerabiałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Trudno sie mówi, żyje sie dalej. Sami widzieliście co tu sie działo, Stwór akurat nie był jednym z tych którzy skłonili mnie do interwencji (i nie tylko mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze wszystkim
Belmundo ->Taa dzięki że mi powiedziałeś jaki jest koniec filmu :) ale może coś więcej? :P Tzn, co sie dzieje z głównym bohaterem mi powiedz bo nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:26, Klimos napisał:

> Naprawdę ? Ja myślałem, że tak go WoW do reszty wciągnął, że już w ogóle od gry nieodchodzi
=PP

Oto dowód, jeden z ostatnich jego postów: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3979&pid=15448
A szkoda, bo zdążyłem go polubić głównie dzięki Nocnym Markom.


Eeee ... No szkoda, szkoda. On zawsze rozwala mnie swoimi komentarzami =D Wpadał raz na jakiś czas, napisał coś śmiesznego i brykał grać :PP heh A teraz go ni ma ... Za to pewnie ma więcej czasu żeby grać chociaż te pare minut :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 22:39, M1chał napisał:

Cze wszystkim
Belmundo ->Taa dzięki że mi powiedziałeś jaki jest koniec filmu :) ale może coś więcej?
:P Tzn, co sie dzieje z głównym bohaterem mi powiedz bo nie wiem :P


Spoilery również są uważane za spam (poprawcie mnie jeśli się mylę), więc unikajmy opowiadania zakończeń filmów, bo może ktoś nie widział.
Właśnie skończyłem dodatek do SpellForce''a 2 i... jestem zły! :[[[ czemu takie miłe i przyjemne rzeczy tak szybko się kończą... :\ no ale będę miał przynajmniej więcej czasu dla forum.
Widzę, że dzisiaj opłakujecie Stwora i innych? Również go polubiłem dzięki markom i rozmową m.in. o Puszczyku :D
No, ale to jego decyzja. Czemu tak ucichło? Znowu temat zdechł czy boicie się Buda? (sio, sio :P)
A tak ogólnie to witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 23:22, greg_f napisał:

A tak ogólnie to witam wszystkich.


Czołem :]
No widzisz, trzeba się uczyć :P Koniec roku się zbliża i ostania szansa żeby oceny sobie poprawiać, jeśli jest taka potrzeba :] Ja naszczęście nic nie muszę poprawiać, ale za to mam cały tydzień zawalony sprawdzianami ... :/ Jutro sprawdzan ze słówek z niemieckiego, w czwartek klasówka z tego samego przedmiotu, we wtorek za tydzień mam klasówkę z histy i muszę pisać jeszcze jeden sprawdzian ze słówek, którego wcześniej nie pisałem :// No i jeszcze z biologi będzie mnie pytać, bo nie pisałem sprawdzianu jednego teraz w piatek :P heh Ale fajan pani to powiedziała, że spyta mnie wtedy, kiedy będzie mi pasowało :] To tym nie muszę się martwić, bo zdążę się nauczyc ;)) Najbardziej dobija mnie niemiecki :/ Bo tak mi się nie chce uczyć i w ogóle, a muszę te sprawdzany i kartkówki napisać na 4 przynajmniej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:22, greg_f napisał:

Spoilery również są uważane za spam (poprawcie mnie jeśli się mylę), więc unikajmy opowiadania
zakończeń filmów, bo może ktoś nie widział.

To może napisać Uwaga spoiler :P Chyba że spoiler zawsze jest uważany za spam, nawet jeśli było "ostrzeżenie" przed spoilerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:28, bitelz90 napisał:

/ciach/


No to widzę, że przed Tobą niezły zapierdziel :P ucz się ucz i pozdrów miłą panią :] ja jestem taki wyposzczony tzn spragniony miłości, ze rzucę się na wszystko co na drzewo nie ucieknie :] joke of course :D
Ja po weekendowej wyprawie po złoty runo (czyt. na uczelnię) mam na razie spokój. Czekam na wyniki z egzaminu :\ reszta generalnie mnie nie obchodzi :)
M1chał >> nie wiem dokładnie, ale jak się napisze SPOILER to chyba można, ale jak dla mnie to jest absurdalne, bo właśnie takie oznaczenie powoduje, że ludzie bardziej na to uwagę zwracają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 23:31, M1chał napisał:

> Spoilery również są uważane za spam (poprawcie mnie jeśli się mylę), więc unikajmy opowiadania

> zakończeń filmów, bo może ktoś nie widział.
To może napisać Uwaga spoiler :P Chyba że spoiler zawsze jest uważany za spam, nawet jeśli
było "ostrzeżenie" przed spoilerem.


Nie, nie jest zawsze uznawany za sapam. W niektórych tematach, jak np. o Prison Break''u trzeba dopisać na początku posta informacje o tym, że nasza wypowiedź do spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować