Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 02:38, lama123 napisał:

Dodałbym jeszcze umiejętność zastraszanie na poziomie co najmniej 40stym i klepanie po
plecach na 20stym :)


Również bym coś dodał, ale to już będzie zakrawać o obrazę głowy państwa - tak więc dam sobie siana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 01:37, rob006 napisał:

/ciach/

Całe to twoje biadolenie można było ująć w jednym zdaniu: uczą logicznego myślenia.
A tak BTW nie ma czegoś takiego (z medycznego punktu widzenia) jak podzielność uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 04:41, greg_f napisał:

Całe to twoje biadolenie można było ująć w jednym zdaniu: uczą logicznego myślenia.

Można, ale czy warto? :)

Dnia 19.10.2008 o 04:41, greg_f napisał:

A tak BTW nie ma czegoś takiego (z medycznego punktu widzenia) jak podzielność uwagi.

To jak z medycznego punktu widzenia nazywa się umiejętność pilnowania 10 elementów na ekranie, jednocześnie pamiętając o 20 innych, których na ekranie komputera nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 00:24, rob006 napisał:

> Całe to twoje biadolenie można było ująć w jednym zdaniu: uczą logicznego myślenia.

Można, ale czy warto? :)

Warto warto :D

Dnia 20.10.2008 o 00:24, rob006 napisał:


> A tak BTW nie ma czegoś takiego (z medycznego punktu widzenia) jak podzielność uwagi.

To jak z medycznego punktu widzenia nazywa się umiejętność pilnowania 10 elementów na
ekranie, jednocześnie pamiętając o 20 innych, których na ekranie komputera nie ma?

Zapewne choroba psychiczna lub adhd ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 00:28, lama123 napisał:

Warto warto :D

Cicho :P. Po co na siłę skracać coś co chce się na siłę wydłużyć wydłużyć? ;)

Dnia 20.10.2008 o 00:28, lama123 napisał:

Zapewne choroba psychiczna lub adhd ^^

To już wiemy czemu gry to zuo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 01:04, vazon napisał:

Gry są na ogół złe promują sex, przemoc i rasizm itd. Ale ja to lubię ;)


No i chyba na ogół o to chodzi w grze nie ?
Że chce się poczuć ten dreszczyk emocji, przeca to jest odskocznia od rzeczywistości do jasnej baraniny!
Przecież w RL nie handlujesz prochami i nie zabijasz każdego przechodnia, człowiek ma w naturze żądze krwi i dzięki grom może się jej pozbyć w pokojowy sposób :)
Gdyby wojny załatwiano w grach komputerowych, świat byłby lepszy :)

Dnia 20.10.2008 o 01:04, vazon napisał:

No może nie rasizm.

Oczywiście że rasizm też przecież PEGI ma nawet specjalne oznaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 01:06, lama123 napisał:

No i chyba na ogół o to chodzi w grze nie ?

No właśnie i dlatego dobrze,że przemysł growy się rozwija. Czasami trzeba uciec od rzeczywistości by poczuć się inaczej. I gry w większym stopniu są taką fajną alternatywą.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale beka xD.
Poszedłem sobie dzisiaj na dyskę. Co prawda to tak wyszło tak trochę lipa ,bo jak się okazało to była dyska zorganizowana z powodu 18 ziomki siotry mojego ziomka (ciekawe dlaczego to ja się dowiedziałem w ostatniej chwili). Co śmieszne nawet prezentu żadnego nie mieliśmy xD (co potem okazało się ,że prezentem było jakieś wino...lol?!). Powiem szczerze ,że nie było najgorzej (ziomek najpierw dostał od kolesia szluga ,a potem chciał się ten koleś nawalać....trochę to śmieszne xD. Na koniec najlepsze...wywalili mnie z dyski. Czemu to nawet nie wiem...tylko na chwile przymknąłem oko (lol?! xD).Najlepsze ,że połowę
moich ziomków tak samo jak mnie wywalili...a powrót to był taki ,że prowadziłem zioma ,żeby się nie wywalił (ale trzepnięty był) i jeszcze se kupił 3 browary (on chyba chciał się doprowadzić do stanu nie wiem jakiego) i na tym się skończyło...doszedłem do domu i jest dobrze xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 01:36, balduran2 napisał:

vazon Ty "żyjesz"?!?! ;P
Mnóstwo czasu* Cię to nie było.

[Edit] * dokładnie od grudnia ubiegłego roku - sprawdzone


Jakoś czasu nie było i chęci na rozmowy. Wszedłem tak po prostu, żeby sobie trochę czasu zapełnić. Mimo to fajnie jest wrócić na stare śmieci ;) Tak jakby znudziło mnie gadanie na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 00:34, rob006 napisał:

> Warto warto :D
Cicho :P. Po co na siłę skracać coś co chce się na siłę wydłużyć wydłużyć? ;)

Żeby szybciej przeczytać i mieć więcej czasu na ripostę :D

Dnia 20.10.2008 o 00:34, rob006 napisał:


> Zapewne choroba psychiczna lub adhd ^^
To już wiemy czemu gry to zuo :D

Bo w roli głównej nie występuje jezus leczący chorych itp :(
Jakby występował w każdej grze to by było elo elo 320 :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 01:39, vazon napisał:

Jakoś czasu nie było i chęci na rozmowy.

Aj, aj...Większość niegdysiejszych stałych bywalców się wykruszyła...

Dnia 20.10.2008 o 01:39, vazon napisał:

Wszedłem tak po prostu, żeby sobie trochę czasu zapełnić.

Nudy?

Dnia 20.10.2008 o 01:39, vazon napisał:

Mimo to fajnie jest wrócić na stare śmieci ;) Tak jakby znudziło mnie gadanie na forach.

Jasne, że fajnie.
Mi w sumie też od jakiegoś czasu się nudzi, ale do NM wpadam jak jest jakaś konkretna rozmowa (a o takie tutaj ostatnio trudno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 01:42, balduran2 napisał:

Nudy?

Niestety tak. Od jakiegoś czasu mnie napada nuda.

Dnia 20.10.2008 o 01:42, balduran2 napisał:

Mi w sumie też od jakiegoś czasu się nudzi, ale do NM wpadam jak jest jakaś konkretna
rozmowa (a o takie tutaj ostatnio trudno).

Ja mogę powiedzieć, że regularnie tu wpadam zobaczyć co się dzieje. Niestety rzadko co mnie zaciekawi i spadam robić coś lepszego. Zresztą teraz będę miał taki okres, że internet będę musiał ograniczyć do zera. Związane to jest z ostatnim rokiem studiów a wiadomo, że trzeba się przyłożyć. trudno jest być dorosłym hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 01:52, zamber1 napisał:

Hmmm... Spać oczywiście mi się nie chce. Czytać czy oglądać coś też nie. Tworzenie mapek
na dzisiaj mam dosyć. Więc... Chyba sobie w coś zagram. ]:>

Fanjnie,że nabiłeś sobie bezsensownego posta, Pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 02:03, vazon napisał:

> Hmmm... Spać oczywiście mi się nie chce. Czytać czy oglądać coś też nie. Tworzenie
mapek
> na dzisiaj mam dosyć. Więc... Chyba sobie w coś zagram. ]:>
Fanjnie,że nabiłeś sobie bezsensownego posta, Pogratulować.


Ke?

A Twój poniższy był w czymś lepszy?

Mój był chociaż próbą doczepienia się do dyskusji, a Twój jest stwierdzeniem "Nasz temat - idź stąd"...

Fakt. Za bardzo przyzwyczaiłem się do podobnego tematu "u konkurencji" gdzie ludzi nieco przyjaźniej do siebie byli nastawieni.
Niestety zauważam powoli że jednak te forum jest zdecydowanie dla mnie "za młode" jeśli chodzi o użytkowników i ciężko w ogóle z kimkolwiek nawiązać konwersacje...
zdawało mi się, że temat, który funkcjonuje nocą, przyciąga nieco starszych ludzi, ale chyba się myliłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2008 o 02:14, zamber1 napisał:

A Twój poniższy był w czymś lepszy?

Mój był normalny bo ja nie jestem tutaj żeby nabić sobie post. Jak można wyczytać z poprzednich, ostatni raz byłem tutaj prawie rok temu. Nabijanie postów mnie nie bawi.

Dnia 20.10.2008 o 02:14, zamber1 napisał:

Mój był chociaż próbą doczepienia się do dyskusji.

No nie wiem czy chciałeś się doczepić. Był to bardziej post bez polotu nie wnoszący nic do rozmowy.

Dnia 20.10.2008 o 02:14, zamber1 napisał:


Fakt. Za bardzo przyzwyczaiłem się do podobnego tematu "u konkurencji" gdzie ludzi nieco
przyjaźniej do siebie byli nastawieni.

Ja nie jestem wrogo nastawiony. Po prostu mam takie odczucie co do Twojego wpisu.

Dnia 20.10.2008 o 02:14, zamber1 napisał:

Niestety zauważam powoli że jednak te forum jest zdecydowanie dla mnie "za młode"

Podejrzewam, że jestem starszy od Ciebie. Ale nieraz wiek nie robi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2008 o 02:03, vazon napisał:

Fanjnie,że nabiłeś sobie bezsensownego posta, Pogratulować.


Weź się chłopie dwa razy zastanów, zanim napiszesz. A najlepiej przestudiuj swoje wcześniejsze posty, które wprowadzały do wątku tyle "sensownych" stwierdzeń, że aż głowa pęka :P
Widać Twoja dłuższa nieobecność zaowocowała tym, że zapomniałeś jakim siedliskiem spamerów jest gram.pl. Oczywiście pomijając post, którego się przyczepiłeś - on był jak najbardziej w tym topie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować