Zaloguj się, aby obserwować  
HiSin

Mam Talent - Temat Ogólny

895 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2009 o 21:52, crash807 napisał:

I jeszcze dodać chciałem, że nie zgadzam się z Kubą:
-"Naród nie ma gustu bo nie wybrał mojego faworyta."


ja tam zrozumiałem jego wypowiedz, żę naród nie ma gustu bo pomijając żakline przeszły dwie z trzech najsłabysz osób tego programu ;/ bezsensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2009 o 21:52, Albii napisał:

Czy dobrze mi się zdawało, że Paranoid Black Sabbatch leciał podczas zapowiedzi Martinesa
?


Tak, Martines mówił, że śpiewał piosenki Metallici i Black Sabbath po różnych klubach, i dlatego puścili tą piosenkę podczas jego zapowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2009 o 21:57, masterHADES napisał:

ja tam zrozumiałem jego wypowiedz, żę naród nie ma gustu bo pomijając żakline przeszły
dwie z trzech najsłabysz osób tego programu ;/ bezsensu...


Nie rozumiem twojej wypowiedzi ^^
Mnie tam żaklina się podobała... ale w półfinale i to prawdzie powiedziawszy na nią najbardziej czekałem xD
Kogo mas zna myśli - przeszły 2 z 3 najsłabszych osób?
I, że "pomijając żaklinę" - przecież ona nie przeszła.
Możesz bardziej sprecyzować swoją wypowiedź ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akordeonista przeszedł:D I to w dodatku z pierwszego miejsca,a ja się martwiłem, czy dostanie się do pierwszej trójki.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2009 o 21:52, crash807 napisał:

Pierwsze miejsce mnie mega zaskoczyła, po prostu mnie zszokowało, nie chciałem, żeby
on przeszedł gdy dowiedziałem się, że występuje na całym świecie, bardziej się to należało
tej piosenkarce bo ona pracuje w sklepie i śpiewa tylko dla hobby.


No wiesz, może on też do niedawna grał tylko dla hobby... a poza tym, to jeśli chce coś na tym graniu zarobić, to może "musi" jeździć po świecie, bo nie wydaje mi się, żeby w Polsce popularne były koncerty akordeonistów.

A ta piosenkarka - Anna Gogolin - bez jeżdżenia po świecie może za niedługo stać się bardziej popularna niż akordeonista - przynajmniej u nas, w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2009 o 22:37, sevrond napisał:

Ten Filipińczyk przelazł ? Nie żartujcie.....

Niestety ;( Krzysiu był o wiele lepszy przynajmniej moim zdaniem, a on nie przeszedł dlatego bo Agnieszka Chylińska woli zawsze wokalistów nawet wtedy gdy kiepsko śpiewają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy dobrze mi się zdawało, że Paranoid Black Sabbatch leciał podczas zapowiedzi Martinesa

Moim zdaniem najlepszy fragment wczorajszego programu :D
A pani Foremniak jak zwykle... żałosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 13:50, sevrond napisał:

W angielskiej edycji gość który robił tricki z piłką, doszedł do finału, o ile go nie wygrał

Eee... tam, nasz golonka znacznie lepszy jest. No i potem się dziwią, że uzdolnieni polacy wyjezdzają na wyspy... :( Dobrze, że przynajmniej wyrostek nie śpiewa na akordeonie, tylko gra, bo wtedy byłby mega fail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 14:02, Albii napisał:

Dobrze, że przynajmniej wyrostek nie śpiewa na akordeonie,


A jak można śpiewać na akordeonie?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 14:03, Vernio napisał:

A jak można śpiewać na akordeonie?;>

Nie wiem, ale mam dość tego, że sami śpiewacy przechodzą, a talenty zostają... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 14:09, Albii napisał:

Nie wiem, ale mam dość tego, że sami śpiewacy przechodzą, a talenty zostają... :/

Ja też ! Nie przeszło tyle talentów jak : Krzysztof Golonka, Anna Gogola i Tap DJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem powtórkę i niestety muszę się zgodzić z Wojewódzkim, Polacy nie mają gustu. O nim się podobno nie dyskutuje, ale to, że nie przeszli Herba, Tap DJ, a teraz Golonka i Gogola to całkowite nieporozumienie. Zresztą moim zdaniem nieporozumieniem była też obsada poszczególnych półfinałów wystarczy spojrzeć jak wysoki był poziom wczoraj, a jak niski tydzień temu. Niski poziom szykuje się też niestety w finale, bo połowa to co najwyżej przeciętniacy. Szkoda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gogola miała genialny głos i jak dla mnie była do tej pory najlepszą wokalistką, jaka pojawiła się w tym programie. Aż żal, że nie przszła, chociaż myślę, że i tak osiągnie więcej niż większość półfinalistów, bo po prostu śpiewa fenomenalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 16:27, edsonpele napisał:

Gogola miała genialny głos i jak dla mnie była do tej pory najlepszą wokalistką, jaka
pojawiła się w tym programie. Aż żal, że nie przszła, chociaż myślę, że i tak osiągnie
więcej niż większość półfinalistów, bo po prostu śpiewa fenomenalnie.

A ja wole Annę Teliczan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam, ilu z was którzy woleli by widzieć w finale Anne Gogolę wysłało na nią sms''a?
W dupie mam zdanie wojewódzkiego, nie przypominam sobie żeby ktoś dał mu tytuł guru gustu. Mi podobali się Marcin Wyrostek i Alex Martinez i na nich zagłosowałem, tak działa ten program że kto dostanie najwięcej głósów ten ma szansę na finał, nie podoba sie wojewódzkiemu? To niech nie zasiada w Jury. Mnie nie zachwyciła Anna Gogola, ani jej głos ani dobór piosenki nie był zachwycający ale nie zabraniam nikomu jej lubić. Skoro tak się spodobała Wojewódzkiemu i Chylińskiej to niech ją wezmą pod swoje skrzydła i zrobią jej karierę, bo mają takie możliwości. Natomiast mówienie jak to beznadziejnie polacy wybrali podczas gdy osoby w które te słowa uderzały (Golonka i Martinez) stoją tuż obok jest po prostu niesmaczne, ma swój program i rubrykę w polityce, niech tam się produkuje.
Co do werdyktu Jury, fakt Golonka był oryginalny, naprawdę miał talent i chętnie bym go widział w finale ale nie kosztem Martineza, mimo że niechętnie patrzyłem na obcokrajwców w polskim programie to on spodobał mi się szczególnie. Natomiast Golonka zamiast bracii Legun, którzy śpiewali w Wiedeńskim chórze? Czemu by nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2009 o 15:09, mati285 napisał:

Obejrzałem powtórkę i niestety muszę się zgodzić z Wojewódzkim, Polacy nie mają gustu.
O nim się podobno nie dyskutuje, ale to, że nie przeszli Herba, Tap DJ, a teraz Golonka
i Gogola to całkowite nieporozumienie. Zresztą moim zdaniem nieporozumieniem była też
obsada poszczególnych półfinałów wystarczy spojrzeć jak wysoki był poziom wczoraj, a
jak niski tydzień temu. Niski poziom szykuje się też niestety w finale, bo połowa to
co najwyżej przeciętniacy. Szkoda :/


Tak, zgadzam się z twoją wypowiedzią. O ile olewam równo ten program a oglądam na powtórkach w necie to najbardzej spodobał mi sie Tap DJ, absurdem oczywiście było, że nie przeszedł ale cóż.. drugie miejsce z pierwszej edycji mam talentu, mówi wszystko o poziome głosujacych, bo tutaj nie liczy sie oryginalność, prawdziwy talent a sama osoba i przekaz jej wystepu. Anna Gogola nie przeszła ponieważ pracuje w sklepie "metalowym" a samo to słowo wiadomo jak sie kojarzy wiekszości społeczeństwa.. behemoth i te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować