Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

mysle ze Sara nie zyje bo nie pierwszy raz sie przekonujemy o tym ze tworcy serii nie przywiazuja wagi do bohaterow wiekszs odtworcow glownych rol 1 serii nie zyje nie zapomnie do dzis jak bez ogrodek kolejna postac odeszla ( dziewczyna Linca ) mysle ze teraz nadszedl czas na Sare ( dziewczyna Michalela ) zreszta Linc raczej nie jest slepy i rozpoznal glowe Sary a pozatym mowila o tym juz ta babka z firmy wiec raczej na 100% nie zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Mówili o tym też producenci serialu. Aktorka zdecydowała się nie wracać do gry w serialu po urodzeniu dziecka,więc trzeba było ją uśmiercić.
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

I tak ma być ;) W końcu 3 seria ma być brutalna. A co do śmierci Sary to jest już pewne na więcej niż 100% Ponoć mieli szukać innej aktorki, ale wybrali ciekawsze rozwiązanie. :D

Wreszcie jest tak jak być powinno. Brutalność, tak jak obiecywali. Ciekawe kto zginie w następnych odcinkach.Wydaje mi się Bellick albo Mahone, choć pewnie ich śmierć (lub śmierć jednego z nich) nastąpi w znacznie późniejszych odcinkach. Albo żaden z nich nie zginie. :) No i nareszcie Michael zaczął porządnie kombinować :)

moonman - póki co nie wiele bardziej brutalne od teletubisi, ale mam nadzieję że to się zmieni. Wszyscy spodziewali się ,,Michael ucieknie, Sara i LJ zotaną uwolnieni i wszyscy będą żyć długo..." a tak nie jest. I oby tak dalej. :)

SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Dnia 12.10.2007 o 15:25, Marcinos07 napisał:

Wreszcie jest tak jak być powinno. Brutalność, tak jak obiecywali.

gdzie ta brutalność? ledwo co głowę pokazali, a mogli przecież zrobić sceny godne PIły i pokazać jak głowę odcinają :P film jest lajtowy to zielonej herbatki z cytrynką i krakersami ;p - co nie znaczy że nie oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Dnia 12.10.2007 o 15:29, moonman napisał:


> Wreszcie jest tak jak być powinno. Brutalność, tak jak obiecywali.
gdzie ta brutalność? ledwo co głowę pokazali, a mogli przecież zrobić sceny godne PIły i pokazać
jak głowę odcinają :P film jest lajtowy to zielonej herbatki z cytrynką i krakersami ;p -
co nie znaczy że nie oglądam :)

Tyle że nie wszystko można pokazać w takim serialu, który jest dodatkowo puszczany w telewizji publicznej... Jak na serial sensacyjny to i tak jest tam dużo brutalności.
A co do śmierci Bellicka, jestem za! Jakoś nigdy go nie lubiłem. Dodatkowo w trzecim sezonie za wszelką cenę próbuje przeszkodzić Scofieldowi ;D Ale w ostatnim odcinku zrobiło mi się go żal... Taka gorąca kawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:22, jackass napisał:

mam pytanie co sie stalo z tymi milionami ,calym plecakiem pieniedzy ktore wykopali bo juz nie pamietam ?

SPOILERW jednym z ostatnich odcinków drugiego sezonu (20-22) Kim wrzucił go do wody mówiąc, że to kieszonkowe... potem Sara go zastrzeliła.KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:22, jackass napisał:

mam pytanie co sie stalo z tymi milionami ,calym plecakiem pieniedzy ktore wykopali bo juz
nie pamietam ?


***SPOILER***SPOILER***SPOILER***SPOILER

Przepadł, chyba. W każdym razie nic o nim nie wiadomo.

Ps. Przed nami dwa najbardziej emocjonujące odcinki Prison Break - 03x05 oraz po wyborach (^^) 03x06. Warto dodać, że 03x06 ma być tak dobry, że sami twórcy serialu chwalą się tym, że będzie to najlepszy odcinek serialu jaki powstał. Cóż - zobaczymy, lecz moim zdaniem nic nie pobije zamieszek z sezonu pierwszego.



***SPOILER***SPOILER***SPOILER***SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:32, Sarturias napisał:

A kiedy jest premiera odcinka 03x05?

Na wiki pisze, że co nowe odcinki wychodzą co poniedziałek. Zatem w... poniedziałek ;] A w Polsacie za jakiś rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:32, Sarturias napisał:

A kiedy jest premiera odcinka 03x05?




W poniedziałek o 20 na TV Fox w USA. W internecie będzie dostępny w godzinach przedpołudniowych we wtorek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:35, Damian14BO napisał:

> A kiedy jest premiera odcinka 03x05?
Na wiki pisze, że co nowe odcinki wychodzą co poniedziałek. Zatem w... poniedziałek ;] A w
Polsacie za jakiś rok...

Wątpie...teraz Polsat puszcza aż DWA odcinki w ciągu jednego wieczoru, więc można chcą się bardziej "uświatowić" i przyspieszą tak, że od razu po dwójce zobaczymy trzecią serię. :)) Chociaż na "n" jest już odcinek 17-18 więc mimo wszystko Polska tak do tyłu nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:47, Sarturias napisał:

Wątpie...teraz Polsat puszcza aż DWA odcinki w ciągu jednego wieczoru, więc można chcą się
bardziej "uświatowić" i przyspieszą tak, że od razu po dwójce zobaczymy trzecią serię. :))
Chociaż na "n" jest już odcinek 17-18 więc mimo wszystko Polska tak do tyłu nie jest :P

Jak na razie to Polsat nie nabył chyba jeszcze praw do trzeciej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 11:30, awesome napisał:

> >>...........

pewnie zdobedzie gdy w USA 3 sezon dobiegnie końca.

Dlatego też nie sądzę by trzeci sezon w Polsacie był zaraz po drugim. Raczej jesień 2008 jak już.
Zresztą ja i tak już Polsatowi dziękuje za "sierotkę" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:04, mati285 napisał:

> > >>...........
>
> pewnie zdobedzie gdy w USA 3 sezon dobiegnie końca.
Dlatego też nie sądzę by trzeci sezon w Polsacie był zaraz po drugim. Raczej jesień 2008 jak
już.
Zresztą ja i tak już Polsatowi dziękuje za "sierotkę" xD


Ale Polsat szybko wpuścił 2 sezon , w czerwcu się skończył 1 a po wakacjach puścili 2 . To albo jest szansa , że 3 sezon zobaczymy w styczniu , albo w wrześniu 2008 roku.
Przecież w Polsce bardzo dużo jest fanów PB .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2007 o 12:14, olki77 napisał:

Ale Polsat szybko wpuścił 2 sezon , w czerwcu się skończył 1 a po wakacjach puścili 2 . To
albo jest szansa , że 3 sezon zobaczymy w styczniu , albo w wrześniu 2008 roku.
Przecież w Polsce bardzo dużo jest fanów PB .

Raczej wrzesień. Z tym,że teraz przerwa między sezonami będzie dłuższa,bo Polsat puszcza po dwa odcinki drugiego sezonu,więc powinien skończyć się gdzieś koło stycznia. Poza tym jak już mówiłem nie wiadomo czy w ogóle Polsat nabędzie prawa do SE03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:20, mati285 napisał:

więc powinien skończyć się gdzieś koło stycznia.

LOL człowieku pomyśl trochę. Teraz mamy połowę października, ostatnio były odcinki 9 i 10. Zostało 12, o ile mnie pamięć nie myli, czyli 6 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:26, qrczak90 napisał:

> więc powinien skończyć się gdzieś koło stycznia.
LOL człowieku pomyśl trochę. Teraz mamy połowę października, ostatnio były odcinki 9 i 10.
Zostało 12, o ile mnie pamięć nie myli, czyli 6 tygodni.

No to jeszcze lepiej po przed grudniem, a wtedy jeszcze nie skończy się 3 sezon w Stanach (zapowiadana jest przerwa po 8 odcinku) czyli przerwa między 2 a 3 sezonem w Polsacie będzie dość pokaźna. Dlatego obawiam się,że Polsat wkrótce zacznie emitować po 1 odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować