Zaloguj się, aby obserwować  
Ferilas

Deus Ex/ Deus Ex: Invisible War: Temat ogólny

504 postów w tym temacie

Wyjście jest widoczne na tym screenie na mniej więcej środku, między kontenerami a pomieszczeniem z drzwiami. Korytarz i winda na górę. Z kanałów to jak pamioętam się wchodzi do tej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 13:29, Ecko09 napisał:

Gdzie są zwłoki jakiegoś gościa z nanowszczepami w rozwalonym tunelu

Uprzedzam że nie jestem pewien czy chodzi o to ale czy to przypadkiem nie było

Spoiler

na końcu tunelu gdzie walczyły ze sobą Triady [ trzeba w pewnym momencie się schylić jeśli dobrze pamiętam i przejść przez rozpadlinę a potem zanurkować - akwalung lub odpowiedni nanowszczep tudzież rozwinięta zdolność pływania jest nader wskazana

]? W każdym razie to co opisałem w grze istnieje na pewno - nie jestem tylko pewien czy mówię o tym samym co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2011 o 16:42, Tyler_D napisał:

Spoiler

na końcu tunelu gdzie walczyły ze sobą Triady [ trzeba w pewnym momencie się schylić jeśli
dobrze pamiętam i przejść przez rozpadlinę a potem zanurkować - akwalung lub odpowiedni
nanowszczep tudzież rozwinięta zdolność pływania jest nader wskazana

]?

Spoiler

Nie wiem jak inni ale ja tam mogłem dostać się tylko przez chłodnię w pewnej knajpie nad kanałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem Human Revolution i w połowie zamawiania pierwszej części wpadło mi, że niedługo zmieniam system... Czy pierwsze deusy będą działać na Windows 7 64bit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:29, Sipso2008 napisał:



Ja ostatnio grałem w jedynkę na Windowsie 7 i nie było najmniejszych problemów. Czasem sie jedynie przywiesił jak alt-tabowałęm ,ale to był jeden przypadek na kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:29, Sipso2008 napisał:

Właśnie przeszedłem Human Revolution i w połowie zamawiania pierwszej części wpadło mi,
że niedługo zmieniam system... Czy pierwsze deusy będą działać na Windows 7 64bit?

Mi jedynka działa, jedyny ,,mankament" to to że rozdzielczość interfejsu jest zawsze 800x600, mimo że gra chodzi w wyższej. A dwójki nie instalowałem ale nie słyszałem żeby były z nią problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:29, Sipso2008 napisał:

Właśnie przeszedłem Human Revolution i w połowie zamawiania pierwszej części wpadło mi,
że niedługo zmieniam system... Czy pierwsze deusy będą działać na Windows 7 64bit?


Właśnie przeszedłem, żadnych problemów na siódemce 64 nie było. Niektórzy zalecają ustawienie koligacji, ale nie miałem takiej potrzeby. Tu masz parę shotów z xf, jak to wygląda na 1600x900 bez żadnych modów.
http://www.xfire.com/profile/tykus160/screenshots/?view#117233106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Deus Ex Invisible War. Przez jakiś czas chodziło dobrze, ale po próbie dostania się do dolnego Seattle gra sie wykrzaczyła do pulpitu i od tej pory nie działa. Nie mogę załadować żadnego zapisu ani włączyć nowej gry, ponowna instalacja też nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 18:29, Sipso2008 napisał:

Właśnie przeszedłem Human Revolution i w połowie zamawiania pierwszej części wpadło mi,
że niedługo zmieniam system... Czy pierwsze deusy będą działać na Windows 7 64bit?


Gra działa bez problemu, polecam jeszcze tego moda a będzie wyglądała lepiej: http://www.moddb.com/mods/deus-ex-new-vision - nowe wysokiej jakości tekstury, obsługa dx10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie było i sie działo w Area 51? Niestety, nie wytrwałem do końca gry, znudziło mi się w Paryżu, za dużo męczenia się z przeciwnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 19:57, Ecko09 napisał:

Co dokładnie było i sie działo w Area 51? Niestety, nie wytrwałem do końca gry, znudziło
mi się w Paryżu, za dużo męczenia się z przeciwnikami.

Żeby się zbytnio nie rozpisywać to napiszę tak:
Wbijamy do środka i kończymy grę na 1 z 3 sposobów.
KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wytrwałem do końca IW. Z problemem który miałem wcześniej poradziłem sobie poprzez ustawienie koligacji, ale później, gdy drugi raz jest się w Kairze znowu się wykrzaczyło. Może tym razem ktoś ma jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh ... wsiąkłem ponownie w tą grę [ przy okazji znalazłem jedną nową miejscówkę - skrytkę, ciekawe kiedy ta gra przestanie mnie zaskakiwać ] - może mi ktoś z ciekawości przypomnieć

Spoiler

gdzie jest początek drogi na lotnisko Lebedeva? Bo teraz jak gram to dotarłem tam przez windę a najczęściej właśnie zaczynałem ten etap od strony morza

. Skleroza mnie chyba dopada. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, gra nie przestaje zaskakiwać. Pierwszego DX od początku do końca przeszedłem chyba z 5 razy (na PC i PS2), plus lata temu ogrywałem demo na wszelkie sposoby, a także wielokrotnie grę zaczynałem od początku, odstawiając ją jednak potem nie skończoną. A i mimo tego wszystkiego dopiero parę lat temu znalazłem w pierwszej misji

Spoiler

zatopiony statek

. Niby oczywistość, chyba nawet w którymś dialogu się przewija, ale jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy
Spoiler

skoczyć do wody akurat w tamtym miejscu. Tylko na samym początku misji jedną skrzynkę wydobyłem z wody przy drabince

. A tego typu rzeczy i sekretów jest dużo więcej.

Oj wielka gra, wielka... takich już nie robią - nawet Human Revolution aż taki dobry nie jest (choć mimo wszystko świetny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A

Dnia 08.09.2011 o 17:04, SuavekS napisał:

i mimo tego wszystkiego dopiero parę lat temu znalazłem w pierwszej misji

Spoiler

zatopiony
statek

. Niby oczywistość, chyba nawet w którymś dialogu się przewija, ale jakoś nigdy
nie przyszło mi do głowy
Spoiler

skoczyć do wody akurat w tamtym miejscu.

Mówisz o tej

Spoiler

barce koło Harleya Filbena [ informator - bezdomny ]

tak?
>Tylko na samym początku

Dnia 08.09.2011 o 17:04, SuavekS napisał:

misji jedną skrzynkę wydobyłem z wody przy drabince

.

Z tego co pamiętam tam są dwie skrzynki. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 16:24, Tyler_D napisał:

Skleroza mnie chyba dopada. ;-)

Spoiler

W heli-base NSF, tej gdzie w takim lobby znajduje się kanister z Amrosia Vaccine trzeba znaleźć wejście do kanałów niedaleko samego lądowiska. Przecisnąć się przez ścieki i tadah wypłynąć rurą niedaleko przystani na lotnisku ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować