Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 23.05.2007 o 22:53, hito_kun napisał:

Najśmieszniej jest, że jak czasem piszę posta to mi go po dodaniu nie wyświetla, tak jakby
go nie było. Valerina wchodzi na swoje konto i go widzi, a dla mnie staje się on dopiero widoczny
jak napiszę coś na forum. Raz, jak nie wiedziałem, że może tak się stać, napisałem 2 razy to
samo, a potem jeszcze 3 posta tłumaczącego czemu spamuję:)

Czasem net przerywa i ludzie walą w "dodaj post"(ja sam tak 2 razy waliłem ;P) Potem przepraszają za to w 2 poście. Fajnie jest jak moderator jakiś skasuje dubla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z powtórek się nie ma co tłumaczyć chyba :) Często się zdarza tak, że trzeba posta "przebić" i dopiero jest widoczny, czasem się coś zawiesi, innym razem się zwyczajnie pomylimy. Bez przesady - nikt się chyba o to nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To może być stary problem z przebijaniem postów- napiszesz posta który u Ciebie ma sie wyświetlić jako pierwszy na stronie i go nie widzisz, podczas gdy ktoś z inna liczbą postów/stronę widzi go normalnie- co ciekawe gdy wpiszesz jego adres pojawi się, ale Ty zobaczysz go dopiero po napisaniu następnego posta ;]
Wiesz jak to fajnie działa w forumowej mafii? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam ze zmianą avatara. Raz pewnego dnia avik niespodziewanie mi się zmienił. Po pięciu minutach myślenia "czemu?" przypomniało mi się, że tydzień wcześniej (!) go zmieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:53, hito_kun napisał:

Najśmieszniej jest, że jak czasem piszę posta to mi go po dodaniu nie wyświetla, tak jakby
go nie było. Valerina wchodzi na swoje konto i go widzi, a dla mnie staje się on dopiero widoczny
jak napiszę coś na forum. Raz, jak nie wiedziałem, że może tak się stać, napisałem 2 razy to
samo, a potem jeszcze 3 posta tłumaczącego czemu spamuję:)


Też tak miałem, ale o ile dobrze pamiętam to nie pisałem kolejnego posta z informacją dlaczego spamuję;)
Niestety nasze forum ma kilka błędów bez których nie byłoby tak fajnie ;))
Kurcze jutro na uczelnie muszę iść a tak mi się nie chce ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:57, Cmq napisał:

Ja tak mam ze zmianą avatara. Raz pewnego dnia avik niespodziewanie mi się zmienił. Po pięciu
minutach myślenia "czemu?" przypomniało mi się, że tydzień wcześniej (!) go zmieniłem.

Ja zawsze 5 razy zmieniam za jednym razem i już prawie wszędzie sie zmieni. Kiedyś czekałem parę dni na zmianę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki :P I zarazem żegnam, bo zaraz idę spać :D Nie było mnie wczoraj, bo po prostu nie chciało mi się, a poza tym sprzeczałem się w innym temacie ;)
Milan wygrał, choć Liverpoolowi się należało - ale zawsze tak jest...
Poza tym od paru lat finał LM to gra na czas i faule, a nie prawdziwa piłka nożna - naprawdę dobra gra zaczyna się 15 minut przed końcem :P
P.S. Przed chwilą umieściłem ten post - chyba przez rozkojarzenie w innym temacie xD Czarna magia?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 22:57, wdowiakm napisał:

Kurcze jutro na uczelnie muszę iść a tak mi się nie chce ;//

Tego typu rozmowy będą nam towarzyszyć zawsze w tym temacie :). A propos - jutro mam poprawkę z biologii. Ale tak nienawidzę tego przedmiotu, tak mi się nie chce siedzieć w tym budynku... Ech, chyba jednak to oleję i zadowolę się dwójką. Choć sam już nie wiem...

PS. Aby nie było, z biologii jestem najgorszy i tylko z niej mam dwóję. Tak poza tym lecę na czwórach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nasze forum ma kilka błędów bez których nie byłoby tak fajnie ;))

Dnia 23.05.2007 o 22:57, wdowiakm napisał:

Kurcze jutro na uczelnie muszę iść a tak mi się nie chce ;//

ja tak dziennie mam, oprócz weekendów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:00, hito_kun napisał:

Wystarczy wcisnąć ctrl+F5 i się zmienia od razu:)

Serio? muszę to wyprobować przy następnej zmianie:D
Idę robić notatkę encyklopedyczną o Herbercie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:01, Cmq napisał:

PS. Aby nie było, z biologii jestem najgorszy i tylko z niej mam dwóję. Tak poza tym lecę na
czwórach :P.

Nienawidzę biologii. Olewałem ten przedmiot zbyt długo i miałem same pały. Jak się zacząłem uczyć powstały 3 :P
Jutro poprawiam Gegrę bo mam 2 ze sprawdzianu ,wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:02, AQ22 napisał:

> Wystarczy wcisnąć ctrl+F5 i się zmienia od razu:)
Serio? muszę to wyprobować przy następnej zmianie:D
Idę robić notatkę encyklopedyczną o Herbercie -.-

herbacie mówisz...podejrzane, z lustrować tego pana ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:01, Cmq napisał:

PS. Aby nie było, z biologii jestem najgorszy i tylko z niej mam dwóję. Tak poza tym lecę na
czwórach :P.


jak ja bym miał 2 pfu! 3 na świadectwie to starsi zapowiedzieli, że wakacje będą bez komputera(czy. gram.pl i GW;( ) ja na razie 3 grozi mi tylko z polaka, ale starzy wiedzą więc chyba o jedną ocenkę nie będą robić afery. Co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:01, Cmq napisał:

Tego typu rozmowy będą nam towarzyszyć zawsze w tym temacie :). A propos - jutro mam poprawkę
z biologii. Ale tak nienawidzę tego przedmiotu, tak mi się nie chce siedzieć w tym budynku...
Ech, chyba jednak to oleję i zadowolę się dwójką. Choć sam już nie wiem...

PS. Aby nie było, z biologii jestem najgorszy i tylko z niej mam dwóję. Tak poza tym lecę na
czwórach :P.


Ja nie mogę zawalić bo jutro mam sprawdzian z ekonomi i cieniutko by było gdybym nie poszedł ;)
Będzie dobrze nie dostaniesz dwójki tylko piątkę tylko przyłóż się trochę a dasz radę na pewno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:04, AQ22 napisał:

Nienawidzę biologii. Olewałem ten przedmiot zbyt długo i miałem same pały. Jak się zacząłem
uczyć powstały 3 :P
Jutro poprawiam Gegrę bo mam 2 ze sprawdzianu ,wrr

Za to geografię lubię. Tak poza tym na szczęście nie muszę nic poprawiać. Cóż, chyba wezmę ze sobą książkę do szkoły i poprawię ten nędzny sprawdzian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 23:04, AQ22 napisał:

Jutro poprawiam Gegrę bo mam 2 ze sprawdzianu ,wrr

A ja juro mam sprawdzian z chemii na pierwszej lekcjii, żeby mieć 3 na końec to muszę dostać 3...chyba to oleje, znaczy już olałem bo nic nie zaglądałem do książek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam biologie uwielbiam i interesuję sie tam przyrodą, zwierzakami itd. Z bioli ma 4 tak wiec nie mam co do niej zastrzeżeń;) Ale w podstawówce same 5-tki były, a teraz 4 ;( (przeklęta nauczycielka, taka zła;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, idę spać. Pora odżywić nieco mózg. Dobranoc wszystkim, do zobaczenia jutro :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować