Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 22:28, Choinix napisał:

Btw. co tam macie w planach na wakacje? :> Nie licząc picia.


A czy można coś innego robić na wakacjach :D
Będę wyjeżdżał nad wodę w co drudi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:30, Xanax napisał:

Ja się dzisiaj właśnie dowiedziałem, że połowę wakacji spędzę w wojsku... :] Jestem jednym
ze szczęśliwców, których powołali na przeszkolenie. 20 sierpnia mam się stawić w jednostce
w Koszalinie...

A ja chcem zostać zawodowym :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:30, Xanax napisał:

Ja się dzisiaj właśnie dowiedziałem, że połowę wakacji spędzę w wojsku... :] Jestem jednym
ze szczęśliwców, których powołali na przeszkolenie. 20 sierpnia mam się stawić w jednostce
w Koszalinie...



A to peszek:P Ja na szczęście mam jeszcze sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:30, Xanax napisał:

Ja się dzisiaj właśnie dowiedziałem, że połowę wakacji spędzę w wojsku... :] Jestem jednym
ze szczęśliwców, których powołali na przeszkolenie. 20 sierpnia mam się stawić w jednostce
w Koszalinie...


Cisze się, że tylko na przeszkolenie ;)
Ale życzę powodzenia żołnierzu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:32, M1chał napisał:

Jak napisałem wyżej, baardzo mi na Niej zależy, mimo że Jej na mnie nie :P :/ Ale Jej uśmiech
mnie raduje :) A buzii to faktycznie, co najwyżej przez gg.. :/ :/ :P
Na wakacje planuje wyjaz do irlandii do ojca, a tam jakaś praca przez 2 miechy i siłka :) No
i picie guinessa :D

Hmm, co te kobiety robią z nami... Zarobisz w Irlandi i panujesz kupić (co?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro poprawiam geografię ... Muszę się dziś i jutro rano dużo uczyć. Jak uda mi się zaliczyć to będzie git. Mam jeszcze na karku LotR.gram.pl ,klan Stalkera i sesje RPG.
A tak swoją droga witam nocnych marków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję awansu... mam nadzieję, że niedługo zrównam się z Tobą statusem. Ja jutro poprawiam biologię (na 5) i chemię (na 4), potem mam próbę poloneza a wieczorem idę poszaleć do klubu, gdyż w piątek nie mamy zajęć. Mamy tylko parę meczy do rozegrania a ja gram w pierwszym składzie na obronie. Dzisiaj miałem sprawdzian z WOS-u i jak dostanę z niego 5 to będę miał ocenę celującą na koniec roku. Przyda mi się do średniej. Z polskiego miałem już zagwarantowaną szóstkę, gdyż zająłem wysokie miejsce w konkursie humanistycznym. A tu dzisiaj gościówka od polaka mi wyjeżdża, że jak nie zaliczę inwokacji z "Pana Tadeusza" to nie będę miał 6 na koniec. I zrozum taką ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:34, Obi-wan Kenobii napisał:

Hmm, co te kobiety robią z nami... Zarobisz w Irlandi i panujesz kupić (co?)

Taaa.. co te kobiety robią z nami.. W sumie racja.. zarobie.. ehehehe nic nie planowałem kupić sobie.. :D
Hmmm odłoże sobie na crossa :P Planuje kupić jakąś KTMke :) Ale znając życie coś wypadnie wcześniej :P tzn jakaś biba duża :D A może jakimś cudem bede ze swoją ukochaną to bede pewnie wydawał kase na Nią.. :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to teraz zbieram kasę na nowego procka i płytę główną. Mam już odłożone 830 zł a planuję zebrać 1000. Niewiele mi już zostało i zanosi się na zakup na początku czerwca. Jaki sprzęt polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:39, M1chał napisał:

> Hmm, co te kobiety robią z nami... Zarobisz w Irlandi i panujesz kupić (co?)
Taaa.. co te kobiety robią z nami.. W sumie racja.. zarobie.. ehehehe nic nie planowałem kupić
sobie.. :D
Hmmm odłoże sobie na crossa :P Planuje kupić jakąś KTMke :) Ale znając życie coś wypadnie wcześniej
:P tzn jakaś biba duża :D A może jakimś cudem bede ze swoją ukochaną to bede pewnie wydawał
kase na Nią.. :D :)


Co te pieniądze robią z kobietami...A tak jak byś ją troszkę spojił alkoholem to lepiej by wam sie rozmawiało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już gegrę poprawiłem... Odpowiadałem z mapy i ostatnich pięciu tematów na piątkę i jakoś mi się udało.. tego samego dnia poprawiałem religię i na jednej lekcji zaliczyłem 16 modlitw. Także nie ma rzeczy niemożliwych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:38, marcincinek15 napisał:

Gratuluję awansu... mam nadzieję, że niedługo zrównam się z Tobą statusem. Ja jutro poprawiam
biologię (na 5) i chemię (na 4), potem mam próbę poloneza a wieczorem idę poszaleć do klubu,
gdyż w piątek nie mamy zajęć. Mamy tylko parę meczy do rozegrania a ja gram w pierwszym składzie
na obronie. Dzisiaj miałem sprawdzian z WOS-u i jak dostanę z niego 5 to będę miał ocenę celującą
na koniec roku. Przyda mi się do średniej. Z polskiego miałem już zagwarantowaną szóstkę, gdyż
zająłem wysokie miejsce w konkursie humanistycznym. A tu dzisiaj gościówka od polaka mi wyjeżdża,
że jak nie zaliczę inwokacji z "Pana Tadeusza" to nie będę miał 6 na koniec. I zrozum taką
;/;/


Ja też z biologii na 5 ;D Z Chemii już mam 4. Z WOS-u mam wystawione 5. A z Polskiego 4 (mimo że zaliczyłem inwokację na 5 ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:41, marcincinek15 napisał:

Ja to teraz zbieram kasę na nowego procka i płytę główną. Mam już odłożone 830 zł a planuję
zebrać 1000. Niewiele mi już zostało i zanosi się na zakup na początku czerwca. Jaki sprzęt
polecacie ?

Ja planowałem coś do kompa ale stwierdziłem że zaczynam trenować i nie będe miał czasu na jakieś "lepsze" gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:30, Xanax napisał:

Ja się dzisiaj właśnie dowiedziałem, że połowę wakacji spędzę w wojsku... :] Jestem jednym ze szczęśliwców, których powołali na przeszkolenie. 20 sierpnia mam się stawić w jednostce w Koszalinie...


hyhy, ja również miałem iść na wstawkę, nawet sam się zgłosiłem (po drugim roku studiów). Zdałem egzaminy, miałem mieć już termin i jednostkę wyznaczoną, a tu zonk. Okazało się, że przez mój wyrok w zawieszeniu nie mogę odrobić wojska :\ byłem wściekły! No a teraz to nikt mnie nie weźmie, bo by mnie musieli kapralem od razu zrobić :]
Zawsze mnie to śmieszyło: idziesz po studiach do wojska, od razu mianują cię kapralem (ze względu na wykształcenie), a ty... nawet broni trzymać nie umiesz, a co dopiero z niej strzelać :\ hyhy
ps. Mam dzisiaj zły dzień, więc uważajcie na dziadka ortografa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:41, Obi-wan Kenobii napisał:

Co te pieniądze robią z kobietami...A tak jak byś ją troszkę spojił alkoholem to lepiej by
wam sie rozmawiało...

Dobra dobra :P Właśnie tak bardzo Ją kocham że chcem Jej szczęścia :P A jak Ją spije to bedzie tak nie do końca jakby ona chciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:30, Xanax napisał:

Ja się dzisiaj właśnie dowiedziałem, że połowę wakacji spędzę w wojsku... :] Jestem jednym
ze szczęśliwców, których powołali na przeszkolenie. 20 sierpnia mam się stawić w jednostce
w Koszalinie...


No to powodzenia życzę =PP Ja do wojska się nie wybieram :PP Bo musiałbym ściąć włosy :P A bez wsłoów moich strace na urodzie ... heheh =PP

BTW, dobrej nocy życzę ;) Brykam spać, bo o 5 trzeba wstać .. i się uczyć na klasówkę ..heh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:47, greg_f napisał:

ps. Mam dzisiaj zły dzień, więc uważajcie na dziadka ortografa... :/


Jórz sie Boje

ps. Eld jezd gupi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaahahahhahahhahaha własnie dostałem od Niej: dzięki :*
:) :) :) Jestem w 5 niebie :) :) :) Przynajmniej tyle że przez gg.. xD Jeeesus przecież to powalone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:49, M1chał napisał:

Dobra dobra :P Właśnie tak bardzo Ją kocham że chcem Jej szczęścia :P A jak Ją spije to bedzie
tak nie do końca jakby ona chciała :P


Wiesz ja też coś takiego obecnie przeżywam... Obu z wzajemnością....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M1chał:

Czyli idziesz do wojska i rzucasz granie... przynajmniej na jakiś czas ??

kolektor:

Mi zostały do poprawki angielski na 6, WOS na 6 i to co jutro. Z informatyki chciałem mieć szóstkę bo mi wypadała z drugiego semestru ale w pierwszym mi facet postawił 4 i powiedział, że na 6 nie mam niestety szans ;/ A ile będziesz miał pkt. do liceum ?

greg_f:

Za co miałeś wyrok w zawieszeniu stary ? Co przeskrobałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować