Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Jak jesteście fanami Prison Break, to polecam wam grę Prisoner of War. Opowiada co prawda inną historię - jeniec wojenny, II Wojna Swiatowa, ale - tak jak w Prison Break obmyślamy ucieczkę, zbieramy ekipę, obmyślamy plan. :) Ta gra jest w najnowszym Playu. Co prawda grafika stara, ale to chyba jedyna gra tak podobna do serialu Prison Break.

Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Dnia 16.02.2008 o 16:44, Marcinos07 napisał:

Mnie bardziej ciekawi co się stanie z Sucre i czy zakopią go żywcem w Sonie.

Szczerze mówiąc to wątpię w taki przebieg wydarzeń. To tylko taka forma "przesłuchania" Sucre. Poza tym, gdyby go faktycznie zakopali żywcem to byłoby to najzwyklejsze na świecie morderstwo z premedytacją i strażnicy zmieniliby nieco miejsce stacjonowania w Sonie ;)

SPOJLER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 17:24, Igor FCBayern napisał:

SPOJLER

> Mnie bardziej ciekawi co się stanie z Sucre i czy zakopią go żywcem w Sonie.
Szczerze mówiąc to wątpię w taki przebieg wydarzeń. To tylko taka forma "przesłuchania"
Sucre. Poza tym, gdyby go faktycznie zakopali żywcem to byłoby to najzwyklejsze na świecie
morderstwo z premedytacją i strażnicy zmieniliby nieco miejsce stacjonowania w Sonie
;)

SPOJLER


Tylko kogo w Panamie obchodzą jednostki po zakopaniu Sucre sprawa jego śmierci będzie zatuszowana, ale to byłby największy błąd strażników, stracili by osobę, która wie coś o ucieczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 17:24, Igor FCBayern napisał:

SPOJLER

> Mnie bardziej ciekawi co się stanie z Sucre i czy zakopią go żywcem w Sonie.
Szczerze mówiąc to wątpię w taki przebieg wydarzeń. To tylko taka forma "przesłuchania"
Sucre. Poza tym, gdyby go faktycznie zakopali żywcem to byłoby to najzwyklejsze na świecie
morderstwo z premedytacją i strażnicy zmieniliby nieco miejsce stacjonowania w Sonie
;)


No właśnie, to jest zabronione raczej... Ale z drugiej strony Lechero nie otrzymał żadnej pomocy medycznej a Bellicka skopali do nieprzytomności... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jedno jest pewne - Sucre nie będzie zakopany "na amen". Z resztą już jutro dowiemy się więcej. najbardziej ciekawi mnie motyw z tym dzieciakiem... Czy zostanie schwytany przy tej blokadzie drogowej? Skoro wszystkie samochody mają być dokładnie przeszukiwane to jakieś schylenie głowy czy wejście do bagażnika odpada. Zawrócić już też raczej nie można, bo strażnicy natychmiast sie zorientują, że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko bo ostatnio dwaj fanatycy z mojej klasy zainteresowali mnie tym w sumie można powiedzieć serialem i zasnawiam się gdzie można by od początku(pierwszy sezon) oglądnąć ONLINE...proszę od odp. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 17:40, askorti napisał:

mam pytanko bo ostatnio dwaj fanatycy z mojej klasy zainteresowali mnie tym w sumie można
powiedzieć serialem i zasnawiam się gdzie można by od początku(pierwszy sezon) oglądnąć
ONLINE...proszę od odp. ...


Pierwszy sezon (drugi chyba też) jest wydany na DVD. Można go kupić w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 13:50, moonman napisał:

pytanko, czy 13. odc. trzeciego sezonu jest ostatnim (chodzi mi o ten wczoraj emitowany
na foxtv)...


Tak, to dzięki bogu ostatni odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem 13 odcinek 3 sezonu

UWAGA SPOJLERY NA TEMAT ODCINKA 13 SEZON 3

No więc tak na starcie spodziewałem sie czegoś więcej a zwłaszcza wielkiego finału a tu takie bla bla bla smutna muzyka ale tak odcinek fajny jednak chciałem czegoś więcej więc tak :
Michael zaczyna swoją własną zemstę :D wkońcu wydoroślał :P ale zdenerwowało mnie to że nie zastrzelił Gretchen :/
Lincoln: wkońcu mu się udało :) on i LJ cali i zdrowi ale na jak długo ?? jeżeli będzie kontynuacja (a podejrzewam że będzie ponieważ zbyt dużo wątków zostało nie wyjaśnionych) to Michael pewnie sie wpakuje w kłopoty a Lincoln za nim ruszy och ta braterska miłośc :P
Sofia: Dostała kulkę (wiadomo było że przerzyje) ale ok przynajmniej główni bohaterowie po przeżywali :P no i odeszła od Whistlera jakie to wzruszające :P
Whistler: To lesz, Idiota, Baran i nie wiem co jeszcze (ale musze przynac że Lincoln pięknie mu przywalił kiedy ten dzwonił do Gretchen) coś kombinuje ale nie wiadomo co wiem tylko że go nie lubie bo to leszcz :P
T-Bag: No tak a już myślałem że scena gdy pomaga Lechero jest prawdziwa xD no ale on nic nie robi bez myśli o sobie :P no więc przejął władze w Sonie i zobaczymy jak będzie sobie radził :)
Belick: Co tu dużo gadac znów sie bał i znów miał szklanki w oczach :P
Lechero: Dał sie wrobic przez Teodoro :P i zdechł :P
Mahone: Co to ma byc !!!??? przez firmę stracił rodzine i teraz sie do nich przyłącza ?? dziwne ale mam nadzieje że to tylko plan aby zniszczyc firme a jeżeli nie to nie wiem dlaczego do nich dołączył ??
Luis :D: Wrócił do rodziny i żyje długo i szczęśliwie :D
Gretchen: Prawie kula w łeb prawie robi wielką różnicę :/ ale przynajmniej Michael sie z nią podrażnił :D
Sucre: Oj biedy biedy ale za to jaki lojalny nie zwiódł mnie :D trzymał sie twardo zwłaszcza spodobała mi sie scena jak rozwala telefon kiedy gada z Michael :D twardy twardy ale teraz w Sonie i co ??
No więc ogólnie odcinek bardzo mi się podobał ale spodziewał się czegoś więcej jakiegoś wszcząsu, szoku no ale cóż a tak szczerze mówiąc to miałem nadzieje że nastąpi powrót Kellermana :D mojej ulubionej postaci :D ale jak widac to nie nastąpi :( aha no i wielka zagadka : Jason Lief ??? kim jest czego chce od niego Whistler ?? nie wiem ale Michael podąża tropem to mi sie podoba :D no wiec według mnie kontynuacja MUSS dlaczego ?? ponieważ niemalże żaden wątek nie został rozwiązany wręcz przeciwnie pojawiło się ich więcej więc nie mogą tego tak zostawic NIE MOGĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 16:19, Kizibono napisał:

No więc ogólnie odcinek bardzo mi się podobał ale spodziewał się czegoś więcej jakiegoś
wszcząsu, szoku no ale cóż a tak szczerze mówiąc to miałem nadzieje że nastąpi powrót
Kellermana :D mojej ulubionej postaci :D ale jak widac to nie nastąpi :( aha no i wielka
zagadka : Jason Lief ??? kim jest czego chce od niego Whistler ?? nie wiem ale Michael
podąża tropem to mi sie podoba :D no wiec według mnie kontynuacja MUSS dlaczego ?? ponieważ
niemalże żaden wątek nie został rozwiązany wręcz przeciwnie pojawiło się ich więcej więc
nie mogą tego tak zostawic NIE MOGĄ


Jason Lief to generał ten, z którym rozmawiał często Kim (moim zdaniem)
Sucre dołącza do Kellermana i Abruzziego czyli moich ulubionych postaci w tym serialu.
Ciekawi mnie tylko jedna sprawa kiedy wyjdzie kolejny odcinek? Strajk scenarzystów zażegnany, 13 odcinek kończy się tak, że kontynuacja musi być. Więc tylko czekać na kolejne odcinki, które wyjaśnią wszystkie wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

###### spoiler 13 odc. #############

no to mial byc koniec... a tutaj okazuje sie ze to dopiero poczatek... heh.. albo oni nie maja pomyslu jak wybrnac z tych wszystkich watkow.. albo na prawde chca doczekac sobie emerytury robiac kolejne sezony PB.

zastanawia mnie jedno... czy czasem nie zostawili sobie Sary "na przyszlosc" zeby szantazowac Scofielda
rozmowa Alexa i Whistlera: "Ponieważ, jeśli zrobiła to, co myślisz, że zrobiła... Mówię o Sarze..."
hmm..

########## koniec spoilera ##############

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Też jestem już po obejrzeniu 3x13 i muszę stwierdzić że zakończył się tak że MUSI być kontynuacja.

Według mnie nie mogą tych spraw po prostu tak zostawić.

KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2008 o 18:56, Meykan napisał:

Też jestem już po obejrzeniu 3x13 i muszę stwierdzić że zakończył się tak że MUSI być
kontynuacja.
Według mnie nie mogą tych spraw po prostu tak zostawić.


Dokładnie tak samo myśle zostawili zbyt wiele wątków aby tak to zostawic wiec ciąg dalszy MUSS tylko kiedy :/ pewnie sobie długo poczekamy jak ja tego nie lubię :/ pozostawili nas w takiej niepewności :/

moonman
Wątpie aby tak było ponieważ Mahone potwierdza że jest słabym ogniwem ponieważ zabiła Sare I Michael będzie ich ścigał przynajmniej ja tak to zrozumiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznać- jak chciałem żeby PB się skończył całkowicie na tym sezonie, tak po obejrzeniu 13 odcinkach niecierpliwie czekam na 4 sezon :D Kurde, w tym serialu jednak coś jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 23:11, Szczur22 napisał:

Wstyd się przyznać- jak chciałem żeby PB się skończył całkowicie na tym sezonie, tak
po obejrzeniu 13 odcinkach niecierpliwie czekam na 4 sezon :D Kurde, w tym serialu jednak
coś jest...


Widzisz :D po obejrzeniu 13 odcinka wszystkie wątpliwości na temat 4 sezonu są rozwiane ponieważ musi byc teraz jeżeli scenarzyści dobrze rozwiną wątek zamsta Michaela to serial może byc jeszcze lepszy niż wcześniej a tak przy okazji to może wywadac się dziwna ale tak sobie ciągle rozmyślałem i analizowałem końcową rozmowę Mahona z Whistlerem i tak sobie myślę czy Mahone nie miał na myśli tego że sara żyje ponieważ gadali i gadali i wtedy sie zaczyna : Ponieważ, jeśli zrobiła to,|co myślisz, że zrobiła...
Mówię o Sarze...
To ona jest słabym ogniwem.
On ją odnajdzie.
I mnie.
A ja nie będę płacić|za wasz bałagan.
Co mnie tu martwi ?? ponieważ jeżeli zrobiła to co myślisz że zrobiła - czyli myślę że Mahone miał tu na myśli to że Whistler się myli co jeszcze ?? To ona jest słabym ogniwem - tu myślę że Alex miał namyśli to że może Sara uciekła Gretchen i nic nie potrafi zrobic i jeszcze On ją odnajdzie - Tu myślę że miał na myśli to że odnajdzie Sare i wtedy będzie chciał odnaleśc Whistlera, Mahona i Alex nie będzie po nich sprzątac
To są moje domysły moze trochę naciągane ale tal próbowałem odczytac ukryta wiadomośc w tych dialogach i nie że bym chciał aby okazało się że Sara żyje bo wręcz przeciwnie nie chcę tego ale dla tych co rozmyślają to może choc trochę pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też podziele się wrażeniami z ostatniego odcinka III sezonu:
SPOILER
Iście epickie,hollywódzkie zakończenie do którego przyzwyczaili nas już twórcy tym jak kończyły się poprzednie sezony wypadło całkiem nieźle. Nastrojowa muzyczka i ukazanie losów wszystkich bohaterów + ten flashback z Sarą mogły chwycić za serce co niektórych widzów. Teraz do sedna:
Ciekawa historia z Whistlerem,która zmusza nas do ponownego myślenia kim on tak naprawdę jest,dlaczego Firmie zależało na wyciągnięciu go z Sony oraz co było ukryte w jego książeczce,skoro cała ta sprawa ze współrzędnymi była mistyfikacją (a jak widać później w scenie w vanie Gretchen jednak na niej zależało). Co by o nim nie mówić (drań,dupek itd.) to trzeba przyznać,że to świetny aktor tyle czasu wodzić za nos samego Scofielda. Ja właśnie teraz go polubiłem,bo wygląda mi na interesującą postać i może nadać sporo kolrytu do tego filmu. Druga sprawa-Mahone. Pamiętacie jak Whistler miał w swojej książce notatkę typu"Mahone,Firma,Rodzina,Narkotyki". Wydaje mi się,że jednym z zadań Whistlera miało być przeciągnięcie Mahona na swoją stronę,tyle,że sądzę,że Alex gra na swój własny rachunek,bo przecież nie ma powodu by dobrowolnie bratać się z Firmą po tym wszystkim co mu zrobili. Choć tak naprawdę nie wiemy co on,Whistler i Gretchen planują i ile ma to wspólnego z Firmą. Kolejna rzecz- Michael podążający za zemstą. Trochę to naciągane,żeby ktoś taki jak on zostawił spokojne życie z bratem i bratankiem i ruszył pogoń za oprawcami Sary (swoją drogą śmierć ojca nie wywrła na nim takiego wrażenia i z łatwością mógł współpracować z Mahonem,ale to można akurat wytłumaczyć tym,że tak naprawdę wcale go nie znał w przeciwieństwie do Sary),ale w końcu jakiś materiał na IV sezon musi być :) Jednego możemy być pewni skoro Michael to zaczął to doprowadzi też do końca (tak jak chciał ponownie wsadzić T-Baga za kratki i to mu się udało). Myślę,że w tej chwili nienawidzi Whistlera równie mocno jak Gretchen,bo udawał on współczującego kolegę a tak naprawdę cały czas był po stronie Firmy. Sielankowe życie Lincolna,Sofii i LJ-a też nie potrwa długo,bo Linc jest zbyt ważną postacią,by tak po prostu pozwolić mu nacieszyć się rodziną. Co innego Luis (McGrady) wg.mnie jego wątek został zakończony happy enedem podobnie jak C-Note''a w II sezonie. Teraz T-Bag. Pokazał,że lojalność i honor dla niego nie istnieją, na pewno ma jakiś plan,ale dotyczy raczej dogodnego życia za murami niż na zewnątrz,bo gdyby nagle on i Bellick wymyśliliby ucieczke w stylu Scofielda to straciłbym wiarę w ten serial :) Sucre,zaś w przeciwieństwie do Bagwella udowodnił,że jest lojalny i nie zdradził przyjaciela,choćby miał resztę życia spędzić w więzieniu. Myślę jednak,że tak się nie stanie,bo właściwie nic na niego mają,mogą go oskarżyć o pomoc zbiegłemu więźnoiwi,ale dowody za mocne nie są (jeden kontakt telefoniczny) tyle,że pamiętajmy ile w Sonie czeka się na proces,więc liczą pewnie,że Fernando przez ten czas zmięknie. Reasumując zakończenie nie pozostawia wątpliwości,że IV sezon będzie,tylko,że będziemy musieli na niego sporo poczekać bo na razie nie jest nawet w fazie produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli zaraz jesli dobrze rozumiem to 13 odcinek byl ostatnim 3 sezonu czyli co bedzie kontynuacja tego serialu czyli poprostu sezon 4 czy poprostu sie skonczyl tak jak zapowadali po 3 sezonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2008 o 18:27, Mitriandir15 napisał:

Jason Lief to generał ten, z którym rozmawiał często Kim (moim zdaniem)

A kto to jest Kim?
Pobuszowałem nieco po amerykańskich forach internetowych aby dowiedzieć się więcej na temat Jasona Liefa. Na każdym z nich znalazłem tę sama odpowiedź: Jason Lief miał być martwym mężem Molly. Co, nie wiecie kto to Molly? I nic dziwnego, gdyż nigdy nie pojawiła sie w Prison Break! Plany te pokrzyżował strajk scenarzystów. W oryginalnym (pełnym) trzecim sezonie, miała ona zadebiutować w 8 odcinku i być w jakiś sposób powiązana z Firmą, ale skrócenie trzeciego sezonu o połowę skutecznie pokrzyżowało plany twórcom serialu, którzy musieli zrezygnować z wątku... Jednakże teczka z aktami męża Molly pozostała... Czyżby było nam dane poznać ją w czwartym sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 18:57, Igor FCBayern napisał:

> Jason Lief to generał ten, z którym rozmawiał często Kim (moim zdaniem)
A kto to jest Kim?
Pobuszowałem nieco po amerykańskich forach internetowych aby dowiedzieć się więcej na
temat Jasona Liefa. Na każdym z nich znalazłem tę sama odpowiedź: Jason Lief miał być
martwym mężem Molly. Co, nie wiecie kto to Molly? I nic dziwnego, gdyż nigdy nie pojawiła
sie w Prison Break! Plany te pokrzyżował strajk scenarzystów. W oryginalnym (pełnym)
trzecim sezonie, miała ona zadebiutować w 8 odcinku i być w jakiś sposób powiązana z
Firmą, ale skrócenie trzeciego sezonu o połowę skutecznie pokrzyżowało plany twórcom
serialu, którzy musieli zrezygnować z wątku... Jednakże teczka z aktami męża Molly pozostała...
Czyżby było nam dane poznać ją w czwartym sezonie?

Kim to ten Koreańczyk z sezonu 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować