Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2007 o 20:27, moonman napisał:

na tego czarnego, który lał kawę na bellicka mówią patron... to on obiecał scofieldowi nietykalność
ornitologa...

No, wiem przecież ;]

Dnia 09.10.2007 o 20:27, moonman napisał:

ale później olał scofielda... mógł przecież zabić ornitologa i wyjść z sony... nie rozumiem
co powstrzymuje bezwzględnych bandziorów przed tym czynem... ważniejsza wolność czy jakaś
tam obietnica dana scofieldowi...

Przecież oni wszyscy nie siedzą w więzieniu, dlatego że jakiś Whistler im na to nie pozwalał. Przecież poza murami nadal są strażnicy.

Dnia 09.10.2007 o 20:27, moonman napisał:

no i działania firmy "od dupy strony" - wystarczy przecież kogoś na górze w panamie przekupić
zeby ornitolog elegancko wyszedł z sony... heh. troche to wszystko naciągane... ale ogląda
sie dobrze

Tu akurat masz rację, ale może później się to wyjaśni. Może na przykład to właśnie ktoś na górze sprawił, że Whistler się w Sonie znalazł i teraz pilnuje żeby tam pozostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Tak jak mowilem Sara Tancredi nie zyje. W tym pudelku byla glowa Sary.

Ogolnie rzecz biorac odcinek dobry w skali 10 punktowej dostaje ode mnie 8. Jednak dla mnie ten serial staje sie powoli zbyt przewidywalny.

Heh, ogolnie dobry byl moment gdy Swiatlo wysiadlo w wiezieniu(przez Michaela bo przez kogoz by innego), zaczeli kopac, jakies kabelki tasma spial i zakopali to wszystko. A dla dwoch kabelkow wykopali wielka na kilka metrow dziure,i gleboka na dobry 1 metr<lol2>.

Wiem ze to scenariusz ale ogolnie wiedza Michaela mnie poraza. Zeby wiedziec ze srodek ktory powoduje maskowanie odoru trupow po podgrzaniu przezre siatke to mnie to rozbilo.

Robi sie co raz ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* S *

A ja przyznaje, że się cholernie pomyliłem. Nie sądziłem, że tak szybko ukatrupią Sare - ale może to i dobrze, niech ktoś tylko teraz mu o tym powie xP

Mam nadzieje, że ucieczka z tego więzienia nie będzie trwała jeszcze przez 10 odcinków - Bo naprawde zaczyna się robić ciekawie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2007 o 19:54, ^RaZZieL^ napisał:

Mam nadzieje, że ucieczka z tego więzienia nie będzie trwała jeszcze przez 10 odcinków - Bo
naprawde zaczyna się robić ciekawie xD


*** SPOILER *** *** SPOILER ***

Słyszałem, że Michael ma rozpocząć ucieczkę już w szóstym odcinku najnowszej serii. :-) Oby tylko nie wyglądała ona tak, jak w pierwszym sezonie, gdzie już uciekali ale okazało się, że klapa... Ale nic. Czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*******SPOILER************

Jak dla mnie to że uśmiercili Sare nie było dobrym pomysłem bo z tego zaraz zrobi się telenowela gdzie będziemy śledzic tylko stan psychiczny w tym wypadku Lincolna i co chwila gdy bedzie gadał ze Scofieldem ,,powie czy nie powie?". Albo okaze sie ze to nie byla głowa Sary tylko jakaś podpucha skoro coś mówił ktoś ze ma jeszcze wrócic. Fajnie ze Sucre powraca bo to spoko gośc :) Ogólnie to fajny sezon ale i tak żaden nie dorówna pierwszemu. Nieźle ukazali chizy Mahone''a. Powrót Patoshika był genialny :P Dziwi tylko że nikt do Socfielda nie ,,podbija" w tym więzieniu i chodzi jak po swoim przydomowym ogródku. No i ta końcówka dzisiejszego odcinka jak Scofield powiedział o tym środku co się polewa zabitych że jak jest gorące to topi stal: myślałem ze padnę z wrażenia jak to powiedział. I powtórze jeszcze raz: super, że Sucre powrócił :)

**************PO SPOILERZE**************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:29, awesome napisał:

*******SPOILER************



Zgadza się z powrotu Sucra też się cieszę. To jedna z moich ulubionych postaci. A powrót Patoshicka dość interesujący :)

I mam nadzieję, że Michael szybko ucieknie z Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 13:46, goomis74 napisał:

Spoiler

Dnia 10.10.2007 o 13:46, goomis74 napisał:

Heh, ogolnie dobry byl moment gdy Swiatlo wysiadlo w wiezieniu(przez Michaela bo przez kogoz
by innego), zaczeli kopac, jakies kabelki tasma spial i zakopali to wszystko. A dla dwoch kabelkow
wykopali wielka na kilka metrow dziure,i gleboka na dobry 1 metr<lol2>.


SPOILER


Pomyśl. Oni taką dziurę wykopali, bo nie wiedzieli gdzie dokładnie jest to "pudełko z kablami"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*************SPOILER*************

Ja do tej pory zastanawiam się po co on tak naprawdę kopał ten dół skoro przyczyną braku prądu był podstęp Michaela. Co on tam grzebał i co zakopał i na co mu się to przyda. Juz nie moge sie doczekac kolejnych odcinków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:09, awesome napisał:

*************SPOILER*************

Ja do tej pory zastanawiam się po co on tak naprawdę kopał ten dół skoro przyczyną braku prądu
był podstęp Michaela. Co on tam grzebał i co zakopał i na co mu się to przyda. Juz nie moge
sie doczekac kolejnych odcinków :)


Pewnie materialy wybuchowe:P.

Spoiler.

Ogladal ktos juz trailer 5 odcinka?? Jesli odcinek bedzie tak dobry jak ten trailer to mi sie wydaje ze chyba znowy bede musial dac note 11/10 za odcinek:p. Kto nie widzial niech obejrzy. http://www.dailymotion.com/video/x362h2_prison-break-s03e05-interference-pr_fun

Bedzie jeszcze w tym serialu ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Już obejrzałem 4 odcinek PB i muszę powiedzieć ze jest jak na razie najlepszy odcinek z całego sezonu. Bardzo dużo działo się w nim ciekawego oraz była wartka akcja... a więc to co najbardziej lubiłem w drugim sezonie PB... Czekam teraz na 5 odcinek z nadzieją że będzie jeszcze lepszy od tego :)

SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER*** SPOILER***

Obejrzałem właśnie trailer 03x05 i po prostu.... Ciarki mnie przeszły. :O Jeśli ten odcinek będzie na prawdę taki dobry jak na trailerze, to po prostu przebije chyba nawet odcinek z zamieszkami w sezonie pierwszym. Nie mogę się doczekać, teraz te dni będą tak wolno się toczyły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sarę uśmiercili bo aktorka zajmuje się wychowywaniem dziecka a nie graniem w serialach :P

Dół kopał, żeby sprawdzić Bellicka, a następnie go udupić - tak jak miało to miejsce w pierwszej serii (motyw z mydłem - telefonem).

@Clarkson
Trailery zawsze są dobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:09, awesome napisał:

*************SPOILER*************

Ja do tej pory zastanawiam się po co on tak naprawdę kopał ten dół skoro przyczyną braku prądu
był podstęp Michaela. Co on tam grzebał i co zakopał i na co mu się to przyda. Juz nie moge
sie doczekac kolejnych odcinków :)


Mi się wydaje właśnie, że kombinując przy tych kablach Michael przywrócił napięcie w tej części ogrodzenia, którą widać z okna nowej celi Scofielda. Z kolei ogrodzenie pod napięciem sprawia, że ta substancja do rozkładania ciał zwiększa swoją temperaturę dzięki czemu stal w ogrodzeniu puści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2007 o 15:39, qrczak90 napisał:

@Clarkson
Trailery zawsze są dobre :P


No nie zawsze, oglądałem trailer 03x02 i jakoś nie czułem żadnych emocji przy jego oglądaniu (zresztą nie tylko trailer; cały odcinek 03x02 był dość nudny...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 15:41, Kukowsky napisał:

> ..................



*************SPOILER*************

I ta teoria chyba jest najtrafniejsza no ale przekonamy sie oglądając kolejne odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.10.2007 o 15:42, Clarkson Jeremy napisał:

> @Clarkson
> Trailery zawsze są dobre :P

No nie zawsze, oglądałem trailer 03x02 i jakoś nie czułem żadnych emocji przy jego oglądaniu
(zresztą nie tylko trailer; cały odcinek 03x02 był dość nudny...).

Dla mnie lekko nudnawy był odcinek 3x03, no ale teraz przed nami prawdopodobnie dwa bardzo ciekawe odcinki. 3x05 po trailerze zapowiada się świetnie,a 3x06 chwalą nawet sami twórcy mówiąc,że to najlepszy odcinek ze wszystkich serii xD Oby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 21:15, Kawosz napisał:

Nie mogę pozyskać 4go odcinka. Jutro spróbuję, dzis do 17 nie miałem prądu. Warto obejrzeć
tylko zapytam??

Oj warto ;) IMO jak na razie najlepszy z trzeciego sezonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 21:17, mati285 napisał:

> Nie mogę pozyskać 4go odcinka. Jutro spróbuję, dzis do 17 nie miałem prądu. Warto obejrzeć

> tylko zapytam??
Oj warto ;) IMO jak na razie najlepszy z trzeciego sezonu ;)


Trochę do tyłu jestem póki co, ale myślę, że do poniedziałku obejrzę. Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

** S **

Trailer 03x5 po prostu zmiata, coś mi się wydaje że będzie lepszy od wszystkich czterech poprzednich razem wziętych ;)

Oby tylko nie okazało się, że Sara jednak żyje a lincowi wysłali kukiełke xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować