Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Tak przy okazji - mam takie pytanko. Czy Wy również używacie Mozilli Thunderbirda jako klienta pocztowego i również macie problemy z uaktualnieniem go? U mnie za każdym razem jak program pobierze update''y to nie mogą się zainstalować, cały czas otrzymuję komunikat o błędzie. Raz pomogło mi odpalenie programu w trybie awaryjnym, ale teraz nawet to nie pomaga ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:59, Skywalker560 napisał:

Gdy zamówienie przekroczy pewną cenę przesyłka jest jak najbardziej darmowa. Teraz wystarczy
do tego zaledwie 50 zł.


A to nie wiedziałem. Dzięki za informację. Będę brał sklep pod uwagę w razie kolejnych zakupów. Przed świętami raczej to już nie nastąpi, bo wszystko co miałem kupić to już kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko bierz pod uwagę, że jest to promocja przedświąteczna. Ale z tego co pamiętam, to typowo ten pułap to ok. 80 zł. W każdym razie GoW spokojnie załatwiłby tą sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 02:06, Skywalker560 napisał:

Tylko bierz pod uwagę, że jest to promocja przedświąteczna. Ale z tego co pamiętam, to
typowo ten pułap to ok. 80 zł. W każdym razie GoW spokojnie załatwiłby tą sprawę.


Też mówię, że w przyszłości będę ten sklep brał pod uwagę. Do tej pory jakoś się go bałem, coś jak Twój stosunek do Amazona :P
A Gears of War to w ogóle mnie nie interesuje, bo na produkty tego wydawcy mam specjalne zniżki ;)

A co do Thunderbirda, to używałem dawno temu, jak jeszcze wersji 1.0 nie było. Teraz w pracy muszę mieć Outlooka, a w domu korzystam z Apple Mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 02:02, Klimos napisał:

Rozumiem, że darmowy miesiąc już wykorzystałeś?

Tak, on się automatycznie uaktywnił w momencie założenia konta online, więc skończył mi się gdzieś w połowie października.

Dnia 07.12.2008 o 02:02, Klimos napisał:

Z tego co widzę na Twoim profilu to tylko Gearsy i Mass Effect nam się pokrywają.
Pierwsze rozumiem, że miałeś pożyczone i za swoich jeszcze nie kupiłeś,

Jak byłem na początku listopada na konwencie z konsolą to sobie przetestowałem na szybko Gears of Wars i Assassin''s Creed - stąd te 2 osiągnięcia.

Dnia 07.12.2008 o 02:02, Klimos napisał:

a w drugim multi nie ma

A szkoda...

Dnia 07.12.2008 o 02:02, Klimos napisał:

> Będę się chyba musiał po świętach wykosztować na roczny abonament Live...
Też mnie to czeka. Mój właśnie jakoś w okolicach stycznia się kończy.

Wydaje mi się, że coś ostatnio podrożał abonament i punkty M$

Ja się teraz męczę nad osiągnięciami Soul Calibur IV i Hexic, później muszę będę robił kilka z Army of Two, następnie The Force Unleashed i Mass Effect - ale to nie wiem kiedy, bo na razie inne, nowe gry mi się zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 02:13, balduran2 napisał:

Tak, on się automatycznie uaktywnił w momencie założenia konta online, więc skończył
mi się gdzieś w połowie października.

Faktycznie, po Nowym Roku w takim razie mam nadzieję się zobaczymy na Live!

Dnia 07.12.2008 o 02:13, balduran2 napisał:

A szkoda...

Tiaaa, najpierw za singla muszę się z powrotem wziąć, bo jak na razie zacząłem grać pod acziki w innych tytułach.

Dnia 07.12.2008 o 02:13, balduran2 napisał:

Wydaje mi się, że coś ostatnio podrożał abonament i punkty M$

Nie wiem ile kosztuje teraz i nie wiem ile kosztował wcześniej :|

Dnia 07.12.2008 o 02:13, balduran2 napisał:

Ja się teraz męczę nad osiągnięciami Soul Calibur IV i Hexic, później muszę będę robił
kilka z Army of Two, następnie The Force Unleashed i Mass Effect - ale to nie wiem kiedy,
bo na razie inne, nowe gry mi się zapowiadają.

No to se pograliśmy jak cholera. Tylko Hexic i Mass Effect się pokrywają. Ja też kilka owych tytułów będę miał, więc może kiedy indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 02:38, Klimos napisał:

Faktycznie, po Nowym Roku w takim razie mam nadzieję się zobaczymy na Live!

Najprawdopodobniej ;)

Dnia 07.12.2008 o 02:38, Klimos napisał:

Tiaaa, najpierw za singla muszę się z powrotem wziąć,

Jak dla mnie gra super, naprawdę.
Jeśli 2 część będzie tam samo dobra + tryb co-op, to będzie po prostu genialna.

Dnia 07.12.2008 o 02:38, Klimos napisał:

Nie wiem ile kosztuje teraz i nie wiem ile kosztował wcześniej :|

No to wiedz, że podrożał - nie dużo, ale widać różnicę ;P

Dnia 07.12.2008 o 02:38, Klimos napisał:

Ja też kilka owych tytułów będę miał, więc może kiedy indziej.

Do Soul Calibur IV może się przymierzasz?

[Edit] A tymczasem idę spać, bo już mnie znowu zdenerwował tryb Tower Of Lost Souls w SC IV. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 02:13, balduran2 napisał:

Ja się teraz męczę nad osiągnięciami Soul Calibur IV i Hexic, później muszę będę robił
kilka z Army of Two, następnie The Force Unleashed i Mass Effect - ale to nie wiem kiedy,
bo na razie inne, nowe gry mi się zapowiadają.

Z oczywistych względów (braku konsoli jakiejkolwiek) nie wypowiem się na temat TFU, ale na temat ME niewiele dobrego da się powiedzieć. Gra jest typową zręcznościówką z elementami RPG. Do tego trzeba dodać, że chwilami jest straszni nużąca - latanie od planety do planety, a przy tym wszystkie wyglądają niemal identycznie i oferują powtarzające się zadania i lokacje... kosztowało mnie to wiele uporu, by zrobić wszystko co się da. A gdy przyszła pora na zakończenie okazało się, że BioWare nie było już stać na to by ponownie graczami wstrząsnąć - finisz jest bardzo daleki od dramaturgii znanej z KotORa. Ot takie tam sobie pew-pew z karabinu, od czasu do czasu dialog (oparty o skrajnie irytujący system) i po raz kolejny męczenie następnego ''kultowego'' statku kosmicznego. Schemat z KotOR''a z jednoczesnym brakiem magii zawartej w grze osadzonej w uniwersum Star Wars i bez szeroko pojętego polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 03:11, balduran2 napisał:

Jak dla mnie gra super, naprawdę.
Jeśli 2 część będzie tam samo dobra + tryb co-op, to będzie po prostu genialna.

Z tego co widziałem, to w miarę mi się podobała. Na kolana mnie nie rzuciła co prawda, tak żeby ją od razu ukończyć bez przerwy na inne gry, ale z przyjemnością wrócę.

Dnia 07.12.2008 o 03:11, balduran2 napisał:

No to wiedz, że podrożał - nie dużo, ale widać różnicę ;P

Poprzedni udało mi się zdobyć za równowartość jakiś 70 zł. Teraz jeszcze się nie rozglądałem. Na punkty też nigdy nie patrzyłem, ale w końcu chyba coś trzeba będzie kupić, bo parę rzeczy godnych uwagi na Live Marketplace widziałem.

Dnia 07.12.2008 o 03:11, balduran2 napisał:

Do Soul Calibur IV może się przymierzasz?

Nie w najbliższym czasie. Poczekam jak trochę jeszcze stanieje i jak trochę innych gier poprzechodzę.

Dnia 07.12.2008 o 03:11, balduran2 napisał:

[Edit] A tymczasem idę spać, bo już mnie znowu zdenerwował tryb Tower Of Lost Souls w SC IV. Dobranoc.

Też powoli się zbieram. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 03:18, Graffis napisał:

Z oczywistych względów (braku konsoli jakiejkolwiek) nie wypowiem się na temat TFU,

A ja mogę powiedzieć jedynie, że gra fajna.
Kupiłem (i pewnie nie sprzedam) ze względu na moje ulubione uniwersum.

Dnia 07.12.2008 o 03:18, Graffis napisał:

ale na temat ME niewiele dobrego da się powiedzieć

Mnie się gra spodobała, a nawet wciągnęła - na tyle, że całą (30 godzin) przeszedłem bardzo szybko.
Nie mogę powiedzieć, że jest idealna - najbardziej wkurzające było lądowanie na "niezbadanych światach" - ale lądowałem, robiłem wszystko co się dało - niektóre rzeczy na siłę dla osiągnięć.

@ Klimos

Dnia 07.12.2008 o 03:18, Graffis napisał:

Na punkty też nigdy nie patrzyłem, ale w końcu chyba coś trzeba będzie kupić,
bo parę rzeczy godnych uwagi na Live Marketplace widziałem.

Ja właśnie też (w tym dodatek do ME i TFU) - potrzebuję w sumie jakieś 2000 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 00:07, balduran2 napisał:

A ja mogę powiedzieć jedynie, że gra fajna.
Kupiłem (i pewnie nie sprzedam) ze względu na moje ulubione uniwersum.

Kupię na pewno, ale w chwili obecnej nie jest to "Priority 1" na mojej liście.

Dnia 08.12.2008 o 00:07, balduran2 napisał:

Nie mogę powiedzieć, że jest idealna - najbardziej wkurzające było lądowanie na "niezbadanych
światach" - ale lądowałem, robiłem wszystko co się dało - niektóre rzeczy na siłę dla osiągnięć.

Też mnie to czeka :P Na razie jednak w innych grach staram się podciągnąć wynik. Bardzo zdzwił mnie fakt, że na liście gramowiczów z kontem Live! stworzonej przez Spaykiego, oprócz mnie nie ma nikogo, kto miałby Test Drive: Unlimited. Brakuje mi zaledwie 10 punktów do pełnego 1000, a achievement wymaga 4 osób :/

Dnia 08.12.2008 o 00:07, balduran2 napisał:

Ja właśnie też (w tym dodatek do ME i TFU) - potrzebuję w sumie jakieś 2000 punktów.

Chciałem dzisiaj złożyć zamówienie, ale strona, z której zwykle korzystam nie działała. Spróbuję rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to tamto, jak obudzić się o trzeciej nad ranem, po przespaniu połowy dnia. ;D

Pusto to znowu, więc idę sobie kolejkę budować znowu, bo niby co można robić konstruktywnego o tak wczesnej porze. ;)
No chyba, że jednak ktoś się czai tutaj i ma coś ciekawego do powiezenia, to z chęcią posłucham i podyskutuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 03:41, zamber1 napisał:

Nie ma to tamto, jak obudzić się o trzeciej nad ranem, po przespaniu połowy dnia. ;D

Pusto to znowu, więc idę sobie kolejkę budować znowu, bo niby co można robić konstruktywnego
o tak wczesnej porze. ;)
No chyba, że jednak ktoś się czai tutaj i ma coś ciekawego do powiezenia, to z chęcią
posłucham i podyskutuję. :)

ee...to ju ż 4? lol
nie ma to jak grać do 4 w nocy^^
nie wiem,czy się położyć spać? czy iść pobiegać bo już się nie opłaca kłaść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 04:03, seles napisał:

ee...to ju ż 4? lol
nie ma to jak grać do 4 w nocy^^
nie wiem,czy się położyć spać? czy iść pobiegać bo już się nie opłaca kłaść :(


Biegać o czwartej rano? ;D
Chyba Policja by się szybko zainteresowała za namową wrednego sąsiada. ;D

Zresztą zimno na zewnątrz jak cholera, więc lepiej zaopatrzyć się w coś ciepłego pod ręka do picia i... grac do upadłego. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 00:40, Klimos napisał:

Chciałem dzisiaj złożyć zamówienie, ale strona, z której zwykle korzystam nie działała.

A z jakiej strony korzystasz? I czy mają też w ofercie abonament Live Gold?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.12.2008 o 04:14, zamber1 napisał:

Zresztą zimno na zewnątrz jak cholera, więc lepiej zaopatrzyć się w coś ciepłego pod
ręka do picia i... grac do upadłego. ;D


Do upadłego... a konkretnie to do bardzo upadłego. Ja dzis tak robie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 04:14, zamber1 napisał:

> ee...to ju ż 4? lol
> nie ma to jak grać do 4 w nocy^^
> nie wiem,czy się położyć spać? czy iść pobiegać bo już się nie opłaca kłaść :(

Biegać o czwartej rano? ;D
Chyba Policja by się szybko zainteresowała za namową wrednego sąsiada. ;D

Zresztą zimno na zewnątrz jak cholera, więc lepiej zaopatrzyć się w coś ciepłego pod
ręka do picia i... grac do upadłego. ;D

wiesz, u mnie nie jest ostatnio aż tak zimno;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 01:08, Mateox86 napisał:

Do upadłego... a konkretnie to do bardzo upadłego. Ja dzis tak robie!


Ja właśnie padam na pysk, po bez mała 24 godzinach "na nogach", z czego jakieś 16 odbyło się "na d.pie" przed monitorem komputera. ;D
W przerwach pomiędzy pracą, udało mi się ułożyć w Trainz, 240-kilometowy odcinek trasy dla TGV. =]
Idę szpaaać w końcu, więc życzę pozostałym miłej i bezstresowej bezsenności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.12.2008 o 01:08, Mateox86 napisał:


Do upadłego... a konkretnie to do bardzo upadłego. Ja dzis tak robie!


Granie... Miłe wspomnienia... Ja podczas tej radosnej nocy przepisuję zeszyt z jakże chwalebnego przedmiotu, jakim jest... religia >< Nie do końca to rozumiem, ale mogę być z tego nieklasyfikowany or something, więc muszę mieć zeszyt... Cóż, zawsze uważałem za nieporozumienie traktowanie tego przedmiotu na równi z innymi i to w liceum... Cóż, w końcu żyjemy w Polsce, gdzie Kościół ma realną władzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2008 o 01:22, zamber1 napisał:

Idę szpaaać w końcu, więc życzę pozostałym miłej i bezstresowej bezsenności. ;)


Wielkie dzięki! a tek swoją drogą to spałem ostatnimi czasy bardzo mało. podobna sytuacja... praca-komp w domu-komp i tak nie mam czasu sie wyspać za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować