Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 12:43, Sarturias napisał:

> Mi się trzeci sezon podoba bardzo. Dlatego, że: Scofield w pierwszym sezonie miał już
przygotowany
> plan ucieczki wprawdzie nie wszystko zawsze się udawało ale miał... za to w trzecim sezonie

> takiego planu nie ma a uciec musi :0 I to jest właśnie najlepsze... Po za tym uważam,
że wszystkie
> wątki są na razie dobrze zrobione ale jak będzie później to zobaczymy.
Ooo...to 3 sezno można już "obejrzeć" ? Mógłbyś napisać gdzie znajdę pierwszy odcinek (bo chyba
tylko tyle jest ?), ewentualnie podaj link do odcinka (byle by był w całości ) :))



zaskoczę cię gdyż są już 3 odcinki a czwarty we wtorek będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:43, Sarturias napisał:

Ooo...to 3 sezno można już "obejrzeć" ? Mógłbyś napisać gdzie znajdę pierwszy odcinek (bo chyba
tylko tyle jest ?), ewentualnie podaj link do odcinka (byle by był w całości ) :))

Są już trzy odcinki, jednak my Ci pomóc nie możemy. Przeczytaj nową adnotację Olomagoto w przypiętym poście. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:46, Xsaw napisał:

zaskoczę cię gdyż są już 3 odcinki a czwarty we wtorek będzie.

O fajnie :P Ja na You Tube widziałem kawałek pierwszego odcinka i wydawał się być niezły :] Ale co mi z tego jak nie widziałem całości :P
Aha, kumam już o co chodzi..no trudno sam poszukam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:48, Sarturias napisał:

> zaskoczę cię gdyż są już 3 odcinki a czwarty we wtorek będzie.
O fajnie :P Ja na You Tube widziałem kawałek pierwszego odcinka i wydawał się być niezły :]
Ale co mi z tego jak nie widziałem całości :P Niech ktoś poda link gdzie można obejrzeć bo
to mi wygląda na nie do końca legalną metodę oglądania ...

Podawanie linków na forum jest NIELEGALNE. Sorry winnetou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 12:43, Sarturias napisał:

Ooo...to 3 sezno można już "obejrzeć" ? Mógłbyś napisać gdzie znajdę pierwszy odcinek (bo chyba
tylko tyle jest ?), ewentualnie podaj link do odcinka (byle by był w całości ) :))


Tak dokładnie gdzie są to nie wiem... ja oglądałem u kolegi wszystkie odcinki. Ale pewnie na RapidShare są... na czyimś gramsajcie widziałem podana linki ale nie pamiętam na którym :)

Xsaw ---> No racja trzeba się pomęczyć i poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, wcześniej pytałem się gdzie można obejrzeć 3 sezon Prison Break''a. Nie miałem jednak na myśli pobierania z internetu, tylko czy można go gdzieś obejrzeć w TV?

PS. Wywnioskowałem, że się da, bo nie sądzę, aby wszyscy którzy już oglądają (a tych jest tu dużo) są piratami (jestem naiwny?)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 14:04, Dincooo napisał:

Witam, wcześniej pytałem się gdzie można obejrzeć 3 sezon Prison Break''a. Nie miałem jednak
na myśli pobierania z internetu, tylko czy można go gdzieś obejrzeć w TV?

PS. Wywnioskowałem, że się da, bo nie sądzę, aby wszyscy którzy już oglądają (a tych jest tu
dużo) są piratami (jestem naiwny?)...

Można obejrzeć na kanale ABC...;)
W dalekiej przyszłości będzie także go można obejrzeć na TVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 14:07, Dincooo napisał:

TVP!? Polsat stracił prawa do Prisona?

No tak, pomyłka... Pisałem o Prison Break, a myślałem o Zagubionych. Oczywiście PP będzie w polsacie.
P.s Teraz widać minus edycji postów. Mógłbym teraz zmienić mojego poprzedniego posta, jednak wtedy i Ty byś musiał zmienić swojego, bo Twoje odpwiedź byłaby wtedy bez sensu...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze po angielsku czytasz : )


"Television

Prison Break has been aired in other countries around the world including non-English speaking countries. Canada has the same schedule as the United States via Global TV''s simulcast. In the United Kingdom, the first two seasons of the show aired on Five but Sky One announced on June 5, 2007 that it had bought the rights to Season 3, after Five had claimed that the show''s declining ratings meant that the asking price "was not value for money".[60] UKTV Gold has been showing replays of both seasons of the show but will not be able to continue after Season 3 has aired on Sky One due to Sky''s policy of seeking exclusive rights. In Ireland, the series is broadcast by RTÉ Two who started Season 3 on September 20, 2007, making it the first country outside of the United States and Canada to air it. Viewers living in the Northern Ireland region of the UK are able to see Prison Break on RTÉ Two a week before the rest of the viewers in the UK when Prison Break is shown on Sky TV because viewers in Northern Ireland have access to the Irish Channel, RTÉ Two and the British Channel, Sky One. Prison Break was picked up by TV channel RTL Television in Germany while in Romania, the show is aired by Pro TV. In the Middle East, the show airs on every Tuesday at 6:00 pm on MBC Action. In Bulgaria the first season premiered on October 20, 2006 and the second season on April 30, 2007, both on Nova Television."


by http://en.wikipedia.org/wiki/Prison_Break

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi szkoda Sary i Scofielda.

SPOJLER
W pudełku, pod koniec 3 odcinka, jest głowa Sary...
SPOJLER

Burrows jeszcze nic nie powiedział Michaelowi, i nie wiem jak to zrobi...

Reszte obejrzyjcie sami, bo ten odcinek naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler

Jeszcze nie oglądałem ale w sumie twórcy musieli jakoś ukryć to, że to nie ta sama aktorka jest. A najśmieszniejsze jest to, że aktorka która gra Sarę powiedziała, że gdy urodzi to jeszcze wróci na plan... teraz to chyba będzie musiała zmartwychwstać :)

Spojler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
SPOILER
SPOILER

A mi tam nie jest szkoda Sary, w sumie przec ały film zchowywała sie maksymalnie sztucznie jakby była na haju.. juz bardziej było mi szkoda Moniki która zgineła w 2 sezonie juz jej..Scofild pewnie szybko wpadnie na jakaś inna, przynajmniej mozna sie domyslec ze jak zwieje i sie dowie to bedzie chciał ich wszystkich kill z powodu Sary. Ciekaw jestem jeszcze dlaczego w takim wiezieniu.. nie ma zadnych gejów.. którzy by zaczepiali Scofilda.. normalnie chłopak sobie chodz jak po podwórku ... no ale sie juz nie bede czepiac.. jestem ciekawey jak on niby chce dobiec do tego ogrodzenia ... heh... ok
SPOILER
SPOILER Koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* * * SPOILER ODCINEK CZWARTY SEZONU TRZECIEGO * * *

No i seria rozkręciła się na dobre... Pojawiła się zapowiada brutalność i muszę powiedzieć, że po tym odcinku zaczynam odnosić wrażenie, że ta seria zgodnie z zapowiedziami twórców może być najlepsza... Szkoda, że Sara nie żyje i jestem ciekaw co w tej sytuacji zrobi Lincoln. Powie Michaelowi czy nie? Ciekawe jest też jak na to zareaguje Michael... Mahone też już ma poważne schizy... Jak zobaczyłem, że w tym odcinku wystąpi aktor grający Patoshika to po prostu nie wiedziałem co powiedzieć i byłem ciekaw jak jego powrót będzie wyglądać... Matko... Haywire jako głos wewnętrzy Alexa. :D Niezłe jaja... T-Bag już zaczyna pokazywać się z tej strony z jakiej go już znaliśmy... Bardzo jestem ciekaw jego dalszych losów i tego co on dokładnie kombinuje... Bellickowi należała się kawa na plecy za donosicielstwo. :D Cieszy mnie też to, że w końcu zaczęliśmy poznawać plan Michaela i w końcu wyjaśniło się jaką rolę w tej serii odegra Sucre... Podsumowując uważam dzisiejszy odcinek za naprawdę bardzo dobry. Napięcie było, zwroty akcji również, a to jest to co Kukowsky w PB lubi najbardziej. :)

* * * PO SPOILERZE * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
No i to jest Prison Break jaki lubię. Seria się rozkręca. Z Sarą to wiedziałem że tak będzie i to zjeb... na maksa. No ale jak odeszła z serialu to jej problem.
KUNIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

########### SPOILER ############
i znowu Burrows musi mieć tłumaczy... a Scofield w Sonie bez problemu gada ze wszystkimi
qrde... trochę się pogubiłem... niby Patron obiecał Scofieldowi, że nie ruszy ''ornitologa'' (zapomnialem nazwiska) - ale jak już woda była dostępna to Patron olał Scofielda - ale ornitologa nikt nie czepia... nawet nikt mu uwag nie prawi itd.... a w pierwszym odcinku cos tam bylo, ze kto go zabije wychodzi z Sony... ktoś mi to wyjaśni
########### SPOILER ############

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Była mowa, że na Whistlera (bo tak właśnie nazywa się "ornitolog") jest wyznaczony "list gończy". Boss Sony (na niego Patron mówią? Bo chyba nie...) ten list wycofał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

########### SPOILER ############

Dnia 09.10.2007 o 20:20, qrczak90 napisał:

Była mowa, że na Whistlera (bo tak właśnie nazywa się "ornitolog") jest wyznaczony "list gończy".
Boss Sony (na niego Patron mówią? Bo chyba nie...) ten list wycofał.


na tego czarnego, który lał kawę na bellicka mówią patron... to on obiecał scofieldowi nietykalność ornitologa...
ale później olał scofielda... mógł przecież zabić ornitologa i wyjść z sony... nie rozumiem co powstrzymuje bezwzględnych bandziorów przed tym czynem... ważniejsza wolność czy jakaś tam obietnica dana scofieldowi...
no i działania firmy "od dupy strony" - wystarczy przecież kogoś na górze w panamie przekupić zeby ornitolog elegancko wyszedł z sony... heh. troche to wszystko naciągane... ale ogląda sie dobrze
########### SPOILER ############

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patron to po hiszpańsku "szef, pan" czy jakoś tak... Ten czarny się Lechero nazywa. Muszę przyznać że Prison nareszcie zaczyna się rozkręcać. Wątpie żeby można było kogoś przekupić by Whistler wyszedł z Sony na wolność. Gdyby ktoś z wojska, które otacza Sonę próbował wyciągnąć anglika to myślisz że pozostali więźniowie nie próbowali by się wydostać na zewnątrz. To równoznaczne z zamieszkami. Na początku sezonu była mowa, że do Sony można wejść ale wyjść to już można tylko jak się gryzie piach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować