Zaloguj się, aby obserwować  
Ferilas

Deus Ex/ Deus Ex: Invisible War: Temat ogólny

504 postów w tym temacie

No właśnie gdzieś tam obstawiałem bo

Spoiler

innej drogi po drodze do Lebedeva nie ma [ oprócz tej drugiej rzecz jasna ] tylko cosik nie pamiętałem gdzie to to było

. Ale dzięki za przypomnienie. A teraz spadam
Spoiler

pozbyć się Annie N. przy próbie zaciukania Lebedeva

. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej ... to teraz będzie "głupie" pytanie - jaka jest niezawodna taktyka na to aby

Spoiler

utrzymać Paula przy życiu

? Z tego co pamiętam jeśli go
Spoiler

uratujemy [ jakoś do tej pory jak grałem to hm ... nie zależało mi na tym by przeżył ale skoro jest taka możliwość to chciałbym spróbować zagrać i tak ] to o tym że żyje dowiemy się spoooro później

także właśnie dlatego zależy mi na tym by była to metoda niezawodna. I czy na to czy przeżyje czy nie ma to że
Spoiler

ukatrupiłem już Annę na poziomie samolotu z Ledevem

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:31, Tyler_D napisał:

Okej ... to teraz będzie "głupie" pytanie - jaka jest niezawodna taktyka na to aby

Spoiler

utrzymać
Paula przy życiu

? Z tego co pamiętam jeśli go
Spoiler

uratujemy [ jakoś do tej pory jak
grałem to hm ... nie zależało mi na tym by przeżył ale skoro jest taka możliwość to chciałbym
spróbować zagrać i tak ] to o tym że żyje dowiemy się spoooro później

także właśnie
dlatego zależy mi na tym by była to metoda niezawodna. I czy na to czy przeżyje czy nie
ma to że
Spoiler

ukatrupiłem już Annę na poziomie samolotu z Ledevem

?

Spoiler

Hmm ja osobiście zawsze zostawałem z nim gdy MiBsi wpadali mu do pokoju i pomagałem wyczyścić parter, potem gdy Paul zwiał dawałem się "zabić" tym co zostali lub już na zewnątrz i budziłem się w celi MJ12, Paul żył za praktycznie każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:31, Tyler_D napisał:

Okej ... to teraz będzie "głupie" pytanie

Spoiler

Cóż ja to zawsze robiłem tak, że czekałem aż pojawią się MiB w jego pokoju - a właściwie moment, gdy rozwalali drzwi oznaczał konieczność odpalenia całej serii rakiet w podłogę zaraz obok nich. W ten sposób eliminowałem MiB, potem szybko czyściłem cały Ton Hotel - któregoś razu Paul stracił życie, mimo zabicia MiB nadziewając się na zwykły patrol UNATCO -_-'' Annę zawsze eliminowałem killswitchem... feels sooo much better ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm ... teraz jak gram to

Spoiler

po rozmowie z nim wstaję, idę do drzwi od pokoju i staram się tłuc wrogów, on biegnie za mną. Ubiję może z jednego agenta, jego ciało wybucha a ja budzę się w celi i nie wiem co z Paulem

. -.-

edit:

Graffis => killswitchem? Że niby w jaki sposób? ^^ Wiesz że zmuszasz mnie w ten sposób do zagrania raz jeszcze? Hm ... a Gunthera też się tak da odłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:36, Tyler_D napisał:

Hm ... teraz jak gram to

Spoiler

po rozmowie z nim wstaję, idę do drzwi od pokoju i staram
się tłuc wrogów, on biegnie za mną. Ubiję może z jednego agenta, jego ciało wybucha a
ja budzę się w celi i nie wiem co z Paulem

. -.-

Spoiler

Po ucieczce z celi powinieneś dostać od Daedalusa informację czy żyje czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:39, Hubi_Koshi napisał:

Spoiler

Po ucieczce z celi powinieneś dostać od Daedalusa informację czy żyje czy nie.


A rzeczywiście, dziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z modem HDTP. New Vision zainstalowałem i działa bez problemu. Ale gdy próbuje uruchomić grę z HDTP (poprzez oddzielne .exe) wyskakuje błąd:

"Nie udało się wprowadzić DX.dx:"

Mam wersję z kolekcji klasyki, Antologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie odnośnie Invisible War, skierowane w pierwszej kolejności do fanów oryginału.

Różne opinie słyszałem o tej grze. Jakoby nie był to godny następca DX, ale jako gra nie jest to AŻ taka tragedia. Osobiście nie dałem rady - każde podejście do tej gry kończyło się jej odinstalowaniem. Ale było to parę lat temu i myślę o kolejnej próbie.

Jak ma się sprawa z fabułą? Jest to coś godnego uwagi, czy też naciągnięcie do granic niemożliwości? Czytałem, że przejawia się tu trochę postaci z oryginału, w tym parę ważniejszych.

Czy istnieje w grze jakiś odpowiednik inventory, czy tylko można trzymać garstkę przedmiotów widocznych w UI? Nic takiego sobie nie przypominam jak próbowałem grać, ale przysiągłbym, że na jakimś filmiku widziałem osobę otwierającą dodatkowe kółeczko i przenoszącą przedmioty z jednego do drugiego.

I w sumie tak ogólnie - warto, czy lepiej olać i przejść zwykłego DX po raz dziesiąty? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 12:40, SuavekS napisał:

Jak ma się sprawa z fabułą?

Leży jak zawsze ;-)

Dnia 10.09.2011 o 12:40, SuavekS napisał:

Jest to coś godnego uwagi, czy też naciągnięcie do granic niemożliwości?

Bardziej naciągnąć się już chyba nie da. Najśmieszniejsze jest to, że nie ma tu dobrego zakończenia.

Dnia 10.09.2011 o 12:40, SuavekS napisał:

Czytałem, że przejawia się tu trochę postaci z oryginału, w tym parę ważniejszych.

Wszystkie które przeżyły te wszystkie lata od upadku.

Dnia 10.09.2011 o 12:40, SuavekS napisał:

Czy istnieje w grze jakiś odpowiednik inventory, czy tylko można trzymać garstkę przedmiotów
widocznych w UI? Nic takiego sobie nie przypominam jak próbowałem grać, ale przysiągłbym,
że na jakimś filmiku widziałem osobę otwierającą dodatkowe kółeczko i przenoszącą przedmioty
z jednego do drugiego.

Tylko to: http://i.testfreaks.com/images/products/600x400/181/deus-ex-invisible-war-50746.371637.jpg

Dnia 10.09.2011 o 12:40, SuavekS napisał:

I w sumie tak ogólnie - warto, czy lepiej olać i przejść zwykłego DX po raz dziesiąty?

Ja to powiem tak - DE1 ma u mnie stałe miejsce na dysku. DE2 ukończyłem 2 razy i go skasowałem.
Już lepiej zabrać się któryś raz za DE3 bo to naprawdę kawał niezłej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zawsze warto. Fabuła i złożoność rozgrywki nie powala - w porównaniu do DX1 i DX3, ale to już pewnie wiesz. Invisible War jest takim trochę bardziej rozbudowanym Project: Snowblind, z większą swobodą ruchu. Żeby jednak granie miało ręce i nogi, to polecam grać na najwyższym poziomie trudności - realistycznym. Ginie się szybciej, ale z drugiej strony nie ma sytuacji w których nieopancerzony wróg potrafi przyjąć ponad 2 headshoty i przeżyć. Tak czy siak - ja przeszedłem całą IW i nie narzekam, chociaż nie powiem też by po tej grze moja wiedza na temat ''lore'' serii jakoś znacząco się powiększyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 22:41, SpecShadow napisał:

Testował ktoś tego moda a właściwie dodatek?


U, chyba sprawiłeś mi niezły prezent tym linkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem znowu w to grać. :-P

Pytanie - wyczytałem coś o sekretnym pokoju / pomieszczeniu na etapie treningowym - gdzie on się znajduje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 18:51, Tyler_D napisał:

Pytanie - wyczytałem coś o sekretnym pokoju / pomieszczeniu na etapie treningowym - gdzie
on się znajduje?

Mówisz o pierwszym Deusie? Z tego co pamiętam to po ukończeniu treningu wchodzisz do takiego dużego korytarza który prowadzi do hologramu Boba Page''a. W tym korytarzu po lewej, przy podłodze, znajduje się wysunięta cegiełka, jeśli ją wciśniesz to otworzy się ukryte wejście w ścianie po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, w pierwszym. HR to niestety nie na mój obecny sprzęt a szkoda bo to jedna z niewielu [ jedyna? ] gra jaką chciałbym jeszcze odpalić. Dzięki za odpowiedź ale po swoim poście poszedłem po najmniejszej linii oporu - yt. ;-P I w sumie nie pamiętam czy to kiedyś znalazłem, nie pamiętam ale wiem jedno - jak sobie dziś czytam o smaczkach w Deusie to chyba kolejne kilkadziesiąt godzin przede mną bo np: nie miałem pojęcia o schowku w podłodzie u Alexa [ informatyka w Unatco ] ... a to tylko jeden z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 19:24, Tyler_D napisał:

to chyba kolejne kilkadziesiąt godzin przede mną bo np: nie miałem pojęcia o schowku
w podłodzie u Alexa [ informatyka w Unatco ] ... a to tylko jeden z wielu.

Ja za to wiedziałem o tym schowku, w którymś z maili ktoś o tym pisał, ale za cholerę nie mogłem go znaleźć. I dalej wolę po prostu go nie znaleźć bo używanie youtuba zabija mi radość ze znajdywania takich smaczków, bo co to za znajdywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2012 o 19:24, Tyler_D napisał:

Tak tak, w pierwszym. HR to niestety nie na mój obecny sprzęt a szkoda bo to jedna z
niewielu [ jedyna? ] gra jaką chciałbym jeszcze odpalić. Dzięki za odpowiedź ale po swoim
poście poszedłem po najmniejszej linii oporu - yt. ;-P I w sumie nie pamiętam czy to
kiedyś znalazłem, nie pamiętam ale wiem jedno - jak sobie dziś czytam o smaczkach w Deusie
to chyba kolejne kilkadziesiąt godzin przede mną bo np: nie miałem pojęcia o schowku
w podłodzie u Alexa [ informatyka w Unatco ] ... a to tylko jeden z wielu.

Heh nie żebym się chwalił, ale to ukryte pomieszczenie znalazłem w sumie za pierwszym razem jak grałem, jeszcze chyba w demo. Ogólnie Deus jedynka strasznie mi się podobał z tymi nagrodami za dogłębną eksplorację okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie ... źle mnie zrozumiałeś. Użyłem yt do znalezienia tego schowka o którym pisałem wyżej, tego z projektorem w training facility. A o schowku w podłodze wyczytałem na stricte deusowym fanowskim forum w temacie z sekretami. Nie wiem co w tym może być niewłaściwego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować