Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

mnie tez to cieszy :D a nawet jest zaje... ;)
wszystko sie komplikuje a potem jakos prostuje i tak wciaz teraz niby przyszedl Sucre i bedzie spoko ale jak obejzalem zapowiedz 5 odcinka to prawie sie posikalem naprawde jest duuuuzo akcji i dzieja sie niesamowite rzeczy ale do jutra i bedziemy juz wiedziec co i jak :D:D:D

tu jest link ktory juz podal "goomis74" :

http://www.dailymotion.com/video/x362h2_prison-break-s03e05-interference-pr_fun

wrzucilem go zeby byl na wierzuch bo odcinek sie zbliza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:15, Kukowsky napisał:

Nie będzie, bo jutro nie będzie nowego odcinka Prison Break. Jego premiera została przesunięta
na następny tydzień. ;]



eh, szkoda. dobrze ze sie dowiedzialem dzis bo tak byłbym wielce zawiedzony jakbym jutro nie obejrzał upragnionego 5 odcinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:15, Kukowsky napisał:

Nie będzie, bo jutro nie będzie nowego odcinka Prison Break. Jego premiera została przesunięta
na następny tydzień. ;]


No niestety a trailer tyle szumu narobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:51, ...TrzCIna... napisał:

o kurcze ale lipa... tylko czemu tak zrobili O.o moze to zaplanowali zeby podsycic nasze apetyty?...
;p


Może odcinek w następnym tygodniu będzie dłuższy? Zresztą kto to wie, szkoda że nam popsuli poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... rzeczywiście 22 października. Szkoda,ale za to może jest to odcinek na który warto dłużej poczekać ;)
^RaZZiel^ Raczej nie ma co na to liczyć. Nie przypominam sobie,żeby kiedyś odcine ktrwał dłużej niż 40-45 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie było odcinka 03x05, ponieważ TV Fox transmitowała rozgrywki Baseball`owe. :P Trzeba poczekać niestety... ;]

Ale co wyczekane lepiej smakuje ponoć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:53, awesome napisał:

eh, a mialem nadzieje ze szybciutko obejrze 5 odcinek a tu tydzien czekania dodatkowo :(


Niestety, ale dla Amerykanów rozgrywki Baseballowe to jak dla Polaków siatkówka, więc sam widzisz... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 18:00, Mc Verti napisał:

> eh, a mialem nadzieje ze szybciutko obejrze 5 odcinek a tu tydzien czekania dodatkowo
:(

Niestety, ale dla Amerykanów rozgrywki Baseballowe to jak dla Polaków siatkówka, więc sam widzisz...
;]



bardziej jak piłka nozna dla Polaków. No szkoda, pozostaje czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff baseball to jeszcze nic. Finał Superbowl to dopiero masakra. Stacje jeszcze następnego dnia boją sie cokolwiek puszczać, bo ludzie, którzy nie widzieli oglądają powtrórki albo nagrane na nagrywarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z tym pytaniem od kilku tygodni więc pozwolicie, że sobie ulżę i je zadam :)

!!!SPOJLER!!!

Czy kobieta, która grała prostytutkę przebraną za zakonnicę w pierwszym odcinku trzeciego sezonu nie gra przypadkiem tej córki Bena i Russou w Zagubionych...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 15:14, Igor FCBayern napisał:

Noszę się z tym pytaniem od kilku tygodni więc pozwolicie, że sobie ulżę i je zadam :)

!!!SPOJLER!!!

Czy kobieta, która grała prostytutkę przebraną za zakonnicę w pierwszym odcinku trzeciego sezonu
nie gra przypadkiem tej córki Bena i Russou w Zagubionych...?


Strasznie podobna, owszem, ale to nie ona. Ta zakonnica to fajniejsza dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja zadam pytanie.

Było to już kiedyś to mówione, chyba. A może nie? W każdym razie - skoro Michael i Lincoln są braćmi, to dlaczego mają różne nazwiska? Lincoln Burrows i Michael Scofield?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:06, Mc Verti napisał:

To i ja zadam pytanie.

Było to już kiedyś to mówione, chyba. A może nie? W każdym razie - skoro Michael i Lincoln
są braćmi, to dlaczego mają różne nazwiska? Lincoln Burrows i Michael Scofield?


Są z jednej matki ale z wielu ojców xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:06, Mc Verti napisał:

To i ja zadam pytanie.

Było to już kiedyś to mówione, chyba. A może nie? W każdym razie - skoro Michael i Lincoln
są braćmi, to dlaczego mają różne nazwiska? Lincoln Burrows i Michael Scofield?

Możliwe, że jeden sobie zmienił nazwisko :P Gdyby mieli takie samo, to nie byłoby tajemnicy. Od początku byłoby wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 18:06, Mc Verti napisał:

To i ja zadam pytanie.

Było to już kiedyś to mówione, chyba. A może nie? W każdym razie - skoro Michael i Lincoln
są braćmi, to dlaczego mają różne nazwiska? Lincoln Burrows i Michael Scofield?


Wiesz bardzo dobre pytanie też się nad tym zastanawiałem, bo przecież ich ojciec też się nazywa Burrows, Aldo Burrows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej Wy sobie jaja robicie czy co? Przecież ta kwestia nawet w samym serialu była wyjaśniana... Lincoln ma nazwisko po ojcu, a Michael nazwisko po matce, gdyż gdy się urodził to ojca już z nimi nie było... To jest proste jak koci ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 19:02, jakoktochce napisał:

Są z jednej matki ale z wielu ojców xD

Na pewno? Bo ja myślałem, że ojcem obu był Aldo. Mi się wydaje, że:
Po prostu Aldowi odebrano prawa do Michaela pewnie jeszcze przed jego narodzinami(chyba), więc Michael nosił nazwisko matki.

edit: Kuk wszystko wyżej wyjaśnił, sorka, nie odświeżyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować