Zaloguj się, aby obserwować  
Ferilas

Deus Ex/ Deus Ex: Invisible War: Temat ogólny

504 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2010 o 21:16, Tyler_D napisał:

Nie zawsze ale dość często.

Hmm może doprecyzuje. Czy po wykonaniu głównego zadania w danej misji będzie czas na zwiedzanie lokacji raz jeszcze? Gdyby nie fakt, że w pierwszej misji był punkt zbiórki to nie znalazłbym dodatkowej lokacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 21:59, In_The_End napisał:

Hmm może doprecyzuje. Czy po wykonaniu głównego zadania w danej misji będzie czas na
zwiedzanie lokacji raz jeszcze? Gdyby nie fakt, że w pierwszej misji był punkt zbiórki
to nie znalazłbym dodatkowej lokacji:P

Kurde ... gralem dość dawno temu ... hm ... to jest tak - masz w misji główne cele, zazwyczaj kilka. Jeżeli dobrze pamiętam nie ma chyba żadnej "czasówki" - jak już wykonasz całą misję zazwyczaj już do danej lokacji nie wrócisz choć zdarzy się chyba kilka takich przypadków np: centrala Unatco lub Nowy York [ jeżeli nic nie pomerdałem ], koniec końców - lepiej od razu szperać po kątach, zabierać co lepszy stuff i wykonywać misje bo nie wiadomo kiedy i czy w ogóle nadarzy się okazja by tu wrócić. Jak ukończysz grę choć raz będziesz i tak miał tyle do znalezienia że ho ho. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lebedev

Nie bawcie się w LAmy. Gdy każe wam odejść, robicie dwa kroki do tyłu i strzelacie z Bazooki.

@Joke
Jak go uratować?

Spoiler

O ile pamiętam umiera w wybuchu helikoptera, pod koniec gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:49, likop2 napisał:

Nie bawcie się w LAmy. Gdy każe wam odejść, robicie dwa kroki do tyłu i strzelacie z
Bazooki.

Spoiler

Ale chodzi o to by zabić Annę Navarre a nie jego, zresztą po co mielibyśmy go zabijać? A jeżeli miałeś na myśli zabicie jej w takim przypadku jest to niemożliwe gdyż ona po rozmowie rozstrzela Lebedeva a gdy zaczniemy ją tłuc i tak przeżyje.

Dnia 21.04.2010 o 22:49, likop2 napisał:

@Joke
Jak go uratować?

Spoiler

W jednym momencie gry koło samolotu Jocka kręcić się będzie podejrzany robotnik z pomarańczowym skafandrze. Gdy go dobrze przesłuchamy lub zabijemy to znajdziemy ślad bomby którą owy robol podłożył, mówiąc o tym Jockowi uratujemy go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2010 o 22:49, likop2 napisał:

@Joke
Jak go uratować?

Spoiler

O ile pamiętam umiera w wybuchu helikoptera, pod koniec gry



W domu Everetta jest

Spoiler

podstawiony mechanik-szpieg

Zdemaskuj go i przy odlocie JC zwróci stosowną uwagę pilotowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia misja. Przy wyjściu z metra są zamknięty drzwi i otwiera je mówione hasło. Tak się składa, że już znam takie dwa - ludzi ulicy i tej organizacji na N:P Czy jest jeszcze jakieś trzecie? A może to błąd gry?
Przeszukałem całą lokację, byłem w pokoju brata i ruszam do tzw. drugiej części. Nie znalazłem innego sposobu jak otwarcia drzwi dwoma wytrychami. Potem jest pomieszczeni z korytarzem na prawo, gdzie muszę iść i z drzwiami na przeciwko, zamkniętymi na kod. Kodu nie znalazłem, czy będzie on gdzieś później w grze? Przy tych zamkniętych drzwiach było jeszcze okienko(za małe aby wejść) piwniczne(?).
Mam też dwa różne piny i kody do kont. Niestety zhakowałem dwa terminale, na tej mapie i nigdzie nie mogę ich sprawdzić. Czy te dane do kont "działają" tylko w tej misji, czy mogę je wpisać w dowolnym bankomacie w późniejszym etapie gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 11:50, In_The_End napisał:

Trzecia misja. Przy wyjściu z metra są zamknięty drzwi i otwiera je mówione hasło. Tak
się składa, że już znam takie dwa - ludzi ulicy i tej organizacji na N:P Czy jest jeszcze
jakieś trzecie? A może to błąd gry?

To w tej takiej budce telefonicznej przy ścianie? Dawno grałem i już tak wszystkiego nie pamiętam, screen jakiś byłby bardzo pomocny.

Dnia 22.04.2010 o 11:50, In_The_End napisał:

Przeszukałem całą lokację, byłem w pokoju brata i ruszam do tzw. drugiej części. Nie
znalazłem innego sposobu jak otwarcia drzwi dwoma wytrychami. Potem jest pomieszczeni
z korytarzem na prawo, gdzie muszę iść i z drzwiami na przeciwko, zamkniętymi na kod.
Kodu nie znalazłem, czy będzie on gdzieś później w grze? Przy tych zamkniętych drzwiach
było jeszcze okienko(za małe aby wejść) piwniczne(?).

To jest w Nowym Yorku tak? Jeżeli dobrze pamiętam tak chyba trzeba było zbić szybę czy coś takiego. Da się tam wejść przynajmniej na dwa sposoby jeżeli dobrze pamiętam.

Dnia 22.04.2010 o 11:50, In_The_End napisał:

Mam też dwa różne piny i kody do kont. Niestety zhakowałem dwa terminale, na tej mapie
i nigdzie nie mogę ich sprawdzić.

Raz poprawnie użyte piny i numery kont przepadają, także korzystanie z takiego shackowanego bankomatu jest zablokowane. Poza tym nie za bardzo wiem co rozumiesz przez "nie mogę ich sprawdzić". Nie masz żadnego bankomatu w tej chwili pod ręką? Żaden problem - spotkasz jeszcze niejeden.
>Czy te dane do kont "działają" tylko w tej misji, czy

Dnia 22.04.2010 o 11:50, In_The_End napisał:

mogę je wpisać w dowolnym bankomacie w późniejszym etapie gry?

Kiedykolwiek jeżeli tylko masz czynny, nieshackowany wcześniej terminal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, przed rozstrzelaniem L, Navarro daje nam chwilę czasu - i tę właśnie najlepiej wykorzystać na przysłowiowy strzał w dupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Masz się teraz skontaktować z Everettem i Silhouette?



Jeżeli tak, to masz ukończoną grę w pi razy drzwi siedemdziesięciu procentach.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie da się wygrać tą walkę co dałem na screenie ?

I jeszcze takie pytanie z ciekawości czy dało się zrobić tak żeby nie zdradzić tego unatco ?

20100621092619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 11:49, Magok napisał:

No dzięki i jeszcze jedno pytanie czy jak uciekniesz z siedziby unatco to jeszcze dużo
gry zostaje ?


Cała gra przed tobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 12:58, Magok napisał:

Jeszcze jednej rzeczy zapomniałem czy mieliście problemy z dźwiękiem w tej grze ?

Jaki system, jaka karta? Ja grałem jeszcze na win 98, potem win 2000 i był wypasik ;]. Ale engine unreal, więc raczej nie powinno by problemów, gdy na kompie wszystko sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować