Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram(owa) od.nowa

522 postów w tym temacie

No ładnie widać namieszały quizy, jednak spójrzmy na to z innej strony, postarajmy się ich zrozumieć. Człowiek siedzi przy gram.pl powiedzmy godzinę w newsach i chciałby się chwilę rozerwać, ale tak niezobowiązująco, lekko. Wchodzi w quiz i odpowiada na kilka śmiesznych pytań. Tak, można by przesunąć ten dzialik w mniejsze miejsce, gdzie by tak się nie rzucał na oczy, a wygląd wyglądem, może zrobią "skóry", jeśli chcecie poprzedniego wyglądu... Tylko nie wiem, czy nie sprawiłoby to problemu...
Sporo gramowa.od.nowa dodała, zmieniła, ale też ch... khem, dużo popsuła... Np. Teraz chciałem sobie przejrzeć Newsy z 31 października (Czy ja je przeglądałem? Lepiej zobaczę, się upewnię.), a tu zonk! Mam do wyboru w kalendarzu 1-2 październik i jak już to cały miech na raz, a mi raczej się nie chce przechodzić przez strony (nawet po kilka), do tej właściwej ostatniej.
Proszę usłyszcie nas, maluczkich ludzi.
Komentarz- sama nazwa mówi o mówieniu na temat czegoś, czyli wypowiadanie swojej opinii na dany temat, krytyczny negatywnie, albo pozytywnie, wyczknięcie błędów, zalet etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 11:16, Oposing napisał:

Np. Teraz chciałem sobie przejrzeć Newsy z 31 października (Czy ja je przeglądałem? Lepiej zobaczę,
się upewnię.), a tu zonk! Mam do wyboru w kalendarzu 1-2 październik i jak już to cały
miech na raz, a mi raczej się nie chce przechodzić przez strony (nawet po kilka), do
tej właściwej ostatniej.


Dzięki za informację, już poprawione.

@albinskia, @Chaotizz: mam podejrzenie, co może być nie tak - sprawdzimy to, ale niestety dopiero jutro. Tylko tak informacyjnie - głosowaliście na moderatorów w zeszłym tygodniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to : Kłejk i AQ22 nie mają problemu zgłosowaniem na moderatorów a ja i Chaotizz mamy. ;P Trzeba popytać innych dla pewności bo możliwe ,że więcej osób ma ten problem lub go nie ma ;] No to lecę pytać kumpli xD

Pozdr. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 12:27, albinskia napisał:

No to : Kłejk i AQ22 nie mają problemu zgłosowaniem na moderatorów a ja i Chaotizz mamy.
;P Trzeba popytać innych dla pewności bo możliwe ,że więcej osób ma ten problem lub go
nie ma ;] No to lecę pytać kumpli xD

Pozdr. ;)


Nie musisz szukać długo bo i ja mam ten problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fundacja nie jesteś sam xD No to 3:2 dla błędu :) Ciekawe czym moze być to spowodowane ? Jedno licho. Najważniejsze by szybko znowu zadziałało bo moderatorzy tracą głosy xD Ja tam lubie głosować to mi zależy by działało :D

Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 13:32, Vilmar napisał:

Zadam pytanie jeszcze raz - czy głosowaliście na moderatorów w ubiegłym tygodniu?


Nie nie głosowałem w ubiegłym tygodniu. Jakiś miesiąc temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Wszyscy* moderatorzy są oznaczeni jako "już głosowałeś w tym tygodniu"? Czy na pewno jesteście zalogowani na tamtej stronie (moderatorzy.asp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 14:08, Vilmar napisał:

*Wszyscy* moderatorzy są oznaczeni jako "już głosowałeś w tym tygodniu"? Czy na pewno
jesteście zalogowani na tamtej stronie (moderatorzy.asp)?


Taj jesteśmy zalogowani i są oznaczeni jako "już głosowałeś w tym tygodniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem na GS-ach jeszcze jednego ciekawego buga:

w niektórych wpisach zastosowałem listy wypunktowane, ale nie wiadomo dlaczego, kropeczki i wcięcia zniknęły. Teraz najlepsze: w oknie edycji kropy są nadal. Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 13:21, albinskia napisał:

Fundacja nie jesteś sam xD No to 3:2 dla błędu :) Ciekawe czym moze być to spowodowane
? Jedno licho. Najważniejsze by szybko znowu zadziałało bo moderatorzy tracą głosy xD
Ja tam lubie głosować to mi zależy by działało :D

Pozdr

Nie jesteście sami :D Jest 4:2 i mówię od razu NIE GŁOSOWAŁEM OD MIESIĄCA. A na dole dowód tego błędu:

20081102152152

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już o błędach na nowym gramie mówimy.
Napis "skocz na swój gramsajt" stracił lekko na atrakcyjności.
No chyba że na tym ulepszonym pasku musi tak być.

20081102164651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona wygląda zdecydowanie przejrzyściej, jest na niej wyświetlane więcej informacji, ogólna estetyka w sumie pozostała ta sama. na początku zaraz po ponownych uruchomieniu strony dało się odczuć dziwny spadek wydajności serwera, na którym została założona strona. Możliwe że było to spowodowane dużą liczbą odwiedzin, jednak najważniejsze że wszystko jest już w porządku.

Ogólna ocena 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 14:45, Vojtas napisał:

w niektórych wpisach zastosowałem listy wypunktowane, ale nie wiadomo dlaczego, kropeczki
i wcięcia zniknęły. Teraz najlepsze: w oknie edycji kropy są nadal. Jakieś pomysły?


Problem wynika z wprowadzenia nowego paska czerwonego na górze strony, jeszcze nie wszystko jest dograne. Jutro będzie już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:29, Vilmar napisał:

Problem wynika z wprowadzenia nowego paska czerwonego na górze strony, jeszcze nie wszystko
jest dograne. Jutro będzie już ok.


Faktycznie problem usunięty. Teraz jeszcze "tylko" serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować