Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2008 o 00:03, Klimos napisał:

Intranetowa (wewnętrzna) strona w firmie.

Ja chyba skazany jestem na Allegro.

Dnia 10.12.2008 o 00:03, Klimos napisał:

ale udało mi się zamówić pakiet Live! Vision

Fajny pakiet.
Kamera raczej nie potrzebna, headset też, ale 2 gry Arcade i 200 punktów zawsze się przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 00:19, balduran2 napisał:

Ja chyba skazany jestem na Allegro.

BTW, Live! Points są u mnie drożej niż na Allegro. Mnie najtaniej wychodzi doładowanie konta bezpośrednio na stronie Xbox Live - 5000 za 42.5 GBP (c.a 192 złote po dzisiejszym kursie). Na allegro dają 4200 za 170 zł. W pierwszym przypadku 1 pkt to 3.8 grosza, w drugim 4.1 grosza.

Dnia 10.12.2008 o 00:19, balduran2 napisał:

Fajny pakiet.
Kamera raczej nie potrzebna, headset też, ale 2 gry Arcade i 200 punktów zawsze się przydadzą.

Wziąłem tylko i wyłącznie dlatego, że kosztowało tyle samo co zwykły roczny abonament Live!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 00:17, ja33no napisał:

U mnie w szkole wygląda to tak: jeżeli nie będziesz chodził na religie to musisz chodzić
na etykę, która jest wykładana w sobotę... chyba nie muszę tłumaczyć, że nikt nie jest
tą opcją zainteresowany...

No ale chyba nikt nie może zmusić Cię żebyś chodził do szkoły w sobotę?
Sobotnie zajęcia są chyba tylko możliwe, gdy odrabia się inny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr...

Kolejny bastion: "darmowe, i nie takie złe" padł...
Mowa o całkiem znośnym dotychczas antywirusie AVG.

O ile faktem jest, że bezpłatny antywirus nie ma co porównywać się z dowolnym komercyjnym produktem z tej działki, to jednak AVG dosyć dobrze sobie radził, zarówno z skanowaniem, jak i usuwaniem sporej liczby robali, będąc jednocześnie programem mało inwazyjnym dla komputera, nie zżerając 99% mocy przeliczeniowej.
Oczywiście zawsze coś dobrego się musi kiedyś skończyć, i wraz z wersja AVG8, to samo dotknęło ten produkt, który skutecznie zamulił mi komputer i "pogryzł się" z połową programów, co nie miało miejsca nigdy przy wersji AVG7, której używałem na mocno zaśmieconym komputerze...

Zirytowałem się cholernie, więc proszę wybaczyć mi moje "mędrkowanie". ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 00:07, balduran2 napisał:

A ja mogę powiedzieć jedynie, że gra fajna.
Kupiłem (i pewnie nie sprzedam) ze względu na moje ulubione uniwersum.

Hmm... o ile jeszcze pamięć mi służy dobrze, to ma się ukazać wersja PC, prawda? Ostatnio o tym cicho, ale pamiętam wielki hype swego czasu (chyba nawet sam w nim uczestniczyłem - skleroza nie boli ;P ). Tak czy siak liczę, na to że uda się wkrótce zagłębić w tą grę. Ostatnio słabo z grami w klimatach SW, KtoORy już otrzaskane, KotOR II Restoration Pack czeka na swoje RC1 nadal, LEGO zabawne ale ile można (chociaż teraz bawię się w Indianę :P ). Przyszłość też nienadzwyczajnie wygląda, bo czekamy tylko na TOR''a, a to raczej nie będzie nic dobrego :(

Dnia 08.12.2008 o 00:07, balduran2 napisał:

Nie mogę powiedzieć, że jest idealna - najbardziej wkurzające było lądowanie na "niezbadanych
światach" - ale lądowałem, robiłem wszystko co się dało - niektóre rzeczy na siłę dla osiągnięć.

Otóż to. Ja tam na osiągnięcia nie patrzę (tbh nawet nie wiem co to i po co :P ), pchała mnie naprzód chęć poznania gry w całości, jak to z cRPG bywa. I muszę przyznać, że zdecydowanie za często musiałem się do tego zmuszać i była to nużąca drogę przez wtórność. Z pewnością nie jest to gra zasługująca na miano ''wielkiej'' w kategorii cRPG.

Buu... teoretyczna część koła z anatomii wrzucili mi na piątek rano zamiast na wieczór. Osiem godzin mniej czasu na spanie i powtórki... bleh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 00:01, Mateox86 napisał:

Witam wszystkich, którzy tak jak ja nie mogą spać! do pisania Nocne Marki...


Witaj :)
Jeśli chcesz o czymś konkretnym rozmawiać to lepiej zarzuć jakimś tematem bo bez tematu to się nie obejdzie. Ja właśnie skończyłem grać w Gothic''a 1 no i troszkę się zdenerwowałem gdyż zabiłem wszystkich w wolnej kopalni a Gorn gdzieś zniknął a w dodatku tego orka nie ma nigdzie a miał mi zrobić ten amulet ulu-mulu ;/ Więc chyba sobie daruje resztę gry bo nie ma sensu chociaż mógłbym zabić wszystkich orków w ich mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 00:07, wdowiakm napisał:

> Witam wszystkich, którzy tak jak ja nie mogą spać! do pisania Nocne Marki...

Witaj :)


a Ja właśnie zrobiłem sobie przerwę w GTA IV. co do gothica to dawno nie grałem, więc nie bardzo się mogę wypowiedzieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 00:11, Mateox86 napisał:

a Ja właśnie zrobiłem sobie przerwę w GTA IV.


Ja GTA IV nie widziałem i nawet nie grałem, przyznam się że czekam na polską wersję językowa będzie tańsza tak jak to było z San Andreas. Powiedz mi chociaż czy miasto jest dość duże i jak rozwiązali problem dostępu do niektórych dzielnic miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 02:40, Graffis napisał:

Hmm... o ile jeszcze pamięć mi służy dobrze, to ma się ukazać wersja PC, prawda?

Nie - nie ma planów wersji na PC.

Dnia 10.12.2008 o 02:40, Graffis napisał:

Ostatnio o tym cicho, ale pamiętam wielki hype swego czasu

Był hype, była plotka - którą zdementowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 00:19, byverter napisał:

Ja właśnie jutro jadę po GTA IV :) Mam nadzieje, że już będzie patch wtym tygodniu.


Jeżeli mnie pamięć nie myli, to patch powinien ukazać się 11 czyli dokładnie dziś. ktoś już o tym pisał w wątku związanym z GTA IV. a co do samego patcha nie spodziewałbym się po nim jakichś rewolucji... zawłaszcza w temacie grafiki. Jeżeli coś konkretnego zmieni to raczej bedą to zmiany związane z problemami z uruchomieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 00:35, Mateox86 napisał:

> Ja właśnie jutro jadę po GTA IV :) Mam nadzieje, że już będzie patch wtym tygodniu.

Właściwie to dzisiaj.

Dnia 11.12.2008 o 00:35, Mateox86 napisał:

Jeżeli mnie pamięć nie myli, to patch powinien ukazać się 11 czyli dokładnie dziś. ktoś
już o tym pisał w wątku związanym z GTA IV. a co do samego patcha nie spodziewałbym się
po nim jakichś rewolucji... zawłaszcza w temacie grafiki. Jeżeli coś konkretnego zmieni
to raczej bedą to zmiany związane z problemami z uruchomienie


Może zmieni, może nie. W każdym razie procesor podkręcony, dysk "zdefragmentowany", system oczyszczony i zoptymalizowany, nowe sterowniki ATI wgrane, informacje o zwiększeniu wydajności GTA IV zebrane.
IMO Patch będzie odpowiednim dopełnieniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 00:39, byverter napisał:

Może zmieni, może nie. W każdym razie procesor podkręcony, dysk "zdefragmentowany", system
oczyszczony i zoptymalizowany, nowe sterowniki ATI wgrane, informacje o zwiększeniu wydajności
GTA IV zebrane.
IMO Patch będzie odpowiednim dopełnieniem :D


Nie wiem jak procesor, ale defragmentacja daje bardzo dużo... najlepiej jeżeli jest wykonana jeszcze przed instalacja gry. co do sterowników, myślę, że użytkownicy kart GeForce też powinni zaopatrzyć się w najnowsze dostępne sterowniki, które dają nawet dobre efekty w porównaniu do wcześniejszych. A może to tylko taka zbiorowa imaginacja?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 00:19, byverter napisał:

Ja właśnie jutro jadę po GTA IV :) Mam nadzieje, że już będzie patch wtym tygodniu.


A ja jutro idę zakupić nowego Prince of Persia. Już się doczekać nie mogę :) Jutro też wracam do kraju na święta, więc będę mógł poszaleć na moim PC, bo na laptopie to rzadko która nowa gra rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Marków :P.
Ja wiedziałem, że tak będzie! Nade mną ciąży chyba jakieś fatum i większość tematów założonych przeze mnie zostaje zignorowana. Tak się stało z topikiem o "Szczękach" Spielberga, troszkę się rozpisałem i nikt się nie wypowiedział :(. Jeśli ktoś chce sobie pogadać o tym filmie, jego sequelach, klonach oraz ogólnie o rekinach to zapraszam tu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=44091&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zna ktoś jakiś dobry i sprawdzony sposób na to żeby nie spać ? Nie mogę dzisiaj spać , bo chciałbym i muszę uczyć się do samego rana , a niestety już zaczynam być śpiący. Wiem , że z każdą godziną będzie coraz gorzej , dlatego się pytam. Od razu mówię , że kawy i inne paskudztwa odpadają. Byłbym bardzo wdzięczny za jakąś poradę. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 02:09, Sebat1 napisał:

Witam. Zna ktoś jakiś dobry i sprawdzony sposób na to żeby nie spać ? Nie mogę dzisiaj
spać , bo chciałbym i muszę uczyć się do samego rana , a niestety już zaczynam być śpiący.
Wiem , że z każdą godziną będzie coraz gorzej , dlatego się pytam. Od razu mówię , że
kawy i inne paskudztwa odpadają. Byłbym bardzo wdzięczny za jakąś poradę. Z góry wielkie
dzięki.


Stary, to będzie problem... Z czego sie uczysz, jeśli mozna wiedzieć? bo widzisz, z nauka jest ten problem, że nie uczysz się zazwyczaj rzeczy interesujących. a tylko przy takich nie chce Ci się spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 02:09, Sebat1 napisał:

Witam. Zna ktoś jakiś dobry i sprawdzony sposób na to żeby nie spać ? Nie mogę dzisiaj
spać , bo chciałbym i muszę uczyć się do samego rana , a niestety już zaczynam być śpiący.
Wiem , że z każdą godziną będzie coraz gorzej , dlatego się pytam. Od razu mówię , że
kawy i inne paskudztwa odpadają. Byłbym bardzo wdzięczny za jakąś poradę. Z góry wielkie
dzięki.


Kawa "paskudztwem"? o_O
Co to niby za bluźnierstwa? ;D

IMO bez kawy ani rusz, tym bardziej jeśli jesteś nie przyzwyczajony do "bezsenności". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować