Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2008 o 00:45, StaryCapiur napisał:

Co ty się tak przywaliłeś do postu Kapistara?

Nie sądze bym uderzył w jego post. To był tylko odpis. A to jest duuuuża różnica, szkoda ze nie umiesz jej odróżnić.

Dnia 26.10.2008 o 00:45, StaryCapiur napisał:

Jesteś od wychowywania tutaj ?

No tak, można to tak napisać, choć niedosłownie.

Dnia 26.10.2008 o 00:45, StaryCapiur napisał:

książke to ty idź poczytaj, albo pooglądaj Teletubiusie...

Oj jaki bojowy, mrrr. Akurat ksiażkę skończyłem czytać przez paroma momentami więc nie widzę potrzeby czytania po raz kolejny.
Twój post to był że tak bronisz go jak swego ogona? Nie szalej tak na noc, bo potem moga byc problemy ze snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 00:54, wip_01 napisał:

Twój post to był że tak bronisz go jak swego ogona? Nie szalej tak na noc, bo potem moga
byc problemy ze snem.


O moje problemy się nie martw, radze przejmować się sobą nie kimś innym

>Twój post to był że tak bronisz go jak swego ogona?

Tak bronie, nie lubie takiej gadki jaką wyżej zaprezentowałeś ,ale szkoda nerwów na Ciebie.

EOT ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 00:50, StaryCapiur napisał:

Możesz sie nie uczyć :P, jak masz Kart./Spr. to zrób sobie ściąge, i będziesz miał weekend
wolny, a jak masz gwarantowaną Odp ustną, to nie idz na tę lekcje ^^

Eheh, mój "kumpel" zawsze przed kart. zapisuje sobie najwazniejsze rzeczy olówkiem na ławce xD A jak nauczyciel "patroluje" klase, to po prostu to zaslania kartka i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 00:59, kapistar1 napisał:

Eheh, mój "kumpel" zawsze przed kart. zapisuje sobie najwazniejsze rzeczy olówkiem na
ławce xD A jak nauczyciel "patroluje" klase, to po prostu to zaslania kartka i tyle :D


Też dobry pomysł :), ja zawsze wkładam ściąge do kartki na której pisze dany Spr/Kart, ;) zawsze skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po co mi to mowisz? Przeciez wiem, ze jestem tru ewul leniwym haxxorem ktory jest tak pr0, ze nie korzysta ze > slowa "prosze"
Po to żeby uswiadomić, ale widze ze się nie udało :)
> Filmy ogladam rzadko, obecnie prawie wcale nie korzystam z tv.
To moze czas właczyć i popatrzeć co grają.
> A spanie... Czytales tytul tego topicu?? Czy moze slowo "bezsennosc" jest ci obce jak mi "prosze"? I nie, nie
> mam zamiaru lykac tabletek.
Nie wiem co próbujesz mi wygarnąć w tym momencie, ale chyba nie trafiłeś. Napisałeś "plany musialy ulec zmianie i teraz marki sa moją ostatnia deska ratunku przed nocna nudą" czyli siedzisz bo nie masz co robić, a nie że nie możesz spać. Przykro mi, pudło. A tytuł rozumiem o wiele bardziej niz ty.

@StaryCapiur
> O moje problemy się nie martw, radze przejmować się sobą nie kimś innym
O moje posty sie nie martw, patrz na swoje i przejmuj sie nimi.
> Tak bronie, nie lubie takiej gadki jaką wyżej zaprezentowałeś ,ale szkoda nerwów na Ciebie.
To po kiego odpisujesz? Dla +1? Trzeba było tak od razu i bez bulwersu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 01:01, StaryCapiur napisał:

Też dobry pomysł :), ja zawsze wkładam ściąge do kartki na której pisze dany Spr/Kart,
;) zawsze skutkuje

No nie bardzo. Na biologii zawsze każe "wietrzyć" kartkę. Polega to na tym, że wymachujesz jak jakiś obłąkany kartką w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 01:13, Kuboo PL napisał:

No nie bardzo. Na biologii zawsze każe "wietrzyć" kartkę. Polega to na tym, że wymachujesz
jak jakiś obłąkany kartką w powietrzu.


Uuu, to widze że u Was nie działa :D ja naszczęście się o to nie martwie :) jak to nie skutkuje to jest wiele innych sposobów ;) jak byłem młodszy, brałem zeszyt i kładłem go pod tyłek, jak babka sie odwracała, wyjmowałem i spisywałem xD, albo przyklejałem ściąge na noge, podciągałem troche nogawke, siadałem noga na noge i jazda xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz niezłą wprawę. Może jestem dziwny, ale ja chyba jeszcze w taki sposób nie ściągałem. Jak zrobiłem ściągę, to się nie przydała. Zawsze ściągał mój kumpel z ławki i mi mówił, a ja w zamian coś mu powiedziałem. Teraz nie ściągam. Uczę się, bo chcę trafić do jakiejś dobrej szkoły. Ale dobra, zmieńmy temat, bo ten trochę dołuje. Zbyt dużo go na co dzień, by rozmawiać o nim w czasie wolnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 01:28, Kuboo PL napisał:

Widzę, że masz niezłą wprawę. Może jestem dziwny, ale ja chyba jeszcze w taki sposób
nie ściągałem. Jak zrobiłem ściągę, to się nie przydała. Zawsze ściągał mój kumpel z
ławki i mi mówił, a ja w zamian coś mu powiedziałem. Teraz nie ściągam. Uczę się, bo
chcę trafić do jakiejś dobrej szkoły.


Wprawę mam, bo zawsze na każdym sprawdzianie ściągam :), a do szkoły chodze w miare dobrej, w tym roku matura :o

>Ale dobra, zmieńmy temat, bo ten trochę dołuje.

Dnia 26.10.2008 o 01:28, Kuboo PL napisał:

Zbyt dużo go na co dzień, by rozmawiać o nim w czasie wolnym.


No masz rację :), tylko jeszcze jedno, chcesz iść do LO czy Technikum bo sądze że jesteś w Gim. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zarzucę jakiś temat, bo tak pusto się zrobiło.
Dwa miesiące do świąt. Niby dużo, ale jak się wpadnie w rytm to szybciutko minie. Ja miałem tak z tym miesiącem. Wrzesień dłużył się bardzo, natomiast nie zdążyłem się obejrzeć, a tu już 26 października. Wracając do świąt. Chciałbym dostać S.T.A.L.K.E.R.A Cień Czarnobyla. Czy ta gra ma jakieś wielkie błędy, które utrudniają rozgrywkę? A może lepiej sobie odpuścić? Chociaż dla samego klimatu warto chyba pograć.
StaryCapiur
To dobrze sądzisz. Waham się. Ale raczej LO. Niby bardziej przygotowuje do matury. Potem jakieś studia i do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 01:39, Kuboo PL napisał:

StaryCapiur
To dobrze sądzisz. Waham się. Ale raczej LO. Niby bardziej przygotowuje do matury. Potem
jakieś studia i do roboty.


Niby bardziej przygotowuje do Matury? Niby...

Po LO niemasz zawodu, więc jak będziesz miał samą maturę i nie pójdziesz na studia to o dobrej pracy zapomnij :P, lepiej przeboleć te 4 lata i mieć ten zawód jaki sobie wybierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 01:04, wip_01 napisał:

> O moje problemy się nie martw, radze przejmować się sobą nie kimś innym
O moje posty sie nie martw, patrz na swoje i przejmuj sie nimi.


Hę??? Jakieś niepotrzebne nerwy?

@StaryCapiur

Dnia 26.10.2008 o 01:04, wip_01 napisał:

Co ty się tak przywaliłeś do postu Kapistara? Jesteś od wychowywania tutaj ? książke to ty idź poczytaj, albo pooglądaj Teletubiusie...


Jak se trochę poczytałem posty wcześniejsze nie wiem czemu takie nerwy...trochę to było niestosowne z twojej strony. Każdy ma prawo się do wypowiedzenia ,ale w dość kulturalny sposób!

Dnia 26.10.2008 o 01:04, wip_01 napisał:

Po LO niemasz zawodu, więc jak będziesz miał samą maturę i nie pójdziesz na studia to o dobrej pracy zapomnij :P, lepiej przeboleć te 4 lata i mieć ten zawód jaki sobie wybierzesz


Jak kto woli...jedni wolą wolą pomęczyć się około czasami 9 lat w szkole (tak...liczyć jeszcze studia ,bo jak idziesz do LO innego wyjścia nie masz) ,ale pracę na wysokim stołku zazwyczaj masz bez problemów...a po technikum owszem też można coś znaleźć ,ale ja bym się na tym poważnie zastanowił...

@Kuboo PL

Dnia 26.10.2008 o 01:04, wip_01 napisał:

Waham się. Ale raczej LO.


To się nie wahaj ;). Moim zdaniem lepiej do LO...ale to tylko moje zdanie ;P (chyba ,że nie chcesz iść na studia ,ale chyba chcesz ;) ).

@...

Pomijając już tutejsze sprzeczki (...) Cały tydzień miałem zawalony i w końcu mam czas na swoje małe widzi misie...czyli w końcu byłem w stanie napisać wpis i mogę odprężyć się przy mandze (świeżo zakupione tomy GTO i FMA ;) ). Chciałem też poczytać sobie książek związanych z przedsiębiorczością ,ale chyba nie będę w stanie i poprzestanę na szkicowaniu trochę. Tylko czemu znajduje na to czas w nocy... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 01:39, Kuboo PL napisał:

Chciałbym dostać S.T.A.L.K.E.R.A Cień Czarnobyla.
Czy ta gra ma jakieś wielkie błędy, które utrudniają rozgrywkę?

Gdy zainstalowałem pierwszy raz tą grę - wersje 1.00, to myślałem że się załamie - po prostu nie dało się grać.
Na szczęście było to kilka miesięcy temu, a więc dostępnych było sporo patchy, która ustabilizowały rozgrywkę i grało mi się naprawdę super - niezły klimat, naprawdę dużo godzin można spędzić przy tej grze.
[Edit] Według Xfire, grę przeszedłem w 32 godziny - a więc jak na "strzelankę" to naprawdę dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja tam czekam na GTA IV
I w sumie wolę zimę i jesień od innych pór roku, paradoksalnie kiedy zbliża się wiosna wpadam w mini-depresję.

Urodziłem się w takim miesiącu , kiedy zwykle nie ma śniegu, jest mokro i brzydko, i tuż po święcie zmarłych...
Przyzwyczaiłem się ...
Ale tak czy siak ogólnie mam ostatnio spadek nastroju .
Nie bawi mnie wszystko tak jak kiedyś , wszystko w życiu mi nie wychodzi...

Ale wyszło że walę smuty, w sumie wolę być no-lifem . Przynajmniej się nie rozczaruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 01:43, StaryCapiur napisał:

Po LO niemasz zawodu, więc jak będziesz miał samą maturę i nie pójdziesz na studia to
o dobrej pracy zapomnij :P, lepiej przeboleć te 4 lata i mieć ten zawód jaki sobie wybierzesz

No tak, ale ja chciałbym iść na studia. Ja mam plany. Zrobić wyższe i takie tam. Ogólnie być kimś.
Nertis

Dnia 26.10.2008 o 01:43, StaryCapiur napisał:

Jak se trochę poczytałem posty wcześniejsze nie wiem z czym ty wyskakujesz...trochę to było niestosowne z
twojej strony. Każdy ma prawo się do wypowiedzenia ,ale w dość kulturalny sposób!

No tak, ma prawo. Tylko, że zawsze gdy natknę się na tego użytkownika, to zawsze kogoś poucza, kogoś wyśmiewa. Sam nie mam najlepszych na nim wspomnień. Uwierz, że to bardzo denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 01:48, Kuboo PL napisał:

No tak, ale ja chciałbym iść na studia. Ja mam plany. Zrobić wyższe i takie tam. Ogólnie
być kimś.


Patrz post wyżej...(poprawiałem). Z tym biciem kimś...po technikum też jesteś kimś...np. mechanikiem ;). Ja też teraz kimś jestem...uczniem LO xD. Trochę to źle chyba ująłeś.

Dnia 26.10.2008 o 01:48, Kuboo PL napisał:

No tak, ma prawo. Tylko, że zawsze gdy natknę się na tego użytkownika, to zawsze kogoś
poucza, kogoś wyśmiewa. Sam nie mam najlepszych na nim wspomnień. Uwierz, że to bardzo
denerwuje.


Hmm...mnie tam nigdy nic nie powiedział takiego. To znaczy z pewnego punktu widzenia mogę mu przyznać czasami rację ,bo niektórzy piszą ni gruszki ni z pietruszki...mogło by się wydawać aby nabić to kolejne posty. Oczywiście nie bronię ,go ,ale różna jest czasami rzeczywistość ;).

@balduran2

Hehe...dawnośmy się nie widzieliśmy ;). Co tam u ciebie ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmów już mi się nie chce o tej porze oglądać, więc w ramach tradycyjnej bezsenności, pozostaje dobra muzyka w tle i książka w łapach. :)

Co do Stalkera, to grę polecam z czystym sercem, bo pomimo wielu gryzących problemów, to i tak jest świetnym kawałkiem grywalnego kodu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 01:46, Dark Energy napisał:

Ale tak czy siak ogólnie mam ostatnio spadek nastroju .
Nie bawi mnie wszystko tak jak kiedyś , wszystko w życiu mi nie wychodzi...

Ale wyszło że walę smuty, w sumie wolę być no-lifem . Przynajmniej się nie rozczaruję...

Ostatnio też użyłem tego tekstu. Bardzo dużo w nim prawdy.
Cóż, ja też wpadam w jakiś spadek. Akurat dzisiaj miałem tego "atak". Konkretnie to miłość. Nie żebym się z kimś tam rozstał, ani nic tego typu, bo najpierw trzeba mieć z kim się rozstać. Myślę i myślę i tak sobie myślę, że powinienem przestać o tym myśleć. Ale nie mogę. Bo po pierwsze lubię myśleć, a po drugie to nie daje mi spokoju. Po prostu brak mi takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 01:48, Kuboo PL napisał:

No tak, ale ja chciałbym iść na studia. Ja mam plany. Zrobić wyższe i takie tam. Ogólnie
być kimś.


Ja na studia niechce iść :)
Ja też mam plany , zdać mature i bedzie elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2008 o 01:53, Kuboo PL napisał:

Ostatnio też użyłem tego tekstu. Bardzo dużo w nim prawdy.
Cóż, ja też wpadam w jakiś spadek. Akurat dzisiaj miałem tego "atak". Konkretnie to miłość.
Nie żebym się z kimś tam rozstał, ani nic tego typu, bo najpierw trzeba mieć z kim się
rozstać. Myślę i myślę i tak sobie myślę, że powinienem przestać o tym myśleć. Ale nie
mogę. Bo po pierwsze lubię myśleć, a po drugie to nie daje mi spokoju. Po prostu brak
mi takiej osoby.


Jeśli chodzi o panne to nie za młody jesteś :D? ehh, mnie w sumie też czasem brak baby :D ale dobrze się czuje bez, nie chce być jak "pies na smyczy" jak to mówimy sobie z kolegami :), ni to pojść na dyskoteke bez niej bo odrazu foch etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować