Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Nie wiem jeszcze, czy programistą, czy grafikiem. Do tego drugiego raczej talentu wielkiego nie mam. Dobrym przykładem jest mój lay. Własnoręczna robota. A spójrzcie na pracę innych...
Edit. Uparcie nie da się napisać posta. Zostaje więc edycja.
No super. Kliknąłem dodaj post, a nie dodało i muszę pisać jeszcze raz. Przypomina mi się sytuacja z moją klasą. Miałem wybrać i wybrałem sportową. Tylko dlatego, że były dwa języki. Ja i sport. Lubię sobie pobiegać z piłką, ale to nie tak na poważnie. Miałem pęknięty nos, skręconą nogę, z własnej głupoty połamałem sobie palec u prawej dłoni i wiele innych. Ale jakoś się trzymam. Heh, popatrzcie jaka ciekawa anomalia. Posta można edytować 5 min. po jego napisaniu. A minęło wiele więcej, a ja mogę nadal edytować swój poprzedni. Wszystko przez tą zmianę czasu. No i jak tu nie iść spać. Z kim mam gadać? Życzę dobrej nocy i się kładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsenność się udzieliła, cóż, kolejny raz mogę się dopisać do tego topicu ;)

Pograłbym sobie, ale nie mogę hałasować a i słuchawek brak. Jakoś gram, ale bez głosu nie fajnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem mieszane uczucia i było przyjemne, ale i z drugiej strony "takie sobie"...
No ale teraz już po kilku odsłuchach z całkowitą pewnością polecam dla bezsennych nocnych marków. ;)

http://aerotone.300l600.de/index.php?id=2,131,0,0,1,0

Miło się tego słucha, szczególnie właśnie w środku nocy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o tym że RA3 można nabyć w empikach tydzień przed premierą ? ;)
IMHO nie ma sensu bo cena to 140zł poczekasz tydzień i w saturnie będzie za 120 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 00:19, lama123 napisał:

Co powiecie o tym że RA3 można nabyć w empikach tydzień przed premierą ? ;)

Dość typowe chyba - empik łamie daty premier jak tylko się da. Tak było z Wiedźminem, z Mass Effect, a ostatnio z King''s Bounty. Właśnie skoro już mi KB przysłali wypadałoby zagrać, a nie się uczyć po nocach ;P
Samo RA3 zaś wydaje mi się zbyt cukierkowe i zbyt uproszczone - podobnie jak C&C ostatnie. Te wszystkie seledynowe barwy, oczomorderczy bloom i idiotyczne misje to wielki zawód. Przyzwyczaiłem się widać do standardów wyznaczanych przez Relic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey :)

Nie tylko empik łamie dziś w gazetce media markt już jest F3 czyli wystawiony cena 99zł ale znając życie i taktykę MM (pracowałem to wiem:) gra teraz jest za 79zł lub 89zł a dopiero w dniu premiery 99zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 00:46, Kafar napisał:

Hey :)

Nie tylko empik łamie dziś w gazetce media markt już jest F3 czyli wystawiony cena 99zł
ale znając życie i taktykę MM (pracowałem to wiem:) gra teraz jest za 79zł lub 89zł a
dopiero w dniu premiery 99zł.


Ktoś chyba już albo jeszcze niźle kima . Dzisiaj ( a może już właściwie wczoraj ) była premiera.

Edit: a, chodzi o polską premiere, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 02:13, zamber1 napisał:

Ciemno, zimno, cicho wokoło... trzeba kawy świeżej zrobić. ;]

Wszyscy śpią?
Jakież to marnotrawienie cennego czasu. ;P

JA nie śpię bo nie mam jutro żadnych obowiązków i ponadto nie miałem wczoraj zbytnio czasu na dojście do kompa

A propo, wg. mnie sen jest najfajniejszą formą spędzania wolnego czasu wg. mnie. zaraz po graniu.
Można sobie dużo rzeczy w nim porobić.
Ukształtować życie
Takiego jak się nigdy nie będzie mieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 02:20, Dark Energy napisał:

> Ciemno, zimno, cicho wokoło... trzeba kawy świeżej zrobić. ;]
>
> Wszyscy śpią?
> Jakież to marnotrawienie cennego czasu. ;P
JA nie śpię bo nie mam jutro żadnych obowiązków i ponadto nie miałem wczoraj zbytnio
czasu na dojście do kompa


;]

Komputer z internetem ważna rzecz, nie da rady bez takiego zestawu we współczesnych nam czasach. ;D

Ale mówiąc całkiem szczerze i serio, to przyznam się, że od internetu jestem dosłownie uzależniony.
Nie wyobrażam sobie w ogóle jakiejkolwiek przerwy w dostawie zerojedynkowego kodu z serwera. =]
Dobrze, że Aster jest w miarę solidnym dostawcą i zerwanie połączenia to jednostkowe przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 02:24, zamber1 napisał:

> > Ciemno, zimno, cicho wokoło... trzeba kawy świeżej zrobić. ;]
> >
> > Wszyscy śpią?
> > Jakież to marnotrawienie cennego czasu. ;P
> JA nie śpię bo nie mam jutro żadnych obowiązków i ponadto nie miałem wczoraj zbytnio

> czasu na dojście do kompa

;]

Komputer z internetem ważna rzecz, nie da rady bez takiego zestawu we współczesnych nam
czasach. ;D

Ale mówiąc całkiem szczerze i serio, to przyznam się, że od internetu jestem dosłownie
uzależniony.
Nie wyobrażam sobie w ogóle jakiejkolwiek przerwy w dostawie zerojedynkowego kodu z serwera.
=]

Ja też, nie będę mówił za ile urządzeń mi komp służy...

Dnia 31.10.2008 o 02:24, zamber1 napisał:

Dobrze, że Aster jest w miarę solidnym dostawcą i zerwanie połączenia to jednostkowe
przypadki.

Aster tak, sam mam od niego .
Tyle że mam taki beznadziejny router dlinka że grymasi prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 02:36, Dark Energy napisał:

Aster tak, sam mam od niego .
Tyle że mam taki beznadziejny router dlinka że grymasi prawie codziennie


A to dziwne. U mnie na półtora roku użytkowania, tylko chyba z dwa razy był solidniejsze przerwy w dostawie netu, a i tez przerwy te nie trwały dłużej niż dwie godziny całym szczęściem, bo akurat miało to miejsce jak byłem "przy kompie" i zawału dostawałem, że mi przeglądarka nie działa. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 02:40, zamber1 napisał:

> Aster tak, sam mam od niego .
> Tyle że mam taki beznadziejny router dlinka że grymasi prawie codziennie
>

A to dziwne. U mnie na półtora roku użytkowania, tylko chyba z dwa razy był solidniejsze
przerwy w dostawie netu, a i tez przerwy te nie trwały dłużej niż dwie godziny całym
szczęściem, bo akurat miało to miejsce jak byłem "przy kompie" i zawału dostawałem, że
mi przeglądarka nie działa. ]:>

Router mój , rozdziela na 3 kompy.
A w Aster jestem bodaj od 3 lat

Dobra odpicuję f2k chyba sobie i idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przez ząb który mnie boli nie mogę spać ;/
W dodatku co próbuje zasnąć to mnie zaczyna mocniej boleć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obudziłem się o 23.50, więc dziś kolejna "bezsenna noc". ;D

Właśnie zastanawiam się co mógłbym konstruktywnego zrobić, ale chyba na nic "konstruktywnego" nie mam ochoty, więc chyba sobie pogram nieco w CoD:UO na ulubionym serwerze... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też chciałbyc troche byc nocnym markiem ale niestety obowiązki wzywają i zamiast słodkiego markowania musze wstac, ruszyc się i jechac do szkoły. Kurde, nie lubie takich sytuacji, na dworze ziąb a biedny ja musze się tułac za nie wiadomo czym... Kończe z wontami bo to nie temat, jak to się mówi "ojczyzna wzywa", "służba nie dróżba", albo "gdy budzik kupa i zdążenie do szkoły d***". Narq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, specjalnie wstałem o 5.00, by móc zrobić mapki z geografii i się jeszcze ich na dzisiaj nauczyć ... :P
Ciekawe, czy mi się uda. Cholera, mogłem w weekend o tym pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować