Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Samobójstwo głównego projektanta Star Wars Galaxies

96 postów w tym temacie

[*] Ludzie czytają tylko tytuł, a nie szczegóły. Po prostu wiedzą, że pracował nad SWG i myślą, że on z tego powodu to zrobił...
Każdy może być w trudnej sytuacji i być w takiej rozpaczy, aby sobie odebrać życie. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że ludzie mają jeszcze coś z ludzi ;/. Chore bestie- jak się nie widzi różnicy między jednym światem a drógim trzeba zrezygnować z uczęszczania do tego sztiucznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 09:15, xeavien napisał:

Nie wierze, ze tak naprawda kogos poza jego znajomymi/rodzina to obchodzi. Wy tak chyba
odruchowo piszecie ze komus wspolczujecie -;-.


Z całym szacunkiem, ale doświadczyłem trzech śmierci bliskich osób w dość krótkim czasie (na szczęście już jakiś czas temu) i przy tak tragicznej sytuacji nie jestem w stanie pisać "dla zasady". Inna sprawa, że bardziej współczuję głupoty użytkowników i komentarzy, jakie najpewniej przewinęły/przewiną się rodzinie przed oczami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To straszne że ludzie są w takiej sytuacji, gdzie widzą opcje zakończenia swojego istnienia.
Czasami dźwigamy zbyt wiele.
Bardzo mi przykro z powodu odejścia pana Jeffa Freemana.
A ci co się cieszą z takiego nieszczęścia, chyba nie zdają sobie sprawy co to znaczy gdy ktoś odchodzi i co musiał przeżywać by zdecydować się na taki krok.
Ale są pewne słowa, jakie mogą opisać ludzi cieszących się z czyjegoś nieszczęścia.

"Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty,
ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,
że ta studnia jednak nie ma dna." - Stephen King

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 09:26, DArkon1990 napisał:

A oco chodziło w tym Feralnym "Apdejcie" że go tak znienawidzili>??


Generalnie były to zmiany, które wywróciły do góry nogami rozgrywkę w SWG. Przykład: przed NGE zostanie Jedi wymagało naprawdę ogromnego wkładu, dochodzenia do wszystkiego metodą prób i błędów. Po nim każdy już na starcie mógł być "mieczo-moco-wymiataczem" ;)

Więcej: http://swg.wikia.com/wiki/New_Game_Enhancements

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wyrazy współczucia dla rodziny Jeffa Freemana.

Cóż, niestety tak to już w życiu bywa, że niektórzy nie dają sobie rady ze sobą, bądź mają jakieś problemy i szukają ich zdaniem najlepszego wyjścia. Wątpię, by Star Wars Galaxies miało co kolwiek wspólnego z jego samobójstwem - jak sam jego brat wspomniał, miał on jakieś problemy osobiste, tak więc zapewne to było przyczyną. Szkoda, naprawdę szkoda, bo mógł jeszcze wiele zrobić dla branży gier i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie najbardziej denerwuje w tej sytuacji? Reakcja wielu głupich graczy. Nie żebym oskarżał całą grupę graczy MMO, ale niestety wielu z nich nie zna najprostszych zasad dobrego wychowania i cieszy się ze śmierci tego człowieka. Jak można być uradowanym śmiercią kogoś, kto tak naprawdę nic komuś nie zrobił?! Nie zadał żadnej krzywdy. Żal, po prostu żal. :/

Rodzinie Jeffa Freemana składam kondolencję i łączę się z nimi w ich bólu po utracie bliskiej osoby. [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W świecie, gdzie kłamstwo staje się prawdą, rządy ukrywają technologię wolnej energii, prawdy o naszej starożytnej historii i obcych cywilizacjach, to czasami sam się zastanawiam nad samobójstwem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też byłem zniesmaczony zmianami w NGE, ale żeby z tego powodu cieszyć się z czyjejś śmierci?

Powiem krótko - osoby piszące takie idiotyczne komentarze to po prostu młode gnojki, które uważają, że wszystko się im w życiu należy. Życie prędko zweryfikuje ich poglądy i to jest jedyne źródło pociechy w tej sytuacji.

Co do samego Jeffa Freemana - [*]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować