Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ciekawszej reklamy gry dzisiaj nie zobaczycie

59 postów w tym temacie

Kabum! Pif paf! Bam! Bach! Srrru!
W sumie dość prosta animacja. Kiedyś była strona, na której można było dać link do jakiejkolwiek innej strony i wyczyniać z nią cuda (podpalać, tłuc jak szkło, wiercić dziury itp.), ale pomysł odświeżony i baaardzo fajny. :)
Co do reklamy PS3: w sumie prawda, bo coraz więcej organizacji międzynarodowych walczy z otyłością u graczy, ale jakby nie było to ich własny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając, że przez tą reklamę ledwo odwiesiłem Firefoxa, to była rewelacyjna ;-)

Kurcze, podziwiam ludzi, którzy mają takie pomysły. Wykonać coś takiego to naprawdę fantastyczna sprawa, taka animacja jest rewelacyjna. Zapewne kosztowało to kogoś sporo pracy, ale efekt jest naprawdę ekstra. Sama gra powiem szczerze, że również - gdybym miał Wii to z chęcią bym ją kupił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezła reklama. Wszystko się tak "wali". :P Ładnie zrobiona. Szkoda że mój komp prawie nie wyrabiał przy animacji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 17:09, eBayo napisał:

Co do reklamy PS3: w sumie prawda, bo coraz więcej organizacji międzynarodowych walczy
z otyłością u graczy, ale jakby nie było to ich własny wybór.


Chyba nie o to im chodziło. Raczej o stare hasło "Becoming someone else". Chyba. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Dobrze, że wcześniej przeczytałem kilka postów odnośnie tego filmiku bo bym chyba zawału dostał ;] Ale co by nie mówić bardzo fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama jest po prostu genialna , ze świecą szukać drugiej tak dobrej i innowacyjnej reklamy. Nawet nie wiedziałem że YouTube jest zdolny do aż takich ewolucji , nie pamiętam kiedy ostatnio reklama aż tak bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. W sumie jest to coś znacznie więcej niż ''''tylko'''' reklama , jedno trzeba przyznać , spece od reklam w Nintendo mają fantazję... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 10:24, ziptofaf napisał:

Niezłe toto. A nawet więcej niż niezłe. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego da się zrobić
z YouTubem :)

Nie da się ;). Jedyne co tu jest zrobione z youtubem to tylko bardzo duży film flashowy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować