Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Paluch 222 ma na awatarku strzeleca z gry SW - Republic Comando fajny forumowicz z jego nicka wynika ze ma 222 lata wiec trzeba do niego mówic z szacunkiem ! NIE spamuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lis899

Delegat, tak naprawdę to klon o numerze RC01/889 i pseudonimie lis. Jest klonem Vegety z Dragon Ball którego widzimy w jego avku. W opisie podaje swoje gg. Długo jest na tym forum, dobry forumowicz, nie spamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magwisienka

To typowy przykład gracza "maniakalgo". Jego avatar wskazuję na to, że żadko odrywa się od kompa i głowa mu puchnie. Nie lubi pisać dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mallard --- forumowy żołnierz ;) tak jak magwisienka nienawidzi pisania długich zdań (mało znaków na post, patrzcie staty :D). Ogólnie nie mam do niego zastrzeżeń. Niech sie stara, a bedzie miał brygadzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis -- > Jako FireSniper byył kilka razy degradowany. Jako avatara ma zdjecie któe było w kwasach. Podał gg czyli lubi nowe znajomosci. Podsumowując fajny i porządny forumowicz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras 1990
Kocha baseball i nienawidzi rasistów. Podaje gg więc jest otwarty na nowe kontakty. W avku ma jakiegoś ozywieńca więc lubi tego typufilmy i gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2006 o 20:30, Moras1990 napisał:

Ekhmm, sorki za mały offtop, ale tam pisze basketball a nie baseball ;]

A no tak. Sorki zmeczony jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras1990 - aktywny użytkownik. Posiada status Przodownika. Jego nick oznacza, że ma na nazwisko Moras lub jest to jego przezwisko oraz, że urodził się w 1990 roku lub jest to jego ulubiona liczba :).Jest przeciwny Rasizmowi oraz jest otwarty na kontakty o czym świadczy numer GG podany w opisie :). Ogólnie Spoko Przodownik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markus89

Delegat, długo na forum. Opanowany i miły, trudno wyprowadzić go z równowagi. Zawsze chętnie poradzi i pomoże w kłopocie. Młody i chętny do działania. Lubi Riddicka co nie znaczy że biega z nożami i jest taki napakowany. Dobry forumowicz, twardo stoi przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znany jako pogromca kosmitów, jest po stronie rebliki, był kilka razy łapany na próbach kradzieży tajnego przepisu na ciasto, jest silnym przeciwnikiem bo może używać pare broni na raz bo ma 222 palce. Jest przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arlik

Przodownik, forumowicz z mojej półki. Na avku ma jakiegoś rogatego gostka, w opisie tylko nr. gg. Pisze krótko i na temat, czasem widzę go w forumowych zabawach. Wygląda na dobrego forumowicza, nie spamuje i jak na razie ok, byle tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paluch 222 - Dobry przodownik, dobry ;) Ma ten sam status co ja. Uwielbia Star Worms... tzn. Star Wars ;) Pewnie niedługo stuknie brygadzista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakapturzony - widziałem go kilka razy, jest na forum od dłuższego czasu, jest zakapturzonym magiem, lub czarownikiem, pewno myślą, że jest dobrym humanoidem:P, ale nigdy nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować