Zaloguj się, aby obserwować  
Michal_mastah

Prison Break

2286 postów w tym temacie

Po zakończeniu 3 sezonu pozostaje pewien niedosyt
mam nadzieję ze twórcy szybko zrobią kolejną serię to było by niesprawiedliwe gdyby takie szuje jak Mahone czy Whistler były na wolności a Sucre w Sonie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 14:42, Rafix 06 napisał:

Ktoś wie kedy będzie leciała w telewizji 3 seria skazanego? Bo czekam i doczekać się
nie mogę :/

Na paru stronach o serialu znajduje się informacja,że pierwszy odcinek pt."Orientaction" Polsat wyemituje 6 kwietnia,ale za bardzo się na tę datę nie nastawiaj,bo na razie to chyba nic oficjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra zadałem pytanie ale bez odpowiedzi wiec ponawiam:
sezon 3 sie skończył i czy to już definitywny koniec Prison Breaka czy będzie jakaś 4 seria bo z tego co wiem twórcy musieli okroić 3 sezon ze względu na strajk scenarzystów i jeśli będzie ta 4 seria to czy są już jakieś informacje na jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER

Mam nowy news o 4sezonie PB otóż prześledziłem wszystkie możliwe stronki i znalazłem bardzo ciekawy wątek...

Odcinek 3x14 pojawi się w kwietniu 2008r. i nie będzie nazywać się The Messenger tak jak twierdzą ludzie z innych for tylko
The Fall of the Company" - Upadek pierwszego człowieka Firmy

A oto krótki opis tego odcinka:

Michael uczy się więcej o Jason Lief i kontaktuje się przez tajemniczą kobietę twierdzącą, że ma trafne informacje; Sucre jest zmuszony do sporządzenia niepewnego przymierza; Gretchen wyjawia tragiczną tajemnicę podczas gdy Mahone dostaje tego ujawnienie.

Według mnie bardzo tajemniczy odcinek; dokładna data emisji nie jest jeszcze podana.

KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 15:45, Meykan napisał:

SPOJLER

Mam nowy news o 4sezonie PB otóż prześledziłem wszystkie możliwe stronki i znalazłem
bardzo ciekawy wątek...
Odcinek 3x14 pojawi się w kwietniu 2008r. i nie będzie nazywać się The Messenger tak
jak twierdzą ludzie z innych for tylko
The Fall of the Company" - Upadek pierwszego człowieka Firmy
A oto krótki opis tego odcinka:
Michael uczy się więcej o Jason Lief i kontaktuje się przez tajemniczą kobietę twierdzącą,
że ma trafne informacje; Sucre jest zmuszony do sporządzenia niepewnego przymierza; Gretchen
wyjawia tragiczną tajemnicę podczas gdy Mahone dostaje tego ujawnienie.
Według mnie bardzo tajemniczy odcinek; dokładna data emisji nie jest jeszcze podana.
KONIEC SPOJLERA


Hmmmm bardzo wątpię w tego typu informacje ponieważ pamiętam jak czytałem opis odcinka pierwszego sezonu a okazało się że wszystko było inaczej i żadna informacja się nie sprawdziła :( według mnie to jest FAKE!! jak zawsze zresztą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie jest kwestia czyjegoś zdania. To po prostu jest fake. Sezon trzeci został zakończony i nie będzie żadnego 3x14 - Kill Bill ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 16:15, hans olo napisał:

To nawet nie jest kwestia czyjegoś zdania. To po prostu jest fake. Sezon trzeci został
zakończony i nie będzie żadnego 3x14 - Kill Bill ;).


Skończył się Winter Season..
I odcinek 3x14 będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2008 o 16:33, Blikkoq napisał:

Skończył się Winter Season..
I odcinek 3x14 będzie.


Ja już co do tego to sam nie jestem pewien ale z tych newsów wszystkich co czytałem na wielu forach to wychodzi na tylko jedno: Jeszcze nie wiadomo czy 4 sezon będzie scenarzyści nie wyobrażają sobie nie nakręcenia dalszej części przygód wszystko zależy od stacji FOX
To nie jest żaden cytat z newsów tylko tak czytając wszystkie artykuły i informacje oraz wywiady ze scenarzystami to ogólnie wychodzi na to więc według mnie 4 sezon będzie chociaż wciąż nie wiadomo i nie ma mowy o jakimś 14 odcinku 3 sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 16:33, Blikkoq napisał:

> To nawet nie jest kwestia czyjegoś zdania. To po prostu jest fake. Sezon trzeci
został
> zakończony i nie będzie żadnego 3x14 - Kill Bill ;).

Skończył się Winter Season..
I odcinek 3x14 będzie.

Nie dociera? Przepraszam za reklamę, ale zapraszam na GSa, bo nie mam sił pisać po 1000 razy dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 16:33, Blikkoq napisał:

> To nawet nie jest kwestia czyjegoś zdania. To po prostu jest fake. Sezon trzeci
został
> zakończony i nie będzie żadnego 3x14 - Kill Bill ;).

Skończył się Winter Season..
I odcinek 3x14 będzie.


Skąd masz takie info? Bo napewno nie ma takiej oficjalnej informacji. Zakończenie 3x13 wyglądalo jak zakończenia porzednich serii- i raczej zamiast 3x14 będzie 4 sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2008 o 16:48, Szczur22 napisał:

Skąd masz takie info? Bo napewno nie ma takiej oficjalnej informacji. Zakończenie 3x12
wyglądalo jak zakończenia porzednich serii- i raczej zamiast 3x13 będzie 4 sezon.


Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,tym bym się akurat nie sugerował. Też mogę wejść na Wiki edytować i napisać,że będzie odcinek 3x15 w którym Michael odnajdzie Sarę i będą żyli długo i szczęśliwie :) Trzeba się pogodzić z tym,że III sezon się skończył i czekać na IV,o ile powstanie (oficjalna decyzja ma podobno zapaść w maju 2008)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnego 14 odcinka! To koniec na chwile obecną, producenci powiedzieli, iż nie wiadomo jeszcze czy serial będzie kontynuowany, ale możemy się domyślać że tak. Jednak nie ma co sie spodziewać nowych odcinków przed wakacjami. Zresztą dobrze, bo po słabiutkim 3 sezonie powinni zrobić coś dobrego na poziomie 1 albo chociaż 2 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować