Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu - czas przedstawić zwycięskie typy!

147 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 15:54, MonkOfWar napisał:

A poważnie - nie chce mi się wierzyć, byście po przeczytaniu (ehm) tych dziesięciu tysięcy
propozycji nie znaleźli czegoś lepszego... Choćby i nazw nie na tyle odkrywczych, by
przyznawać za nie X360, ale takich, które po przyznaniu kolekcjonerki i wymienieniu na
stronie z wynikami nie będą budzić uśmiechu politowania.

Spokojnie, troche czasu upłynie, ludzie o tym zapomną i spokojnie będzie można użyć jakiejś nazwy z nadesłanych ;] a xbox zostanie dla jakiegoś krewnego ludzi z gramu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 15:48, Sth`Devilish napisał:

Największa ŻE-NA-DA jesli idzie o wybór:

http://www.uno.pl/

Tak, ISTNIEJE już taki sklep, co gorsza jest to wasza konkurencja, a mimo to wyróżniliście
tą nazwę. Zero pomyślunku, zero!!! Wypadałoby chociaż sprawdzić czy nazwy te nie istnieją
już gdzieś.


Ten komentarz może nie będzie zbyt inteligentny ale... O LOL
Jedną z nagród zajęła UKRADZIONA nazwa, czy to jest naprawdę fair, że taka osoba dostała nagrodę? Wypadało by się nad tym zastanowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo ;D

No, ogólnie beka. A tak teraz pomyślałem, dlaczego nie było na przykład Shop-gracz (które jest lepsze od wszystkich nagrodzonych). Po prostu wiele osób to wysłało. I kogo by nagrodzić?

Potwierdzam, że Binarna Maskotka jest chwytliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cały konkurs to jakiś skandal przecież. Polegał chyba na wybraniu 6 najgorszych nazw z tych zgłoszonych! Poza tym jedna z nich jest potrójnym (!!!) plagiatem. Nawet jeśli nagrody były przyznawane metodą losowania, to wygrywające nazwy powinny być pod tym względem sprawdzone. Ja sam wymyśliłem kilka nazw (najlepsza moim zdaniem to KILOGRAM), ale niestety zapomniałem zgłosić ich do konkursu przed wyjazdem na wakacje :(.

Współczuję z serca ludziom, którzy maja takie pomysły jak Andromeda, area51 i dominator. Pomijam już Binarną Maskotkę, bo to jest najgłupsza nazwa dla czegokolwiek ze wszystkich jakie dało się wymyślić. GRAMazon jeszcze ujdzie w tłumie.

Redakcji gram.pl życzę więcej pomyślunku i uwagi (typowanie na nazwę swojego sklepu nazwy konkurencji to - przepraszam, ale taka jest prawda - kompletny idiotyzm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsulowie zbywają nas, powtarzając niemal do znudzenia, iż to nie oni byli członkami zacnego jury - może by tak zatem każdy z członków jury wypowiedział się osobiście na temat tego precedensu? Z reguły natomiast wyróżnienia w tego typu plebiscytach MOTYWUJE SIĘ konkretnymi argumentami, których tutaj osobiście doszukać się nie mogę (zapewne nie tylko ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:15, Graszczur napisał:

Tak na pierwszy rzut oka myślałem, że to są ksywki nagrodzonych, a nie zwycięskie nazwy


Co ty nie powiesz :D Ja pewien czas szukałem w newsie nazw konkursowych, a potem to samo zrobiłem n "stronie konkursowej" i dopiero tam ta prawda do mnie dotarła :D


Ps. Co do Uno... Nie no, powaliliście mnie tym jeszcze bardziej, gratki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko zobaczyłem tego newsa, to bardzo się ucieszyłem, że są wyniki. Gdy zobaczyłem, że mi sie nie udało, to się lekko zmartwiłem, ale pomyślałem, że ten Andromeda, dominator i inni mieli lepsze nazwy... po chwili szok... TO były nazwy...

W samych komentarzach zobaczyłem o wiele lepsze nazwy, również wysłane na konkurs. Nie mam pojęcia, jaki był system wybierania odpowiedzi... Czyżbyście byli zainspirowani totto lotkiem? Bezsens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:33, Mr.M napisał:

Ps. Co do Uno... Nie no, powaliliście mnie tym jeszcze bardziej, gratki :D

U nas jest taki supermarket

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:40, zbysheck napisał:

> Uno
U nas jest taki supermarket


Hahahah :D Nie no, to już jest po prostu porażka, Gram.pl - dzięki za tą kupę śmiechu, której nie da się opisać słowami ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wierzę, że wśród tysięcy nazw nie znalazło się coś typu:

-GameStation
-G@me Spot
-GAME - tak proste ale trafne
-GAME Lab

wiem, że niektóre z nich są już wykorzystane przez inne firmy, jak np GAME czy Game Station w UK, ale who cares, skoro Uno sie kwalifikuje (osobiście nie mam nic do twórcy tej nazwy, może zasugerował się czymś na co my nie możemy wpaść. pozdro).

Osobiście, nie brałem udziału w konkursie, więc nie mam żalu, że nie wygrałem ale zajeło mi około 20sec wymyślenie i wpisanie czterech propozycji które kojażą się dużo bardziej z tematem konkursu. Tym samym po raz kolejny powtarzam, że NIE WIERZĘ, że nikt inny nie podał czegoś w tym stylu... czy oni nie zasługiwaliby bardziej na wyróżnienie (nie koniecznie nagrodą rzeczową, wystarczyłaby lista docenionych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:15, Graszczur napisał:

Tak na pierwszy rzut oka myślałem, że to są ksywki nagrodzonych, a nie zwycięskie nazwy


Podobnie jak wszyscy z powyższych. Tzn. miałem trochę inaczej - kiedy zacząłem czytać te nazwy wydawało mi się, że są to te nadesłane nazwy... ale doszedłem do Binarnej Maskotki i stwierdziłem, że to na pewno nazwy użytkowników. ;D Co jak co, ale tak mocno nie ogarniałem bani od wczoraj. XDD
---
Co do Gram.pl - trzeba było wybrać jakiś zarejestrowanych przez was użytkowników, to by wam o tyle ułatwiło sprawę, że przynajmniej byście nic nie tracili ;-). Albo wysłać wszystkie 6 Alonów do Wojmana ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony. Ten konkurs to doprawdy piękny Wasz popis. Nie wiem, czy gorzej jeszcze być mogło. Spóźniliście się - ok. Z pośród 10k propozycji nie wybraliście najlepszej - wydawało mi się że padły już wszystkie najciekawsze nazwy - więc to trochę jak "Jak jednak zdecydujemy się zmienić nazwę, to ktoś wygra Xboxa...". A najlepsze są wybrane nazwy. Błagam Was! Czytajcie chociaż co losujecie, bo to trochę żenujące.

Mogę mieć tylko nadzieję, że już więcej na tym serwisie takich konkursów nie będzie.
Over.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że nie wygrałem - EK AitD już mam i potem by mi się nei chciało sprzedawać na allegro... ; d

Coś mi tu się widzi, że póki co nazwa sklepu pozostanie ta sama i z tym zakończeniem konkursu to musieli jakoś zrezygnować. ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować