Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

Opisz poprzednika - zabawa

15958 postów w tym temacie

Adam k. (Adam Kleszczyk)
Przoduje na forum gram.pl, kontakt z poszukiwanym łatwy - gg:3262483 . ;)
A na serio - forumowicz, którego widuję na ogół w grach forumowych. Właściwie to tu zarobił trzeci stopień forumowego wtajemniczenia, ale obawiam się, że brygadzisty tak szybko nie zdobędzie :) Ale, doczeka się! Życzę awansu.
[Znowu]
mikim
Forumowy rewolucjonista, jest wysoko w hierarchii na gram.pl. Nie spamuje, nie łamie regulaminu itede. Dobry, miły i zabawny forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl jest to brygadzista, a przy okazji fan filmu, na tym forum prezentuje oficjalną strone fanów filmów.
mikim to delegat, prawdopodobnie ma na imię Michał, a jego nazwisko zaczyna się na litere m. Przy okazji podszywa siepod myszke miki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Dementuję plotkę - ja jestem jeden jedyny i wyjątkowy fanfilmu, a wszystkie inne to są ludzie bezwstydnie podszywający się pode mnie. Na dodatek nie istnieje taka strona jak http://fanfilmu.pl :)]

Avalon67
To żyjący radością forumowania przodownik, uważający mnie za jakiegoś klona (z tego pewnie też czerpie radość). Jest na forum chyba od niedawna, nie spamuje, bo szybko awansował. Nic do niego nie mam, no może te klony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podszywam się pod myszkę Miki!!!!!

fanfilmu.pl - fan filmów, który na forum widnieje jako brygadzista. Widuję go na forum dość często, moim zdaniem niedługo spotka go awans na Delegata ;). Ogólnie spoko forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mikim - dość często widzę na forum jego posty, kojarzę go z różnymi forumowymi zabawami, po statusie wnioskuję że jest dość długo na forum, gdyż raczej rzadko widzę jego posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 20:43, mikim napisał:

Nie podszywam się pod myszkę Miki!!!!!


Mikim
Nie podszywa się pod Myszkę Miki, on jest Myszką Miki! Delegat więc jest od dłuższego czasu na forum. Bardzo często go widuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fagno - dzisiaj awansował na brygadzistę ;). Na forum widuję go raczej rzadko. Nie wiem, co oznacza jego nick. Nie ma podpisu, a w awatarze ma jakiegoś rzymianina(chyba :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na forum wypowiadam się raczej w moich ulubionych tematach (dziś w statystykach dowiedziałem się że jestem najaktywniejszy w temacie o modach) mój nick oznacza... sam go wymyśliłem ;) podpisu nie mam bo brakuje mi pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fagno - Dzisiaj dołączył do grona brygadzistów gram.pl. Sam wymiślił swojego nicka, lubi chyba gladiatorów, nie korzysta z możliwości podpisów pod postami. Ogólnie spoko, nic nie mam mu do zarzucenia, ale chyba raz dostał degrada. Jeśli sie myle poprawcie mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fagno ---> Wpadł po uszy w bagno, bo nie ma pomysłu na podpis :P O, a ja mam pomysł na podpis dla niego! Brak pomysłu na jakikoliwiek sensowny opis :D A tak pozatym to widziałem go na forum tylko pare razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 20:52, Crazy frogus napisał:

Fagno - Dzisiaj dołączył do grona brygadzistów gram.pl. Sam wymiślił swojego nicka, lubi chyba
gladiatorów, nie korzysta z możliwości podpisów pod postami. Ogólnie spoko, nic nie mam mu
do zarzucenia, ale chyba raz dostał degrada. Jeśli sie myle poprawcie mnie:)


nigdy nie dostałem degrada ! jedynie jakieś moje tematy były zamknięte... o ile pamiętam przez TYHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Assasin - młody stażem użytkownik. Zaledwie od dwóch dni. Chyba lubi bardzo Warhammera 40k. Jest pewnie mrocznym płatnym zabójcą, niestety w nazwie zabrakło jednego ''s''. Miłego użytkowania forum :).

ps. opisałeś Delisa, który jest 3 posty wyżej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Avalon67- wybacz mi! Proszę! :) Po prostu Cię nie widywałem.]

el-coyote

Zna film Joe Black, podaje cytat właśnie z tego filmu. Jest brygadzistą, pisze w wielu różnych tematach, chociaż szczególnie upodobał sobie gry forumowe. Napisał 137 KB postów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fanfilmu.pl ---> To fan filmów, oglądnął każdy film na ziemi, w każdym języku ;) Na forum nie spami (zazwyczaj ;D), twierdzi, że jest Paladynem... :D Pisze długo lub krótko, często lub rzadko ;D Ogólnie to fajny forumowicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delis ---> nowe wcielenie FireSnipera (miejmy nadzieję bardziej udane). Jego podpis wiele o nim mówi... W avatarku ma chyba Yodę z Gwiezdnych Wojen, spoko się z nim rozmawia na GG, jako pierwszy opisał...siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plesn666 ---> Na forum od niedawna. W forumowej grze Władca Pierścieni będzie duzim okiem Saurona ;D Jego rolą będzie ciągłe pisanie I see you!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować