Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

O skandalicznych błędach w Google Chrome słów kilka

59 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2008 o 16:05, Kirabax napisał:

Ja wczoraj sciagnelem tą przeglądarke. Wyglada ladnie, wszystko ok. Ale ciagle sie zawiesza.
Wywala. Nawet teksty w stylu "Kurza Twarz! Google Chrome się zawiesił! Czy chcesz uruchomić
ponownie?" Albo " Czy na pewno chcesz odinstalować przeglądarkę Google Chrome z twojego
komputera(chyba zachowywaliśmy się grzecznie?)?" przestały mnie bawić


Po setnym razie to napewno... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chromolenie w bambus :P wiadomo, nowa rzecz, więc muszą parę spraw poprawić.. nie wszystko da się wyłapać w fazie tworzenia

Btw. Fajne logo.. wygląda jak jakiś nowy Pokeball :D "Googlemon pędź!!" xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do tego że to beta wg. mnie to takie zabezpieczenie stosowane szeroko przez googla np. poczta przez parę lat ma status beta. Jest to dla nich o tyle wygodne, ze jak komuś coś nie pasuje zawsze mogą powiedzieć, że to jest beta i nie ma się prawa od nich wymagać. W sumie najlepsze aplikacje jakie ma google zostały kupione razem z firmami które je stworzyły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 15:36, Michaelius napisał:

Zreszta ten zapis pozwalal np. wrzucic im twoje zdjecia z twojej strony internetowej
gdzie tylko chca, kiedy chca i edytowac je jak chca jesli przyjdzie im na to ochota.
Wystarczy , ze raz wejdziesz na nie z chrome''a.


Mylisz się i robisz przy tym burdel. Google już dobre parę dni temu zamieściło sprostowanie, co do regulaminu użytkowania Chrome''a. Nie wierzysz? Ściągnij znów i w czasie procesu instalacji sobie przeczytaj...

Ja tego wynalazku użyłem tylko raz. Nie podoba mi się parę jego błędów, dla tego nie używam, jednak miło było zobaczyć cóś takiego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dopiero co wypuścili, a już taka gafa ^^, a przecież google to taka dobra marka! <z ironią ;P> No nic użytkownikom tego programu zalecam czekać na updaty ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:40, garrick napisał:

Heh dopiero co wypuścili, a już taka gafa ^^, a przecież google to taka dobra marka!
<z ironią ;P> No nic użytkownikom tego programu zalecam czekać na updaty ^^.

Ja tam cały czas korzystam z Mozilli i tyle , to najlepsza przeglądarka internetowa ^^ A Google musi się poprawić jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 18:50, heaton 1992 bdg napisał:

> Heh dopiero co wypuścili, a już taka gafa ^^, a przecież google to taka dobra marka!

> <z ironią ;P> No nic użytkownikom tego programu zalecam czekać na updaty ^^.

Ja tam cały czas korzystam z Mozilli i tyle , to najlepsza przeglądarka internetowa ^^
A Google musi się poprawić jednak :D

No ba... Jasne, że musi, bo chyba tego tak nie zostawią ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że było wyraźnie napisane, że to jest beta. Z kolei jeśli ktoś korzysta z oprogramowania w wersji beta do obsługiwania swojego konta bankowego to jest mocnym kozakiem.

Zostaję przy lisie, do tej pory niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 07:09, Melchah napisał:

Zdaje się, że było wyraźnie napisane, że to jest beta.

Jak właściwie prawie wszystkie produkty Googla (z wyjątkiem Searcha), z GMailem na czele. Zdziwię się jeśli kiedyś ta przeglądarka wyjdzie w wersji finalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 00:36, Dahak napisał:

> Zdaje się, że było wyraźnie napisane, że to jest beta.
Jak właściwie prawie wszystkie produkty Googla (z wyjątkiem Searcha), z GMailem na czele.
Zdziwię się jeśli kiedyś ta przeglądarka wyjdzie w wersji finalnej.


GMail się mimo wszystko w obecnej fazie bardzo dobrze sprawuje, ja nie mogę narzekać...
Jak załatają dziury, to będzie ok, na razie nie będę używał Chrome''a do niczego więcej, niż do... googlowania. ;]

P.S. Ludzie, darujcie sobie posty typu "Nie używam, Mozilla rządzi" czy "Opera roxuje", bo to brzmi - jak to zwykli nazywać gramowicze - jakbyście byli fanbojami. Żeby nie było niedomówień - nie mam nic ani do FF, ani do Opery - bo IMHO obydwie przeglądarki są równie dobre, a wy swoimi postami możecie wywołać kolejne kłótnie na temat tego, czy rządzi FF, czy Opera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolesiem preferującym soft Microsoftu, ale nie mam większych podstaw ku temu, aby przyczepić się za coś do Chrome''a. Co ciekawe, używam Firefoxa, ale klnę na jego source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie największym skandalicznym błędem w Google Chrome jest to że ta przeglądarka w ogóle nie chce u mnie działać... Ale widzę że w tej przeglądarce czai się o wiele więcej , karygodnych błędów , jeżeli firma Google szubko tego nie naprawi to może się okazać ta przeglądarka zginie marnie , jeszcze zanim zdąży rozwinąć swoje skrzydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować