Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dla wszystkich niezorientowanych, serial wszedł już w drugi sezon, obecnie był wyświetlany 9 odcinek drugiego sezonu:) I wbrew pozorom nie jest to jakieś jałowe naciąganie fabuły, bo sezon drugi, który rozgrywa się już poza murami więzienia jest jeszcze bardziej interesujący i wciągający.
Być może kiedyś doczekamy się go w Polsce na AXN, ale raczej bym w to wątpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 12:56, spectralheaven napisał:

Dla wszystkich niezorientowanych, serial wszedł już w drugi sezon,

W drugim sezonie mają zostać zamknięte wszystkie wątki ale sezon trzeci ma być kręcony z całkiem nowym pomysłem.
Jeszcze 3 odcinki do końca listopada i czteromiesięczna przerwa w drugim sezonie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 23:45, skyler napisał:

> Dla wszystkich niezorientowanych, serial wszedł już w drugi sezon,
W drugim sezonie mają zostać zamknięte wszystkie wątki ale sezon trzeci ma być kręcony z całkiem
nowym pomysłem.
Jeszcze 3 odcinki do końca listopada i czteromiesięczna przerwa w drugim sezonie :(


dlaczego tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2006 o 00:32, Executor napisał:

dlaczego tak ?

Tak mają ustalone - puszczają połowę odcinków drugiej serii i robią przerwę - może po to żeby dokręcić pozostałe. Tego to nie wiem na pewno. Na pewno wiem ze ostatni odcinek w tym roku będzie miał emisję 27 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konstrukcja serialu dość podobna do "Lost" ( ekipy z obu seriali przeważnie mają swoich odpowiedników, nieoczekiwane zwroty sytuacji, itepe), ale IMO Prison Break jest znacznie, znacznie lepszy - przynajmniej pierwszy sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji , ten serial lecia na jakimś polskim kanale po polsku ? czy tylko satelita i po angielsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 03:32, Vroo napisał:

Konstrukcja serialu dość podobna do "Lost" ( ekipy z obu seriali przeważnie mają swoich odpowiedników,
nieoczekiwane zwroty sytuacji, itepe), ale IMO Prison Break jest znacznie, znacznie lepszy
- przynajmniej pierwszy sezon.

Czy ja wiem, ja tam jakoś żadnych podobieństw z Lost nie widzę. Może dlatego że Lostów po prostu nie znoszę, taka telenowela. To już 24h jest dużo lepsze. Swoją drogą w ostatnich czasach widzę większe zainteresowanie serialami. Może by tak ten wątek przechrzcić na jakiś ogólnoserialowy ? Jakby robić do każdego osobny wątek to pewnie znaleźli by się fani Battlestar Galactica, Stargate SG1, Stargate Atlantis, Heroes, Vanished i jeszcze pewnie kilka (naście) można by dopisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz dorwalem sie do Prison Break''a. Serial jest genialny - o godzinie 21 stwierdzilem, ze ogladne sobie pobieznie pilota, co by sie zorientowac w fabule :P Przestalem ogladac dopiero okolo 8 odcinka :P Bardzo mi sie serial podoba. Moim ulubionym bohaterem jest Sucre - wspolwiezien Scofielda. Nie trawie natomiast T-Baga. Wnerwia mnie on strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 08:48, SwenG napisał:

Swoją drogą w ostatnich czasach widzę większe zainteresowanie serialami.


Mnie się wydaje, że w Polsce nie puszczano ciekawych seriali typu LOST, dlatego naglę się wszystkim wydaje, że dookoła wszyscy oglądają Prison Break, Battlestar Galactica itp. Np. BSG leci na TVP 2 około północy, więc kto to będzie oglądał. Sama telewizja sobie szkodzi. Polskie seriale może mają klimat, ale scenariusz to do niczego - np. Oficerowie. Oficer był bardzo dobry, ale kontynuacja zasługuje na 2+. A przecież gdyby nie upadł RTL 7 to moglibyśmy oglądać dużo ciekawych rzeczy - od anime po seriale. Na Polsacie leciało Roswell, na TVN Smallville i świetna Brygada Ratunkowa. Szkoda, że polskie media bardziej lecą na reklamy i beznadziejne show, zamiast na dobre i wciągające seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 21:48, Galadin napisał:

Mnie się wydaje, że w Polsce nie puszczano ciekawych seriali typu LOST, dlatego naglę się wszystkim
wydaje, że dookoła wszyscy oglądają Prison Break, Battlestar Galactica itp. Np. BSG leci na
TVP 2 około północy, więc kto to będzie oglądał. Sama telewizja sobie szkodzi. Polskie seriale
może mają klimat, ale scenariusz to do niczego - np. Oficerowie. Oficer był bardzo dobry, ale
kontynuacja zasługuje na 2+. A przecież gdyby nie upadł RTL 7 to moglibyśmy oglądać dużo ciekawych
rzeczy - od anime po seriale. Na Polsacie leciało Roswell, na TVN Smallville i świetna Brygada
Ratunkowa. Szkoda, że polskie media bardziej lecą na reklamy i beznadziejne show, zamiast na
dobre i wciągające seriale.

Nie mów hop ;) Na TVN-ie zaczęli pierwszy sezon Supernatural, BSG leci na dwójce, Lost na jedynce, 24h na razie puścili dwa sezony, na Polsacie już trzeci sezon Boston Public. Trochę tego emitują mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 21 stycznia Prison Break pod nazwą- uwaga, nie posikać się ze śmiechu- "Skazany na śmierć" (hahahaha, co za idiota to wymyślił), będzie nadawany na Polsacie w każdą niedzielę o 20.00.

Swoją drogą PB rządzi! Najlepszy serial jaki oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 21:07, Szczur22 napisał:

Od 21 stycznia Prison Break pod nazwą- uwaga, nie posikać się ze śmiechu- "Skazany na śmierć"
(hahahaha, co za idiota to wymyślił), będzie nadawany na Polsacie w każdą niedzielę o 20.00.


Swoją drogą PB rządzi! Najlepszy serial jaki oglądałem


Wszystko spoko tylko, że serial trwa 40 minut, a reklamy będą trwać 20... Szkoda, że na TVN nie leci, albo na TVP1.

W marcu (w Polsce) ma pojawić się pierwszy sezon na DVD więc pewnie zakupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już w marcu? Super! Trzeba odkładać kase. Ciekawe ile bedzie kosztować- pewnie ze 120 zł, ale warto. Za to 23 stycznia w necie pojawi się 14 odcinek PB :D Mam nadzieje że bedzie tak dobry jak 13. BTW- macie jakieś pezypuszczenia co się stanie z Mahone? Przeżyje czy nie? Bo dostał w bark tylko, więc jest szansa że będzie męczył Fisha i Bruraka nieco dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie napalajcie się zbytni na to wydanie DVD... to wydaje ta sama firma - Monolith - co DVD z LOSTem... czyli bulisz 150 zł za 6 płyt... 0 dodatków i innych pierdółek... no i wydanie pozostawiające wiwle do życzenia... jest jakaś tam szansa, że w tym wypadku będzie inaczej, ale bardzo znikoma...

Ja uważam, że w przypadku PB, wydanie bez dodatków to kompletny idiotyzm... bo wszyscy mamy te odcinki z neta... to co mam kupić to samo tylko, że ładnie wydane ? Hmm... już biegne...

P.S. Nie oszukujmy się... jedynym sposobe oglądania Prisona w Kaczogrodzie było jego ściągnie z neta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie odcinki które się do tej pory ukazały i uwarzam że to świetny serial.
Może nawet lepszy od LOST''a. Jeżeli chodzi o DVD to raczej nie kupię z powodu braku środków.
Z seriali o których ostatnio głośno nie widziałem jeszcze Battlestar Galactica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 19:37, zardzel napisał:

to co mam kupić to samo tylko, że ładnie wydane ? Hmm... już biegne...


Może po to żeby mieć to w jakości HDTV. Odcinki, które są w internecie są tylko ripowane z HD. Po za tym nie każdy lubi kraść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i już wiemy... z wypowiedzi twórców wynika, że będzie 3 sezon Prison Breaka. Dobrze to czy źle ? Wiele osób miało obawy już przed 2 sezonem i póki co ( 14 odcinek przed nami ) ja przynajmniej nie odnoszę wrażenia, aby cokolwiek było sztucznie naciągane... jeśli chodzi o główny wątek fabularny... no może trochę za dużo trupów, ale co zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować