Zaloguj się, aby obserwować  
Ferilas

Deus Ex/ Deus Ex: Invisible War: Temat ogólny

504 postów w tym temacie

Obie części były swego czasu dostępne w CD-Action na coverze a ponadto są obecne w tzw Antologii Deus Ex''a by Cenega za ~15-25 zł w zależności od źródła. A i czasem można trafić na jakieś inne tanie reedycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 15:56, Tyler_D napisał:

Obie części były swego czasu dostępne w CD-Action na coverze a ponadto są obecne w tzw
Antologii Deus Ex''a by Cenega za ~15-25 zł w zależności od źródła. A i czasem można
trafić na jakieś inne tanie reedycje.



Właśnie onie mam z CD-A, ale "jedynkę" po angielsku, a chciałbym polską wersję językową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:00, Tyler_D napisał:

Nieoficjalne fanowskie spolszczenie [ swoją drogą bardzo dobrej jakości ] jest do pobrania
stąd:

http://deusex.pl/viewpage.php?page_id=8



Czytałem, że spolszczenie to takie "małe" piractwo.


Takie coś się pojawia http://deusex.pl/downloads.php?cat_id=1

Co mam teraz kliknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm? Przecież peelka tworzona przez fanów gry to nie crack naruszający prawa autorskie i inne. Poza tym takich nieoficjalnych lokalizacji jest od groma i są one legalne jak chociażby głośna swego czasu polonizacja Half-Life''a II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:08, Tyler_D napisał:

Ekhm? Przecież peelka tworzona przez fanów gry to nie crack naruszający prawa autorskie
i inne. Poza tym takich nieoficjalnych lokalizacji jest od groma i są one legalne jak
chociażby głośna swego czasu polonizacja Half-Life''a II.



Dzięki, już pobieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:08, Tyler_D napisał:

Ekhm? Przecież peelka tworzona przez fanów gry to nie crack naruszający prawa autorskie
i inne. Poza tym takich nieoficjalnych lokalizacji jest od groma i są one legalne jak
chociażby głośna swego czasu polonizacja Half-Life''a II.



Pobrałem i jest jakiś plik PHP.Co teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:27, Tyler_D napisał:

Ke? Kliknij na link powyżej, ściągnij ten 9 megowy plik i jazda. Nie ma tu żadnego php.browse...

ja jeszcze pamiętam jakąś jedną z pierwszych wersji (chyba) tego spolszczenia. w CDA chyba było razem z pierwszym DE ale wtedy jeśli dobrze pamiętam nie wszystko było przetłumaczone i wolałem grać w oryginalną angielską wersję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak ... to spolszczenie zostało potem wrzucone na płytkę, nie pamiętam tylko w jakiej wersji i w jakim numerze ale fakt - było coś takiego. A warto tę peelkę wrzucić na hdd bo bardzo ułatwia granie zwłaszcza że tekstu w Deusie jest całkiem sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 15:46, Tyler_D napisał:

Tak tak ... to spolszczenie zostało potem wrzucone na płytkę, nie pamiętam tylko w jakiej
wersji i w jakim numerze ale fakt - było coś takiego. A warto tę peelkę wrzucić na hdd
bo bardzo ułatwia granie zwłaszcza że tekstu w Deusie jest całkiem sporo.



Dzięki za pomoc.Gram ze spolszczeniem.Jak na razie wydaje mi się, że jest bardzo starannie zrobione, bo żadnego błędu nie zobaczyłem.Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą później jakieś sklepy, gdzie będę mógł sprzedawać ekwipunek? Bo póki co mogę jedynie kupować. Jestem pod koniec pierwszej misji w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2010 o 11:00, Ecko09 napisał:

Będą później jakieś sklepy, gdzie będę mógł sprzedawać ekwipunek? Bo póki co mogę jedynie
kupować. Jestem pod koniec pierwszej misji w jedynce.


Sprzedawanie swoich przedmiotów z ekwipunku nie istnieje, możesz jedynie kupować amunicję/update''y. Co masz niepotrzebne to możesz wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wciągnołem się w jedynce, tylko początki są trochę trudne, ale cóż :P sam jeden z żołnierzy mówi, że ci z NSF nie mają szans z tym strażo botem :P więc taktyka uciekjącego kurczaka się przydaje, jak się nie przepada za skradankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Invisible War. Otóż zawsze po kilkunastu minutach gra mi się wiesza i pozostaje jedynie reset. Wie ktoś czemu tak sie dzieje i jak temu zaradzić? Komp w podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować