Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witam Marki po długiej nieobecności ;)
Cała ta 5-dniowa (chyba) przerwa była spodowana walką z trzech przedmiotów o piątki, bo miałem 4 przez 5 xD
Ale dziś już zakończyłem i chyba wszystkie trzy uciągnąłem na tą wyższą :D
Ale niestety nie wiem co mam z fizyki - 4 przez 5, a babka ołówkiem dąła i mieliśmy ostatnią lekcję już przed wystawieniem ocen (moja klasa i ja oczywiście jedzie w poniedziałek na 3-dniową wycieczkę! Yeah! - no i nas nie a :P), a ona nie wystawiłą długopisem :/:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:53, Obi-wan Kenobii napisał:

> Dobra dobra :P Właśnie tak bardzo Ją kocham że chcem Jej szczęścia :P A jak Ją spije to
bedzie
> tak nie do końca jakby ona chciała :P

Wiesz ja też coś takiego obecnie przeżywam... Obu z wzajemnością....

Ale ona na trzeźwo nic do mnie nie czuje :P Tzn tak było 1,5 miesiąca temu, a teraz? myśle że mało się zmieniło :P Na lepsze się zmieniło, ale raczej mało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:51, Obi-wan Kenobii napisał:

> ps. Mam dzisiaj zły dzień, więc uważajcie na dziadka ortografa... :/
Jórz sie Boje
ps. Eld jezd gupi !!!


I po co to robisz? Nudzi ci się, czy posta chcesz sobie nabić?
M1chał >> sorry, że pytam, ale ile Ty masz lat? Bo to jest serio powalone :) wpisz jej na gg <sex> - gwarantuje, że albo dostaniesz: <sex> albo <daje w morde> hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, pewni postawi Ci piątkę z tej fizyki. Jak ocena się waha to nauczyciel zazwyczaj stawiają tą lepszą. Tak przynajmniej jest u mnie w szkole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie na co ten cały Uwe Boll wymyślił? Dlatego że nikt nie chce grać w jego adaptacji far Cry''a wystawił aukcje na eBayu w celu znalezienia statysty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:53, marcincinek15 napisał:

M1chał:

Czyli idziesz do wojska i rzucasz granie... przynajmniej na jakiś czas ??

Nooo.. Jak przeżyje wojsko to założe sobie kwiacarnie :P Ale bede wtedy miał czas na granie więc można powiedzieć że na jakiś czas :P Tylko że wtedy będe 60 letnim staruszkiem :P Chociaż niee, myśle że zrezygnuje z wojska jakoś w wieku 30-37 lat :P Chyba że będe w odziałach specjalnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się wypowiadał na jego temat bo szkoda mi słów. Mimo ciągłej krytyki ze strony mediów, ludzi z branży i samych graczy on dalej kręci beznadziejne filmy na podstawie świetnych gier. Mógłby dać sobie spokój ale niestety krytyka wywiera na nim wręcz odwrotny skutek i motywuję do kręcenia kolejnego chłamu. Dla mnie to żaden z niego reżyser ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:56, greg_f napisał:

M1chał >> sorry, że pytam, ale ile Ty masz lat? Bo to jest serio powalone :) wpisz jej
na gg <sex> - gwarantuje, że albo dostaniesz: <sex> albo <daje w morde> hyhy

Gwarantuje że dostanę <daje w morde> :D :P
latek mam 18 :P tzn w listopadzie skończe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz duże ambicje dotyczące swojej przyszłości w wojsku. Pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia. I spróbuj zagadać do tej dziewczyny. Może ją gdzieś zaprosisz ? Jak myślisz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:57, marcincinek15 napisał:

Nie martw się, pewni postawi Ci piątkę z tej fizyki. Jak ocena się waha to nauczyciel zazwyczaj
stawiają tą lepszą. Tak przynajmniej jest u mnie w szkole ;)


Heh...no u mnie też :D
Ja się w sumie nie martwię - ale jak mi da z fizy tą 4 to ją zaklepie :P Bo to wtedy będzie jedna czwórka :/:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jaką Ty będziesz miał średnią... Ja to około 5.16, może trochę wyżej lub niżej. To zależy od ilości ocen celujących bo mam dwie czwóry - z techniki i chemii (jak zaliczę jutro kartkówkę). I tak już jestem przyjęty do każdego liceum także nie mam się czym martwić. Na jaki idziesz profil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:01, marcincinek15 napisał:

Widzę, że masz duże ambicje dotyczące swojej przyszłości w wojsku. Pozostaje mi tylko życzyć
Ci powodzenia. I spróbuj zagadać do tej dziewczyny. Może ją gdzieś zaprosisz ? Jak myślisz
? ;)

Eeeee no :P Poczytajcie na Dziewczyny czyli relacje damsko męskie :P Tam jest wszystko o tym, bo tam pisałem :P
No ale powiem wam w skrócie :P Powiedziałem Jej że mi na Niej zależy, ale Ona nic do mnie nie czuje poza koleżeństwem. Powiedziałem Jej to tak z 1,5 miesiąca temu, teraz dużo się zmieniło, myśle że bardziej mnie lubi, o wiele bardziej ale myśle że nic do mnie nie czuje :/ Nic to, osiągnąłem taki stan, że cieszy mnie Jej szczęscie, nawet jak będzie to szczęscie z kimś innym, fakt jestem zazdrosny jak cholera, ale mówie sobie, będzie szczęśliwa i to się liczy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie spędzicie czas w wakacje? Ja jak na razie wiem że jadę do babci, do karkowa i na zjazd Formowiczów do Wilkasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:04, marcincinek15 napisał:

To jaką Ty będziesz miał średnią... Ja to około 5.16, może trochę wyżej lub niżej. To zależy
od ilości ocen celujących bo mam dwie czwóry - z techniki i chemii (jak zaliczę jutro kartkówkę).
I tak już jestem przyjęty do każdego liceum także nie mam się czym martwić. Na jaki idziesz
profil ?


Ekchmm...jeśli dostanę tą piątke to 5.22 xD Bo mam szóstkę z w-f i historii :P
A no i coś Ci się z tym liceum pomieszało - kończę teraz pierwszą gim. xD
P.S. Ale zawsze chciałem być archeologiem lub coś w tym stylu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem już co Ci poradzić.. Możesz odczekać jeszcze jakiś czas i znowu wyznać jej swoje uczucia. Może przekona się do Ciebie. Jeśli nadal będzie chciała tylko przyjaźni to sorka ale nie ma rady ;/

Oskar24:

Aha.. sorka, nie wiedziałem. Z resztą nigdy ze sobą nie gadaliśmy na forum. Bardzo dobra średnia, miałem identyczną w 1 klasie. W drugie miałem 5.00 ale poziom był trudniejszy. Ja planuję zostać dziennikarzem lub prawnikiem. Ewentualnie redaktorem w jakiejś gazecie (CD - ACTION :D :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:12, marcincinek15 napisał:

dziennikarzem lub prawnikiem. Ewentualnie redaktorem w jakiejś gazecie (CD - ACTION :D :D).


Czaego taki pesymista z Ciebie?
może akurat przyjmą Cię na redaknora naczelnego New York Times :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 23:12, marcincinek15 napisał:

Oskar24:

Aha.. sorka, nie wiedziałem. Z resztą nigdy ze sobą nie gadaliśmy na forum. Bardzo dobra średnia,
miałem identyczną w 1 klasie. W drugie miałem 5.00 ale poziom był trudniejszy. Ja planuję zostać
dziennikarzem lub prawnikiem. Ewentualnie redaktorem w jakiejś gazecie (CD - ACTION :D :D).

Spoko ;)
A z tą fizyką to mamy taką sytuację, że babka miała gdzieś na początku kwietnia jakiś wypadek i się połamała i nie ma jej do końcaa roku i mamy jakąś w zastępstwie i wszystkim wpisuję oceny z aktywności, żeby podwyższyć oceny xD
W ogóle jak będe miał 5.22 to taka sama średnia 3 rok pod rząd ;)
P.S. O dizennkiarstwie też myślałem, ale nie wiem...Tak jakoś wydaję mi się, że to coś ciężkiego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:12, marcincinek15 napisał:

No to nie wiem już co Ci poradzić.. Możesz odczekać jeszcze jakiś czas i znowu wyznać jej swoje
uczucia. Może przekona się do Ciebie. Jeśli nadal będzie chciała tylko przyjaźni to sorka ale
nie ma rady ;/

Wiem wiem, tu już prawie nic nie można zrobić, pomóc może chyba tylko Bóg, Ona nic do mnie nie czuje a ja nadal Ją kocham.. :) Nie narzekam.. :D Nic to, bede czekał, kto wie.. :) Może faktycznie kiedyś.. ;)
A tak ogólnie to jestem zdrowo poj***y :D :D Jakis ze mnie żołnierz romantyk? Swoją droga to moja pierwsza miłośc :D 18 lat i miałem dotad 1 dziewczynę :D Chodziłem z Nią przez tydzień i Ją rzuciłem, ale to było w 2 gim. więc wiecie o co chodzi, to nie jest miłość wtedy, nie to co teraz ;) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 22:53, marcincinek15 napisał:

Za co miałeś wyrok w zawieszeniu stary ? Co przeskrobałeś ?


Na serio chcesz wiedzieć? No to sprawa wygląda tak:
W czwartej liceum, nasz zacny "kumpel" rozprysnął gaz obezwładniający na korytarzu. Jego grupa miała francuski, a my angielski na drugim końcu szkoły. Siedzimy na angielskim, a tutaj słyszymy syreny... Przyjechało pogotowie chemiczne, dwie straże, zamieszania jakiego nigdy nie widziałem. Potem zaczęli astmatycy się dusić i ogólnie dużo ludzi zaczęło kaszleć. Najśmieszniejsze jest to, że dyrekcja postanowiła pozamykać wszystkich w szkole żeby znaleźć winnego(idioci). Dopiero po przyjeździe straży wypuścili ludzi. Karetki jeździły tam i z powrotem ze dwadzieścia razy. Normalnie chaos. Po całym zajściu, chemicy doszli do źródła, ze to grupa co miała francuski musiała rozpylić. Wiec wezwano kogo? Kolegów w niebieskich mundurkach. Postanowili przesłuchać cała klasę. My natomiast zostaliśmy poproszeni przez zacnego kolegę żeby go chronić. No i niezdając sobie sprawy z powagi i odpowiedzialności - kryliśmy go. Potem były rozprawy, ceregiele i w ogóle tachanie z jednego sadu do drugiego. w końcu na połowie ludzi z klasy zapadł wyrok. Winni współuczestniczenia w zagrożeniu życia i składaniu fałszywych zeznań. Każdy dostał karę pieniężną, 30 dni robót społecznych. Ja nie wykonałem żadnej z tych kar, więc wezwano mnie ponownie. I... wyszedłem na tym najlepiej. Uzasadniłem, że jestem biednym studentem, na własnym utrzymaniu , bla bla bla. Zrobiłem ładne oczka i ... kara pieniężna została umożona, koszta rozprawy przeszły na państwo, dostałem tylko 3 lata w zawieszeniu. Właśnie niedawno się skończyły. Nie wiecie jacy kumple byli wkurzeni. Mniej więcej tak to wygladało, w telegraficznym skrócie, bo wierzcie mi - tachanie po sądach, gdzie masz szkołę, narzeczoną, pracę, a rozprawa odbywa się 60 km od miejsca zamieszkania - jest tematem na parę godzin. Reasumując. Teraz już dojrzałem i patrzę na swoją głupotę z olbrzymią dozą krytycyzmu. I mam nadzieję, że jak będziecie w podobnej sytuacji: tzn. być solidarnym czy "zdradzić" - zastanówcie się dobrze. Ja wiem, że już nigdy nie popełnię takiego błędu. Żałuje również, ze nie mogę cofnąć czasu... Ale było minęło i człowiek nauczył się na błędach.
Uff, ale się spociłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG :/ Co Ty masz/miałeś za idiotów w szkole? xD Czysta głupota...
To było tak:
" Hej, mam gaz łzawiący, może sobie rozpylimy w budzie, bedzie extra!" - no i śmiech przez pół godziny :/
????
Normalnie to już przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować