Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2008 o 21:54, mati285 napisał:

> A najbardziej jest mi żal Sucre. W trailerze mówi do strażnika "zabij mnie jeśli
chcesz",
> a w następnej scenie leży w jakimś dole i jest zasypywany ziemią... Jednak z tego
co
> zauważyłem to on jeszcze się rusza wiec nie wszystko stracone!
SPOILER
Myślę,że to rodzaj "przesłuchania",bo zasypując go strażnicy krzyczą "Where is Michael
Scofield?!"A od trupa raczej cięzko byłoby im się dowiedzieć :)
SPOILER


Eee... To Sucre? Myślałem, że oni zakopują zwłoki Lechero... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 22:01, Falconer napisał:

Eee... To Sucre? Myślałem, że oni zakopują zwłoki Lechero... O_o

To raczej nie jest Lechero, bo ten "ktoś" wypluwa piach z ust gdy go zasypują. A poza tym taka ważna postać jak Lechero da nam jeszcze o sobie znać. No i gdyby twórcy serialu faktycznie zdecydowali się na uśmiercenie kolesie to nie trzymaliby go przy życiu cały wczorajszy odcinek bez ani jednej kwestii dialogowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* * * SPOILER * * *
Zdecydowanie najlepszy odcinek 3 serii. :) Aż źle się robi na myśl, że niedługo znowu nas czeka przerwa.

Jak ja kocham T-Baga i jego farta. Ucieczka w prawdzie mu nie wyszła, jednak udało mu się zdobyć książeczkę Whistlera, a dodatkowo coś czuje, że to on niedługo przejmie władzę nad Soną, bo Lechero już raczej na wykończeniu jest.

Co do Sucre to faktycznie go szkoda, jednak nie dziwię się T-Bagowi, że go wydał. Tak samo nie dziwię się Bellickowi. Michael ich wystawił, tak więc jaki mieli powód do tego by zachować milczenie? T-Bag w prawdzie lubi zabawy, jednak ta rozrywka z podłączaniem prądu w czułe miejsca widocznie mu się nie spodobała i nie dziwota, że tak się wystraszył. Pod groźbą takich tortur to większość facetów byłoby w stanie wszystko wygadać. ;) W poprzednim odcinku najbardziej zapamiętałem uśmiech Sucre, a w tym z kolei uśmiech T-Baga w chwili gdy pułkownik z Sony poznał prawdziwe informacje o Fernando.

Co do Whistlera to przyznam szczerzę, że jego trick z kostką mnie zdziwił. Nie domyśliłem się, że udaje, jednak od dawna wiedziałem, że te całe współrzędne to jeden wielki pic. Jestem tylko ciekaw jaką rolę odegra teraz książeczka z ptakami. Skoro poruszyli jej temat to jednak ona jakieś znaczenie musi mieć...

A co do Mahone''a... Dobrze, że uciekł. Dobrze też, że uciekł Whistler. Lincoln chyba dostatecznie mocno zapłacił za swoją głupotę.

* * * PO SPOIlERZE ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak zasypują Sucre to jest rodzaj przesłuchania skąd to wiemy ?? ponieważ gdy go zasypują pytają sie gdzie jest Michael Scoolfield i jeszcze jak się dobrze przyjrzymy to widac jak rusza głową tylko trzeba się dokładnie przyjrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 00:05, Kizibono napisał:

To jak zasypują Sucre to jest rodzaj przesłuchania skąd to wiemy ?? ponieważ gdy go zasypują
pytają sie gdzie jest Michael Scoolfield i jeszcze jak się dobrze przyjrzymy to widac
jak rusza głową tylko trzeba się dokładnie przyjrzec

Lol, przecież napisałem dokładnie to samo na poprzedniej stronie xD
Ale faktycznie ta scena... "przesłuchania" T-Baga za pomącą prądu to masakra... ;) Aż mnie podczas oglądania zabolało co nieco... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2008 o 00:09, Igor FCBayern napisał:

Lol, przecież napisałem dokładnie to samo na poprzedniej stronie xD
Ale faktycznie ta scena... "przesłuchania" T-Baga za pomącą prądu to masakra... ;) Aż
mnie podczas oglądania zabolało co nieco... :P


Naprawdę ?? to przepraszam mój błąd nie czytałem poprzedniej strony jeszcze raz przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 21:41, Falconer napisał:

Tak, najnowszy odcinek świetny. :) Ale moim zdaniem Machone nie zasługuje na śmierć.
Przez ten pobyt w Sonie zmienił się na lepsze. :)

Tak, przeszedł najskuteczniejszą terapię odwykową na świecie, był na głodzie ledwie kilka dni, potem pewnie łyknął etopirynę i mu przeszło ;) Teraz będzie kochającym ojcem, wspaniałym mężem i moralnym autorytetem. Koleś zabił ich ojca i dziesiątki innych ludzi a Ty mówisz, że nie zasługuje na śmierć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mi w końcu ktoś raz a dobrze powie ile ma być odcinków trzeciego sezonu... Tyle się już tutaj naczytałem, że czuję się zagubiony :/ Jedni mówią, że 13 a inni, że to przerwa ma być. I teraz nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 22:58, Kukowsky napisał:

* * * SPOILER * * *
Zdecydowanie najlepszy odcinek 3 serii. :) Aż źle się robi na myśl, że niedługo znowu
nas czeka przerwa.

Z tego co wiem odcinek 03x13 ma być ostatnim odcinkiem Prison Break. To ma być końcowy odcinek serialu ogólnie.

Dnia 12.02.2008 o 22:58, Kukowsky napisał:

Jak ja kocham T-Baga i jego farta. Ucieczka w prawdzie mu nie wyszła, jednak udało mu
się zdobyć książeczkę Whistlera, a dodatkowo coś czuje, że to on niedługo przejmie władzę
nad Soną, bo Lechero już raczej na wykończeniu jest.

Tak, ten sukinsyn ma zdecydowanie za dużo szczęścia. A co do objęcia władzy nad Soną, to tak. Wydaje się to być bardzo prawdopodobne. W końcu nie ma zbyt wielu konkurentów.

Dnia 12.02.2008 o 22:58, Kukowsky napisał:

Co do Sucre to faktycznie go szkoda, jednak nie dziwię się T-Bagowi, że go wydał. Tak
samo nie dziwię się Bellickowi. Michael ich wystawił, tak więc jaki mieli powód do tego
by zachować milczenie?

Racja.

Dnia 12.02.2008 o 22:58, Kukowsky napisał:

T-Bag w prawdzie lubi zabawy, jednak ta rozrywka z podłączaniem
prądu w czułe miejsca widocznie mu się nie spodobała i nie dziwota, że tak się wystraszył.
Pod groźbą takich tortur to większość facetów byłoby w stanie wszystko wygadać. ;) W
poprzednim odcinku najbardziej zapamiętałem uśmiech Sucre, a w tym z kolei uśmiech T-Baga
w chwili gdy pułkownik z Sony poznał prawdziwe informacje o Fernando.

No niestety. Ja jednak wciąż mam nadzieję, że nie zabiją Sucre`a. Bo to najbardziej sympatyczna postać w serialu.

Dnia 12.02.2008 o 22:58, Kukowsky napisał:

Co do Whistlera to przyznam szczerzę, że jego trick z kostką mnie zdziwił. Nie domyśliłem
się, że udaje, jednak od dawna wiedziałem, że te całe współrzędne to jeden wielki pic.
Jestem tylko ciekaw jaką rolę odegra teraz książeczka z ptakami. Skoro poruszyli jej
temat to jednak ona jakieś znaczenie musi mieć...

Hm... To racja. I wątpię, że uda się wszystkie te wątki wyjaśnić w JEDNYM zaledwie odcinku...

Dnia 12.02.2008 o 22:58, Kukowsky napisał:

A co do Mahone''a... Dobrze, że uciekł. Dobrze też, że uciekł Whistler. Lincoln chyba
dostatecznie mocno zapłacił za swoją głupotę.

Czy głupotę... Też byś chciał zabić kogoś, kto wcześniej postrzelił i zabił Twojego ojca. Więc tutaj nie dziwię się Lincolnowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:23, jakoktochce napisał:

Niech mi w końcu ktoś raz a dobrze powie ile ma być odcinków trzeciego sezonu... Tyle
się już tutaj naczytałem, że czuję się zagubiony :/ Jedni mówią, że 13 a inni, że to
przerwa ma być. I teraz nie wiem :/

13 odcinków, potem albo koniec albo 4 seria. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:37, Marcinos07 napisał:

13 odcinków, potem albo koniec albo 4 seria. ;)


Aha. Szkoda. Ja tam bym wolał, żeby dali pełny trzeci sezon. Bo wydaje mi się, że oni dają odcinki zgodne ze scenariuszem czyli, że nie zmieniają w nim nic na potrzeby kończącego się sezonu. I to wg mnie jest najgorsze, że III sezon zakończy się w połowie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 10:28, gaax napisał:

> Tak, najnowszy odcinek świetny. :) Ale moim zdaniem Machone nie zasługuje na śmierć.

> Przez ten pobyt w Sonie zmienił się na lepsze. :)
Tak, przeszedł najskuteczniejszą terapię odwykową na świecie, był na głodzie ledwie kilka
dni, potem pewnie łyknął etopirynę i mu przeszło ;) Teraz będzie kochającym ojcem, wspaniałym
mężem i moralnym autorytetem. Koleś zabił ich ojca i dziesiątki innych ludzi a Ty mówisz,
że nie zasługuje na śmierć? :)


Zabił, bo grozili jego własnej rodzinie. Gdyby nie groźby od FIRMY do nie byłby mordercą. Ale teraz już uwolnił się od niej, zmienił swoje podejście do zycia. Wystarczy spojrzeć na jego działania. Pomaga Michaelowi, Whistlerowi. Nawet podczas wychodzenia z wykopu chciał być ostatni. I - nie. Zdecydowanie nie zasługuje na śmierć. Jednakże jak napisąłem w poście wyżej - nie dzwię się Lincolnowi że chciał go zabić, ponieważ bądź co bądź Mahone zabił jego ojca. I jakby się nie zmienił to on pozostanie mordercą jego ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 11:40, jakoktochce napisał:

> 13 odcinków, potem albo koniec albo 4 seria. ;)

Aha. Szkoda. Ja tam bym wolał, żeby dali pełny trzeci sezon. Bo wydaje mi się, że oni
dają odcinki zgodne ze scenariuszem czyli, że nie zmieniają w nim nic na potrzeby kończącego
się sezonu. I to wg mnie jest najgorsze, że III sezon zakończy się w połowie :/



Nie, oni zmieniają to tak:

I sezon: Fox River

II sezon - Wolność

III sezon - Sona

(może) IV sezon: znów wolność

Po prostu oddzielają dzieje bohaterów sezonami. Każdy opowiada o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* * * SPOILER * * *

Dnia 13.02.2008 o 11:36, Falconer napisał:

Z tego co wiem odcinek 03x13 ma być ostatnim odcinkiem Prison Break. To ma być końcowy
odcinek serialu ogólnie.

Strajk scenarzystów zakończył się, tak więc serial będzie dalej kontynuowany, jednak nie wiadomo jeszcze czy będzie to już IV sezon czy też dokończenie III. Ta druga opcja wydaje mi się bardziej prawdopodobna.

Dnia 13.02.2008 o 11:36, Falconer napisał:

Tak, ten sukinsyn ma zdecydowanie za dużo szczęścia. A co do objęcia władzy nad Soną,
to tak. Wydaje się to być bardzo prawdopodobne. W końcu nie ma zbyt wielu konkurentów.

Ale bez niego serial byłby taki nudny. Dla mnie PB bez T-Baga to już by nie było PB.

Dnia 13.02.2008 o 11:36, Falconer napisał:

No niestety. Ja jednak wciąż mam nadzieję, że nie zabiją Sucre`a. Bo to najbardziej sympatyczna
postać w serialu.

Zabić nie zabiją, gdyż w obecnej chwili jest on w rękach żołnierzy panamskich, tak więc sądzę, że możemy spodziewać się po nich jedynie tortur i ciekawych form przesłuchań. Potem zapewne Sucre trafi do Sony, bo raczej po tym wszystkim go nie wypuszczą.

Dnia 13.02.2008 o 11:36, Falconer napisał:

Hm... To racja. I wątpię, że uda się wszystkie te wątki wyjaśnić w JEDNYM zaledwie odcinku...

Dlatego jestem pewny tego, że to jeszcze nie koniec serialu. Sądzę, że zostanie dokręconych jeszcze 9 odcinków dokańczających III sezon i cały serial. Więcej już nie trzeba... Dokończyć dobrze ten III sezon i zostawić miłe wspomnienia po serialu.

Dnia 13.02.2008 o 11:36, Falconer napisał:

Czy głupotę... Też byś chciał zabić kogoś, kto wcześniej postrzelił i zabił Twojego
ojca. Więc tutaj nie dziwię się Lincolnowi.

W obecnej chwili powinien on przede wszystkim skupić się na swoim synu, gdyż zabicie Alexa życia ojca mu nie zwróci, a teraz tylko swoją chęcią zabicia Alexa sprawił, że Whistler uciekł. I dobrze... jak zabiją LJ-a to może wtedy zrozumie jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 22:58, Kukowsky napisał:

Jak ja kocham T-Baga i jego farta. Ucieczka w prawdzie mu nie wyszła, jednak udało mu
się zdobyć książeczkę Whistlera, a dodatkowo coś czuje, że to on niedługo przejmie władzę
nad Soną, bo Lechero już raczej na wykończeniu jest.

Nie sądzę. O ile ten T-Bag z Fox River byłby w stanie rządzić więzieniem,to ten z Sony jednoręki, raczej by nie dał rady. Po kto by chciał się słuchać niepełnosprawnego faceta bez żadnego autorytetu (bo kim był wcześniej? nikim) o wiele łatwiej byłoby go rozwalić. Chociaż pamiętacie pewnie jak w drugim sezonie (4 odcinek bodajże) T-Bag również z jedną ręką zabił faceta uzbrojonego w żelazko,czyli w tej kwestii wyobraźnia twórców nie zna granic,że wspomnę też o Michaelu,który wyczynia nieprawdopodobne rzeczy bez dwóch palców u nogi :)

Co do długości serialu. Według mnie jest pewne,że powstanie 4 sezon,również 13-odcinkowy co razem daje nam pełny 3 sezon (nawet więcej),który był pewnie w planach przed strajkiem scenarzystów. Takie rozwiazanie jest bardzo dobre,bo wyjaśni wszystkie nieścisłości (wierzycie w to,że twórcy zrobią to w jednym odcinku? Ja nie nawet jakby trwał 6 godzin),a przy tym nie zamieni serialu w żaden tasiemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2008 o 10:28, gaax napisał:

> Tak, najnowszy odcinek świetny. :) Ale moim zdaniem Machone nie zasługuje na śmierć.

> Przez ten pobyt w Sonie zmienił się na lepsze. :)
Tak, przeszedł najskuteczniejszą terapię odwykową na świecie, był na głodzie ledwie kilka
dni, potem pewnie łyknął etopirynę i mu przeszło ;) Teraz będzie kochającym ojcem, wspaniałym
mężem i moralnym autorytetem. Koleś zabił ich ojca i dziesiątki innych ludzi a Ty mówisz,
że nie zasługuje na śmierć? :)

Jeśli na śmierć zasługuje Mahone to i Lincoln, który mimo wszystko zabijał i zabija. A tak ogólnie nie powinien zginąć Mahone. Obydwaj walczą o rodzinę i robią to w ten sam sposób, a mimo wszystko zły jest Mahone. To jest błędne myślenie.Większość uważa, że Burrows jest dobry bo zabija tych złych, a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 15:11, Bezimieny130 napisał:

Najbardziej mnie dziwi co się stanie z koszykarzem(Luis) i ciekawe, czy go policjanci
w tym samochodzie znajdą


To akurat wątek drugoplanowy, ale również ciekawy. Chociaż... gdyby znaleźli go, to zaczęliby go torturować podobnie jak Bellicka czy też T Baga aby ten powiedział, gdzie jest Michael, Whistler oraz Mahone...

Ale znając pomysłowość twórców serialu, raczej nie znajdą Luisa. :)

Ps. Ja na miejscu Luisa i jego ojca, przeczekałbym z dwa dni w Panamie a dopiero potem bym wyjeżdżał z miasta. Takie wyjeżdżanie z miasta kilka godzin po ucieczce z pierdla, to samobójstwo... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
Pojawiły się dwa tzw. sneak peeki czyli po prostu urywki z ostatniego odcinka sezonu. Bez napisów,ale myślę,że dość łatwo można je zrozumieć.

Sneak Peek I:
http://www.youtube.com/watch?v=H9oY2zRldZU

Sneak Peek II:
http://www.youtube.com/watch?v=Hjkgm-EnDvk

Jak widać braciom udało się w jakiś sposób znaleźć Whistlera
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 15:11, Bezimieny130 napisał:

Najbardziej mnie dziwi co się stanie z koszykarzem(Luis) i ciekawe, czy go policjanci
w tym samochodzie znajdą

SPOJLER
Z tego co widziałem na filmiku to ominie strażników. Mnie bardziej ciekawi co się stanie z Sucre i czy zakopią go żywcem w Sonie. Mi się wydaje, że panamscy żołnierze dostaną jakieś nowe info gdzie są uciekinierzy i się nimi zajmą. :)
SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować