Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Pusto...

Całe popołudnie spędziłem na "nicnierobieniu". ;D
No może nie licząc słuchania przednich Dark Ambientów. ;]

Teraz trzeba chyba zrobić coś konstruktywnego i... zagrać w coś. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 00:24, zamber1 napisał:

Pusto...


Nie jest pusto :P

Dnia 06.12.2008 o 00:24, zamber1 napisał:

Całe popołudnie spędziłem na "nicnierobieniu". ;D


Ja cały dzień słuchałem muzyki a o 20 na TVN oglądałem Władcę Pierścieni Powrót Króla :)

Dnia 06.12.2008 o 00:24, zamber1 napisał:

No może nie licząc słuchania przednich Dark Ambientów. ;]


Ja słuchałem soundtracku z Wiedźmina i Gothic''a :)

Dnia 06.12.2008 o 00:24, zamber1 napisał:

Teraz trzeba chyba zrobić coś konstruktywnego i... zagrać w coś. ;D


Zgadzam się w stu procentach chyba wrócę do gry w Gothic albo zagram w Football Manager 2009 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Władcę Pierścieni juz oglądałem tyle razy, że mam przerwę od tego filmu na kilka miesięcy conajmniej, szczególnie że nie trawię innniejszej wersji niż reżyserskiej, a tym bardziej przerywanej reklamami nie wtedy gdy chcę. ;D
Dlatego warto sobie kupic DVD, szczególnie że to film wyjątkowy i z pewnością wart posiadania. ;)

Co do grania, to chyba zasiądę do swojej "makiety", bo wróciłem do Trainz 2006 po pewnych perturbacjach (zbanowano mnie na Auran ;D), bo niezwykle zabawne jest układanie własnej makiety w tej "zabawce", bo program ten raczej trudno "grą" nazwać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 00:44, Skywalker560 napisał:

A to ja Combat Mission znam od dawna, grałem jeszcze w jedynkę, w zamierzchłych czasach,
świetna gierka! :D


No i to jest prawidłowe podejście! :)

Ale to za mało z drugiej strony!
Bo w CM''y trzeba grać, a nie pamietać że się tam kiedyś grało. =]

Prawdziwy gracz, nieodinstalowuje CM''ów NIGDY! ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja go miałem tylko przez chwilę ;(. Zresztą dzisiaj już wyrosłem ze skomplikowanych strategii i symulacji, radochę dają mi proste gierki. Albo po prostu mniej skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 00:55, Skywalker560 napisał:

Ale ja go miałem tylko przez chwilę ;(. Zresztą dzisiaj już wyrosłem ze skomplikowanych
strategii i symulacji, radochę dają mi proste gierki. Albo po prostu mniej skomplikowane.


:/

CM ogólnie skomplikowany nie jest.
Jedyne co wymaga, to nieco większej wiedzy na temat drugowojennego sprzętu pancernego. ;)

Dla dzisiejszych graczy, główną natomiast bariera jest grafika, której skażone DX10 i GF8800 umysły, nie są w stanie przyswoić. ;P
No ale to ich już strata.

A granie, nawet w męczącym nieco trybie TCP z innym graczem, to po prostu cud miód i orzeszki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taki nieskomplikowany? Rozbudowany jest i interfejs z początku nieco odstrasza. Ale gra jest niezła, zresztą opanowałem podstawy sterowania w przeciągu parunastu sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 01:04, Skywalker560 napisał:

Czy ja wiem czy taki nieskomplikowany? Rozbudowany jest i interfejs z początku nieco
odstrasza. Ale gra jest niezła, zresztą opanowałem podstawy sterowania w przeciągu parunastu
sekund.


No właśnie; sam interfejs i sposób wykonywania akcji jest szybki do ogarnięcia. Jednak opanowanie jakie jednostki sa najlepsze w danym okresie do zakupienia, wymaga juz nieco wiedzy z zakresu militariów IIWS, jak i rozeznania w mechanice gry i to jest sporą barierą dla nowych graczy, gdy nie odstraszy ich grafika. :)

No i podczas samej gry odpadają też co niektórzy, gdy okazuje się iz "żołnierzyki" nie przebiegają w dziesięć sekund całej mapy i nie rozwalają czołgów z karabinów. ;D
Co niektórych też niezmiernie irytuje fakt, że czołgi zazwyczaj padają już od pierwszego celnego strzału. ;D

No ale CM''y to wyjątkowe gry dla wyjątkowych ludzi i niema się co tu rozpisywać. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie. Ale w zasadzie zawsze tak było, choć kiedyś było dużo więcej takich ludzi... Co jak co, ale ja np. więcej przyjemności czerpię z grania w stareńkiego X-Winga niż nowoczesnego, dajmy na to, Unreal Tournamenta III (pomijając fakt, że trójka ssie i nie umywa się do genialnej jedynki). Akurat dostałem na Mikołaja X-Wing Alliance i będę sobie grał, jak znajdę trochę wolnego czasu, bo nie będę brał joysticka na stancję :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 00:40, zamber1 napisał:

Dlatego warto sobie kupic DVD, szczególnie że to film wyjątkowy i z pewnością wart posiadania. ;)

Ja posiadam wersję DVD ale skorzystałem z sytuacji jak film leciał w telewizji. Chociaż wolę książkę w filmie brakuje mi rozprawy Gandalfa Białego z Sarumanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 01:13, Skywalker560 napisał:

No pewnie. Ale w zasadzie zawsze tak było, choć kiedyś było dużo więcej takich ludzi...
Co jak co, ale ja np. więcej przyjemności czerpię z grania w stareńkiego X-Winga niż
nowoczesnego, dajmy na to, Unreal Tournamenta III (pomijając fakt, że trójka ssie i nie
umywa się do genialnej jedynki). Akurat dostałem na Mikołaja X-Wing Alliance i będę sobie
grał, jak znajdę trochę wolnego czasu, bo nie będę brał joysticka na stancję :).


Stare gry mają swój urok, ale u osób na serio lubiacych grać, bo wątpie by takiego przeciętnego miłośnika Crysisa czy GTA IV, zafascynowały takie graficzne kaszaloty. ;D
No ale i to nawet lepiej, bo praktycznie nie mamy w środowisku graczy CM''a, "Kubusiów lat 10, z Neostradą, hackiem i LOL-OWN3D-N00B slangiem" ;D

wdowiakm >>> Z siostry się właśnie śmiałem. Ma film na DVD w lepszej wersji, a ogląda znowu w TV, bo nie potrafi "nie obejrzeć jak leci". ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocne marki :D Ja wstałam pół godziny temu :D Ach, ta bezsenność. Zainstalowałam sobie grę, którą Mikołaj przyniósł i zamierzam zaraz w nią zagrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 01:39, krwawa Mary napisał:

Witam nocne marki :D Ja wstałam pół godziny temu :D Ach, ta bezsenność. Zainstalowałam
sobie grę, którą Mikołaj przyniósł i zamierzam zaraz w nią zagrać :D


W co śmigasz?? Ja aktualnie w FM-a nowego gram :)

Pozdrawiam wszystkich nocnych marków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 01:39, krwawa Mary napisał:

Witam nocne marki :D Ja wstałam pół godziny temu :D Ach, ta bezsenność. Zainstalowałam
sobie grę, którą Mikołaj przyniósł i zamierzam zaraz w nią zagrać :D


A nawet sie nie pochwalisz co to za gra. :( Swoja droga zaraz chyba Spellforce 2 z najnowszego numeru CDA sobie uruchomie i pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2008 o 01:44, haderQ napisał:

W co śmigasz?? Ja aktualnie w FM-a nowego gram :)

Pozdrawiam wszystkich nocnych marków ;)

Mam grę, w którą dawno nie grałam, ale ją uwielbiam :D Need For Speed Underground 2. Tylko proszę się nie śmiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Wojman mój kumpel od 7 godzin gra i przestać coś nie może, także uważaj uważaj ;)

@krwawa mary nie przesadzaj - w sumie to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy NFS jaki powstał więc nie ma się z czego śmiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 01:48, haderQ napisał:


@krwawa mary nie przesadzaj - w sumie to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy NFS
jaki powstał więc nie ma się z czego śmiać :)


Na różnych ludzi już trafiłam. Część się śmiała z tego w co ja gram, ale co tam :D I tak będę w to grać :D


A jutro na dodatkową matmę idę do szkoły :D Kocham te sobotnie zajęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFSU 2 jest nawet obecnie całkiem przyjemną grą, więc nie jest żadną "ujmą" granie w tą zacną grę. :)
Chociaż osobiście już jej nie instaluję, "samochodowo" zadowalając się GTR2 (choć i tak uważam, że pierwszy GTR był fajniejszy ;P, ale niestety ktoś mi płyty nie oddał...).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2008 o 01:50, krwawa Mary napisał:

A jutro na dodatkową matmę idę do szkoły :D Kocham te sobotnie zajęcia :D


Ta, a ja mam pracę do napisania i od jakichś 5 godzin gram w FM-a prace totalnie olewając ;)

A temat świetny - wszyscy hetmani w Polsce ;) 34 osoby do opisania - życiorysy, z jakich rodów byli, bitwy itp :) kocham studia normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować