Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Ten temat jest fajny, bo tu można pogadać na wszystkie tematy, zazwyczaj w nocy ktoś tu siedzi i w ogóle jest KUL ;D. Jak tam u Was? Jakie prezenty dostaliście od Mikołaja? xD Ja otrzymałem X-Wing: Alliance (wreszcie joystick znajdzie jakieś konkretne zastosowanie na znakomitym space combat simie) i "The Fragile" Nine Inch Nails. 2CD wyśmienitej muzyki, tekturowe pudełko (?) prezentuje się inaczej i jakoś tak oryginalnie wśród typowych plastikowych CD-Case''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 00:51, Skywalker560 napisał:

Jak tam u Was? Jakie prezenty dostaliście od Mikołaja?
/.../


Siedzę sobie z dala od rodziny, sam w ciemnym i deszczowym kraju i nic nie dostałem :(
Sam musiałem sobie złożyć zamówienie na Amazonie, ale mam coraz większe wątpliwości czy dojdzie przed świętami. Dispatch estimate jest na 15 XII, a ja 16 XII mam samolot do Polski. Ja na gwiazdkę prezenty już pokupowałem, więc mam nadzieję, że 24 XII rodzinka się zrehabilituje za wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 00:51, Skywalker560 napisał:

Ten temat jest fajny, bo tu można pogadać na wszystkie tematy, zazwyczaj w nocy ktoś
tu siedzi i w ogóle jest KUL ;D. Jak tam u Was? Jakie prezenty dostaliście od Mikołaja?
xD Ja otrzymałem X-Wing: Alliance (wreszcie joystick znajdzie jakieś konkretne zastosowanie
na znakomitym space combat simie) i "The Fragile" Nine Inch Nails. 2CD wyśmienitej
muzyki, tekturowe pudełko (?) prezentuje się inaczej i jakoś tak oryginalnie wśród typowych
plastikowych CD-Case''ów.


"The Fragile", jedna z nielicznych płyt NiN, która naprawdę lubię. :)

Ja siedzę i z wypiekami na twarzy "buduję" swoją wymarzoną kolejkę. ;D
Most widoczny na screenie napsuł mi tyle krwi, ze aż musiałem dwie kawy wypić, bo ciągle były problemy, jak nie z umiejscowieniem, to z dziwnie wyglądającymi torami. ;P
Polecam Trainz (praktycznie dowolną z części) dla ludzi, którzy tak jak ja uwielbiają coś tworzyć w grze samemu z dostępnych elementów. Zabawa jest przednia zaiste. :)

20081207005859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem okazję wrócić na nieco dłużej do domu, bowiem w poniedziałek mam godziny rektorskie i będę mógł rano pojechać do Lublina, dlatego niedzielę mam wolną, z czego niezmiernie się cieszę :).

Ja za takie coś uwielbiam merlina.pl, jest misiowaty :*. Kiedyś zamawiałem sobie "Around The Fur" Deftonesów i "produkt był trudno dostępny, wysyłamy do 40 dni", a zamówienie miało przyjść gdzieś...

Spoiler

w lutym

(
Spoiler

nie mogłem się powstrzymać :D

). Panowie z merlina jednak potrafili zdobyć tą płytkę i wysłać mi ją tuż przed świętami, czekałem może kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:00, Skywalker560 napisał:

/.../
Panowie z merlina jednak potrafili zdobyć tą płytkę i wysłać mi ją tuż przed świętami,
czekałem może kilka dni?


Nie kupowałem nigdy nic z Merlina szczerze mówiąc. W Polsce korzystałem tylko z Empiku i ogólnie pojętego Allegro. Zamówienie, o którym mówię musiało iść z Amazona, bo jego integralną częścią są obie trylogie Gwiezdnych Wojen. Wydana w Polsce wersja, zawiera w sumie 6 płyt DVD i kosztuje 2x99 PLN, w UK zapłaciłem niecałe 40 funtów za dwa razy tyle płyt. Ktoś w naszym kraju fanów Star Wars za bardzo nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zacząłem kupować stosunkowo niedawno, ale wiem jedno - Empik SUXX! I nie przypominaj mi o tych dwóch trylogiach, bo chyba się rozpłaczę ;(. Mam nadzieję, że gdzieś znajdę dwa pierwsze epizody w wersji z drugim DVD pełnym dodatków itp. Oryginalną Trylogię mam w wersjach zremasterowanej i klasycznej, oryginalny release z 1977, 1980 i 1983, ale w dodatkach tylko kiepskiej jakości zwiastun LEGO Star Wars II ;(.

zamber1--->A ja uwielbiam NIN... "The Fragile", "The Slip", "Year Zero", "With Teeth"... Genialna sprawa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nic specjalnego na Mikołajki nie dostałem. I szczerze mówiąc na nic nie liczyłem. Kiedyś dostawaliśmy, ale już z tego wyrosłem. My w domu dostajemy jakieś prezenty dopiero w wigilię. Wczoraj tylko po symbolicznej czekoladzie. I to wystarczy. We wigilię liczę na S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla, bo czekam już trochę na tę grę. A Wy na jaki prezent czekacie?
Przeszedłem dzisiaj Fahrenheita. Świetna produkcja. W coś takiego jeszcze nie grałem.

Spoiler

U mnie ostatecznie dobro zwyciężyło i świat wrócił do normalności

. Musiałem coś napisać, by przetestować tą opcję :) (a jakby nie patrzeć to był spojler).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:12, Skywalker560 napisał:

A ja zacząłem kupować stosunkowo niedawno, ale wiem jedno - Empik SUXX!

Do tej pory jakoś nie miałem okazji specjalnie narzekać. Najlepsze jest to, że można udać się do salonu celem osobixtego odebrania zamówienia, co obniża nieco koszty. Poza tym czasem jakiś kod zniżkowy na maila dostanę, albo jakąś inną promocję wyłapię.

Dnia 07.12.2008 o 01:12, Skywalker560 napisał:

I nie przypominaj mi o tych dwóch trylogiach, bo chyba się rozpłaczę ;(. Mam nadzieję, że gdzieś znajdę
dwa pierwsze epizody w wersji z drugim DVD pełnym dodatków itp. Oryginalną Trylogię mam
w wersjach zremasterowanej i klasycznej, oryginalny release z 1977, 1980 i 1983, ale
w dodatkach tylko kiepskiej jakości zwiastun LEGO Star Wars II ;(.

http://www.amazon.co.uk/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem. Po pierwsze, ceny są nieraz śmiesznie wysokie, po drugie - problemy z zamówieniami (z tego co pamiętam było ich co najmniej kilka, ale nie pamiętam tego dobrze, zresztą po co wspominać złe rzeczy?) i inne takie pierdoły... W tej chwili korzystam z merlin.pl/Media Marktu. W tym drugim nieraz płyty są bardzo tanie - lepsze jest, powiedzmy, "White Pony" za jakieś 30 zł w MM niż za jakieś 60 zł w Empiku, prawda? :P (ceny teraz wzięte z nieba, jakby co).

A Amazona to ja się boję ;(. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:12, Skywalker560 napisał:

/ciach/
ale wiem jedno - Empik SUXX!
/ciach/

W pewnym sensie, też się o tym kilka dni temu przekonałem.
Znalazłem w ich sklepie internetowym Gears of War (X360) w cenie 56,49 zł, z zaznaczeniem że "wysyłamy w 3-5 dni" ze względu na braki w magazynie. Pomyślałem - nie ma sprawy, nie śpieszy mi się, a w takiej cenie nigdzie indziej raczej nie znajdę. Wysyłka miała być 3 grudnia, ale dostałem e-mail "Informujemy, że nie uda nam się zrealizować w całości zamówienia xxx we wcześniej deklarowanym terminie." I poniżej do wyboru linki - albo czekać, albo anulować zamówienie, z tym że jeśli chciałbym czekać to "Poczekamy, z wysłaniem zamówienia do momentu, gdy otrzymamy brakujący produkt lub informację od dostawcy o wyczerpaniu się nakładu. Informację tą powinniśmy otrzymać około 2008-12-10." No i faktycznie, teraz widnieje data wysyłki 11 grudnia. Tak więc chyba sobie podaruje i kupię na Allegro inne gry, żeby mieć co przez 2 tygodnie wolnego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:31, Skywalker560 napisał:

A ja miałem. Po pierwsze, ceny są nieraz śmiesznie wysokie, /.../

Zależy jakie. Kupując coś rozglądam się w różnych miejscach i na Empiku kończy się gdy ma jakąś promocję, albo też gdy cena na Allegro jest podobna - wtedy nie muszę płacić za przesyłkę.

Dnia 07.12.2008 o 01:31, Skywalker560 napisał:

A Amazona to ja się boję ;(. :P

Przecież nie gryzie. Wadą jest jednak to, że według cennika przesyłek Polska jest zdaje się cały czas krajem trzeciego świata. Dlatego korzystam ze znacznie tańszych stawek będąc jeszcze w Danii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem właśnie wiele takich sytuacji i dlatego podziękowałem Empikowi i stałem się bardzo zadowolonym klientem merlina.

Klimos---->Ja w zasadzie nie odwiedzam już Empiku, dzisiaj byłem na ich stronie by zobaczyć, czy mają "The Illusion Of Progress" Stainda - no i mają, ale na razie nie będę u nich kupował. Tzn. - w ogóle nie będę u nich kupował. W Lublinie raz na tydzień Empiki odwiedzam, ale tylko przeglądam płyty bądź czasopisma muzyczne, ceny są wysokie i nie opłaca mi się tutaj kupować niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:46, Skywalker560 napisał:

Ja miałem właśnie wiele takich sytuacji i dlatego podziękowałem Empikowi i stałem się
bardzo zadowolonym klientem merlina.

Może i w Merlinie inaczej jest,
ale takie Gears of War mają za 115 zł.
A tzw. cena rekomendowana przez wydawcę to 99 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się, że Merlin po prostu czegoś nie ma albo jest to droższe niż u innych sprzedawców, ale to są raczej rzadkie przypadki... Poza tym chyba tylko w tym sklepie zdarza się, że dadzą Ci zamiast VCD VDVD ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:49, balduran2 napisał:

Może i w Merlinie inaczej jest,
ale takie Gears of War mają za 115 zł.
A tzw. cena rekomendowana przez wydawcę to 99 zł.


To już na gram.pl za 109 jest :P
A tak w ogóle to ty grasz na multi? Moglibyśmy jakieś achievementy razem pomęczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:53, Klimos napisał:

To już na gram.pl za 109 jest :P


Ale koszty przesyłki... ;). W ogóle to chyba się zabiorę w końcu za tego GoWa, UT III mnie rozczarował, zbyt dużo w nim klimatu Gears of War, to już nie to samo, co jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:53, Klimos napisał:

To już na gram.pl za 109 jest :P

Wiem, wiem, ale jednej gry mi się z Gram.pl nie opłaca zamawiać.

Dnia 07.12.2008 o 01:53, Klimos napisał:

A tak w ogóle to ty grasz na multi? Moglibyśmy jakieś achievementy razem pomęczyć ;)

Aktualnie nie mam Live Gold,
ale tak czy siak na razie nie za bardzo mam w co grać na multi.
Z gier które wymieniłeś u siebie na GS''ie to tylko chyba PGR3 będę miał w najbliższym czasie.
Będę się chyba musiał po świętach wykosztować na roczny abonament Live...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:56, Skywalker560 napisał:

Ale koszty przesyłki... ;).

A na Merlinie wysyłka gratis jest?

Dnia 07.12.2008 o 01:56, Skywalker560 napisał:

W ogóle to chyba się zabiorę w końcu za tego GoWa, UT III
mnie rozczarował, zbyt dużo w nim klimatu Gears of War, to już nie to samo, co jedynka.

Ja GoW mam już dobre kilka miesięcy i prawie w ogóle nie grałem. Ze 2-3 razy z bratem na split-screenie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:58, Klimos napisał:

A na Merlinie wysyłka gratis jest?


Gdy zamówienie przekroczy pewną cenę przesyłka jest jak najbardziej darmowa. Teraz wystarczy do tego zaledwie 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2008 o 01:57, balduran2 napisał:

Aktualnie nie mam Live Gold,

Rozumiem, że darmowy miesiąc już wykorzystałeś?

Dnia 07.12.2008 o 01:57, balduran2 napisał:

ale tak czy siak na razie nie za bardzo mam w co grać na multi.
Z gier które wymieniłeś u siebie na GS''ie to tylko chyba PGR3 będę miał w najbliższym czasie.

Z tego co widzę na Twoim profilu to tylko Gearsy i Mass Effect nam się pokrywają. Pierwsze rozumiem, że miałeś pożyczone i za swoich jeszcze nie kupiłeś, a w drugim multi nie ma :/

Dnia 07.12.2008 o 01:57, balduran2 napisał:

Będę się chyba musiał po świętach wykosztować na roczny abonament Live...

Też mnie to czeka. Mój właśnie jakoś w okolicach stycznia się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować