Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo King's Bounty już do pobrania

147 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2008 o 20:36, The-Darkest napisał:

Aaaaa! Co to jest??? !!!

Hmm... Jak na moje jakaś dziewczyna. Zasadnicze pytanie: masz SP3 czy nie masz? Czy masz Vistę i komunikat jest zupełnie z kosmosu? I już najbardziej podstawowa rzecz - kiedy się pojawia komunikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 19:24, hallas napisał:

Na wp.pl ( http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,48,11996,9069;king8217s_bounty_legenda;core.html
) pojawiły się informacje o niedziałaniu tego demka... prawda to czy odosobnione przypadki?


gra nie chciala mi sie zainstalowac na innej partycji niz C:, byl krytyczny blad, ale przy zostawieniu domyslniej sciezki wszystko poszlo bez problemow

ide pograc, zdam relacje za jakis czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:50, hallas napisał:

> Aaaaa! Co to jest??? !!!
Hmm... Jak na moje jakaś dziewczyna. Zasadnicze pytanie: masz SP3 czy nie masz? Czy masz
Vistę i komunikat jest zupełnie z kosmosu? I już najbardziej podstawowa rzecz - kiedy
się pojawia komunikat?


Nie jakas dziewczyna tylko najpiekniejsza kobieta swiata:) mam XP i SP3 i za cholere nie wiem co to jest i dlaczego sie pojawia tuz po tym jak klikam dwa razy na plik instalacyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 21:11, arwenette napisał:

W domyślnej poszło!
Wszystko OK, zapowiada się zarwana nocka :)

Bez przesady. Aż tak długie demko to nie jest :)
4 godziny wystarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to, co mi się najbardziej spodobało: dowodzenie, które limituje liczebność jednostek w armii. Brak takiego ogranicznika to jeden z podstawowych mankamentów w HoM&M. Próbowałem wszystkich trzech bohaterów - rzeczywiście są bardzo zróżnicowani (zwłaszcza wojownik i mag), co poskutkowało tym, że dema nie ukończyłem żadnym z nich. Trochę dziwnie rozwiązany jest zamek (nie widziałem w nim nic do zbudowania), ale przypomina mi trochę Etherlords. W porównaniu z HoMM środek ciężkości przeniesiono zdecydowanie na bohatera (mnóstwo questów i właściwie tylko gadanie i handlowanie w zamku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 23:42, Treant napisał:

Trochę dziwnie rozwiązany jest zamek (nie widziałem w nim nic do zbudowania)

Bo nic takiego tam nie ma :)
W KB nie ma zarządzania miastami, tylko je odwiedzasz, ewentualnie zostawiasz garnizony (do 3 oddziałów max).

Dnia 12.09.2008 o 23:42, Treant napisał:

W porównaniu z HoMM środek ciężkości przeniesiono zdecydowanie na bohatera (mnóstwo questów
i właściwie tylko gadanie i handlowanie w zamku).

W świątyni Rycerzy można też wziąć udział w turnieju, ale to bardziej ciekawostka, niż stała użyteczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zdążyłem się dużo pobawić w grę ale tak jak poprzednik doceniam obecność dowodzenia. Taki mały szczegół a jego brak czynił dla mnie HoM&M kompletnie niegrywalne w multi bo gra sprowadzała się do jednej bitwy kolosalnych armii. Błe. Niemniej jeszcze za mało czasu grałem by coś powiedzieć o grze poza tym, że w pierwszej kolejności kupuję Fantasy Wars, które znacznie bardziej odpowiada moim strategicznym zapędom. King''s Bouty raczej w nieokreślonej przyszłości.

Ale laleczka w roli księżniczki - ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co jest z tym przeklętym demem z wp.pl?
Czego bym nie zrobił to przy pliku binkw32.dll wywala mi błąd transferu składnika ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 00:51, Mistic napisał:

No co jest z tym przeklętym demem z wp.pl?
Czego bym nie zrobił to przy pliku binkw32.dll wywala mi błąd transferu składnika ;/

Hym... zmieniałeś ścieżkę pliku?
Tak błąd wyskakiwał właśnie przy zmianie docelowego miejsca instalacji. Instalowanie na C rozwiązywało problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 00:55, windows00 napisał:

Tak błąd wyskakiwał właśnie przy zmianie docelowego miejsca instalacji. Instalowanie
na C rozwiązywało problem.


Nie zmieniałem ścieżki, ściągnałęm najpierw na partycję F:, potem na C: i nadal przy domyślnej ścieżce pezy pliku binkw32.dll zawiesza się instalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to kolejne demko do pobrania :P Chętnie zobaczę to grę ale wątpię ,że to mnie przekona do zakupu :P Dlaczego zawsze o demkach dowiaduję się w nocy? I chyba znowu nie zasnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery Cenegi rządzą, o 3 w nocy demko pobiera mi siez prędkościa 15 KB... Udostępnijcie to demko normalnym portalom gdzie będzie można je ściągnąć z normalną prękością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 03:12, hehe napisał:

Serwery Cenegi rządzą, o 3 w nocy demko pobiera mi siez prędkościa 15 KB... Udostępnijcie
to demko normalnym portalom gdzie będzie można je ściągnąć z normalną prękością...

Demo dostępne jest jeszcze na wp.pl - http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,48,11996,9069

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że z WP ściąga bardzo ładnie. Grę zainstalowałem w domyślnym katalogu i żadnych problemów z instalacją nie stwierdzono.
Po około czterech godzinach gry wywaliło mnie do pulpitu, twierdząc, że coś jest nie tak z jakąś pamięcią (dcośtam). A gra? Wciąga :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 20:36, The-Darkest napisał:

Aaaaa! Co to jest??? !!!

No ja mam to samo i demko pobierałem już 4 razy i za każdym razem wyskakuje ten komunikat i lipa :/

20080913070525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować