Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Już kiedyś pisałem, że ja używam FF, a Ona IE7 (współczujemy:D). Powinienem to przelogowywanie uchwycić w cudzysłów:P Kiedyś pisaliśmy na jednej przeglądarce, ale zdarzyło sie tak, że Val napisała posta ze swojego konta, a na forum wyświetlił się on z moim autorstwem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 00:37, Kafar napisał:

kurde pojawia się tu jeszcze balduran2 ? lub MagdalenaMM ?

A "kurde" ja się pojawiam.
A Magda też, czasami.
Ostatnio tylko zaglądam, bo nie za bardzo normalne tematy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 00:41, balduran2 napisał:

> kurde pojawia się tu jeszcze balduran2 ? lub MagdalenaMM ?
A "kurde" ja się pojawiam.
A Magda też, czasami.
Ostatnio tylko zaglądam, bo nie za bardzo normalne tematy są.


A jakie to są normalne ?:P no ja teraz mało czasu właśnie siedzę nad projektem :/ jutro do 13.30 muszę go skończyć więc nocka zarwana ale za to mi Queen przygrywa i jakoś idzie do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 01:15, Kafar napisał:

A jakie to są normalne ?:P no ja teraz mało czasu właśnie siedzę nad projektem :/ jutro do
13.30 muszę go skończyć więc nocka zarwana ale za to mi Queen przygrywa i jakoś idzie do przodu.



Mu chyba chodzi o tematy dotyczące: szkoły, nauki, uczelni i tego typu ;)
W takim razie życzę powodzenia ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 01:18, wdowiakm napisał:

Mu chyba chodzi o tematy dotyczące: szkoły, nauki, uczelni i tego typu ;)
W takim razie życzę powodzenia ;))


Dlaczego te tematy są nienormalne? Przrecież ktoś może lubić takie tematy. NM nie są wyjątkiem i wszystkim nie dogodzą.

PS. Wreszcie znalazłem trochę czasu dla forum Witam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dzisiaj Nocne Marki nie dokazują:) Większość ludzi albo śpi, albo majstruje jakieś ważne rzeczy na jutro (właściwie dziś:D). Ja jeszcze się dzielnie trzymam na posterunku, ale nie wiem ile będę siedział. Wszystko zależy od tego, kiedy moja córeczka pójdzie spać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh tu to był różne tematy ale prawie.. powtarzam.. prawie żadnego nie nazwałbym normalnym :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 01:26, Kafar napisał:

Heheh tu to był różne tematy ale prawie.. powtarzam.. prawie żadnego nie nazwałbym normalnym
:)))


Zacytuję moją babcię (słowa wypowiedziane, kiedy się dowiedziała, że lubię po nocach szaleć :D):
"Trzeba być nienormalnym, żeby po nocach nie spać."

Idąc tropem wyznaczonym przez moją babcię, żaden temat na NM nie może być normalny, bo NM tworzą ludzie nienormalni :D

PS. Nie chciałem nikogo urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam. Czemu spanie w dzień i okazjonalne wgryzanie się komuś w szyję musi być od razu nienormalne?:) Niektórzy mają po prostu taki tryb (nie)życia :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo. Siedzenie po nocach, to raczej domena młodych ludzi/rodziców:D Starsi ludzie (lub ci co mają normalne godziny pracy) wolą w nocy spać, żeby w dzień być jak najbardziej aktywnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w dzień, zwłaszcza jak zaczynam go chemią to muszę byc aktywny, ale wolę siedziec przed kompem/oglądac film/czytać książkę niż grzecznie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Nocne Marki ;)
Chmm...tak tu określę, że za dwie godziny 30-lecie Star Wars !!!!:D Świętujemy :P
balduran2 - nie wiem, czy zauważyłeś, ale pojawiły się już dla nas zadania (dla wtajemniczoncyh xD) - no i odpowiada Ci takie coś?;> (bo narazie tylko my mamy, więc zobacz moje i twoje :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:00, Oskar24 napisał:

Witam Nocne Marki ;)

Witam.

Dnia 24.05.2007 o 22:00, Oskar24 napisał:

Chmm...tak tu określę, że za dwie godziny 30-lecie Star Wars !!!!:D Świętujemy :P

Fakt, już nie dłuo będzie można można "świętować".

Dnia 24.05.2007 o 22:00, Oskar24 napisał:

balduran2 - nie wiem, czy zauważyłeś, ale pojawiły się już dla nas zadania (dla wtajemniczoncyh
xD) - no i odpowiada Ci takie coś?;> (bo narazie tylko my mamy, więc zobacz moje i twoje

Nie, nie wiem - gdy nie było mnie od 2 godzin przy komputerze - oglądałem serial "Herosi" (strasznie dziwny moim zdaniem, podobny do The 4400).
Ale zaraz pakuję się na forum i sprawdzam, co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ema wszystkim.
Spox od 3 dni mam kota :) Jutro chce wstawić jego zdjęcia. Jest jakiś temat na Gram.pl o swoich pupilach ??

P.S ci co nie mają w co grać zapraszam na gs , mam fajne mini gierki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2007 o 22:06, Jojti napisał:

Ema wszystkim.
Spox od 3 dni mam kota :) Jutro chce wstawić jego zdjęcia. Jest jakiś temat na Gram.pl o swoich
pupilach ??

Był jakiś temat o kotach chyba. Widziałem też o koniach, szczurach (taki jeden NM założył) i założony przeze mnie o chomikach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ewentualnie samemu mogę założyć :)
Masz chomika ??
Ja kiedyś miałem królika ale niestety wykitował :|.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować