Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy, lepszy Wiedźmin w preorderze sklepu gram.pl!

287 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2008 o 12:33, Liqid napisał:

Kupię tego apdejta i może znów będzie mi się chciało 4 akt ciągnąć...


Tym bardziej, że nie dużo kosztuje i nie trzeba tych 9 GB ściągać z sieci to jest plusem. Dlatego bez zastanowienia to zamówiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:57, Indrid Cold napisał:

no dobra, mam najnowszego patcha do wiedzmina - co mi oddatkowo da wiedzmin update w
kwestii samej rozgrywki?

wystarczy przeczytac calego newsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 13:57, Indrid Cold napisał:

no dobra, mam najnowszego patcha do wiedzmina - co mi oddatkowo da wiedzmin update w
kwestii samej rozgrywki?


:/
masz zwyklego patcha 1.3 pewnie ktory za wiele nowego nie wprowadza, nie porownuj tego nawet z tym update''m ;) a co on Ci da masz przeciez DOKLADNIE napisane.. zarowno pod kątem poprawek jak i nowosci w grze.

Dnia 09.08.2008 o 13:57, Indrid Cold napisał:

może kiedyś sobie kupię jak jeszcze będzie bo aktualnie jestem spłukany :(


spokojnie, premiera dopiero za ponad miesiac.. (18 wrzesien O ILE NIC SIE NIE ZMIENI .. bo pierwsza zapowiadana premiera to był ... Marzec 2008 ://// ) soł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli potrzebny ci powód, to dlaczego nazywasz Wiedźmina "wspaniałą grą"?!
ja tam właśnie przechodzę ją trzeci raz. pod rząd. bez powodu. albo raczej - dlatego, że mnie wciągnęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 19:04, szypek26 napisał:

jeśli potrzebny ci powód, to dlaczego nazywasz Wiedźmina "wspaniałą grą"?!
ja tam właśnie przechodzę ją trzeci raz. pod rząd. bez powodu. albo raczej - dlatego,
że mnie wciągnęła

Czepialski :P Przeszedłem dwa razy, postępując inaczej za drugim i wystarczyło. Teraz ulepszona wersja skusi mnie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jedą rzecz trzeba pochwalic, na ktora malo kto chyba zwrocil uwage - ze dodatkowe przygody też są w pelni zdubbingowane (bo ta wypuszczona w poprzednim patchu dubbingu jeszcze nie miala - tu juz ma). bo akurat wiedzmak ma dubbing bardzo ok i kiepsko by sie grało w ''nieme'' dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS.

z drugiej strony - do update''u dołączony jest tylko uaktualniony poradnik. A INSTRUKCJA????
cyt. za stroną oficjalną : "Nowa instrukcja opisująca dokładnie wszystkie zagadnienia techniczne i funkcje gry, wraz z tymi, które pojawiły się w edycji rozszerzonej."

no kurde, sorry ale mimo wszystko uwazam instrukcję za ważniejszą od poradnika, do którego zaglądają tylko ludzie lubiący popsuc sobie zabawę ;))
i tak bede musial sie domyslac nowych rozwiązań, ikonek itp, co pewnie nei bedzie jakos specjalnie trudne ALE BEDZIE.
niedopsz... w koncu jest sporo poprawek w interfejsie i tego typu rzeczach, ze warto by wiedziec co jest co zaczynajac jeszcze raz. dla mnie lektura instrukcji przed grą to lektura obowiązkowa, przynajmniej pozniej nie wypisuje glupot na forach typu "a jak sie wysiada z mako" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam chyba na edycję rozszerzającą rozszerzoną edycję :P
W sumie, z jednej strony denerwuje mnie takie działanie (20zl za update) - z drugiej strony, skoro zmian jest aż tak wiele, to chyba się należy dodatkowy grosz dla twórców. W końcu za starego poczciwego HL w wersji source też trzeba zapłacić, a na to akurat pieniędzy mi nie żal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz racje, należałby sie dodatkowy grosz dla twórców gdyby zawartosc za ten grosz nie byla za darmo z podstawką w ogólnej cenie JESZCZE TAŃSZEJ niz gola podstawka którą kupowalismy kiedys. ;]

a tak.. to troche dziwnie to wygląda.. i ten brak uaktualnionej instrukcji mnie BARDZO irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:23, LIZZU napisał:

masz racje, należałby sie dodatkowy grosz dla twórców gdyby zawartosc za ten grosz nie
byla za darmo z podstawką w ogólnej cenie JESZCZE TAŃSZEJ niz gola podstawka którą kupowalismy
kiedys. ;]

a tak.. to troche dziwnie to wygląda.. i ten brak uaktualnionej instrukcji mnie BARDZO
irytuje.


Mnie tam brak uaktualnionej intrukcji aż tak nie irytuje ale miałem nadzieje że update bedize zawierać np. jakieś drzewko rozwoju Geralta albo coś w tym stylu,ale nic i tak jestem zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam właśnie zamówiłem Wiedźmin Update. W sumie wyszło około 22 zł i mam nadzieję, że warto. W końcu to nie taka ogromna suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie taki update to fajny pomysł ;) cieszę się że CDP robi coś takiego ludziom którzy wcześniej kupili tę grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak odgrzać "kotlecik", a na serio to wolałbym aby REDzi skupili się nad nową grą zamiast przynudzać tym Wiedźminem. Za pół roku będzie Złota Edycja Wiedźmina z kalendarzykiem potem Platynowa z naklejkami itd... itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować