Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 01:06, Clawpek napisał:

No no ma się rozumieć;)
Ale tu się nagle pustoo zrobiłoo...


Nie wszyscy mają wakacje :P
Do tej pory podliczałem typowania wyników Ligi Polskiej, ale teraz to już czas na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny meczyk areczki był:)

> Nie wszyscy mają wakacje :P

No tak, ciągle mi się wydaje że już wszyscy mają wakacje, ciągle zapominam że jednak nie mają tak dobrze, głupie uczucie;P

Dobranoc wam, ja też się zaraz zwijam w takim razie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 01:23, Clawpek napisał:

No tak, ciągle mi się wydaje że już wszyscy mają wakacje, ciągle zapominam że jednak nie mają
tak dobrze, głupie uczucie;P


U mnie na przykłąd w ogóle w tym roku się nie zanosi. Do połowy września termin oddania pracy magisterskiej, a potem (chociaż bardzo możliwe, że nawet przedtem) do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 01:25, Klimos napisał:

U mnie na przykłąd w ogóle w tym roku się nie zanosi. Do połowy września termin oddania pracy
magisterskiej, a potem (chociaż bardzo możliwe, że nawet przedtem) do roboty :P


Spokojnie, aż tak dobrze to też nie będę miał:P Na przynajmniej dwa miechy też idę do roboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś znowu się ucze. Wcześniej robiłem zakupy w arkadii, ubrania jakieś trzeba mieć w końcu. Jak u was ? Cisną w szkole ? fajnie sie leniuchuje? dobrze w pracy?
Witajcie Nocarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:18, AQ22 napisał:

Ja dziś znowu się ucze. Wcześniej robiłem zakupy w arkadii, ubrania jakieś trzeba mieć w końcu.
Jak u was ? Cisną w szkole ? fajnie sie leniuchuje? dobrze w pracy?
Witajcie Nocarze :)


Witaj ;)
Współczuję no ale trzeba się uczyć ;) O na zakupach byłeś no proszę :) Kupiłeś coś fajnego?? Ja na zakupach dawno byłem chyba jakiś miesiąc temu ;)) No niestety studia bywają ciężkie ale daje radę ;) Czy się leniuchuje to nie wiem czy tak fajnie gdyż mnie leniuchowanie dobija wolę coś robić :P A praca jak praca za dużo jej stanowczo za dużo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi nareszcie udało sie napisać maturę z polskiego :) A w szkole u mnie znowu maskara. Dostałem 3,3,1... Dwie ostatnie z plastyki, nie wiedziałem co dokładnie na zadanie. Chociaż aż tak się nie martwię poprawie szybko, oddam nauczycielce i będzie git. A wczoraj moja mama wyjechała do Austrii na plantację truskawek. Wróci za miesiąc :D Mimo, że się ciesze to odczuwam taką dziwną pustkę na sercu... Chyba, że jestem głodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

judyta88---> No więc tak- zacznę chyba od tego, że biotechnologia to ogólnie kierunek o wszystkim i o niczym- połowa chemii, połowa biologii i połowa matematyki, bardzo obszerny i wymagający nauki z róznych dziedzin, w dodatku każda biotechnologia różni sie od siebie- np na uczelni medycznej będzie bardziej ukierunkowana na medycynę, na uczelniach technicznych będą to biotechnologie przemysłowe (związane np z produkcją żywności), na uczelniach rolniczych sa biotechnologie rolnicze (związane z rolnictwem i roślinami). Ja studiuję agrobiotechnologię na Uniwersytecie Technologiczno- Przyrodniczym w Bydgoszczy i powiem Ci że odczucia mam mieszane- teraz jest ok, ale musialem przejść przez x niepotrzebnych przedmiotów, często nie związanych z moim kierunkiem studiów- ale tak jest zawsze, na każdym kierunku. Zaczyna się od podstaw, ogólnie całe liceum przerabia sie na kilku pierwszych wykładach. Najpierw przedmioty bardziej ogólne (mata, kilka rodzajów chemii, fizyka, biofizyka, anatomia roślin i zwierząt), a na trzecim roku zaczynają sie dopiero właściwe przedmioty kierunkowe (biologia molekularna, inżynieria genetyczna, embriologia itd itp). Przez ten początek trzeba przejść, ale potem robi sie ciekawie. Coraz ciekawsze przedmioty i zajęcia sprawiają że studia robią sie bardziej interesujące (np transformacje genetyczne roślin, bakterii, zabawa z dna, rozwojem in vitro roślin i zwierząt, ogólnie bardziej zaawansowane techniki biotechnologiczne). Muszę jednak dodać, że kierunek ten jest ogólnie uznawany za niewdzięczny i trudny- to prawda, bo studia nie są lekkie. Ogólnie cały czas jest co robić, mamy często kolokwia i sprawdziany (w tym tygodniu dwa, często 2-3 tygodniowo), zajęć jest dużo, a sesje ciężkie. W dodatku często siedzimy w laboratoriach, a ze względu na wykonywane projekty godziny zajęć sa nieregularne (czasem mamy wolne dni, a czasem siedzimy na uczelni pół dnia ;]). Jak chcesz mogę powymieniać Ci przykładowe przedmioty i zajęcia z różnych lat, żebyś mogła zobaczyć jak to wygląda- zresztą na konkretnych uczelniach często na stronkach są powymieniane przedmioty, więc będziesz mogła konkretnie sprawdzić co będziesz ewentualnie robić. Nie wiem co jeszcze mógłbym tu ująć, jak masz jakieś pytania to wal śmiało, chętnie odpowiem, bo wybór studiów to jednak ważna rzecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:25, Budo napisał:


Tu będzie post o biotechnologii dla judyty ;]
(zaraz zaczynam pisać)
Żeby nie było że znowu zapomniałem ;)


heh...tym razem to ja o tym zapomniałam...:D
ale widzę, że z Twoją pamięcią coraz lepiej;)
czekam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 22:27, judyta88 napisał:

ale widzę, że z Twoją pamięcią coraz lepiej;)


taaa, jassne - pewnie Budo zapisał to sobie na żółtej karteczce i przykleił na monitorze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Edytuję posta, zatwierdzam zmiany, a tu błąd 404- normalnie zawał, ale na szczęście miałem skopiowane w schowku- uff nawyki sie przydają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:42, hito_kun napisał:

Hehehe, nie ma to jak korzystać z przywileju edycji posta:)


A co będe spamował ;P
A tak na serio- oo nie wiesz nawet jak to sie przydaje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:43, Budo napisał:

> Hehehe, nie ma to jak korzystać z przywileju edycji posta:)

A co będe spamował ;P
A tak na serio- oo nie wiesz nawet jak to sie przydaje ;]

Mi by sie takie coś przydało:D czasem czegoś nie dopisze i zamiast czekać na łaskę moderatora sam edytujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>oo nie wiesz nawet jak to sie przydaje ;]

Wiem i zazdroszczę:P Ja zawsze jak wpisuję dłuższy tekst to go kopiuję do schowka, bo to forum lubi się w ,,najzabawniejszych" momentach wywalać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I pomyśleć, że ja kiedyś chciałem iść na ten kierunek, ale widać, że dobrze postąpiłem i nie wybrałem tego kierunku ;) Ale muszę powiedzieć, że jest to dość ciekawy kierunek ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:45, hito_kun napisał:

Wiem i zazdroszczę:P Ja zawsze jak wpisuję dłuższy tekst to go kopiuję do schowka, bo to forum
lubi się w ,,najzabawniejszych" momentach wywalać:)

Pamiętam jak pisałem 2 posty i wpis na GS i korki poszły. Na szczęście jakimś cudem wpis ocalał. Posty już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniej jest, że jak czasem piszę posta to mi go po dodaniu nie wyświetla, tak jakby go nie było. Valerina wchodzi na swoje konto i go widzi, a dla mnie staje się on dopiero widoczny jak napiszę coś na forum. Raz, jak nie wiedziałem, że może tak się stać, napisałem 2 razy to samo, a potem jeszcze 3 posta tłumaczącego czemu spamuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:53, hito_kun napisał:

Najśmieszniej jest, że jak czasem piszę posta to mi go po dodaniu nie wyświetla, tak jakby
go nie było. Valerina wchodzi na swoje konto i go widzi, a dla mnie staje się on dopiero widoczny
jak napiszę coś na forum. Raz, jak nie wiedziałem, że może tak się stać, napisałem 2 razy to
samo, a potem jeszcze 3 posta tłumaczącego czemu spamuję:)

Też tak miałem. Po prostu w pewnych godzinach coś nawala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować